یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری را برای خود پیدا کنید. این بررسی Coinone شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

Coinone یکی از صرافی های عمده ارزهای رمزپایه کره جنوبی است. تعداد زیادی صرافی ارز رمزنگاری شده در کره جنوبی وجود دارد ، زیرا این کشور از همان اوایل یکی از دژهای رمزنگاری شده است. علاوه بر این تبادل ، این لیست شامل (اما محدود نمی شود): Bithumb ، Korbit ، Gopax و UPbit.

این تبادل از سال ۲۰۱۴ شروع به کار کرده و تیم پشتیبان آن باتجربه است. ما هیچ گزارشی در مورد هک عمده در این صرافی مشاهده نکرده ایم. این چیزی بیشتر از چیزی است که شما می توانید در مورد یکی از بزرگترین رقبای آنها – Bithumb – بگویید.

Coinone یکی از وب سایت های خود را تبلیغ می کند که بستر تجارت محتاطانه ، دقیق و ایمن است. با احتیاط ، مبادله به این معنی است که آنها دقت کامل ارزهای رمزنگاری شده را که می خواهند در سیستم عامل قرار بگیرند انجام می دهند. با این کار ، آنها سعی می کنند این خطر را که هر “کلاهبرداری” در سیستم عامل ذکر شده است ، از بین ببرند. ما در واقع مطمئن نیستیم که منظور آنها از “دقیق” چیست. امنیت مربوط به این است که آیا صرافی احتمال هک شدن دارد یا خیر. این پلتفرم می گوید که توسط یک “هکر سفید” معروف راه اندازی شده است. ظاهراً ، این امر به نوعی امنیت آن را بیشتر می کند (احتمالاً به این دلیل که هکر سفید قادر به شناسایی نقاط ضعف با سیستم عامل بوده و آنها را قبل از راه اندازی از بین برده است).

سرمایه گذاران ایالات متحده ممکن است در این بورس تجارت نکنند. بنابراین اگر یک سرمایه گذار آمریکایی هستید و می خواهید در اینجا تجارت کنید ، باید در انتخاب مکان تجارت خود تجدید نظر کنید و یکی از سایر مبادلات رمزنگاری برتر را انتخاب کنید.

نمای تجاری Coinone

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که به طور معمول در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

Coinone چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Coinone

هزینه های معاملاتی Coinone

هزینه های Coinone همان چیزی است که ما آن را هزینه های مسطح می نامیم ، به این معنی که سازندگان و گیرندگان همان هزینه را دریافت می کنند. هزینه های Coinone برای مصرف کنندگان و سازندگان ۰٫۲۰٪ است. این با متوسط ​​صنعت مطابقت دارد که در طول تاریخ حدود ۰٫۲۵٪ بوده است. امروز ، با این وجود ، شاهد هستیم که مبادلات بیشتر و بیشتری به سمت هزینه های معاملاتی حتی کمتر از ۰٫۱۰٪ حرکت می کنند. بنابراین در مقایسه با این ، ۰٫۲۰٪ شاید حتی کمی بالاتر از متوسط ​​صنعت باشد.

با این حال ، برای هر Coin ذکر شده بعد از ۲۱ مارس ۲۰۱۹ ، Coinone هزینه معاملات ۰٫۰۳ offers را ارائه می دهد. این برای هر کاربر علاقه مند به تجارت کوین های اخیراً ذکر شده بسیار رقابتی است!

هزینه های برداشت Coinone

بسیاری از صرافی ها دارای هزینه های رقابتی تجاری هستند اما پس از آن با هزینه های برداشت خود شما را در خارج از کشور تحت فشار قرار می دهند. از طرف دیگر Coinone – هزینه برداشت را می گیرد که کمی بالاتر از حد متوسط ​​است ، اما احتمالاً شما را ترساند. متوسط ​​هزینه برداشت جهانی BTC برای صنعت برداشت ۰٫۰۰۰۸۱۲ BTC برای هر BTC برداشت است. Coinone برای هر بار برداشت BTC 0.0015 BTC اتهام می زند. مطمئناً ، این تقریباً ۱۰۰٪ بیشتر از متوسط ​​است اما تفاوت دلار در برابر هزینه متوسط ​​برداشت از BTC برای صنعت در روز آخرین به روزرسانی این بررسی (۲۵ مارس ۲۰۲۰) فقط ۵٫۲۸ دلار است.

روشهای سپرده گذاری

Coinone انتقال سیم را به عنوان روش سپرده ارائه می دهد ، اما کارت های اعتباری روش سپرده در دسترس نیست.

صرافی ای که در بالا بررسی شد ، همان چیزی است که ما آن را “مبادله سطح ورود” می نامیم. این بدان معناست که این صرافی این امکان را نیز برای شخصی فراهم می کند تا با ارز فیات وارد بازار ارزهای رمزپایه شود. مبادلات زیادی در سطح ورودی وجود دارد ، از جمله (اما نه محدود به):

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *