یک راهنمای مبادله رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های خارج از آن را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی CoinField شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات عمومی

CoinField یک صرافی ارز های رمزنگاری شده کانادایی است که در ژانویه ۲۰۱۸ راه اندازی شد. CoinField به عنوان اصلی ترین نقاط فروش خود ، استفاده از آن را آسان می کند (با پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز) ، و آن را امن و شفاف می داند. ما همه این موارد را به عنوان فاکتورهای مهم در انتخاب بستر تجاری در نظر می گیریم.

ظاهراً ، مراحل ثبت نام با کمک چیزی به نام Jumio فقط ۳۰ ثانیه طول می کشد. تنها کاری که با جومیو باید انجام دهید بارگذاری یک شناسه و یک عکس سلفی است.

نقدینگی

در تاریخ نوشتن این بررسی (۲ جولای ۲۰۱۹) ، CoinField در ۲۴ ساعت تجارت ۱۳ میلیون دلار بود. با این رقم ، در مکان شماره ۸۷ در لیست ۱۰۰ صرافی برتر جهان به ترتیب حجم معاملات ۲۴ ساعته مرتب شده است، قرار گرفت. در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی (۱۶ مارس ۲۰۲۰ ، درست در اواسط بحران COVID-19) ، حجم معاملات بیش از دو برابر شد و به ۲۷٫۵ میلیون دلار رسید (طبق Coinmarketcap). بر این اساس ، نقدینگی در اینجا قابل قبول است ، اما به طور قطع پیشرفتی باقی مانده است که باید انجام شود.

سرمایه گذاران ایالات متحده

سرمایه گذاران آمریکایی ممکن است در اینجا تجارت نکنند. این امر عمدتاً به دلیل رژیم حقوقی ایالات متحده است که شرکتهایی را که وجوه خود را از سرمایه گذاران آمریکایی می پذیرند ، تحمیل می کند. از جمله این تعهدات ، از جمله ، تهیه مواد بازاریابی مطابق با استانداردهای SEC و ثبت آنها در SEC است.

این یک روند بسیار سخت است. هرچند خیلی ناراحت نباشید ، مکانهای زیادی وجود دارد که نوع تجارت این صرافی را ارائه می دهند. از Exchange Finder ما استفاده کنید تا بفهمید چه گزینه هایی دارید.

CoinField چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

پشتیبانی موبایل

اگر از افرادی هستید که ترجیح می دهند در حین “حرکت” تجارت خود را انجام دهند ، خوشحال خواهید شد که بدانید CoinField از طریق تلفن همراه نیز در دسترس است.

نمای تجاری CoinField

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این بررسی کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه معمولاً در دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش را نشان می دهند. یا حداقل بخشی از کتاب سفارش. آنها همچنین نمودار قیمت تاریخ رمزنگاری و سفارش انتخاب شده را نشان می دهند.

آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا ببینید احساس خوبی نسبت به شما دارد.

هزینه های CoinField

هزینه های معاملاتی CoinField

چیزی که نمی توانیم به آن تأکید کنیم این است که شما باید همیشه هزینه معاملات را در هر بورسی که به آن علاقه دارید تعیین کنید. هر معامله ای بین دو طرف انجام می شود: سازنده ، سفارش او قبل از تجارت در دفترچه سفارش وجود دارد taker ، سفارشی را که مطابق سفارش سازنده باشد (یا “می گیرد”) قرار می دهد. سازندگان نقدینگی را در بازار ایجاد می کنند و گیرندگان با تطبیق سفارشات سازندگان با سفارشات خود ، این نقدینگی را حذف می کنند.

هزینه معاملات CoinField برای مصرف کنندگان از ۰٫۲۵٪ و برای سازندگان ۰٫۱۵٪ شروع می شود. این کاملا مطابق با آخرین میانگین های صنعت جهانی است که طبق گزارشی که در ژانویه ۲۰۲۱ منتشر شد برای مصرف کنندگان ۰٫۲۱۷٪ و برای سازندگان ۰٫۱۶۴٪ بود.

CoinField چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های برداشت CoinField

CoinField هنگام برداشت BTC هزینه برداشت را به میزان ۰٫۰۰۱۵ BTC دریافت می کند. این در واقع کمی بالاتر از متوسط ​​صنعت جهانی است. متوسط ​​صنعت جهانی در حدود ۰٫۰۰۰۶ BTC در هر برداشت BTC است.

در مجموع با توجه به هزینه ها ، CoinField هزینه معاملات معقولی دارد اما هزینه های برداشت آنها قطعاً در اوج است.

روش های سپرده گذاری

در CoinField ، می توانید هم از طریق انتقال سیم (مانند SEPA) و هم از طریق کارت های اعتباری سپرده گذاری کنید. این می تواند به ویژه برای سرمایه گذاران رمزنگاری جدیدتر که اولین سرمایه خود را در دنیای رمزنگاری سرمایه گذاری می کنند ، مفید باشد. همچنین CoinField را آنچه ما “مبادله سطح ورود” می نامیم می کند.

سپرده های VISA و MasterCard هزینه ای معادل ۲٫۹۵٪ را متحمل می شوند که در مقایسه با سایر صرافی هایی که سپرده های کارت اعتباری یا بدهی ارائه می دهند کاملا مناسب است.

علاوه بر طیف گسترده ای از رمزنگاری ها ، CoinField شش ارز فیات را نیز می پذیرد: USD ، CAD ، EUR ، GBP ، JPY و AED (دومی درهم امارات متحده عربی است).

از ۲۱ اکتبر ۲۰۲۰ ، خدمات پرداخت سریعتر GBP (FPS) نیز برای هر مشتری از انگلستان در دسترس است. این بدان معنی است که اگر مقیم انگلستان هستید ، می توانید در عرض چند دقیقه وجهی را از حساب بانکی خود به حساب CoinField خود منتقل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *