CoinEgg یکی دیگر از صرافی های ارز رمزنگاری شده است که تجارت دارایی های رمزنگاری دیجیتال را انجام می دهد. صرافی CoinEgg در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شده است و مقر آن در انگلستان مستقر است در خیابان Hunstanton ، بیرمنگام ، B17 8TA ، انگلستان. CoinEgg هنوز محبوبیت و اعتبار زیادی کسب نکرده است اما توانایی تجارت طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتال ، از جمله ارزهای رمزپایه را که در هیچ جای دیگری در دسترس نیستند ، ارائه می دهد. به همین دلیل ، CoinEgg منافع ما و بسیاری از افراد دیگر را در جامعه ارزهای رمزپایه به اوج رسانده است. با این حال ، قبل از تجارت با هر صرافی ارز رمزنگاری شده ، بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که پول شما قابل اعتماد است و صرافی قابل اعتمادی هستند.

مانند اکثر صرافی های ارز رمزنگاری شده ، CoinEgg توسط هیچ مقام نظارتی معتبری تنظیم نمی شود و هنوز اعتبار زیادی در بین کاربران ایجاد نکرده است. بنابراین ، در بررسی زیر ، ما عمیقا به جنبه هایی که این ارز رمزنگاری شده را تشکیل می دهد ، می پردازیم و می بینیم CoinEgg چه چیزی را از رقابت جدا کرده و آیا می توان به آنها اعتماد کرد یا نه.

بستر تبادل در CoinEgg

دقیقاً مانند سایر صرافی های ارز رمزنگاری شده ، CoinEgg دارای پلتفرم تجاری اختصاصی تحت وب خود است. این پلتفرم نسبتاً خوب است ، اما به اندازه برخی از مبادلات دیگری که تجربه کرده ایم ، کاربر پسند نیست. در بالای پلت فرم ، معامله گران می توانند یک نمودار اساسی از ارز رمزنگاری شده مورد معامله خود پیدا کنند و تاریخچه اخیر و بازه های زمانی مختلف را مشاهده کنند.

ابزارهای نمودار کاملاً محدود هستند اما برای یک تاجر مبتدی بیش از حد کافی هستند. دارایی های رمزنگاری موجود در سمت چپ پلت فرم به صورت ساده و آسان قرار دارند ، در حالی که دفترچه سفارش و تاریخچه سفارشات دقیقاً در زیر نمودار قرار دارند. طرح در واقع به خوبی سازمان یافته است اما فاقد برخی از ویژگی ها و عمق سایر سیستم عامل های تجاری است. به عنوان مثال ، کتاب سفارشات فقط با ارائه سفارشات ساده در بازار به جای سفارشات با محدودیت ویژه و جلوگیری از ضرر ، محدود و اساسی است. با این حال ، این پلت فرم به راحتی کار می کند و به نظر می رسد از نظر فنی سالم است.

بازارهای صرافی

اگر یک مورد برای CoinEgg شناخته شده باشد ، این مجموعه گسترده دارایی های ارز رمزنگاری شده موجود برای تجارت است. در حال حاضر ، آنها بیش از ۴۰ ارز رمزپایه قابل معامله در دسترس دارند و آنها همیشه بیشتر می شوند. به همین دلیل است که CoinEgg از محبوبیت خاصی در بین معامله گران برخوردار است. دارایی های رمزنگاری موجود شامل محبوب ترین و برخی از ارزهای رمزپایه عجیب و غریب و پروژه های جدید است. مقدار زیاد انتخاب همان چیزی است که بیشتر معامله گران را به بورس CoinEgg جذب می کند ، نه جنبه های دیگر. به عنوان مثال ، معامله گران می توانند کوین های ذکر شده در CoinEgg را قبل از ورود به بورس بزرگتر با امید دستیابی به ارز رمزپایه با قیمت بهتر ، دسترسی و خرید کنند.

بازارهایی که این ارزهای رمزپایه در آنها موجود است شامل Bitcoin ، Ethereum و رمز CoinEgg’s USC است. بیت کوین و رمز USC بیشترین دارایی قابل تجارت را دارند ، در حالی که اتریوم در حال حاضر فقط با ۵ ارز رمزپایه قابل تبادل است. CoinEgg هیچ جفت ارزی فیات برای تجارت ندارد ، که ناامید کننده است اما در میان مبادلات ارزهای رمزنگاری شده با طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتال رایج است.

CoinEgg چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های CoinEgg

حوزه دیگری که CoinEgg از آن برجسته است ، ساختار هزینه بسیار رقابتی آنها است. صرافی با هزینه های آنها شفاف است و به طور واضح تمام هزینه های مرتبط را در وب سایت و همچنین در کتاب سفارشات ذکر می کند. صرافی هیچ گونه هزینه ای برای واریز ارزهای رمزپایه دریافت نمی کند. در مورد برداشت ، هزینه ها می توانند تا ۱٪ هم برسند و برای بیت کوین ۰٫۰۰۱ BTC ، Litecoin 0.001 LTC و برای Ethereum 0.01 ETH تعیین می شوند. این هزینه های برداشت هنوز در مقایسه با بسیاری از رقبا نسبتاً کم است. اکنون برای هزینه های معاملاتی ، آنها فقط ۰٫۱٪ در هر معامله هستند که مبلغی ناچیز است ، به ویژه در مقایسه با سایر صرافی های معروف رمزنگاری که کارمزد در حدود ۰٫۲۵٪ است.

امنیت و انصاف

طبق تحقیقات ما ، CoinEgg هنوز هک نشده است و بنابراین تاکنون صرافی قابل اعتماد است. با این حال ، مبادله تنظیم نشده است و بنابراین معامله گران باید هنگام کار با صرافی مانند این احتیاط کنند. CoinEgg ادعا می کند که از امنیت سطح بالایی برخوردار است ، اما هیچ اطلاعات فنی در سایت آنها برای تهیه نسخه پشتیبان وجود ندارد. به همین دلیل ، ما از کاربران CoinEgg می خواهیم که احتیاط کنند زیرا بسیاری از موارد ناشناخته با این تبادل وجود دارد. در مورد انصاف مبادله ، به نظر می رسد CoinEgg با هر مشتری یکسان رفتار می کند زیرا فقط یک نوع حساب برای انتخاب وجود دارد و کاربران از میزان تجارت خود تأثیر نمی پذیرند.

حمایت کردن

پشتیبانی ارائه شده توسط CoinEgg در بهترین حالت فرعی است. از طریق ایمیل یا گپ زنده می توانید به نمایندگان پشتیبانی دسترسی پیدا کنید. با این حال ، هر زمان که ما از تابع گپ زنده استفاده می کردیم هیچ نماینده ای در دسترس نبود زیرا آنها همیشه آفلاین بودند. همچنین ، در صورت پاسخگویی به پشتیبانی ، از طریق ایمیل دیر پاسخ می دهیم. مورد دیگر این است که صفحه سوالات متداول آنها وجود ندارد. معامله گران حتی نمی توانند به خود کمک کنند زیرا صفحه سوالات متداول فقط یک صفحه خالی است. در کل ، باید بگوییم پشتیبانی مشتری خیلی خوب نیست.

مزایا و معایب CoinEgg

مزایا

  • آسان برای استفاده و پیمایش
  • آرایه بسیار بزرگی از دارایی های رمزنگاری شده
  • هزینه های کم و رقابتی

منفی ها

  • خدمات مشتری ضعیف و گزینه های تماس محدود
  • مبادله ای منظم نیست
  • نقدینگی کم برای برخی از ارزهای رمزپایه
  • ابزار و ویژگی های نمودار نویسی ضعیف

CoinEgg چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

سوالات متداول

در اینجا برخی از متداول ترین سوالاتی که در مورد سرویس تجارت رمزنگاری CoinEgg پرسیده می شود وجود دارد.

CoinEgg کجا مستقر است؟

CoinEgg در بیرمنگام ، انگلستان مستقر است.

CoinEgg چگونه درآمد کسب می کند؟

CoinEgg برای هر معامله تجاری هزینه های سازنده و گیرنده بازار را دریافت می کند. همچنین ، آنها هزینه های برداشت را می گیرند.

چگونه می توانم به حساب CoinEgg واریز کنم؟

CoinEgg فقط سپرده ارزهای رمزپایه را قبول می کند.

چگونه می توانم از CoinEgg پول برداشت کنم؟

از طریق ارسال ارز رمزنگاری شده به آدرس کیف پول شخصی خود می توانید از صرافی برداشت کنید.

آیا می توانم با CoinEgg با دستگاه تلفن همراه خود تجارت کنم؟

بله ، شما می توانید از طریق تلفن همراه خود برای تجارت در CoinEgg از طریق برنامه تلفن همراه قابل بارگیری خود استفاده کنید.

آیا CoinEgg قابل اعتماد است؟

این صرافی ثابت کرده است که یک صرافی قابل اعتماد است که هنوز هک نشده است.

آیا CoinEgg کلاهبرداری است؟

نه. CoinEgg صرافی بسیار مشروع است و کلاهبرداری نیست.

نتیجه

CoinEgg یک صرافی ارز های رمزنگاری شده است که دارای برخی از ارزهای رمزنگاری شده جذاب است که ممکن است در هیچ کجای دیگر موجود نباشد و هزینه های بسیار پایین و رقابتی داشته باشد. با این حال ، ما از بازرگانان می خواهیم هنگام کار با این صرافی احتیاط کنند زیرا پرچم های قرمز رنگی وجود دارد که هنگام بررسی آنها با آنها برخورد کرده ایم. به عنوان مثال ، صرافی اعتبار بسیاری از صرافی های دیگر را ندارد و پشتیبانی مشتری تا حدودی کم است. به غیر از این ، پلت فرم معاملات CoinEgg به راحتی کار می کند و تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز یک معامله گر را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *