یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی CoinMetro شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

CoinMetro یک صرافی ارز های مبادله ای است که در استونی مستقر است.

CoinMetro دارای یک طراحی واقعا مدرن در وب سایت آنها است. بسیاری از موارد گرافیکی تمیز و شیک که واقعاً چشم ما را مجذوب خود می کند. آنها همچنین دارای عملکرد پشتیبانی قوی با دسترسی ۲۴ ساعته و ۷ ساعت و متوسط ​​انتظار مشتری کمتر از ۵ دقیقه هستند.

سرمایه گذاران ایالات متحده

طبق اطلاعاتی که مستقیماً از صرافی دریافت کرده ایم ، سرمایه گذاران آمریکایی در واقع مجاز به تجارت در اینجا هستند. آنها می توانند دلار واریز و برداشت کنند و با ۱۴ جفت دلار معامله کنند.

نمای معاملات CoinMetro

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آن می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید. همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید نمای تجاری CoinMetro برای شما مناسب است یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را برای متناسب کردن نمای تجارت پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

CoinMetro چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیحیتال

معاملات اهرمی

از ۱۳ ژوئن ۲۰۱۹ ، CoinMetro همچنین معاملات اهرمی را به کاربران خود ارائه می دهد. احتیاط ممکن است برای شخصی که قصد تجارت اهرمی را دارد ، مفید باشد. معاملات اهرمی می تواند به بازدهی عظیم منجر شود – اما برعکس – به ضررهای گسترده نیز منجر شود.

CoinMetro در حال حاضر حداکثر اهرم ۵: ۱ را ارائه می دهد. این بدان معناست که اگر ۱۰۰ دلار داشته باشید ، می توانید سود و زیان را چند برابر کنید مثل اینکه با ۵۰۰ دلار معامله کنید. معاملات حاشیه ای به وثیقه نیاز دارد. معامله گران می توانند از BTC ، ETH ، EUR و / یا USD به عنوان وثیقه برای باز کردن موقعیت های اهرمی استفاده کنند.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما ۱۰،۰۰۰ دلار در حساب معاملاتی خود دارید و ۱۰۰ دلار در BTC طولانی مدت شرط می بندید (یعنی افزایش ارزش). این کار را با اهرم ۱۰۰ برابر انجام می دهید. اگر ارزش BTC در این صورت با ۱۰٪ افزایش یابد ، اگر فقط ۱۰۰ دلار شرط بندی می کردید ، اگر فقط Bitcoin را نگه داشتید ، ۱۰ دلار درآمد کسب می کردید. اکنون ، وقتی ۱۰۰ دلار با ۱۰۰ برابر اهرم شرط می بندید ، در عوض ۱۰۰۰ دلار اضافی (۹۹۰ دلار بیشتر از معامله خود را استفاده نکرده اید) درآمد کسب کرده اید. از طرف دیگر ، اگر ارزش BTC با ۱۰٪ کاهش یابد ، شما ۱۰۰۰ دلار (۹۹۰ دلار بیشتر از آنچه معامله خود را استفاده نکرده اید) ضرر کرده اید. بنابراین ، همانطور که ممکن است تصور کنید ، پتانسیل یک صعود بزرگ اما همچنین یک نزول بزرگ وجود دارد …

Fiat Gateways: جفت های معاملاتی

CoinMetro برای دستیابی به انتقال سریع و آسان فیات ، همه ارزهای اصلی فیات تحت پوشش را ارائه می دهد. شما می توانید USD ، EUR و GBP را واریز و برداشت کنید و در بسیاری از جفت های معاملاتی ارز فیات معامله کنید.

جفت های معاملاتی EUR: BAT ، BTC ، BCH ، LINK ، XCM ، ENJ ، ETH ، KDA ، LTC ، XLM ، OCEAN ، OMG ، PRQ ، QNT ، XRP ، XTZ ، FLUX ، HTR و USDC.

جفت های معاملاتی USD: BTC ، BCH ، LINK ، XCM ، DNA ، ETH ، KDA ، LTC ، OCEAN ، QNT ، XRP ، FLUX و VXV.

جفت های معاملاتی GBP: BTC ، ETH و XRP.

CoinMetro چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیحیتال

هزینه های CoinMetro

هزینه های معاملاتی CoinMetro

هزینه های تجارت به طور طبیعی بسیار مهم هستند. هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. در این مبادله ، آنها بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شوند. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد. ما می توانیم با یک مثال کوتاه نشان دهیم:

Ingvar در سیستم عامل سفارش خرید ۱ BTC به قیمت ۱۰،۰۰۰ دلار را دارد. جف یک سفارش متناظر دارد اما می خواهد ۱ BTC را به قیمت ۱۱۰۰۰ دلار بفروشد. اگر بیل حاضر شود و ۱ BTC را به ۱۰،۰۰۰ دلار به Ingvar بفروشد ، سفارش Ingvar را از دفتر سفارش می گیرد. بیل در اینجا یک گیرنده است و هزینه دریافت کننده از شما کسر می شود. از طرف دیگر اگر بیل پیشنهاد فروش ۱ BTC را به ۱۰ هزار و ۵۰۰ دلار می داد ، می توانست سفارشی را در دفتر سفارش قرار دهد که با سفارش موجود مطابقت نداشته باشد. بنابراین او سازنده نقدینگی بود. اگر کسی قبول می کرد که ۱ BTC را از Bill به مبلغ ۱۰،۵۰۰ دلار خریداری کند ، در این صورت هزینه سازنده (معمولاً کمی پایین تر از هزینه دریافت کننده) از بیل گرفته می شود و هزینه خرید کننده از خریدار مربوطه گرفته می شود.

CoinMetro از مصرف کنندگان ۰٫۱۰٪ هزینه می گیرد. این هزینه های گیرنده زیر میانگین صنعت است که می توان گفت حدود ۰٫۲۵٪ است. با این حال ، ظرافت دیگری نیز برای هزینه های CoinMetro وجود دارد ، یعنی اینکه سازندگان اصلاً مجبور نیستند هزینه معاملات (۰٫۰۰٪) پرداخت کنند. این واقعاً رقابتی است.

هزینه های برداشت CoinMetro

این صرافی دارای درصد برداشت مبتنی بر هزینه است ، به این معنی که آنها هنگام برداشت شما درصدی از مبلغ برداشت شده را از شما دریافت می کنند. درصد شارژ آنها ۰٫۱۵٪ است.

داشتن یک مدل هزینه برداشت بر اساس یک درصد غیر عادی است ، اما چیزی غیرقابل شنیده نیست. اکثر صرافی ها صرف نظر از اندازه مبلغ برداشت شده ، فقط هزینه برداشت ثابت دارند.

با مدل کارمزدی که این صرافی دارد ، وقتی مقادیر کمی را برداشت می کنید ، برای شما مفید است. اگر ۰٫۰۱ BTC را پس بگیرید ، هزینه برداشت ۰٫۰۰۰۰۱۵ BTC (بسیار کم و بسیار مناسب مصرف کننده) می شود. با این حال ، اگر ۱۰ BTC برداشت کنید ، هزینه برداشت ۰٫۰۱۵ BTC (بسیار زیاد) می شود. شما باید خودتان را در نظر بگیرید که آیا این هزینه برداشت مناسب تجارت خودتان است یا خیر.

CoinMetro چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیحیتال

روش های سپرده گذاری

CoinMetro به شما امکان می دهد دارایی ها را به روش های مختلف از طریق انتقال سیم ، کارت نقدی ، انتقال SEPA ، پرداخت سریع تر انگلیس ، ACH فوری و البته فقط با واریز دارایی های رمز ارز موجود به صرافی واریز کنید. با توجه به اینکه سپرده های ارزی فیات در این بستر معاملاتی امکان پذیر است ، CoinMetro به عنوان “مبادله سطح ورود” واجد شرایط است ، این امکان را برای سرمایه گذاران جدید ارزهای رمزپایه فراهم می کند تا اولین قدم های خود را به دنیای ارزهای رمزپایه در اینجا بردارند.

واریز یورو

شما می توانید یورو را با پرداخت های فوری SEPA واریز و برداشت کنید. برای هر معامله ۱ یورو پرداخت خواهید کرد. پرداخت های SWIFT روش آسان دیگری برای واریز یورو است. گزینه دیگر استفاده از کارت اعتباری با ارزش یورو با هزینه ۲٫۹۹٪ است.

سپرده دلار

با پرداخت ACH می توانید دلار آمریکا واریز کنید. علاوه بر این ، انتقال وجه داخلی داخلی همان روز از طریق شرکای بانکی CoinMetro در ایالات متحده امکان پذیر است. شما می توانید از طریق کارت های اعتباری آمریکا سپرده گذاری کنید. این مبلغ به عنوان یورو یا GBP با هزینه ۴٫۹۹٪ به حساب CoinMetro شما می رسد.

واریز GBP

انگلستان و GBP نیز در CoinMetro تحت پوشش هستند. CoinMetro پرداخت سریع تر انگلستان را ارائه می دهد که تقریباً فوری است. این انتقال سریع نیز برای هر مبلغ ۱ پوند هزینه دارد. گزینه دیگر استفاده از کارت اعتباری GBP با هزینه ثابت ۴٫۹۹٪ است.

سپرده رمزنگاری

می توانید در BAT ، BTC ، BCH ، LINK ، XCM ، ENJ ، ETH ، KDA ، LTC ، XLM ، OCEAN ، OMG ، PRQ ، PRQB ، QNT ، XRP ، XTZ ، FLUX ، HTR و USDC سپرده گذاری کنید.

CoinMetro Security

چند نکته که باید هنگام تعیین امنیت صرافی مورد توجه قرار گیرد این است که آیا این تبادل دارای حفاظت از captcha در دسترسی ، ۲FA برای مهمترین عملیات و تأییدهای ایمیل است. CoinMetro همه این موارد را دارد. ۲FA همچنین مبتنی بر TOTP است که مسلماً از ۲FA های مبتنی بر پیام کوتاه ایمن تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *