یک راهنمای رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های خارج را ارائه دهد ، بنابراین شما می توانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی Coineal شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات عمومی

Coineal یک ارز رمزنگاری شده است که در آوریل ۲۰۱۸ راه اندازی شد و از کشور کره جنوبی است. تعداد زیادی از مبادلات کره جنوبی وجود دارد ، زیرا این کشور از همان اوایل یکی از دژهای رمزپایه بوده است. علاوه بر این تبادل ، این لیست شامل (اما محدود نمی شود): Bithumb ، Korbit ، Coinone ، Gopax ، UPbit و Allbit.

Coineal با افتخار در وب سایت خود اعلام کرد که “مراکز عملیاتی مستقلی” در کره جنوبی و چین دارد و در آینده نزدیک برای کشورهایی مانند ژاپن ، روسیه ، سنگاپور و ایالات متحده نیز “طرح را تکمیل خواهد کرد”. بر اساس این بیانیه ، ما معتقدیم که سرمایه گذاران آمریکایی ممکن است در اینجا تجارت کنند. هر سرمایه گذار آمریکایی که علاقه مند به تجارت در اینجا است ، در هر صورت باید نظر خود را در مورد هر مسئله ای به دلیل تابعیت یا اقامت خود ارائه دهد.

پشتیبانی در این صرافی بصورت ۲۴/۷ روز باز است ، و آنها همچنین Token خود را دارند: NEAL Token. هنگام داشتن نماد NEAL ، شما به عنوان یک معامله گر تخفیف در هزینه های تجارت دریافت می کنید. می توانید از “پروژه های واجد شرایط جدید” نشانه دریافت کنید. ما فرض می کنیم که این فقط مربوط به پروژه هایی است که در واقع در Coineal لیست می شوند.

Coineal بعنوان برخی از مزایای آن ، لیست “مدیریت ریسک در سطح بانک” ، “تجارت سریع” و “اطلاع رسانی جهانی” را ذکر می کند.

نقدینگی

وقتی نقدینگی را در این بستر معاملاتی مشاهده می کنید ، بسیار باشکوه است. در تاریخ نوشتن این بررسی ، Coineal با ۲۴۲ ساعت تجارت معامله ۲۴۲ ساعته داشت. این مبادله را در محل شماره قرار داد. ۲۵ در لیست مبادلات جهانی Coinmarketcap بر اساس حجم معاملات ۲۴ ساعته. اما ، در تاریخ آخرین به روزرسانی این بازبینی ، حجم معاملات ۲۴ ساعته ارز ۳٫۰۲ میلیارد دلار باور نکردنی بود! این تقریبا سی (۳۰) برابر تعداد در دسامبر ۲۰۱۸ است. این مقدار Coineal را در مکان شماره قرار داد. ۹ در لیست صرافی های جهان با بیشترین حجم معاملات ۲۴ ساعته. وای.

تیم Coineal

ما نتوانستیم هیچ یک از اعضای تیم پشت صرافی را در وب سایت صرافی شناسایی کنیم. این به خودی خود یک پرچم قرمز نیست ، اما داشتن نام و چهره در ایجاد کنندگان صرافی همیشه خوب است. این صرافی خود بیان می کند که این پلتفرم توسط “پزشکان بلاکچین ، سرمایه گذاران ارزهای رمزپایه و گیک های فناوری” چینی و کره جنوبی ساخته شده است. گفته می شود همه این افراد مدتی است که به شدت درگیر فضای رمزنگاری شده اند و عمیقا تجربه دارند.

نمای تجاری Coineal

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه در دیدگاه های تجاری معمولاً مشترک است این است که همگی کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، نمودار قیمت رمزنگاری انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهد. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

Coineal چیست؟آشنایی با صرافی های ارز های دیجیتال

هزینه های Coineal

هزینه های معاملاتی Coineal

این مبادله با گیرندگان (افرادی که از کتاب سفارش سفارش می گیرند) و سازندگان (افرادی که سفارش هایی را می گیرند که گروه اول افراد کتاب سفارش را برمی دارند) برخورد دیگری ندارد. در عوض ، آنها چیزی را می گیرند که ما آن را “هزینه ثابت” می نامیم. این بدان معناست که آنها هر دو متقاضی و سازنده را ۰٫۲۰٪ هزینه می گیرند.

۰٫۲۰٪ هزینه معاملات قابل قبول است. خیلی کم نیست ، اما خیلی هم زیاد نیست. مدت زمان طولانی صنعت جهانی متوسط ​​در حدود ۰٫۲۵٪ بوده است ، اگرچه اکنون شاهد هستیم صرافی های بیشتر و بیشتری به سمت کارمزد معاملات پایین تر مانند ۰٫۱۰٪ و ۰٫۱۵٪ حرکت می کنند.

هزینه های برداشت Coineal

چند صرافی در آنجا وجود دارد که دارای هزینه های رقابتی تجاری هستند اما پس از گرفتن رمزنگاری با گرفتن هزینه های برداشت بیش از حد ، شما را ناامید می کنند. خوشبختانه برای سرمایه گذاران علاقه مند به تجارت در Coineal ، با این حال ، این مسئله در اینجا مطرح نیست. از نظر ما ، این صرافی فقط هنگام برداشت دارایی های رمزنگاری ، هزینه های شبکه را دریافت می کند. این بسیار رقابتی است زیرا میانگین صنعت جهانی برای صرافی های که هزینه های ثابت برداشت را ۰٫۰۰۰۸۱۲ BTC برای برداشت BTC می گیرند.

روش های سپرده گذاری

Coineal هیچگونه سپرده ارز فیات را قبول نمی کند. این بدان معناست که سرمایه گذاران رمزنگاری جدید (به عنوان مثال ، سرمایه گذاران بدون هیچگونه دارایی رمزنگاری قبلی) نمی توانند در اینجا تجارت کنند. برای خرید اولین رمزنگاری های خود ، به صرافی ای به اصطلاح entry-level نیاز دارید که مبادله ای است که سپرده ارز فیات را می پذیرد. با استفاده از Exchange Finder یکی از آنها را پیدا کنید!

امنیت Coineal

Coineal دارای سیستم معماری توزیع شده و سیستم ضد DDoS است. علاوه بر این ، ۹۸ درصد از کل بودجه کاربر در سردخانه ذخیره می شود (یعنی به اینترنت متصل نیست). این خیلی خوب است.

نقدینگی برای همه صرافی ها ، مبادلات رمزنگاری شده و همچنین مبادلات منظم بازار سهام بسیار مهم است. صرافی فوق در واقع نقدینگی زیادی دارد. با این حال ، مبادلات زیر نیز به طور منظم در میان مبادلات رمزنگاری با بهترین نقدینگی در جهان است:

Simex

Bit-Z

Bittrex

Bithumb

Coinbene

BitForex

IDEX

BCEX

DOBI Trade

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *