یک راهنمای صرافی های ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین سایت صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی CoinMate شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

CoinMate یک صرافی ارز های رمزنگاری شده است که در انگلستان ثبت شده است. صرافی بر روی سه چیز متمرکز است: سرعت ، قابلیت اطمینان و امنیت. این سه عامل به طور طبیعی برای هر بستر معاملاتی ارزهای رمزپایه بسیار مهم هستند ، بنابراین تأکید بر این موارد به طور خاص منطقی است.
انگلستان کشوری است که بدون شک بیشترین صرافی های ارز های رمزنگاری شده در جهان را دارد. حداقل این را می دانیم. یک لیست غیر جامع از صرافی های از انگلستان (علاوه بر این یکی) شامل Exmo ، CEX.io ، CoinEgg ، Livecoin ، DSX ، LocalTrade ، Bittylicious (اتفاقاً نام خنده دار) ، Indacoin ، MixCoins ، Paybis ، Vaultoro ، Instant Bitex و eToro.
در اینجا فقط می توانید چند ارز بزرگ رمزنگاری شده را معامله کنید. بر این اساس ، شما نمی توانید ارزهای رمزپایه کوچکتر ( توکن شبکه اریگامی ، توکن شبکه پارتو ، کوین شورشی ، توالی ، کوین ارسال اجتماعی یا هر ارز رمزنگاری شده با سرمایه بازار مشابه آن) را بخرید یا بفروشید. اگر به دنبال خرید یا فروش هر یک از این موارد هستید ، به سادگی باید صرافی دیگری را انتخاب کنید.
سرمایه گذاران آمریکایی ممکن است در این بورس تجارت نکنند. بنابراین اگر یک سرمایه گذار آمریکایی هستید و می خواهید در اینجا تجارت کنید ، باید در انتخاب محل تجارت خود تجدید نظر کنید و یکی از سایر صرافی های رمزنگاری برتر را انتخاب کنید.

نمای معاملات CoinMate

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند.
آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.
 CoinMate چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های CoinMate

هزینه های معاملات CoinMate

مهمترین درسی که باید هنگام انتخاب بهترین سایت صرافی ارز رمزنگاری شده یاد بگیرید این است که شما همیشه باید هزینه ها را بررسی کنید. هر معامله ای بین دو طرف اتفاق می افتد: سازنده که سفارش آن قبل از معامله در دفترچه سفارش وجود دارد و گیرنده که سفارشی را تنظیم می کند که با سفارش سازنده مطابقت داشته باشد (یا “بگیرد”).
هزینه تجارت این صرافی برای متصدیان ۰٫۲۵٪ است. این هزینه بالاتر از متوسط ​​صنعت جهانی است که مدتها در حدود ۰٫۲۵٪ بوده است اما در حال حاضر در حدود ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ است. یکی از نقاط فروش این صرافی این است که صرافی کارمزد کمتری را برای سازندگان ، یعنی ۰٫۱۲٪ دریافت می کند. این امر باعث افزایش نقدینگی در بورس می شود.
CoinMate همچنین هنگامی که در ۳۰ روز گذشته حجم معاملات زیادی دارید ، تخفیف در هزینه های معاملاتی ارائه می دهد. در صورت داشتن حجم معاملات بزرگ (بیش از ۱۵ میلیون یورو) ، هزینه های معاملاتی برای متصدیان ممکن است به ۰٫۰۵٪ برسد. تخفیف دقیق کارمزد معاملات در جدول زیر آورده شده است:

هزینه های برداشت CoinMate

این صرافی هنگام برداشت BTC مبلغی راجع به ۰٫۰۰۰۴۵ – ۰٫۰۰۰۱۷ BTC اخذ می کند. هزینه دقیق برداشت به سرعت انجام اجرای برداشت بستگی دارد. این هزینه ها با متوسط ​​صنعت جهانی مطابقت دارند یا حتی تا حدی پایین ترند.

روشهای سپرده گذاری

CoinMate قبلاً هم انتقال وجه و هم سپرده کارت اعتباری را ارائه داده بود. با این حال ، از تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ ، آنها دیگر سپرده های ارزی فیات را نمی پذیرند. این از زمانی است که بانک این شرکت (بانک FIO) تصمیم گرفت حساب های بانکی CoinMate را از تاریخ ۳۰ مارس ۲۰۲۰ لغو کند. این شرکت در نامه ای به کاربران خود اعلام کرد که:
“ما در ماه های اخیر تلاش های زیادی انجام دادیم تا با یک موسسه بانکی دیگر در جمهوری چک و خارج از کشور رابطه برقرار کنیم اما همچنین به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا و Brexit اخیر ، افتتاح حساب های بانکی در اتحادیه اروپا برای مبادلات رمزنگاری انگلیس غیرممکن است.
تحت چنین شرایطی ما امیدواریم که سپرده های ارزی فیات CoinMate به زودی بازگردد. اگر هم اکنون به صرافی پذیرش سپرده های ارزی فیات نیاز دارید ، لطفاً به لیست Exchange ما رفته و از فیلترهای آنجا استفاده کنید تا گزینه مناسبی برای شما پیدا کند.
***
صرافی ای که در بالا بررسی شد ، همان چیزی است که ما آن را “مبادله سطح ورود” می نامیم. این بدان معناست که این صرافی این امکان را نیز برای شخصی فراهم می کند تا با ارز فیات وارد بازار ارزهای رمزپایه شود. مبادلات زیادی در سطح ورودی وجود دارد ، از جمله (اما نه محدود به):

PrimeXBT

Simex

BaseFEX

Currency.com

CEX.io

Changelly

Crex24

Binance

Bittylicious

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *