DENT مأموریت دارد داده های تلفن همراه را با کمک به مردم در جلوگیری از هزینه های رومینگ داده و دست و پا ، آزاد کند. همچنین ، به شما امکان می دهد از داده های بلااستفاده خود که به محض اتمام برنامه شما به اپراتور تلفن همراه برمی گردد ، درآمدزایی کنید.

پلتفرم دنت بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است و دارای رمز توکن ERC-20 است. بسته های داده تلفن همراه در قالب قراردادهای هوشمند ارائه می شوند. برنامه تلفن همراه DENT در حال حاضر برای دستگاه های تلفن همراه iOS و Android موجود است و بیش از ۷ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

شبکه همتا به همتا دنت در بین مشاغل مخابراتی موجود تغییر بازی می دهد.

این برنامه تمام هزینه های موجود در رومینگ داده ها را به دلیل تنظیمات گزاف مسیریابی بین تلکوس ها حذف می کند.
هم افراد و هم شرکت های مخابراتی می توانند از DENT برای مبادله داده های تلفن همراه استفاده کنند و راه را برای اقتصاد اشتراک گذاری جدید و فراگیرتر هموار کنند.
افراد و دستگاه های اینترنت اشیا می توانند فرایند خرید را با استفاده از مبادله دنت خودکار کرده و بهترین معاملات را در منطقه به دست آورند.

بنیانگذاران

پروژه DENT توسط Dent Wireless Limited توسعه یافته است. Tero Katajainen این شرکت را در سال ۲۰۱۴ تأسیس کرد. سایر بنیانگذاران Mikko Linnamaki و Andreas Vollmer در میانه سال ۲۰۱۷ به این تجارت پیوستند.

Tero Katajainen مدیرعامل شرکت و مغز متفکر همه فناوری در DENT است. پیش از این ، او چندین شرکت نوپای اینترنتی را تاسیس کرد و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق است. میکو لیناماکی کارآفرین سریالی و از بنیانگذاران DOVECOT است. آندریاس ولمر بیش از ۱۲ سال تجربه در توسعه برنامه های تلفن همراه دارد.

سایر افراد قابل توجه در Dent Wireless عبارتند از CTR Henrik Erkkonen ، SVP از Telco Operations Ramon Greep ، مدیر سیستم های پرداخت Michael Wirth و Ville Sundell ، که کارشناس قراردادهای هوشمند است. دنت در هنگ کنگ مستقر است ، اما یک دفتر در سنگاپور نیز دارد.

چگونه کار می کند؟

DENT متشکل از فن آوری های مختلف پیشرفته ای است که به منظور امکان تبادل داده های تلفن همراه با هم جمع می شوند. اجزای اصلی عبارتند از DENT Exchange ، قراردادهای هوشمند اتریوم ، یک تلفن همراه و یک برنامه وب و اپراتورهای مجازی.

اساساً ، دنت نمی تواند بدون تعداد زیادی مصرف کننده کار کند. شاید بدانید که صنعت مخابرات بسیار رقابتی است. هیچ شرکت تلفنی نوآورانه نمی تواند فرصت را برای دسترسی به مشتریان بیشتر از دست بدهد. بنابراین ، مشتریان خود موتور محرک برای جذب مخابرات به اکوسیستم DENT هستند. هرچه تعداد کاربران این ارز بیشتر باشد ، پلتفرم آن برای ارائه دهندگان خدمات سودآورتر است. علاوه بر این ، هر شرکت مخابراتی که در بازار دنت شرکت می کند فرصتی برای برخورد مستقیم با مشتریان رقبا می یابد. لیست کاملی از اپراتورهای پشتیبانی شده را می توانید در اینجا پیدا کنید.

مبادله دنت جزء کلیدی اکوسیستم DENT است. اساساً ، این یک پلتفرم معاملاتی با مواردی مانند بازار سهام ، فارکس و بازارهای مشابه است. در اینجا ، کاربران و مخابرات شخص ثالث با کمک بلاکچین اتریوم ملاقات کرده و معامله می کنند. این مبادله دارای هفت مولفه است:

  • مخزن ابزار
  • داده های قیمت گذاری
  • مدیریت نمونه کارها
  • الگوریتم های سازنده بازار
  • مدیریت سفارش
  • اجرای سفارش
  • و پاراچاین DENT Exchange.

DENT وب و برنامه های تلفن همراه به شرکت کنندگان در بازار اجازه می دهد کتاب سفارش را ببینند ، سفارشات را بررسی کنند ، تاریخچه قیمت را بررسی کنند ، اخبار نقل قول ، عمق بازار و سایر اطلاعات معاملاتی مربوطه را مشاهده کنند. برنامه تلفن همراه فقط یک نسخه ساده شده از برنامه وب است.

قراردادهای هوشمند اتریوم انتقال DENT را با توجه به رویدادهای در حال وقوع در بازار انجام می دهند.

اپراتورهای مجازی یا تلکوس ها به عنوان سازندگان بازار عمل می کنند. آنها بسته های مختلف داده را برای کاربران دنت ارائه می دهند. همچنین،آنها دروازه های پرداخت برای معاملات معمولی بسته داده Premium-SMS/USSD هستند.

داشتن چنین سیستمی DENT را قادر می سازد سه نوع معامله را تسهیل کند:

  1. معاملات داده کاربر به کاربر.
  2. انتقال بسته بین المللی داده P2P در شرایط رومینگ.
  3. ارائه داده های اولیه (IDO) توسط تلکوس.

درآمد دنت از هزینه های ناشی از گسترش و کمیسیون های رسیدگی به IDO ها ناشی می شود.

DENT چیست؟ آشنایی با پلتفرم قوی DENT

DENT برای حل چه چیزی است؟

به گفته سیسکو ، ترافیک جهانی تلفن همراه در سال ۲۰۱۷ بالغ بر ۳۲ میلیارد دلار بوده و در حال رشد است. اکثر کاربران مخابرات با گزینه های داده خود به دام افتاده اند. مهم نیست که کدام بسته داده را خریداری می کنید ، ظرف یک یا دو ماه منقضی می شود. در همین حال ، اکثر کاربران در نهایت از برنامه های داده خود کم استفاده می کنند یا بیش از حد از آنها استفاده می کنند.

توسعه دهندگان DENT احساس کردند که نیاز دارند داده های تلفن همراه را با اجازه خرید ، درآمدزایی و خرج داده های خود به دلخواه آزاد کنند. چنین چشم انداز ابتکاری با افزودن انعطاف پذیری بسیار مورد نیاز در مورد استفاده و برنامه های داده تلفن همراه ، یک بازار جدید و ۴٫۸ میلیارد دلاری ایجاد کرده است.

TOKEN OF DENT

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۷۷٫۷۱۵٫۱۵۳ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی ۱۲۰ است ،

با ارزش بازار زنده ۶۰۷،۰۹۰،۰۶۷ دلار آمریکا.

دارای حجم گردش ۹۹،۰۰۷،۷۹۱،۲۰۳ کوین DENT

از مجموع عرضه ، ۸٫۶ میلیارد توکن DENT با قیمت ثابت ۰٫۰۰۰۵ دلار در هر توکن در زمان عرضه اولیه کوین شرکت (ICO) فروخته شد. ۳۰ درصد از تمام توکن های دنت برای خرید استراتژیک و بکارگیری بازار ، مشوق های کاربران ، حقوق و پاداش در شرکت باقی می ماند. ۷۰ درصد باقیمانده عرضه توکن در جریان رویدادهای پیش فروش و فروش منتشر شد و هرگونه توکن برجسته قفل شده و پس از آن هر سه ماه یکبار منتشر ش

اگر می خواهید بدانید از کجا دنت بخرید ، صرافی های برتر معامله در Dent در حال حاضر Binance ، FTX ، Upbit ، HitBTCو Hotcoin Global هستند.

ICO DENT

Dent crowdsale در ۱۱ ژوئیه ۲۰۱۷ آغاز شد. این مدت دو هفته به طول انجامید و تقریبا افزایش یافت. ۴٫۳ میلیون دلار در آن زمان ، ۱ ETH برابر ۴۰۰،۰۰۰ DENT بود. به این ترتیب ، قیمت ۱ DENT ICO حدود ۰٫۰۰۰۶ دلار بود.

محل نگهداری DENT کجاست؟

DENT را می توان با خیال راحت در هر کیف پول ERC-20 ذخیره کرد. محبوب ترین گزینه ها شامل Ledger Nano S ، MyEtherWallet یا Metamask است. توکن های DENT را می توان با استفاده از برنامه DENT استفاده و ذخیره کرد.

DENT چیست؟ آشنایی با پلتفرم قوی DENT

شبکه DENT چگونه ایمن است؟

DENT یک رمز ERC-20 مبتنی بر اتریوم است. این بدان معناست که پلتفرم دنت به لطف روش اجماع اثبات سهام (PoS) عمل می کند. برخلاف بیتکوین ، که از مکانیسم اجماع اثبات کار (PoW) استفاده می کند ، دنت به سهامداران بزرگ متکی است تا به گره ها و اعتبارسنج تراکنش ها تبدیل شوند.

مزایای مکانیسم های اجماع PoS بسیار است ، اما برجسته ترین آنها شامل افزایش مقیاس پذیری و کاهش مصرف برق و محاسبه می شود. با توجه به این موضوع ، بسیاری از سیستم عامل ها به دنبال استفاده از بلاکچین اتریوم برای عرضه محصولات خود هستند.

چه چیزی DENT را منحصر به فرد می کند؟

دنت یک بازیگر انقلابی در بازار ارتباطات تلفن همراه و خدمات داده است. امروزه ، نیمی از جمعیت جهان به دلیل قیمت بالای ارائه دهندگان تلفن همراه سنتی ، دسترسی به خدمات تلفن همراه را محدود کرده اند. Dent قدرت فناوری بلاکچین را به ارمغان می آورد تا این امر را متحول کند و دسترسی جهانی به زمان و داده های تلفن همراه را فراهم کند.

دنت با تبدیل شدن به یک اپراتور جهانی موبایل دیجیتال ، درک اینکه داده های تلفن همراه شما به مکان شما مرتبط است را حذف می کند. دنت با حذف هزینه های رومینگ و معرفی برنامه های بین المللی تلفن همراه ، برنامه هایی را ارائه می دهد که با نیازهای امروز شهروندان جهانی مطابقت دارد. همه چیز در بستر Dent از طریق توکن های DENT خریداری می شود ، به این معنی که همه تراکنش ها در بلاکچین ثبت می شوند و هیچ شانسی برای مشتری وجود ندارد که هزینه ای را پرداخت کند و آن را دریافت نکند. بر خلاف اپراتورهای تلفن همراه سنتی ، هدف دنت این است که زمان پخش و داده های تلفن همراه را بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی آنها برای همه در دسترس علاقمندان قرار دهد.

اخبار و پیشرفت

از ژانویه ۲۰۱۹ ، DENT در حال حاضر با بیش از ۷ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان ، قطب جهانی تجارت داده های تلفن همراه است. در مرحله بعد ، این شرکت به دنبال تبدیل شدن به شماره یک شرکت مخابراتی در سراسر جهان است.

این شرکت خدمات جاه طلبانه و قابل اعتماد خود را ثابت کرده است. این برنامه با موفقیت برنامه iOS خود را در دسامبر ۲۰۱۷ راه اندازی کرد ، و پس از آن برنامه Android را در ۲۰۱۸ منتشر کرد. در دسامبر ۲۰۱۸ ، دنت همچنین Dent Exchange را راه اندازی کرد ، یک برنامه وب که به کاربران و مخابرات اجازه می دهد داده ها را با استفاده از ارزهای دیجیتالی و فیات تبادل کنند. در حال حاضر ، در ۲۸ کشور جهان کار می کند. اندونزی ، بنگلادش ، فیلیپین ، کنیا و میانمار ۵ بازار برتر که بیشتر از دنت در آنها استفاده می شود هستند.

در سال ۲۰۱۹ ، تماس های صوتی و بازارهای پیامکی در سراسر جهان را به یک “Telco جهانی” واقعی اضافه کرد. از دیگر مراحل مهم سال ۲۰۱۹ می توان به خدمات تماس تصویری و داشتن بیش از ۱۵ میلیون کاربر فعال در بیش از ۷۰ کشور جهان در پایان سه ماهه دوم اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *