CREX24 که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد ، یک ارز رمزنگاری شده است که در استونی مستقر است و کاربران روسی زبان را هدف قرار می دهد. از آنجا که مبادله ای نسبتاً جدید است ، CREX24 فعلاً فقط روی ارزهای رمزپایه متمرکز شده است. اگرچه لیست ارزهای رمزپایه ای که صرافی پشتیبانی می کند گسترده نیست ، اما محبوب ترین ارزهای رمزپایه را در بر می گیرد. معاملات رمزنگاری ارز فیات در CREX24 نیز موجود است و آن را به یک مبادله در سطح ابتدایی تبدیل می کند. CREX24 متعلق به شرکتی به نام Crex24 OÜ است که به صورت عمومی در وب سایت آنها اعلام شده است.

هزینه های معاملات CREX24 بین گیرندگان و سازندگان تفاوت دارد. از تولیدکنندگان هزینه ای معادل ۰٫۱۰٪ دریافت می شود که به طور قابل توجهی کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است. از طرف دیگر ، سازندگان کارمزد ۰/۰۱٪ را دریافت می کنند ، بدین معنی که در هنگام تجارت درآمد کسب می کنند. این ویژگی برای اکثر کاربران بسیار جذاب است که به نوبه خود می تواند نقدینگی بورس را افزایش دهد. این صرافی هزینه برداشت ۰٫۰۰۱ BTC را دریافت می کند که بالاتر از متوسط ​​صنعت است. از آنجا که تجارت فیات-رمزنگاری مجاز است ، می توان سپرده ها را به صورت نقل و انتقالات بانکی و کارت های اعتباری و همچنین ارزهای رمزپایه موجود انجام داد. با این حال ، تبادل برای همه کاربران آزاد نیست ، زیرا دسترسی ساکنان و شهروندان انگلیس ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا و اسرائیل محدود است.

این تبادل از وب سایتی پشتیبانی می کند که به روشی مدرن و کاربردی طراحی شده است و به کاربر عادی امکان می دهد تا به راحتی در آن پیمایش کند. CREX24 همچنین در رسانه های اجتماعی حضوری فعال دارد ، زیرا تیم روزانه حساب توییتر را به روز می کند. خدمات مشتری آنها بصورت ۲۴ ساعته و ۷ روز با خدمات به زبان روسی و انگلیسی در دسترس است. همراه با این واقعیت که استفاده از آن برای سرمایه گذاران جدید ارزهای رمزپایه عملی است ، صرافی حضوری کاملاً کاربرپسند دارد ، حتی اگر صرافی در روسیه بیشتر از انگلیسی بودن باشد.

CREX24 از احراز هویت دو عاملی (۲FA) و همچنین اتصال رمزگذاری شده استفاده می کند ، با این حال ، تأیید کاربر اختیاری است. اگرچه این امر ناشناس ماندن بهتر را امکان پذیر می کند ، اما ممکن است از کاربرانی که امنیت بیشتری را از طریق تأیید هویت ترجیح می دهند ، جلوگیری کند.

CREX24 چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

سایر صرافی های استونی عبارتند از: Jubiter و Kriptomat. استونی در واقع تنها کشور بالتیک است که تبادل ارز رمزنگاری شده دارد (که ما از آن مطلع هستیم).

شرکتی که پشت این صرافی قرار دارد Crex24 OÜ است (شماره ثبت ۱۴۴۱۹۶۶۵). این واقعیت که صرافی نام شرکت صاحب آن را به صورت عمومی نشان می دهد ، تا حدودی راحتی معامله گران را فراهم می کند. وقتی صرافی ، شرکتی را با مشخصات شرکت در وب سایت خود نمایش می دهد ، معتقدیم که احتمال این که صرافی قصد تقلب داشته باشد ، کمتر است.

Crex24 معاملات را در تعداد بسیار زیادی از جفت های معاملاتی ارائه می دهد. شما می توانید همه بزرگترین ارزهای رمزپایه را در اینجا پیدا کنید ، اما نه تنها این. این صرافی همچنین تجارت بسیاری از ارزهای رمزپایه کوچک و متوسط ​​را ارائه می دهد.

این صرافی چهار مزیت پلتفرم خود را در وب سایت خود ارتقا می دهد: نرخ کمی کارمزد ، امنیت ، عملکرد رو به رشد و اینکه می توانید ارز فیات را واریز کنید. همه این عوامل البته برای معامله گران ارزهای رمزپایه بسیار مفید است.

از صلاحیت های قضایی پشتیبانی می کند

این تبادل برای شهروندان یا ساکنان انگلستان ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا یا اسرائیل امکان پذیر نیست. اگر شما مقیم یا شهروند هر یک از این کشورها هستید و بدنبال بستر تجاری مناسب خود هستید ، نگران نباشید. از Exchange Finder ما برای یافتن صرافی مناسب برای پذیرش سرمایه گذاران مانند خود استفاده کنید.

نمای تجاری Crex24

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه در دیدگاه های تجاری معمولاً مشترک است این است که همه آنها دفتر سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

Faucet

ویژگی بسیار جالب دیگر با این تبادل این است که آنها Faucet های مخصوص به خود را دارند. با استفاده از این Faucets ، کاربران می توانند به راحتی درخواست دریافت ارزهای رمزپایه خاص را کاملاً رایگان کنند. طبیعتاً تعداد درخواست هایی که می توانید بفرمایید محدود به زمان است. بازه های زمانی از ۵ دقیقه (یعنی هر ۵ دقیقه یک درخواست جدید می توانید انجام دهید) تا ۱ روز متغیر است.

هزینه های Crex24

هزینه های معاملاتی Crex24

هر معامله ای بین دو طرف اتفاق می افتد: سازنده که سفارش آن قبل از معامله در دفترچه سفارش وجود دارد و گیرنده که سفارشی را تنظیم می کند که با سفارش سازنده مطابقت داشته باشد (یا “بگیرد”). این صرافی برای متصدیان و سازندگان (با تغییرات جزئی از جفت معاملاتی به جفت معاملاتی) ، از متصدیان ۰٫۲۰٪ در هزینه های معاملاتی اخذ می کند. بر این اساس ، این مبادله همان چیزی است که ما آن را “هزینه های مسطح” می نامیم. ۰٫۲۰٪ با متوسط ​​صنعت جهانی مطابقت دارد (می توان گفت ۰٫۲۰٪ – ۰٫۲۵٪).

هزینه های برداشت Crex24

Crex24 هنگام برداشت BTC هزینه برداشت را به مبلغ ۰٫۰۰۰۴۲ BTC (قبلا ۰٫۰۰۱ BTC) دریافت می کند. این حدود ۳۰٪ کمتر از متوسط ​​صنعت است ، زیرا می توان گفت متوسط ​​صنعت در حدود ۰٫۰۰۰۶ BTC در هر برداشت BTC است. بر این اساس ، هزینه برداشت از این بورس رقابتی است.

روش های سپرده گذاری

در Crex24 می توانید هم از طریق انتقال سیم و هم از طریق کارت های اعتباری سپرده گذاری کنید. این می تواند به خصوص برای سرمایه گذاران جدید رمزنگاری مفید باشد.

امنیت Crex24

ممکن است سوال شود که چرا امنیت حتی ویژگی است که ما در ArekCrypto به دنبال مبادلات مختلف رمزنگاری بالا بوده ایم. دو دلیل:

 • صرافی ها مقدار قابل توجهی از اطلاعات قابل شناسایی شخصی را ذخیره می کنند.
 • صرافی ها مقدار زیادی واریز یا برداشت از پول نقد یا کوین را کنترل می کنند.

هنگام اجرای آزمون در رصدخانه توسط موزیلا (https://observatory.mozilla.org/) نمره امنیتی Crex24 و B است. این در مورد صرافی های رمزنگاری برتر بسیار بالاتر از حد متوسط ​​است.

صرافی بررسی شده در بالا دارای تعداد زیادی ارز رمزپایه پشتیبانی شده است. اگر تعداد زیادی ارز رمزپایه پشتیبانی شده عامل مهمی در انتخاب صرافی ارز رمزنگاری شده برای شما باشد ، می توانید مبادلات زیر را نیز بررسی کنید:

4 پاسخ به “CREX24 چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال”

 1. محمد گفت:

  سلام میخواستم ارز free بخرم حسابمو هنوز شارژ نکردم توی کیف پولم تتر دارم
  با تتر میتونم بخرم یا باید با بیت کویین بخرم
  لطفا راهنمایی لازم برای خرید این ارز رو بکنید

 2. سامان گفت:

  سلام
  برای ثبت نام باید با vpnوارد شد و اینکه کشور محل اقامت باید همون کشوری باشه که با vpn متصل شدیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *