DAGCOIN کلاهبرداری است؟

آیا به سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتالی علاقه دارید ، اما می ترسید که برای بیتکوین خیلی دیر شده باشد؟

آیا فرصتهای بهتری وجود دارد؟

به نظر می رسد DagCoin ممکن است جایگزین مناسبی باشد. اما آیا اینطور است؟

شما قبل از اینکه به نتیجه برسید ، تلاش خود را انجام می دهید – این عالی است. شما نمی دانید چه تعداد از افراد بدون انجام تحقیقات مناسب ابتدا در سیستم ها ثبت نام می کنند.

آیا این یک سرمایه گذاری خوب خواهد بود یا با حباب ارز دیجیتال دیگری روبرو هستیم؟

در این بررسی DagCoin ، در مورد این سیستم ، نحوه شروع آن ، چه کسانی پشت آن ، نحوه کار و اینکه آیا سرمایه گذاری در Dagcoin منطقی است توضیح خواهیم داد.

نمای کلی

نام: DagCoin
وب سایت: www.dagcoin.org
قیمت برای عضویت: ۷٫۲۰ دلار تا ۱۷۹۷۵٫۰۰ دلار
توصیه می شود: نه! به این طرح پونزی ملحق نشوید!

خلاصه DAGCOIN

DagCoin به عنوان یک MLM (یا هرمی طرح) عمل می کند و توسط کلاهبردار سابق OneCoin نیلس گروسبرگ تاسیس شد. این ارز فقط یک کلون از OneCoin است.

وب سایت و فیلم های YouTube آنها حرفه ای به نظر می رسد اما فریب نخورید. تعطیلی این طرح مساله زمان است. اگر می خواهید نحوه کسب درآمد را بیاموزید ، درباره سرمایه گذاری و تجارت تحقیق کنید. یا جایگزینی را که پیشنهاد می کنیم بررسی کنید.
به آن بازاریابی وابسته می گویند و می توانید نحوه ایجاد وب سایتی را یاد بگیرید که در حدود یک سال ۴ رقم در ماه برای شما درآمد کسب کند.

DAGCOIN چیست؟

DagCoin یک ارز دیجیتالی است که برای استفاده و معامله در نظر گرفته شده است. این چیزی است که وب سایت رسمی Dagcoin.org می گوید.

به شما گفته می شود که می توانید پول خود را سرمایه گذاری کرده و این ارز را خریداری کنید
این ارز را می توان از طریق صرافی SwipeX خریداری کرد یا می توانید گیفت کارت را مستقیماً در وب سایت آنها خریداری کنید. SwipeX فقط یک مبادله داخلی DagCoin است.
آنها قبلاً صرافی متفاوتی به نام “Paygety” داشتند اما فقط برای چند هفته کار می کرد. به دلیل “تعمیر و نگهداری” تعطیل شده است. در حال حاضر وب سایت کار نمی کند.

وقتی سایت DagCoin را مرور می کنید به نظر می رسد که آنها فقط ارز دیجیتالی جدیدی را ارائه می دهند.
چیزی که فوراً نمی گوید این است که این ارز یک شرکت بازاریابی چند سطحی است که در آن از شما به عنوان خریدار خواسته می شود که این “خدمات” را به اشتراک بگذارند و از دیگران بخواهند این ارز دیجیتالی را خریداری کنند.

در نگاه اول ، به نظر می رسد که این یک راه جدید و مشروع برای خلاص شدن از پول نقد و سرمایه گذاری آن در چیزی پایدار در دراز مدت است.
اما هنگامی که شروع به کاوش عمیق تر می کنید ، متوجه می شوید که سازندگان یا بنیانگذاران DagCoin با OneCoin مرتبط هستند.

DAGCOIN چیست؟ یک ارز کلاهبرداری یا...؟

موسس DAGCOIN

شخص پشت DagCoin نیلس گروسبرگ است. او یک کارآفرین استونیایی است.

این ارز به عنوان یک ارز دیجیتالی توسط شرکتی به نام DagCoin OU (“osaühing” به معنی شرکت خصوصی محدود) توسعه یافته است که در سال ۲۰۱۷ توسط نیلس گروسبرگ ثبت شده است. دفتر مرکزی این شرکت در تارتو ، شهری در استونی است.

نیلس همچنین موسس DAG Corporation Limited است که در هنگ کنگ ثبت شده است. او فارغ التحصیل کارشناسی تاریخ از دانشگاه تارتو است. با این حال ، این اولین شرکت دیجیتالی او  نیست که در آن مشارکت دارد. چند سال پیش او با OneCoin ارتباط داشت ، به طور دقیق تر او سرمایه گذار این طرح Ponzi بود.

مسائل حقوقی با DAGCOIN

تاکنون هیچ مشکل قانونی با این ارز وجود ندارد. اما ذکر این نکته ضروری است که افراد پشت DagCoin چند سال پیش با OneCoin ارتباط داشته اند.

OneCoin یک شرکت ارز رمزنگاری شده در بلغارستان (اتحادیه اروپا) بود که به دلیل طرح هرمی (یا طرح پونزی) در بسیاری از کشورها متهم شده است.

نام دکتر روجا ایگناتووا را شنیده اید. او بنیانگذار طرح OneCoin بود و در حال حاضر ، روجا ایگناتووا یک متقلب بلغاری است. فقط کمی تحقیق لازم است تا بفهمید Dagcoin فقط نسخه جدیدی از Onecoin است ، به عبارت دیگر ، کلونی از این طرح Ponzi.

ارزش داگکوین چقدر است؟

با توجه به وب سایت رسمی DagCoin ، قیمت آن برای ۱ DAG مبلغ ۰٫۶۳ یورو (یعنی ۰٫۷۵ دلار) است. اما در زندگی واقعی – این فقط یک حباب است و هیچ ارزشی ندارد.

هنگامی که DAG ها را خریداری می کنید (با استفاده از یکی از بسترهای آنها ، با فرض اینکه کار می کند) نمی توانید آن را با ارزهای دیگر مبادله کنید.
به عبارت دیگر ، شما گول خورده اید.

وقتی از پول واقعی برای خرید چیزی استفاده می کنیم که هیچ ارزشی ندارد ، چنین روشی را چگونه می نامیم؟
کلاهبرداری؟؟؟؟؟

آیا DAGCOIN یک طرح هرمی (طرح Ponzi) است؟

اگرچه در نگاه اول به نظر نمی رسد ، DagCoin قطعاً یک سیستم کلاهبردار است.

نکته اینجاست: آیا معتقدیم افرادی که قبلاً با OneCoin ارتباط داشتند “ناگهان” حرکت کردند و تصمیم گرفتند یک محصول عالی جدید ایجاد کنند که به مردم در افزایش وضعیت مالی خود کمک کند؟ اما چگونه؟ “سرمایه گذاری” در چیزی که حتی وجود ندارد؟ با DagCoin چه کنم؟نمی توان آن را با ارز دیگری مبادله کرد و امکان پرداخت با این DAG ها وجود ندارد.
خب که چی؟

آنچه شما می توانید انجام دهید این است که از دیگران بخواهید که به این طرح نیز بپیوندند. و از سرمایه گذاری آنها بر روی آن ، شما کمیسیون می گیرید. اما باز هم ، چرا کسی این کار را می کند؟

DagCoin یک روزنه است که در آن مردم پول واقعی را “سرمایه گذاری” می کنند.
این پول بین افراد کمی در بالای هرم – افرادی که DagCoin را تاسیس کرده اند – توزیع می شود.

DAGCOIN برای چه کسانی مناسب است؟

بستگی به این دارد که چه کسی پاسخ دهد.

کلاهبرداران که با DagCoin شروع کرده اند می خواهند تا آنجا که ممکن است افراد بیشتری به آن بپیوندند و نوید بازده بالایی را می دهند. متأسفانه هنوز افراد زیادی هستند که به این طرح پایبند هستند. به طور کلی ، هیچ شرکتی MLM که با ارزهای دیجیتالی سروکار دارد ارزش امتحان کردن را ندارد.

احتمالاً وسوسه انگیز است زیرا آنلاین است ، اما اشتباه نکنید.
کلاهبرداران آنلاین بیشتر از زندگی واقعی هستند و آنها هر کاری می کنند تا شما را متقاعد کنند که در سیستم های کلاهبرداری خود “سرمایه گذاری” کنید.

قیمت عضویت چقدر است؟

بنابراین وقتی شخصی تصمیم می گیرد به DagCoin بپیوندد ، چقدر می تواند از دست بدهد؟ از وب سایت رسمی ، کاملاً واضح نیست.

می توانید یک کارت هدیه با ارزش های مختلف دریافت کنید. ارزان ترین آن ۱۰D (تقریبا ۶٫۱۰ یورو) ، گران ترین آن ۲۵۰D (152.50 یورو) است.

همانطور که می بینید ، می توانید تا ۱۰۰ کارت هدیه سفارش دهید و “سرمایه گذاری” از ۶٫۱۰ تا ۱۵٫۲۵۰٫۰۰ یورو متغیر است. این تقریباً ۷٫۲۰ دلار تا ۱۷۹۷۵٫۰۰ دلار است.

پس اینطور است؟ هدف مقدس این سایت خرید کارت هدیه است؟ دقیقاً نه و به همین دلیل است که می گوییم ، کاملاً واضح نیست.

همچنین چیزی به نام DagUniversity وجود دارد – یا در حال حاضر Success Factory نامیده می شود. ظاهراً در گذشته سیستم هایی وجود داشت که شما به عنوان “سرمایه گذار” می توانستید از دیگران بخواهید به DagCoin بپیوندند.

در DagCoin هیچ محصولی وجود ندارد. حالا منظورش چیه؟

چگونه می توانیم از یک سیستم بخواهیم که مبلغی را بپردازد ، اما در عوض هیچ چیز ملموس نیست؟ شما درست می گویید – یک طرح پونزی.

DAGCOIN چیست؟ یک ارز کلاهبرداری یا...؟

طرح جبران خسارت

طرح جبران خسارت سندی است که نحوه کسب درآمد در شرکت MLM را توضیح می دهد.
معمولاً ، در وب سایت موجود است ، اما چنین سندی در سایت DagCoin یافت نمی شود.

با این اوصاف. آنها قبلاً ویدئو داشتند ، اما دیگر به وب سایت فعلی DagCoin و کانال YouTube تعلق ندارد.

اما از زمان معرفی DagCoin ، این شرکت در ۳ سال گذشته تغییرات زیادی را متحمل شده است.

اینجا قضیه این است:

۱) در ابتدا DagCoin با DagUniversity ارتباط داشت که در آن می توان دوره های آموزشی خریداری کرد. و طرح جبران خسارت DagUniversity هنوز در YouTube موجود است

۲) سپس DagCoin به نحوی به Success Factory تغییر کرد.
این یک شرکت MLM است اما همچنین به عنوان یک شرکت آموزشی عمل می کند که می توانید دوره های مختلف را خریداری کنید. مردم توانستند از طریق این کارخانه موفقیت در DagCoin سرمایه گذاری کنند.

۳) اما دیگر اینطور نیست و همانطور که بیانیه رسمی ادعا می کند: “لطفاً توجه داشته باشید که کارت هدیه DagCoin با طرح جبران خسارت و پاداش های کارخانه موفقیت مرتبط نیست”

آیا این بدان معناست که DagCoin در حال حاضر تنها شرکتی است که می توان کارت های هدیه را در آن خریداری کرد؟

ظاهراً آنها این مدل کسب و کار را رها کرده و به راه خود ادامه داده اند. به احتمال زیاد بر اساس تجربه با OneCoin است. به عبارت دیگر ، DagCoin فقط یک کلاهبرداری است که در آن می توانید چیزی را خریداری کنید که هیچ ارزشی ندارد.

به هر حال ، به راحتی نمی توان با همه تغییرات این ارز روبرو شد. نکته اصلی این است که چیزی در مورد کل این سیستم مبهم است. برای خلاصه کردن آن در اینجا یک نتیجه گیری است که این واقعیت را در نظر می گیرد که این ارز هنوز به عنوان MLM عمل می کند.

DagCoin یک حباب است و یک ارز جعلی است
MLM به عنوان یک مدل تجاری دیگر پایدار نیست
ترکیبی از این دو مورد برابر است با یک طرح غیرقانونی Poni ، که در آن فقط موسس درآمد ایجاد می کند (تا زمانی که او بازداشت شود).

چقدر می توانید با DAGCOIN درآمد کسب کنید؟

بر اساس آخرین اطلاعات هیچ چیز. صفر . فقط با DagCoin می توان ضرر کرد…

باید راهی برای کسب درآمد آنلاین وجود داشته باشد. و مطمئنا وجود دارد.

در حقیقت ، راه های زیادی برای شروع درآمد آنلاین وجود دارد. یکی از ساده ترین آنها بازاریابی وابسته است. ربطی به سرمایه گذاری و جذب نیرو ندارد.

وب سایتی را تصور کنید که یک بررسی عینی از یک محصول (ها) خاص ارائه می دهد.
به عنوان مثال وسایل در فضای باز. فرض کنید شما پیاده روی را دوست دارید و به دنبال اطلاعات خاصی در مورد کوله پشتی در فضای باز هستید.
بنابراین کلمه کلیدی را در گوگل جستجو کنید و تصمیم بگیرید در یکی از صفحاتی که گوگل ارائه می دهد قرار بگیرید. همانطور که در مورد مشخصات و سایر مطالب می خوانید ، یک کوله پشتی خاص توجه شما را به خود جلب می کند.
شما آن را دوست دارید ، روی آن کلیک می کنید – به سایت فروشنده هدایت می شوید و خرید می کنید. حالا ، چی شد؟

مالک اولین سایت (که در آن قرار گرفتید) فقط کمیسیون ایجاد کرد. تاجر کالا را فروخت و شما قیمت معمولی را پرداخت کرده اید. همه خوشحالند.

شما می توانید صاحب چنین وب سایت وابسته شوید. این روزها ایجاد وب سایت کار چندان دشواری نیست و با آموزش مناسب می توانید در عرض ۱۰ تا ۱۴ ماه کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.
این بستگی به طاقچه ای دارد که انتخاب می کنید ، اما به طور کلی ، یک وب سایت جدید حدود یک سال طول می کشد تا ترافیک زیادی دریافت کند (با فرض اینکه شما محتوا ایجاد می کنید).

یک پلتفرم وجود دارد که به شما می آموزد چگونه هزاران بازدید کننده در وب سایت خود داشته باشید یادگیری مطالب جدید و استفاده از آنها به سادگی زمان می برد.

شما اساساً دو گزینه دارید:

۱-سایر اشیاء درخشان را تعقیب کنید که بدون سرمایه گذاری به شما بازده بالایی می دهد
۲-کار خود را با هم انجام دهید و شروع به بهره وری کنید

کلون طرح بدنام پونزی (شواهد ارتباط این دو بسیار زیاد است):

طرح هرمی جدید – DagCoin ، به ویژه می تواند در هر لحظه سقوط کند
نمی توان DAG ها را به هر ارز مبادله کرد
پس از تلاش برای ثبت نام در DagCoin ، هیچ ایمیل تأییدی برای ارسال نمی شود
وب سایت آنها واقعاً زیبا به نظر می رسد و وسوسه “سرمایه گذاری” پول شما در چیزی جدید ، با (ظاهرا) بازگشت سرمایه خوب ، قوی است.

زمانی آن را “جدیدترین ارز دیجیتالی جعلی” نیز می نامیدند.

نتیجه گیری نهایی

شخصی ایده یک ارز دیجیتالی جدید را تنها با یک هدف مطرح کرد.

برای کسب درآمد بیشتر تا حد ممکن ، با استفاده از بازاریابی فریبنده که وعده بازگشت سرمایه بالا را می دهد. اما چه چیزی برمی گردد؟ بر اساس چه چیزی؟

DagCoin فقط یک سیستم جعلی است.

سازندگان DagCoin یک سایت ساده و فانتزی ایجاد کردند. آنها در بازاریابی سرمایه گذاری کردند ، چند فیلم جالب برای جذب افراد زیادی تهیه کردند.
این افراد – که توسط بازاریابی فریبنده اشتباه گرفته می شوند – روی چیزی سرمایه گذاری می کنند که وجود ندارد. پول آنها برای حمایت از این کلاهبرداران به دلیل سبک زندگی پر زرق و برق آنها استفاده می شود. الگوهای DagCoin دقیقاً مشابه Onecoin است.

از DagCoin فاصله بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *