CONSTELLATION یک چارچوب است که به همه اجازه می دهد تا بر روی یک بلاکچین تجارت ایجاد کرده و انجام دهند. فناوری بلاکچین موجود از سرعت ، مقیاس پذیری و انگیزه اقتصادی مورد نیاز برای ایجاد برنامه های کاربردی با منطق تجاری قوی پشتیبانی نمی کند. Constellation شبکه و زیرساخت بلاکچین خودش است.

با استاندارد کانال حالت L_0 Constellation ، می توانید قوانین کسب و کار خود را هنگام استفاده از شبکه Constellation ، با پشتیبانی از پاداش ، تعریف کنید.

Constellation Network Inc ، یک شبکه ، اکوسیستم و چارچوب غیر متمرکز است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا ارتباطات یکپارچه و ایمن خود را از طریق یک چارچوب میکروسرویس با تعریف انواع داده های خود که توسط شبکه تأیید شده است ، توسعه دهند.صورت فلکی از معماری گراف غیر گردشی (DAG) جهت دار غیرمتمرکز ، اجماع همزمان و اثبات ریاضی برای سازماندهی شبکه برای سرعت و امنیت استفاده می کند.

از نظر فنی ، $ DAG یک کانال وضعیت مالی از شبکه صورت فلکی است. این اجازه می دهد تا مبادله و تعامل یکپارچه بین کانال ها و گره های مختلف حالت که شبکه را تشکیل می دهند ، انجام شود. $ DAG اجزای شبکه را به هم متصل کرده و به عنوان شاخص ارزش شبکه عمل می کند.

چه کسی CONSTELLATION را ایجاد کرد؟

Constellation Network Inc ، ارز دیجیتالی $ DAG را در شبکه هایپرگراف خود توسعه داد. هایپرگراف شامل گره های توزیع شده است که وضعیت شبکه و معاملات در سراسر شبکه را تأیید می کند.

CONSTELLATION چگونه کار می کند؟

ارزش اقتصادی یا مطلوبیت یک ارز ، توانایی انجام معاملات در یک اقتصاد است و شبیه به مبادله ارز در اقتصادهای فیات است. به عنوان مثال ، دلار آمریکا یک ارز است که به طور گسترده در اقتصادهای مختلف به عنوان مبادله ارزش مبادله می شود. هیچ هزینه معامله ای در ارتباط با انتقال دلار آمریکا فراتر از مبادله ارزش صرف خدمات یا محصول وجود ندارد ، مگر اینکه محصول یا خدمات دیگری بین مبادله ارزش ارائه شود (به عنوان مثال هزینه پردازش کارت اعتباری برای استفاده از پروتکل معاملات شرکت کارت اعتباری).

$ DAG یک امنیت نیست و در عوض ابزار مفیدی را برای مشارکت در اقتصاد دیجیتال Constellation فراهم می کند.

با اتصال اقتصادهایی که در Constellation’s Hypergraph وجود دارد ، یک اثر شبکه مولد در شاخص قیمت نسبی توکن های L_0 وجود دارد – بنابراین ارزش کلی شبکه افزایش می یابد.

به منظور ایجاد یک توکن یا کانال دولتی L_0 ، شما باید $ DAG بخرید یا یک گره را که برای حفظ شبکه و مشارکت در اجماع پاداش دریافت می کند ، مستقر کنید. $ DAG لایه اصلی اجماع در شبکه است و کانال های دولتی برنامه هایی هستند که با $ DAG ساخته شده اند. اجماع بدون $ DAG امکان پذیر نیست. اگر $ DAG را بردارید ، لایه اجماع را حذف می کنید.

در مثال کار در مورد اقتصاد ایالات متحده ، بانک هایی که پول قرض می دهند ، هزینه ای را از افرادی دریافت می کنند که آن را برای استفاده های بی شمار (وام مسکن ، وام تجاری ، وام شخصی و غیره) وام می گیرند. دولت فدرال نسبت به نحوه تأمین بودجه مشاغل نسبتاً آگنوستیک است و در عوض به بانک ها و وام دهندگان اجازه می دهد تا مشاغل خود را با استفاده از سرمایه ایجاد کنند ، در حالی که ریسک را پذیرفته و تصمیم می گیرند که به چه کسانی می خواهند وام بدهند. مانند اقتصاد ایالات متحده ، Constellation برای مشاغل ایجاد شده در Hypergraph آگنوستیک است و به مشارکت کنندگان شبکه اجازه می دهد تا بهترین مشاغل برای تامین نقدینگی (سرمایه) را تعیین کنند.

مقاله سفید وایت ملدمن فلچ “Generative Tokenomics” شواهد ریاضی را ارائه می دهد که ثبات شبکه را تضمین می کند و نشان می دهد که چگونه می توان ارزش را به طور یکپارچه در اکوسیستم صورت فلکی و سایر اقتصادهای بلاکچین منتقل کرد. این ابزار برنامه ای برای توسعه نقدینگی متقابل زنجیره ای با صفر کارمزد معامله ایجاد می کند. با داشتن تراکنش های زنجیره ای بدون هزینه ، ما سرمایه سایر اکوسیستم ها و شبکه های بلاکچین را برای مشارکت و تامین نقدینگی در اقتصاد صورت فلکی دعوت می کنیم.

CONSTELLATION چیست؟ آشنایی با کوین DAG

مزایای CONSTELLATION

صورت فلکی بر پل زدن داده های دنیای واقعی با قدرت بلاکچین از طریق کانال های حالت (استاندارد L_0) تمرکز می کند. استاندارد L_0 Constellation به هرکسی اجازه می دهد مکانیک و پاداش کسب و کار را در بلاکچین توسعه دهد – تکامل واقعی قابلیت های ارزهای دیجیتال.

بلاکچین ها و اکوسیستم های سنتی یک معیار برای جذب ارزش در شبکه مبتنی بر ارزش ارائه می دهند. این در لایه سنتی ۱ (لایه پایه) برنامه ریزی و از پیش تعیین شده است. این امر مانع از انتقال کارآمد داده ها به دلیل نوسانات و هزینه های بالا برای هر برنامه ای می شود که بر اساس لایه پایه هزینه کار می کند و بنابراین میزان غرق شدن ارز مورد نیاز برای پیشبرد اقتصاد دیجیتال در آینده را محدود می کند. این شبکه ها نیز کند و دست و پاگیر هستند و برای مدیریت منطق تجاری پیچیده برای برآوردن نیازهای دنیای واقعی ساخته نشده اند.

شبکه صورت فلکی ، هایپرگراف و پروتکل حمل و نقل HGTP سرعت ، امنیت و L_0 را بدون هیچگونه هزینه لایه پایه ارائه می دهد. از طریق ایجاد کانال های دولتی با منطق تجاری قابل برنامه ریزی پیشرفته و یک شبکه همتا به همتا بی هزینه ، بیشمار فرصت را برای هر کسی فراهم می آورد تا با مشوق های اقتصادی ، شغلی را توسعه دهد که از اکوسیستم صورت فلکی ارزش می گیرد.

به جای داشتن شرکت های بزرگ استخراجی که تراکنش ها را از طریق اثبات کار تأیید می کنند ، DAG از همان معاملاتی استفاده می کند که کاربران برای تأیید معاملات یکدیگر انجام می دهند. DAG در اصل یک سیستم تأیید همکار توزیع شده در مقیاس است. هرچه تعداد معاملات جدید در شبکه بیشتر باشد ، تراکنش های موجود برای تأیید معاملات قبلی بیشتر می شود. این بدان معناست که مقیاس پذیری بهبود یافته ای در شبکه وجود دارد.

هدف جذب کارآفرین بعدی بلاکچین برای ایجاد یک تجارت مقیاس پذیر با اطمینان از ذینفعان متعددی است که با این تجارت درگیر هستند. به طور خلاصه ، هر دستگاه در شبکه به عنوان یک گره عمل می کند و رفتار هر یک از گره های جداگانه در کنار دیگر گره ها کار می کند تا موفقیت شبکه بزرگتر را تضمین کند.

شبکه CONSTELLATION چیست؟

شبکه صورت فلکی امنیت سایبری را برای داده های بزرگ فراهم می کند. شبکه Constellation Hypergraph یک شبکه توزیع شده مقیاس پذیر و ایمن را ارائه می دهد که داده ها را برای مشتریان سازمانی و بخش عمومی معتبر می کند. این اولین پروتکل DAG واقعاً غیر متمرکز و مقیاس پذیر است.
هایپرگراف بردارهای تهدید دیجیتالی مستعد ابتکارات داده بزرگ ، اینترنت اشیا و انتقال داده را مورد بررسی قرار می دهد. این یک زیرساخت برای یک بازار داده غیر متمرکز باز و یک راه حل نرم افزاری درجه یک برای منشأ و یکپارچگی داده ها فراهم می کند. امن ، مقرون به صرفه ، مقیاس پذیر و آسان برای ادغام است.
ابزار زیرساخت نرم افزاری هزینه های مالی و سازمانی خطوط انتقال داده های ناامن و داده های بد را حذف می کند. این یک مسیر حسابرسی امن و بدون دستکاری ارائه می دهد که به طور همزمان داده های شما را تأیید می کند ، و اجازه می دهد تا تیم های مدیریت داده در مسائل پایین دست مشاهده شوند-از منطق بد در سیستم های خودکار جلوگیری می کند

Lattice Exchange (LTX) یک مبادله غیرمتمرکز مبتنی بر سازنده بازار (DEX) است که از شبکه Constellation Hypergraph برای ارائه “هزینه تقریباً صفر و شبکه غیرمتمرکز مقیاس پذیر افقی” استفاده می کند.

شرکا

صورت فلکی به تازگی به شبکه اصلی خود مهاجرت کرده است ، اما قبلاً موفق به ایجاد یک لیست بسیار شگفت انگیز از شرکا شده است. برخی از این شرکا عبارتند از :

 • نیروی هوایی ایالات متحده (USAF)
 • MOBI
 •  Chainlink
 •  Quant
 •  Decisive Point
 •  Dcode
 • Mousebelt/BEA
 • MongoDB
 • و Splunk

مشارکت های تجاری قابل توجه شامل خدمات وب آمازون و نیروی هوایی ایالات متحده است و این پروژه همچنین مشارکت های مرتبط با بخش را با Chainlink (LINK) و صرافی KuCoin ایجاد کرده است.

مشارکت اعلام شده با بورس Cryptoassets لیختن اشتاین (LCX) همچنین پیشرفت مهمی برای اکوسیستم صورت فلکی بود ، زیرا صرافی موافقت کرد که از فهرست DAG به همراه توکن های آینده ایجاد شده با استفاده از استاندارد توکن L_0 شبکه Constellation Network پشتیبانی کند

۳ دلیل اینکه قیمت Constellation (DAG)  از اکثر آلت کوین ها بهتر عمل کرد:

 • چرخش به سمت DeFi ،
 • انتشار کیف پول جدید
 • و هزینه های کم تراکنش ،

افزایش سریع DAG را به بالاترین سطح تاریخ باز می گرداند.

صورت فلکی (DAG)  پروتکلی است که از معماری نمودارهای چرخه ای جهت دار برای دستیابی به اجماعی استفاده می کند که از لحاظ نظری قادر به مقیاس بندی بی نهایت است.

CONSTELLATION چیست؟ آشنایی با کوین DAG

کوین CONSTELLATION چیست ؟

کوین صورت فلکی (DAG) ارز دیجیتالی شبکه Constellation است. صورت فلکی دارای عرضه فعلی ۳،۷۱۱،۹۹۸،۶۹۰٫۳۶ با ۱،۲۶۶،۹۱۱،۹۳۱٫۰۴۴۰۸۳۴ در گردش است.

صور فلکی در سال ۲۰۱۷ با فروش خصوصی ۳۵٫۲ میلیون دلار به ازای ۷۵۶ میلیون DAG راه اندازی شد ، که یک توکن مفید برای شبکه صورت فلکی است. این ۱۸٫۹ درصد از حداکثر ۴،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ DAG اصلی بود. با این حال ، بنیانگذاران ۲۸۸ میلیون کوین که در ابتدا به آنها اختصاص داده شده بود را سوزاندند و حداکثر عرضه آن ۳٫۷۱ میلیارد DAG باقی ماند.

DAG به عنوان یک توکن ERC-20 برای اهداف دسترسی ایجاد شد. از نظر فنی ، $ DAG کانال وضعیت مالی شبکه صورت فلکی است. این اجازه می دهد تا مبادله و تعامل یکپارچه بین کانال ها و گره های مختلف حالت دهنده شبکه ایجاد شود. $ DAG اجزای شبکه را متصل می کند و به آنها اجازه می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

$ DAG اجازه می دهد تا مقدار به داده ها متصل شود. فرقی نمی کند که یک بسته اطلاعاتی واحد باشد یا یک جریان داده ای باشد که بصورت زمان واقعی به صورت هر رویداد معامله می شود-$ DAG بازار داده های غیر متمرکز را برای اقتصاد داده ها امکان پذیر می کند. این اولویت داده ها را ارائه می دهد زیرا کاربران فردی و شرکتی می توانند از داده های خود به روشی ایمن و سازگار کسب درآمد کنند.

 • رتبه فعلی آن ۱۲۲ است ،
 • با ارزش بازار زنده $ ۵۴۵،۰۷۴،۸۰۳ USD.
 • دارای گردش ۱،۲۶۶،۹۱۱،۹۳۱ کوین DAG

اگر می خواهید بدانید Constellation را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات در Constellation در حال حاضر HitBTC ، KuCoin ، Hotbit و LCX Exchange هستند.

آینده

اخیراً بیت کوین و اتریوم به دلیل هزینه های زیست محیطی و کارمزد معاملات زیاد مورد بررسی دقیق قرار گرفته اند. این امر باعث شد سرمایه گذاران و توسعه دهندگان توجه خود را به پروژه هایی مانند Solana و راه حل های لایه ۲ معطوف کنند که سرعت معاملات بیشتری را ارائه می دهند.

همین چند ماه پیش ، معامله گران و پروژه های بلاکچین با هزینه بالای کارمزد در شبکه اتریوم دچار مشکل شدند و این بدان معناست که هر پروژه ای که معاملات امن و کم هزینه ای را با TPS رقابتی ارائه می دهد ، این فرصت را دارد که پیشرفت کند.

کیف پول جدید Stargazer با Lattice ارتباط برقرار می کند و از تراکنش های شخصی به شخص صفر در شبکه پشتیبانی می کند.

در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال برای هارد فورک آینده لندن در اتریوم آماده می شود ، سرنوشت رقابت بین راه حل های لایه اول و لایه دوم در هوا باقی می ماند زیرا کاربران منتظرند ببینند آیا ارتقاء منجر به کاهش قابل توجهی در هزینه ها می شود یا خیر. اگر وضعیت به طرز محسوسی بهبود نیابد ، تقویت اصول اولیه و امکان پر کردن طاقچه فزاینده تقاضا می تواند قیمت DAG را در آینده به خوبی نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *