یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی Coinsuper شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

Coinsuper یکی از صرافی های ارز رمزنگاری شده در هنگ کنگ است. مبالغ زیادی از مبادلات کوین از هنگ کنگ وجود دارد. هنگ کنگ به نوعی مرکز تجارت ارزهای رمزپایه است. یک لیست غیر جامع از رقبای این صرافی : Binance ، Bit-Z و KuCoin است.

Coinsuper تعداد مناسب جفت معاملاتی را ارائه می دهد. نه تنها بزرگترین ارزهای رمزپایه ، ولی تعداد سه رقمی جفت معاملاتی هم وجود ندارد.

در سیستم عامل ، Coinsuper با بستر معاملاتی خود آنچه را که مهمترین مزیت تلقی می کنند برجسته می کند. آنها شش چیز را لیست می کنند. اول اینکه می توانید ارز فیات را در اینجا واریز کنید. دوم ، اینکه از فناوری تجارت پیشرفته ای برخوردار است. سوم ، امنیت قوی آنها. چهارم ، قدرت سرمایه و قابلیت اطمینان آنها. پنجم ، دسترسی جهانی و ششم ، اینکه آنها از ابزار نظارت بر بازار برای کشف تجارت متقلبانه استفاده می کنند.

از نظر ما همه اینها به جز احتمالاً “دسترسی جهانی” از ویژگی های مهم یک بستر تجاری هستند.طبق اطلاعات وب سایت Coinsuper ، تعدادی سرمایه گذار مناسب در Coinsuper وجود دارند.

سرمایه گذاران ایالات متحده

احتمالاً سرمایه گذاران آمریکایی می توانند در اینجا تجارت کنند. حداقل Coinsuper نمی گوید که آنها نمی توانند. اما ، هر سرمایه گذار آمریکایی که به تجارت در اینجا علاقه مند است ، باید در هر صورت نظر خود را در مورد مسائل ناشی از تابعیت یا اقامت خود تشکیل دهد.

نمای معاملاتی Coinsuper

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که به طور معمول در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

Coinsuper چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Coinsuper

هزینه های معاملاتی Coinsuper

هر معامله ای بین دو طرف اتفاق می افتد: سازنده که سفارش آن قبل از معامله در دفترچه سفارش وجود دارد و خریدار که سفارشی را که مطابق با سفارش سازنده است (یا “می گیرد”) قرار می دهد. سازندگان به این دلیل نامگذاری شده اند که سفارشات آنها باعث نقدینگی در بازار می شود. تولیدکنندگان کسانی هستند که با تطبیق سفارش سازندگان با سفارشات خود ، این نقدینگی را حذف می کنند.

هزینه تجارت Coinsuper برای گیرندگان ۰٫۲۰٪ است. این هزینه با میانگین صنعت مطابقت دارد. مسلماً متوسط ​​صنعت در حدود ۰٫۲۵٪ است ، اما اکنون شاهد هستیم مبادلات بیشتر و بیشتری کارمزد کمتری مانند ۰٫۱۰٪ و ۰٫۱۵٪ را ارائه می دهند. سازندگان در اینجا از تخفیف کمی در هزینه تجارت برخوردار هستند و با هزینه معاملات ۰٫۱۴٪ معامله می کنند.

Coinsuper همچنین هنگامی که در ۳۰ روز گذشته حجم معاملات زیادی دارید ، تخفیف در هزینه های معاملاتی ارائه می دهد. هزینه معاملات می تواند برای مصرف کنندگان به ۰٫۱۰٪ و برای سازندگان ۰٫۰۰٪ (به عنوان مثال رایگان) تبدیل شود. این در صورتی است که حجم معاملات آنها بیش از ۳۰ میلیون دلار باشد. بنابراین ما فکر می کنیم که تعداد زیادی از افراد در جدول زیر به بالاترین سطح ، سطح ۱۲ نخواهند رسید:

هزینه های برداشت Coinsuper

هنگام برداشت BTC ، محل برداشت تاخیر هزینه برداشت را به مبلغ ۰٫۰۰۰۵ BTC اخذ می کند. این هزینه با میانگین صنعت مطابقت دارد (یا حتی کمی پایین تر است).

روشهای سپرده گذاری

در این صرافی خاص می توانید از طریق انتقال سیم و کارت های اعتباری سپرده گذاری کنید. این می تواند به خصوص برای سرمایه گذاران رمزنگاری جدیدتر مفید باشد. از آنجا که طیف گسترده ای از سپرده های ارز فیات را می پذیرد ، می توان این مبادله را به عنوان مبادله ای “در سطح ورودی” مشاهده کرد.

نقدینگی برای همه صرافی ها ، صرافی های رمزنگاری شده اما همچنین مبادلات منظم بورس سهام نکته بسیار مهمی است. مبادله فوق در واقع نقدینگی زیادی دارد. با این حال ، ۱۰ صرافی ارز رمزنگاری شده زیر نیز بطور منظم در میان مبادلات ارز رمزنگاری شده با بهترین نقدینگی در جهان هستند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *