CrossTower Exchange صرافی است که در برمودا ثبت شده است و درهای آن را در سال ۲۰۲۰ گشود و راه اندازی شد.

این پلتفرم بیان می دارد که آنها مأموریت دارند معاملات ارزهای رمزپایه را “جریان اصلی” قرار دهند ، یعنی در انبوه سازی فناوری بلاکچین و سرمایه گذاری ها سهیم باشند.

برنامه ارجاع

CrossTower یک برنامه ارجاع برای کاربران خود در نظر گرفته است که از طریق آن کاربران موجود می توانند کاربران جدید را معرفی کرده و سپس از تجارت کاربران ارجاع شده کمیسیون دریافت کنند. کاربر مراجعه کننده ۲۵٪ از کل هزینه های معاملاتی تولید شده توسط کاربر ارجاع شده را دریافت می کند. این بدان معناست که اگر شما (کاربر A) به یک دوست (کاربر B) مراجعه کنید و کاربر B تجارت خود را در سیستم عامل آغاز کند ، ۲۵٪ هزینه تجارت کاربر B – برای همیشه دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی موبایل

بیشتر معامله گران رمزنگاری احساس می کنند که دسک تاپ بهترین شرایط را برای تجارت خود فراهم می کند. صفحه نمایش رایانه بزرگتر است و در صفحات بزرگتر ، اطلاعات مهم دیگری که بیشتر معامله گران تصمیمات تجاری خود را بر اساس آنها بنا می کنند ، به طور همزمان قابل مشاهده است. نمودار معاملات نیز برای نمایش آسان تر خواهد بود. با این حال ، همه سرمایه گذاران رمزنگاری برای تجارت خود به دسک تاپ نیاز ندارند.

برخی ترجیح می دهند تجارت رمزنگاری خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند. اگر شما هم یکی از آن معامله گران هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید که پلت فرم معاملات CrossTower با موبایل نیز سازگار است. می توانید آن را از طریق AppStore و Google Play بارگیری کنید.

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از صرافی ها به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC).

اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند. نمونه های بسیاری از مواردی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta به دلیل اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کردند.

مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

طبق اطلاعاتی که ما دریافت کرده ایم ، سرمایه گذاران آمریکایی در واقع مجاز به تجارت در صرافی CrossTower هستند. با این وجود هر یک از سرمایه گذاران ایالات متحده باید نظر خود را در این مورد اعلام کنند ، زیرا قوانین مختلف ایالتی نیز می تواند مانعی در تجارت ارزهای رمزنگاری شده آنها باشد.

CrossTower چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

نمای تجاری CrossTower

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آن می توانید سفارشات مربوط به رمزنگاری مربوطه را ثبت کنید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید. همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید نمای تجاری CrossTower برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را برای متناسب کردن نمای تجارت پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

هزینه های CrossTower

هزینه های معاملاتی CrossTower

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. به طور معمول ، مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تفاوت قائل می شوند. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد. سازندگان کسانی هستند که سفارشاتی را به کتاب سفارش اضافه می کنند و بدین ترتیب در سیستم عامل نقدینگی ایجاد می کنند.

در صرافی CrossTower ، پذیرندگان اصلاً هزینه ای پرداخت نمی کنند. از طرف دیگر سازندگان ، ۰٫۰۵٪ ارزش سفارش را در هزینه های معاملاتی پرداخت می کنند. این مدل هزینه کاملاً غیر معمول است ، زیرا تنظیم استاندارد این است که متصدیان هزینه تجارت بالاتری نسبت به سازندگان پرداخت می کنند.

۰٫۰۰٪ در هزینه های دریافت کننده و ۰٫۰۵٪ در هزینه های سازنده کاملاً کمتر از میانگین صنعت جهانی برای مبادلات متمرکز است. میانگین صنایع در طول تاریخ در حدود ۰٫۲۰-۰٫۲۵٪ بوده است اما اکنون شاهد ظهور میانگین صنایع جدید در حدود ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ هستیم. طبق آخرین مطالعه تجربی در مورد این موضوع ، متوسط ​​هزینه های دریافت کننده صنعت ۰٫۲۱۵٪ و متوسط ​​هزینه های سازنده صنعت ۰٫۱۶۲٪ (برای معاملات در محل) است.

در نتیجه ، کارمزد صرافی CrossTower کاملاً کمتر از هر دو میانگین این صنعت است.

CrossTower چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

علاوه بر این ، اگر در دوره ۳۰ روزه قبلی حجم معاملات مشخصی را بدست آورید ، می توانید از هزینه های معاملات خود تخفیف دریافت کنید. تخفیف ها برای سازندگان تا ۰٫۰۱٪ پایین است. با این حال ، این امر مستلزم این است که شما در یک دوره ۳۰ روزه قبلی با مقادیر کل بیش از ۱۰۰ دلار BTC معامله کنید ، که به اعتقاد ما تعداد بسیار کمی از مردم این کار را انجام می دهند.

هزینه های برداشت CrossTower

هزینه های برداشت معمولاً ثابت بوده و از رمزنگاری به رمزنگاری متفاوت است. اگر BTC را پس بگیرید ، مقدار کمی BTC برای برداشت می پردازید. اگر ETH را پس بگیرید ، ETH را پرداخت می کنید. آخرین باری که ما مطالعه تجربی هزینه های برداشت BTC در بازار ارز رمزنگاری را انجام دادیم ، متوجه شدیم که متوسط ​​هزینه برداشت BTC 0.00059 BTC در هر برداشت BTC بوده است.

CrossTower هنگام برداشت BTC هزینه برداشت را به مبلغ ۰٫۰۰۰۴ BTC دریافت می کند. این هزینه زیر متوسط ​​صنعت است و پیشنهاد بورس را در اینجا نیز رقابتی می کند.

روش های سپرده گذاری

CrossTower علاوه بر واریز ارز رمزنگاری شده به سیستم عامل ، به شما امکان می دهد ارز فیات را نیز سپرده گذاری کنید. هم از طریق انتقال سیم و هم از طریق کارت اعتباری یا بدهی.

با توجه به اینکه سپرده های ارزی فیات در این بستر معاملاتی امکان پذیر است ، این بستر واجد شرایط به عنوان “مبادله سطح ورود” است ، و آن را به یک مبادله تبدیل می کند که سرمایه گذاران جدید رمزنگاری می توانند سفر خود را به دنیای جالب رمزنگاری آغاز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *