یک راهنمای تبادل رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری موجود در آنجا را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی CoinJar شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات عمومی

CoinJar یک صرافی ارز های رمزنگاری شده در استرالیا است. این تیم کار خود را با پروژه های CoinJar در مه ۲۰۱۳ آغاز کرد. این بستر فقط برای سرمایه گذاران استرالیایی باز است.

CoinJar Exchange دارای سه پنجره حراج روزانه ، هزینه های کم و شفاف ، دسترسی به API در زمان واقعی ، رابط کاربری قابل تنظیم و طرح بندی و آماده HFT است. از ویژگی های آن یک حالت تاریک و روشن است. CoinJar خود را به عنوان بستری با پشتیبانی داخلی عالی در استرالیا به بازار عرضه می کند.

اعضای اصلی و بنیانگذاران CoinJar مدیر عامل ، Asher Tan و COO ، Ryan Zhou هستند.

پشتیبانی موبایل CoinJar

سیستم عامل CoinJar نه تنها از طریق دسک تاپ شما در دسترس است ، بلکه می توانید از طریق تلفن همراه خود به عنوان برنامه به آن دسترسی داشته باشید. در حالی که امروزه بیشتر معاملات در حوزه رمزنگاری از طریق دسکتاپ انجام می شود (حدود ۷۰٪ یا تقریباً) ، طبیعتاً افرادی در آنجا هستند که می خواهند این کار را از طریق تلفن هوشمند خود نیز انجام دهند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید ، این بستر هنوز هم می تواند برای شما مناسب باشد. برنامه ها برای آندرویدها و آیفون ها در دسترس هستند

با بیش از ۲۵۰۰۰ بارگیری و ۹۰۰ بازبینی در App Store (از ۱۰ فوریه ۲۰۲۰) ، CoinJar (به گفته خودشان) “تنها صرافی استرالیایی است که دارای برنامه دارای رتبه برتر در App Store است.”

CoinJar چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

CoinJar Services Miscellaneous – میانگین هزینه دلار

CoinJar همچنین تعدادی از خدمات جانبی مختلف را برای تجارت عادی رمزنگاری ارائه می دهد. یکی از این خدمات میانگین هزینه دلار (DCA) آنهاست. DCA یک استراتژی سرمایه گذاری است که در بازار سهام عادی نیز کاملاً رایج است. به شما امکان می دهد در فواصل منظم به طور خودکار از حساب های بانکی مرتبط خود پول ارسال کنید (روش های اضافی پرداخت که در آینده به سیستم عامل CoinJar می آیند) و آنچه CoinJar از آن به عنوان “بسته های CoinJar” یاد می کند را خریداری کنید تا اطمینان حاصل شود که از تنوع سبد سهام شما متنوع است. DCA خطر خرید شما را در بالاترین قیمت کاهش می دهد ، نیازی به سرمایه گذاری اولیه ندارد و می تواند منفعلانه برای شما مفید باشد (برای خرید رمزنگاری مجبور نیستید هر ماه وارد سیستم شوید ، این به صورت خودکار انجام می شود)

نمای تجاری CoinJar

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید. در این مبادله ، “نمای معاملاتی” یک سبک کتاب سفارش با عمق بازار و نمودارهای قیمت ، برگه های گروه بندی شده ، پنجره های تقسیم شده و سفارش ستون است. این رابط برای معامله گران باتجربه ساخته شده است.

هزینه های CoinJar

هزینه معاملاتی CoinJar

هر معامله ای بین دو طرف اتفاق می افتد: سازنده ، سفارش او قبل از معامله در دفترچه سفارش وجود دارد و گیرنده ، سفارشی را که مطابق سفارش سازنده باشد (یا “می گیرد”) قرار می دهد. ما سازندگان را برای “سازندگان” فرا می خوانیم زیرا سفارشات آنها نقدینگی را در بازار ایجاد می کنند. سازندگان کسانی هستند که این نقدینگی را با تطبیق سفارشات سازندگان با سفارشات خود “می گیرند”.

CoinJar چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

صرافی CoinJar هزینه های متفاوتی را به سازندگان بستگی دارد که به کدام جفت معامله بستگی دارد. اگر حجم معاملات کاربر کمتر از ۶۰۰۰ GBP (10 هزار دلار) باشد ، بیشترین هزینه سازنده برای جفت های معاملاتی GBP یا AUD است. در این صورت ، سازندگان ۰٫۱۵٪ پرداخت می کنند. برای جفت های معاملاتی رمزنگاری ، سازندگان فقط ۰٫۰۵٪ پرداخت می کنند.

با این حال ، هزینه های سازنده حتی قوی ترین ویژگی CoinJar Exchange نیست. قوی ترین ویژگی این است که آنها هیچ جریمه ای برای هیچ یک از جفت های تجاری و حتی جفت های معاملاتی فیات به رمزنگاری دریافت نمی کنند! این ویژگی شگفت انگیز در ۲۵ مه ۲۰۲۱ در نامه ای به کاربران آنها اعلام شد.

هزینه های برداشت CoinJar

CoinJar برداشت های رایگان را به حساب های بانکی استرالیا ارائه می دهد. همچنین می توانید altcoins خود را به صورت رایگان برداشت کنید. برای برداشت بیت کوین ، این هزینه قبلاً ۰٫۰۰۰۵ BTC بود.

با این حال ، از تاریخ ۲۴ ژوئن ۲۰۲۰ ، هزینه برداشت “بسته به مبلغی که ارسال می کنید و همچنین میزان تراکم بلاک چین در زمان ارسال ، به صورت پویا محاسبه می شود”. صرافی هزینه را هر ۱۵ دقیقه دوباره محاسبه می کند. برای اهداف مقایسه ، ما هزینه برداشت آنها را به عنوان هزینه شبکه ذکر کرده ایم ، اگرچه احتمالاً کمی بیشتر است.

روش های سپرده گذاری

در CoinJar ، می توانید از حساب بانکی خود (با استفاده از PayID یا BPAY) و یا از طریق پول نقد ، که هم بدون هزینه و هم فوری است ، واریز کنید. یعنی علاوه بر سپرده های ارز رمزنگاری شده که از طریق خدمات کیف پول CoinJar امکان پذیر است. این می تواند به ویژه برای سرمایه گذاران رمزنگاری جدیدتر مفید باشد و همچنین باعث می شود CoinJar همان چیزی باشد که ما “مبادله سطح ورود” می نامیم.

سپرده های اعتباری یا بدهی کارت در دسترس نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *