COTI (ارز اینترنت) ایجاد یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز و مقیاس پذیر برای تسهیل تجارت کارآمد جهانی است.

ترکیبی از فناوری های دفتر توزیع شده با راه حل های پرداخت سنتی ، COTI آرزو دارد یک راه حل پرداخت غیرمتمرکز برای نسل بعدی تنظیم کند که اعتماد محور ، فوری و مقرون به صرفه باشد. COTI با ارائه یک راه حل کامل متشکل از مکانیزم اعتماد نوآورانه ، سیستم میانجیگری غیرمتمرکز ، کیف پول چند ارز (فیات و کریپتو) و مبادله ارز بومی ، خود را از سایر راه حل های پرداخت متمایز می کند. محرک اکوسیستم COTI کوین COTI ، یک ارز دیجیتال بومی خواهد بود.

دفتر توزیع شده COTI بر اساس یک ساختار داده ای نمودار دایره ای شکل (DAG) ، شبیه به فناوری اصلی شبکه IOTA ساخته شده است. با استفاده از DAG ، COTI به ۱۰،۰۰۰ مورد معامله در ثانیه اجازه می دهد ، بسیار بیشتر از آنچه لازم است (ساعات اوج VISA به ۴۰۰۰ پوند در ثانیه نیاز دارد).

این تیم ، متشکل از ۲۷ عضو تمام وقت ، در حال کار روی COTI هستند و ساختار مفصلی را برای شبکه آینده آنها طراحی کرده اند. COTI قصد دارد ۳۰ میلیون پوند دلار از طریق یک سکه خصوصی و عمومی جمع آوری کند. آنها قبلاً یک جامعه بزرگ و اختصاصی را به خود جلب کرده بودند و با موفقیت ۱۰ میلیون پوند دلار در فروش خصوصی خود جمع کردند.

مقدمه (COTI)

نیاز

صنعت پرداخت آنلاین در حال حاضر بیش از ۱٫۶ میلیارد نفر را در سراسر جهان با حجم معاملات سالانه بیش از ۳٫۲۶۵ تریلیون دلار در بر گرفته است.

طبق تحقیقات اخیر ، صنعت انتظار می رود CAGR سالانه ۱۳٫۵٪ بین سالهای ۲۰۱۸-۲۰۲۲ نشان دهد و در مجموع مبلغ ۵٫۴۱۱ تریلیون دلار در سال ۲۰۲۲ بدست آورد. همراه با رشد ارزش بازار ، صنعت به سرعت در حال تغییر است. اشکال جدید تجارت در حال ظهور است و توازن قدرت در صنعت در حال تغییر است.

مطابق با گسترش دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها ، حجم پرداخت های تلفن همراه به سرعت در حال افزایش است و انتظار می رود به تدریج سهم قابل توجهی از بازار را در بازار پرداخت آنلاین به دست آورد. رشد سریع و تغییرات صنعت ، تقاضا برای سیستمهای پرداخت سریعتر ، آسان تر ، مقیاس پذیرتر و قابل اطمینان تر را افزایش داده است.

COTI چیست؟بررسی و آشنایی با پروژه ی رمز ارز COTI

مشکل

با وجود رقابت شدید در صنعت پرداخت آنلاین ، نه ارزهای دیجیتال و نه پرداخت های الکترونیکی سنتی ، هنوز یک راه حل جامع برای صنعت پرداخت آنلاین ارائه نداده است. در حالی که سیستم های پرداخت آنلاین سنتی (به عنوان مثال PayPal و Visa) توانایی مقیاس گذاری حجم بالای معاملات را با زمان اجرای سریع دارند ، اما از نظر هزینه های معامله اشکال عمده ای دارند.

عمدتا در معاملات بین ارزی و مرزی. از طرف دیگر ، ارزهای دیجیتال می توانند یک گزینه جایگزین باشند ، زیرا امکان تسهیل پرداخت ها با امنیت بیشتر و کارمزد معاملات کمتر را دارند. با این حال ، در عمل ، آنها با چالش های مقیاس گذاری ، نرخ پایین فرزندخواندگی در زمینه پرداخت های آنلاین روبرو هستند و قیمت آنها بسیار بی ثبات است. در واقع ، تا به امروز ، فقط کمتر از ۰٫۱٪ از پرداخت آنلاین با استفاده از ارزهای دیجیتال انجام می شود.

جدول زیر نشان دهنده مزایا و معایب عمده سیستم های پرداخت سنتی و ارزهای دیجیتال ، همراه با اهداف COTI است:

راه حل – اکوسیستم COTI

اکوسیستم COTI از چهار شرکت کننده تشکیل شده است: کاربران نهایی ، اپراتورهای گره ، واسطه ها و بازرگانان. این شبکه با هدف ایجاد یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز طراحی شده است که مزایای هر دو سیستم پرداخت سنتی و ارزهای دیجیتال را یکپارچه می کند (که در جدول فوق مشخص شده است). COTI از اجزای زیر تشکیل شده است:

خوشه

بجای استفاده از یک پایگاه داده مبتنی بر بلاکچین ، دفتر توزیع شده COTI بر اساس نمودار دایره ای چرخشی (DAG) است که آنها آن را خوشه می نامند. در شبکه های مبتنی بر DAG ، هر تراکنش باید دو تراکنش قبلی را تأیید کند تا تأیید شود. از این رو ، میزان تأیید معاملات متناسب با افزایش تعداد کاربران شبکه در حال افزایش است. COTI DAG را برای دستیابی به اهدافشان ایده آل می داند ، زیرا آنها را قادر می سازد تراکنش ها را به طور همزمان و همزمان انجام دهند.

خوشه توسط سه نوع گره انجام می شود:

  • گره های کامل: این گره ها دروازه کاربر به شبکه هستند. آنها منابعی را برای انجام معاملات جدید انتخاب می کنند تا به آن متصل شوند ، اثبات کار (PoW) را انجام دهند و اجازه می دهند معاملات جدید به خوشه متصل شوند.
  • گره های DSP (Double Spend Prevention): این گره ها یک نسخه به روز شده از خوشه را در هر زمان مشخص نگه می دارند و تراکنش ها را کنترل می کنند تا احتمال حملات دوبرابر کاهش یابد. برای اجرای یک گره DSP ، مقدار زیادی سکه COTI باید به یک حساب تخصصی چند امضایی واریز شود. برای همه تلاش های گره های DSP توسط شبکه COTI پاداش دریافت می شود.
  • گره های تاریخچه: گره ها کل تاریخچه خوشه را ذخیره می کنند. تاریخچه حساب کامل را می توان از گره های History بازیابی کرد. درصورتی که به هیچ دلیلی History Node قادر به کار نباشد ، از سرورهای History COTI می توان به عنوان پروکسی استفاده کرد.

COTI چیست؟بررسی و آشنایی با پروژه ی رمز ارز COTI

مکانیسم امتیازدهی اعتماد

COTI لایه دیگری از داده ها را برای هر کاربر پیاده سازی کرده است – امتیازات اعتماد. این امتیازات مکانیزم کلیدی ای است که معاملات جدید و تأیید نشده توسط آن معاملات قبلی را برای اعتبار سنجی انتخاب می کنند تا به توافق تایید تراکنش برسند.

تعیین نمرات اعتماد: امتیاز اعتماد یک شرکت کننده در ابتدا توسط یک پرسشنامه عمومی و تأیید سند تعیین می شود. با گذشت زمان ، امتیازات اعتماد به طور خودکار مطابق با (۱) فعال بودن کاربران (ارزش معاملات در یک بازه زمانی مشخص) ، (۲) میزان اختلاف شرکت کننده درگیر می شود (۳) شماره اختلافاتی که به نفع طرف مقابل شرکت کننده حل شده است (۴) و رتبه ای که سایر طرفین معامله به شرکت کننده اختصاص داده اند. پارامترهای ذکر شده در بالا غیر جامع هستند.

کاغذ سفید فنی COTI جزئیات بیشتری از مکانیزم های مورد استفاده برای تعیین امتیازهای اعتماد را ارائه می دهد.] امتیازهای اعتماد مقادیر نسبی هستند که در مقیاس ۰ تا ۱۰۰ رسم شده اند و ۱۰۰ بالاترین امتیاز ممکن است. آنها نشانه ای از چگونگی رتبه بندی شرکت کنندگان نسبت به یکدیگر در شبکه COTI را ارائه می دهند ، که با توجه به سهم آنها در کارایی شبکه در طول زمان اندازه گیری می شود.

برای تشویق کاربران برای کسب امتیازات اعتماد و ایجاد یک محیط قابل اعتماد ، COTI طراحی کرده است که امتیازات مربوط به هزینه های معامله است: نمرات بالا با کارمزد پایین همراه است ، در حالی که نمرات کم با هزینه های نسبتاً بالا مرتبط است. و همچنین با الزامات ذخیره نورد بازرگانان.

فرآیند تأیید: همانطور که گفته شد ، برای افزودن به خوشه ، هر معامله (نشان داده شده توسط امتیاز اعتماد کاربر) باید اعتبار دو معامله قبلی را که در محدوده امتیاز اعتماد آنها هستند ، تأیید کند. همانطور که معاملات به خوشه متصل هستند ، آنها در مجموع Trust Chains یا مجموعه های معاملاتی را تشکیل می دهند که با آستانه های امتیاز اعتماد مشابه مشخص می شوند. الگوریتم اجماع زنجیره اعتماد اطمینان می دهد که کاربران معتمد (یعنی کسانی که دارای امتیاز اعتماد بیشتری هستند) با تأیید معاملات بهینه انگیزه می گیرند ، زیرا زنجیره اعتماد آنها می تواند سریعتر به آستانه امتیاز اعتماد تجمعی مورد نیاز برسد. به عبارت ساده: زمان تأیید معاملات با امتیازات اعتماد کاربران ارتباط دارد.

برای درک بهتر لطفاً به مثال ساده شده زیر مراجعه کنید. معامله جدید معامله جسورانه است (۶۷). معامله جدید اعتبار دو معامله را که در محدوده نمره اعتماد آن هستند ، تأیید می کند. در جریان زمان ، معامله توسط مسیر بالاترین اعتماد تجمعی تأیید می شود (امتیاز اعتماد تجمعی ضخیم است و مسیر بالاترین اعتماد تجمعی با رنگ سبز مشخص می شود).

با استفاده از ساختار DAG همراه با الگوریتم اجماع زنجیره اعتماد ، خوشه ممکن است به میزان تأیید معامله ۱۰،۰۰۰ TPS دست یابد – در مقایسه با سیستم های Blockchain که می توانند به طور متوسط ​​۲۰ TPS را پردازش کنند. برای اینکه همه چیز را در چشم داشته باشیم ، ویزا به طور متوسط ​​حدود ۲۰۰۰ TPS کار می کند ، در حالی که نرخ اوج روزانه آن در حدود ۴۰۰۰ TPS است.

COTI چیست؟بررسی و آشنایی با پروژه ی رمز ارز COTI

سیستم میانجیگری

در صورت بروز اختلافات در شبکه ، واسطه ها به سادگی مسئولیت می پذیرند. میانجیگری معاملات را تأیید نمی کند ، بلکه اختلافات را حل می کند. در صورت وقوع یکی از حالات زیر ، این موارد الزامی است: خطاهای صورتحساب ، نقل و انتقالات سهوی (وقتی کاربر سهوا وجوهی را به طرف اشتباه می فرستد) ، هزینه های غیرمجاز ، کالاها یا خدمات تحویل نشده و کالاها یا خدمات غیر مطابق. در هر یک از سناریوهای فوق ، اگر فرستنده و گیرنده وجوه نتوانند اختلاف را مستقیماً حل کنند ، طرف ناراضی می تواند شروع به کار کند

هر اختلاف شامل چندین واسطه است که به طور مستقل برای تأیید اطلاعات دنیای واقعی در مورد اختلافات معاملاتی کار می کنند. واسطه ها تشویق می شوند که درصورت عدم امکان هماهنگی ، در مورد یک اختلاف نتیجه گیری مشابهی داشته باشند (از بعضی روشهای مشابه سازوکار اجماع آگور).

پس از اعتبارسنجی اطلاعات ، واسطه ها سپس با استفاده از مشتری میانجی رأی می دهند. واسطه ها همراه با رای خود ، کوین های COTI را واریز می کنند. سپس آرا محاسبه می شود و بر اساس اکثریت آرا ، سیستم حزب برنده را جبران می کند و تعادل آن حزب را به حالت قانونی خود باز می گرداند. واسطه هایی که آرا their آنها با اکثریت آرا سازگار است ، از شبکه COTI برای تلاش هایشان پاداش می گیرند. واسطه هایی که اقدام بدخواهانه را انجام دهند مشمول هیچ تحریمی نخواهند شد ، بلکه نشانه های واریز شده خود را از دست می دهند (از این نشانه ها برای پرداخت واسطه های دیگر استفاده می شود).

با استفاده از ساختار DAG همراه با الگوریتم اجماع زنجیره اعتماد ، خوشه ممکن است به میزان تأیید معامله ۱۰،۰۰۰ TPS دست یابد – در مقایسه با سیستم های Blockchain که می توانند به طور متوسط ​​۲۰ TPS را پردازش کنند. برای اینکه همه چیز را در چشم داشته باشیم ، ویزا به طور متوسط ​​حدود ۲۰۰۰ TPS کار می کند ، در حالی که نرخ اوج روزانه آن در حدود ۴۰۰۰ TPS است.

ارز بومی (COTI)

واحد پول محلی COTI باعث ایجاد شبکه ها و تقویت تعاملات بین مصرف کنندگان ، بازرگانان ، واسطه ها و اپراتورهای گره می شود. واحد پول به توابع زیر عمل خواهد کرد:

مبادله متوسطی که می تواند هنگام انجام و دریافت پرداخت در اکوسیستم COTI استفاده شود. در حالی که شبکه COTI از چندین ارز فیات و دیجیتال پشتیبانی می کند ، مشارکت کنندگان برای استفاده از COTI نسبت به سایر ارزها به دلیل کارآیی آن به عنوان روش پرداخت و هزینه های معاملات پایین تا صفر ، انگیزه می گیرند.
سهام و پرداخت های میانجیگری در کوین های COTI نشان داده می شود. به همین ترتیب ، واسطه ها موظف هستند هر زمان که بخواهند به مدیتیشن بپردازند ، کوین های COTI را در دست داشته باشند.
وجوه ذخیره نورد تاجر در کوین های COTI بیان شده و برای مدت معینی به طور خودکار در حساب بازرگان جمع می شود.
مشوق های اپراتورهای گره. همه اپراتورهای گره در کوین های COTI تشویق می شوند و هر زمان که بخواهند فعالیت گره را تأیید کنند ، باید COTI را نگه دارند.
هزینه ها: تمام هزینه های شبکه COTI فقط با کوین های COTI قابل پرداخت است.

COTI چیست؟بررسی و آشنایی با پروژه ی رمز ارز COTI

مبادله ارز COTI

برای ارائه یک راه حل پرداخت آسان برای استفاده ، COTI در حال توسعه صرافی ارزی است که به شرکت کنندگان در شبکه دسترسی مداوم به بازارهای مایع در طیف وسیعی از جفت ارزهای دیجیتال و فیات را ارائه می دهد. به این معنی که کاربران نهایی می توانند منابع خود را از یک ارز به ارز دیگر منتقل کنند ، بدون اینکه مجبور به برداشت دارایی خود از کیف پول COTI خود باشند. علاوه بر این ، به شرکت کنندگان شبکه اجازه می دهد بدون توجه به ارزهای موردعلاقه طرف مقابل ، مستقیماً به ارزهای مورد نظر خود پول پرداخت و دریافت کنند.

امنیت: تمام ترافیک در مبادله COTI با استفاده از Transport LayerSecurity(TLS)1.2 (با استفاده از کلیدهای SHA256) از انتها به انتها رمزگذاری می شود و تمام اطلاعات در حالت استراحت با رمزگذاری AES-256 ایمن هستند. هر مرحله در فرآیند مبادله ارز معامله ای است ، به گونه ای که اگر هر بخشی از مرحله در فرآیند مبادله خراب شود ، کل مرحله ناموفق است.

حکومت غیرمتمرکز

COTI قصد دارد حق رای را برای اجرای تغییرات در پروتکل پایه COTI و تصمیم گیری در مورد موارد استفاده بعدی کوین COTI فراهم کند.

برنامه ها و خدمات COTI

مصرف کنندگان

به دلیل چالش های مقیاس پذیری و پیچیدگی نسبی ، ارزهای دیجیتال به ندرت در موارد استفاده از پرداخت (در مقایسه با سیستم های پرداخت سنتی) مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین ، تمرکز اصلی برنامه COTI بر این بوده است که ارزهای دیجیتال به راحتی و به همان اندازه معادل فیات خریداری و استفاده شوند.

کیف پول: پیشنهاد اصلی مصرف کننده COTI یک کیف پول چند ارزه است که دسترسی فوری و آسان به شبکه پرداخت COTI را فراهم می کند و از انواع موارد استفاده از پرداخت مصرف کننده پشتیبانی می کند ، از جمله معاملات نظیر به نظیر با همتایانی که کیف پول COTI و کیف پول نزدیک دارند- معاملات به کیف پول.

کیف پول COTI می تواند صرفاً به عنوان “حساب بانکی” با هدف نگهداری وجوه (ارزهای دیجیتال و فیات) مورد استفاده قرار گیرد. کیف پول COTI به عنوان یک برنامه تلفن همراه بومی و به عنوان یک برنامه وب قابل دسترسی از طریق وب سایت COTI در حال توسعه است. کاربران می توانند از طریق وب سایت و برنامه های COTI و همچنین در حین انجام مراحل تسویه حساب در وب سایت های بازرگانان مبتنی بر COTI کیف پول باز کنند.

کارتهای بدهی COTI

COTI به کاربران امکان دسترسی به کارتهای بدهی را که مستقیماً به کیف پولهای COTI لینک می شوند ، ارائه می دهد. دلیل منطقی ارائه این کارت ها این است که آنها به کاربران امکان می دهند هنگام پرداخت با بازرگانانی که هنوز با COTI ادغام نشده اند ، از کیف پول COTI خود پرداخت کنند.

کاربران COTI می توانند ارز دلخواه خود را هر بار که کارت بدهی مجازی ایجاد می کنند ، تعیین کنند. وقتی خرید با استفاده از کارت متصل به ارزی انجام می شود که با ارز پرداخت مطابقت ندارد ، صرافی COTI به طور خودکار مقدار مورد نیاز ارز پیوند کارت را به ارز خرید تبدیل می کند.

COTI چیست؟بررسی و آشنایی با پروژه ی رمز ارز COTI

برای بازرگانان

COTI در حال توسعه مجموعه ای از ابزارها و خدمات بازرگانان است که COTI را به عنوان یک الحاق یا جایگزین برای سیستم های پرداخت موجود آنها ، به پیشنهادی جذاب برای بازرگانان تبدیل می کند.

ابزارهای پردازش: COTI در حال توسعه ابزارهای پردازشی است که به بازرگانان امکان پذیرش پرداخت از دارندگان کیف پول COTI را می دهد. بازرگانان می توانند انتخاب کنند که آیا می خواهند از طریق API به ریل های پرداخت COTI متصل شوند یا با قرار دادن یک IFrame (Inline Frame) در وب سایت های خود.
بازرگانان مجهز به COTI به داشبوردی دسترسی خواهند داشت که اطلاعات دقیق و عملکرد گزارش را در مورد معاملات شبکه COTI آنها فراهم می کند. در این داشبورد ، بازرگانان انتخاب می کنند کدام COTI از ارزهایی که مایل به پذیرش هستند پشتیبانی کند و همچنین ارزهای تسویه حساب مورد نظرشان. علاوه بر این ، داشبورد قابلیت های کیف پول مانند را به تجار ارائه می دهد که آنها را قادر می سازد به دارندگان کیف پول COTI و سایر بازرگانان دارای COTI پرداخت کنند و همچنین از تسهیلات مبادله ارز COTI استفاده کنند. بازرگانان همچنین می توانند Full Node خود را با یک کیف پول سفارشی اجرا کنند تا تجربه معاملات را برای مشتریان ساده کنند. * برای درک پاراگراف بعدی ، مطمئن شوید که با اصطلاحات گزینه ها یا حداقل با اصطلاحات زیر آشنا هستید: گزینه های تماس ، گزینه قیمت اعتصاب ، و حق بیمه گزینه.

تخصیص توکن COTI

کل تأمین رمزهای COTI طی مراحل شکل گیری شبکه به ۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ COTI محدود خواهد شد.

عرضه توکن ها

با توجه به ساختار نمودار چرخشی مستقیم (DAG) و غیرمتمرکز بودن شبکه COTI ، ایجاد توکن های اضافی COTI پس از معامله پیدایش امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین ، ۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ COTI اضافی ایجاد و در ذخیره قفل می شود ، بنابراین حداکثر منبع توکن ۴،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ COTI خواهد بود. این نشانه ها قبل از راه اندازی COTI’s Main منتشر نمی شوند و محدودیت های شدیدی در آنها اعمال می شود.

به گفته این تیم ، COTI ممکن است گهگاه فروش اضافی رمز را از ذخیره آغاز کند.

تیم COTI

تیم اصلی متشکل از ۲۷ عضو تمام وقت است.

دیوید آساراف (بنیانگذار ، توسعه تجارت). دیوید پیش از این به عنوان حسابرس داخلی اصلی در HSBC Israel و به عنوان یک بازرس در واحد ریسک اعتباری اداره نظارت بانکی بانک اسرائیل فعالیت می کرد.
شهاف بار گفن (مدیر عامل). شهاف بنیانگذار و مدیر عامل سابق WEB3 ، یک شرکت پیشرو در بازاریابی دیجیتال چند ملیتی است. شهاف دارای مدرک کارشناسی بیوتکنولوژی و اقتصاد از دانشگاه تل آویو است.

مشاوران

مت مک بردی – متیو مدیر ارشد سرمایه گذاری پلت فرم صندوق پرچین چند استراتژی در BlackRock بود. وی نقش های ارشد را در Silver Creek Capital و Bain Capital داشته است. متیو دکترای خود را دارد. در رشته اقتصاد بازرگانی از دانشگاه هاروارد ، و وی استاد امور مالی در دانشکده داردن و وارتون بود.
Greg KiddGreg یکی از بنیانگذاران Hard Yaka و یک سرمایه گذار اولیه در تعداد زیادی استارت آپ در فضای مبادله از جمله Ripple است ، جایی که او به عنوان CRO ، Shift ، Coinbase و ۳taps و قبلا Square و Twitter کار می کرد. گرگ دارای مدرک MBA از دانشگاه ییل و MPA از دانشگاه هاروارد است.

COTI چیست؟بررسی و آشنایی با پروژه ی رمز ارز COTI

عرضه توکن های COTI

با توجه به ساختار نمودار چرخشی مستقیم (DAG) و غیرمتمرکز بودن شبکه COTI ، ایجاد توکن های اضافی COTI پس از معامله پیدایش امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین ، ۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ COTI اضافی ایجاد و در ذخیره قفل می شود ، بنابراین حداکثر منبع توکن ۴،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ COTI خواهد بود. این نشانه ها قبل از راه اندازی COTI’s Main منتشر نمی شوند و محدودیت های شدیدی در آنها اعمال می شود.

به گفته این تیم ، COTI ممکن است گهگاه فروش اضافی رمز را از ذخیره آغاز کند.

پتانسیل پروژه

بازار هدف این پروژه صنعت پرداخت آنلاین است. یک بازار عظیم و در حال رشد. ما بر این باوریم که مزایای شبکه پرداخت COTI در آینده به اندازه کافی سودمند است تا بتواند به عنوان یک ارائه دهنده خدمات پرداخت قانونی در آن نفوذ کند و بنابراین سهم قابل توجهی از بازار را بدست آورد. COTI نیازهای ملموس بازار را برطرف می کند که هیچ یک از سیستم های پرداخت فعلی آنها را برطرف نکرده است و بنابراین ، با وجود رقابت شدید ، پتانسیل پروژه زیاد به نظر می رسد.

منفی ها

مرحله اولیه

COTI هنوز در مراحل اولیه است. اگرچه به زودی پس از فروش توکن ها ، یک شبکه آلفا راه اندازی می شود ، اما برای دستیابی به مقیاس پذیری و قابلیت استفاده کامل از شبکه ، باید به استقبال گسترده بازرگانان ، سازندگان بازار (برای خدمات حفاظت از پوشش) و واسطه ها بروید. چنین تصویبی قبل از راه اندازی COTI’s Main Net ، در طی Q2 2019 (بیش از یک سال از زمان نوشتن مقاله) رخ نخواهد داد.

نمره نهایی

هیئت مشاوره و مشاوره: تیم و مشاوران COTI متشکل از افرادی هستند که تجربه زیادی در حوزه های پرداخت ، رمزنگاری و خدمات مالی دارند. امتیاز ۸٫۵

مرحله پروژه

نسبتاً زود. اگرچه به زودی یک آلفا نت پس از فروش توکن راه اندازی می شود ، اما Test Net در طی Q4 2018 و شبکه اصلی فقط در Q2 2019 راه اندازی می شود. امتیاز ۷٫۵

پتانسیل پروژه

COTI آرزو دارد که به یک ارائه دهنده خدمات پرداخت کاملاً پذیرفته تبدیل شود. با توجه به سازوکارهای نوآورانه آنها همراه با راه حل جامع آن ، ما معتقدیم که آنها واقعاً توانایی دستیابی به برخی از اهداف خود را دارند. امتیاز ۸٫۵

جامعه و رسانه ها

۲۰،۶۰۰ پوند عضو تلگرام ، ۱۱،۹۰۰ پوند دنبال کننده توییتر ، ۶،۰۰۰ دنبال کننده فیس بوک. امتیاز ۸٫۵

استفاده از رمز

کوین COTI برای هزینه های شبکه و همچنین برای ایجاد انگیزه برای شرکت کنندگان در شبکه برای کمک به شبکه استفاده خواهد شد. توجه به این نکته مهم است که موفقیت COTI به این بستگی ندارد که ارز بومی COTI به طور گسترده تصویب شود. امتیاز ۹

ICO

کلاه سخت – ۳۰ میلیون پوند USD با ۱۰ میلیون دلار که از طریق فروش خصوصی جمع آوری شده است. پاداش در دوره های خصوصی و قبل از ICO منطقی است. نیمی از نشانه های فروخته شده در این دوره ها مشمول مکانیسم قفل شدن است. امتیاز ۸

Whitepaper

کاغذ سفید بسیار مفصل. به وضوح نشان دهنده نیاز ، مشکل و راه حل است. مقاله سفید نیز مثالهای عددی بسیار مفصلی را ارائه می دهد. جدا از مقاله سفید ، COTI همچنین مقاله خلاصه ای از مقاله سفید فنی و اقتصاد توکن را منتشر کرد. امتیاز ۹٫۵

Backend and Technology: Cluster ، کیف پول چند ارزه ، تبادل ارز ، موتور امتیاز ابتکاری اعتماد و همچنین سیستم میانجیگری. امتیاز ۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *