یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی CoinTiger شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

CoinTiger نامی بسیار تند برای صرافی ارز رمزنگاری شده است. بسته بندی شده یا غیر فعال ، این صرافی تجارت در چندین جفت تجاری مختلف را با هزینه های بسیار رقابتی ارائه می دهد. صرافی ، که از سنگاپور است ، در دسامبر ۲۰۱۷ راه اندازی شد. وب سایت CoinTiger به “چینی ساده” ، انگلیسی ، روسی ، کره ای و Tiếng Việt در دسترس است. بنابراین حتی اگر فقط انگلیسی یا روسی صحبت کنید ، باز هم می توانید در اینجا تجارت کنید.

این تبادل تعداد بسیار چشمگیری از کاربران ، بیش از ۱٫۸ میلیون کاربر دارد. این کاربران از طیف گسترده ای از کشورها (۴۰+ کشور مختلف) آمده اند. نه تنها آسیا ، بلکه آمریکای شمالی ، آفریقا و اروپا نیز هست.

صرافی تجارت در ۸۹ ارز رمزپایه مختلف را ارائه می دهد و بیش از ۱۵۰ جفت معاملاتی دارد. این پلت فرم همچنین به عنوان یک برنامه تلفن همراه برای هر تاجری که ترجیح می دهند این برنامه را داشته باشد ، در دسترس است.

نقدینگی

در تاریخ نوشتن این بررسی (۳۰ مه ۲۰۱۹) ، CoinTiger حجم تجارت چشمگیری داشت. طی ۳۰ روز گذشته قبل از بررسی ، ارزهای رمزپایه ای به ارزش ۵٫۴۵ میلیارد دلار در اینجا معامله شده است. به صورت ۷ روزه ، ۶۳۸ میلیون دلار و در طول ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۴ میلیون دلار. با این حال ، در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی (۲۲ مارس ۲۰۲۰ ، درست در اواسط بحران با COVID-19) ، ارقام مربوطه ۱۶٫۱ میلیارد دلار برای ۳۰ روز ، ۱٫۸۵ میلیارد دلار برای ۷ روز و ۱۶۵٫۸ میلیون دلار برای بود دوره ۲۴ ساعته عدد دوم Cointiger را در مکان شماره  ۶۵ در لیست Coinmarketcap قرار داد.

CoinTiger چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

سرمایه گذاران ایالات متحده

این صرافی به صراحت بیان نمی کند که سرمایه گذاران ایالات متحده از تجارت منع شده اند. بنابراین سرمایه گذاران آمریکایی باید اجازه تجارت در اینجا را داشته باشند. با این حال ، هر سرمایه گذار آمریکایی که به تجارت در اینجا علاقه مند است ، باید در هر صورت نظر خود را در مورد مسائل ناشی از تابعیت یا اقامت خود تشکیل دهد.

نمای تجاری CoinTiger

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

ساختمان اکوسیستم با BitShares

از زمان راه اندازی ، CoinTiger متعهد به توسعه اکوسیستم BitShares است. از جمله ، این بازار BitCNY را راه اندازی کرده و به صندوق SPRING پیوسته است تا BitCNY و BTS را با نقدینگی بهتر تولید کند. CoinTiger از نظر حجم معاملات BitCNY به بزرگترین صرافی تبدیل شده است و به همین دلیل مورد استقبال بسیاری از کاربران جدید قرار گرفته است.

صندوق اکوسیستم

در آوریل ۲۰۱۸ ، CoinTiger صندوق اکوسیستم خود را تأسیس کرد که در زمینه سرمایه گذاری سهام بلاکچین و سرمایه گذاری توکن تخصص دارد و در پروژه های سطح اول از جمله پرلین ، RSK ، BKBT ، Mytoken ، Lianyixia ، Carry ، Carblock و Cocos BCX سرمایه گذاری کرده است. در حال حاضر ، صندوق اکوسیستم سرمایه گذاری در پروژه های بلاکچین فاز اولیه ، بانکداری سرمایه گذاری ، مشاوره پروژه و جوجه کشی را پوشش داده و دامنه فعالیت خود را به بیش از ده کشور در آمریکای شمالی ، آسیای جنوب شرقی و اروپا گسترش داده است.

آزمایشگاه های CoinTiger

آزمایشگاه های CoinTiger متعهد به خدمت به پروژه های بلاکچین در طول چرخه زندگی خود و کمک به پروژه های بلاکچین با جوجه کشی عمیق و طیف گسترده ای از خدمات مانند مشاوره ، برنامه ریزی استراتژیک ، پشتیبانی از انطباق ، طراحی مدل رمزها ، مشاوره مالی ، مدیریت نقدینگی و بازاریابی و بهره برداری است. راهنمایی. با کمک به کارآفرینان بلاکچین با کمک به آنها در ارائه ارزش و کاوش در آینده ای جدید از اقتصاد بلاکچین ، رشد خواهد کرد. تاکنون ، آزمایشگاه های CoinTiger پروژه های شناخته شده ای مانند TCT ، BCG و MockingBot را انکوب کرده است.

CoinTiger چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های CoinTiger

هزینه های معاملاتی CoinTiger

این مکان خاص برای معاملات ارزهای رمزپایه هزینه های متفاوتی را بین گیرندگان و سازندگان دریافت می کند. سازندگان ۰٫۱۵٪ پرداخت می کنند ، در حالی که سازندگان فقط باید ۰٫۰۸٪ بپردازند. بر این اساس ، سازندگان تقریباً ۵۰٪ در هزینه های معاملات تخفیف می گیرند.

۰٫۱۵٪ برای گیرندگان و ۰٫۰۸٪ برای سازندگان نرخ رقابتی است. در سطح جهانی ، متوسط ​​کارمزد معاملات در حدود ۰٫۲۵٪ است.

هزینه های برداشت CoinTiger

هزینه های برداشت چطور به نظر می رسد؟ آیا CoinTiger یکی از آن صرافی هایی است که واقعاً هزینه معاملاتی کمی دارد اما با گرفتن هزینه های برداشت بالاتر ، آن را جبران می کند؟ نه ، از آن صرافی ها نیست. بلکه برعکس. CoinTiger هنگام برداشت BTC فقط ۰٫۰۰۰۵ BTC را شارژ می کند. این یک نرخ رقابتی از منظر جهانی است اما در واقع از منظر سنگاپور نیز رقم می خورد. اکثر صرافی های ارز رمزنگاری شده دیگر که در سنگاپور مستقر هستند هزینه های برداشت بالاتر را دریافت می کنند.

روشهای سپرده گذاری

CoinTiger یک مبادله در سطح ورودی است ، بدین معنی که شما می توانید اولین ارزهای رمزپایه خود را در این صرافی با ارز فیات (به عنوان مثال USD یا CNY) خریداری کنید. از نظر ما ، هم انتقال وجه و هم سپرده کارت اعتباری یا بدهی امکان پذیر است. این البته می تواند برای سرمایه گذاران جدید ارزهای رمزنگاری بسیار مفید باشد.

امنیت CoinTiger

CoinTiger در زمینه ممیزی قرارداد هوشمند و همچنین امنیت شبکه با بسیاری از شرکا توافق کرده است. از جمله این شرکا می توان به Chaitin Tech ، SECBIT ، KNOWNSEC.COM ، Lianan.org و John Wick Security Lab اشاره کرد. همه این اقدامات برای محافظت از دارایی های رمزنگاری شده برای کاربران سیستم عامل طراحی شده است.

18 پاسخ به “CoinTiger چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال”

 1. داوووود گفت:

  سلام. Coin Tiger را باید از vpn یا آیپی ثابت استفاده کنیم؟ با ایران مشکلی نداره؟

 2. یاسر گفت:

  سلام من کویین تایگر ایمیل و پسفورد میزنم قبول نمیکنه ارز دارم داخلش چیکار باید بکنم

 3. بابایی گفت:

  سلام من قبل از اینکه اهرازهویت بشم تو کوین تایگر ارز جابجاکردم بعدش فهمیدم که باید اهراز هویت میشدم حالا ارز مسدود شده کی برمیگرده به حسابم

 4. f گفت:

  سلام احرازهویتوچطوربایدانجام داد ما که باای پی یه کشوردیگه میریم تصویرپاسپورتومیخوادمشخص میشه

 5. Saleh گفت:

  سلام من مقداری trx به coin tiger منتقل کردم و دیدم به usdt نمیشه تبدیل کرد میخوام خارجش کنم به صرافی دیگم قبول نمیکنه ..مشکل کجاست..راهنماییم کنید لطفا..۳۷۰ ترون میخوام جابجا کنم زده available trx

 6. شادی گفت:

  سلام ببخشید من رو حسابم نوشتە تریدینگ فروزن ،چکارباید بکنم وریفای نشدە فقط ثبت نام کردم،الان نمیشە انتقالش بدم چکارکنم؟

 7. ياسر گفت:

  سلام من تتر ریختم تو تایگر ولی نیومده واسه خرید لطفا راهنمای کنید

 8. هیوا گفت:

  سلام چجوری میشه خرید کرد هر کاری میکنم نمیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *