CoinBene یکی از صرافی های ارزهای رمزپایه است که برای سهولت در تجارت در دارایی های رمزنگاری خود به شیوه ای مطمئن و قابل اعتماد برای افراد سراسر جهان طراحی شده است.
استفاده از این پلتفرم نسبتاً ساده است ، طیف وسیعی از جفتهای تجاری را ارائه می دهد و مانند سایر سیستم عاملهای تجاری دارای رابط تبادل آشنایی است ، بنابراین برای کاربران جدید منحنی یادگیری وجود ندارد.
CoinBene برای کاربران در سراسر جهان باز است و چندین زبان مختلف را ارائه می دهد ، این امکان را برای اکثر افراد فراهم می کند تا از وب سایت به زبانی که به آن تسلط دارند ، اگر نه بومی صحبت کنند. زبان پیش فرض چینی است ، اما می توانید وب سایت را به انگلیسی ، پرتغالی ، ویتنامی ، مالایی ، اسپانیایی یا کره ای تغییر دهید.
آدرس CoinBene در سنگاپور در خیابان ۱ کلمن ، آدلفی واقع شده است. به همین ترتیب ، تصور اینکه بستر مبادله خارج از سنگاپور باشد ، از نظر منطقی ایمن است.

بررسی صرافی ارز رمزنگاری شده CoinBene

طراحی CoinBene به سادگی برای ارائه ضروری ترین اطلاعاتی که کاربران برای استفاده از سیستم عامل نیاز دارند طراحی شده است و از دنباله سایر مبادلات مشابه مانند Kucoin و Binance پیروی می کند. در نوار پیمایش اصلی ، دسته هایی برای تبادل ، بارگیری برنامه ، سوالات متداول راهنما و اطلاعات مربوط به Coni وجود دارد.
در گوشه سمت راست بالا ، گزینه های مورد انتظار برای ورود به سیستم یا ثبت نام در یک حساب را پیدا می کنید. در سمت راست این ، می توانید زبان را برای سیستم عامل تغییر دهید.
در زیر نوار پیمایش اصلی ، پیوندهایی به اطلاعات مفید مانند “CoinBene چیست؟” وجود دارد. و “معرفی راهنمای عملیات”.
جفت ارزهای رمزنگاری شده بسته به اینکه شامل USDT ، ETH یا BTC باشند ، به سه تب مختلف تقسیم می شوند. هر ردیف نام ارز رمزنگاری شده ، نماد را در یک جفت ، آخرین قیمت ، قیمت مرجع ، درصد تغییر ، تغییر در اعداد ، حجم معاملات ۲۴ ساعته (در ارز رمزپایه داده شده) و عملکرد (که نشان می دهد) را نشان می دهد. تقریباً همیشه “تجارت” است).
گزینه ای برای تغییر روش مرتب سازی ارزهای رمزپایه بر اساس قیمت یا تغییر مانند سایر سیستم عامل ها وجود ندارد ، بنابراین باید آنها را به ترتیب ذکر شده مشاهده کنید. با این وجود ، در جستجوی جفت انتخابی خود در گوشه بالا سمت راست لیست ها یک عملکرد جستجو وجود دارد. در صورت انتخاب ، می توانید بر روی هر نقطه از ردیف یک جفت رمزنگاری شده کلیک کرده و به صفحه مبادله برای تجارت آن منتقل شوید.

ثبت نام حساب CoinBene

ایجاد یک حساب CoinBene نسبتاً ساده است. با انتخاب “ثبت نام” در گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی شروع کنید. با این کار می توانید به صفحه مربوطه بروید و در آنجا یک فرم برای پر کردن با آدرس ایمیل و رمز ورود خود مشاهده خواهید کرد.
گزینه ثبت نام با استفاده از ایمیل پیش فرض است ، اما در صورت تمایل می توانید با تلفن همراه خود نیز ثبت نام کنید. برای انجام این کار ، فرم را با ایمیل و رمز عبور خود پر نکنید. در عوض ، روی “تلفن همراه” در زیر دکمه آبی رنگ “ثبت نام” و در سمت راست کلیک کنید.
شما باید یک رمز عبور ایجاد کنید که بین شش تا ۲۰ رقم باشد ، از جمله حروف و اعداد. هنگام ایجاد رمز عبور ، سیستم قدرت خود را به شما می گوید ، بنابراین در صورت لزوم می توانید تنظیم کنید.
اکنون ، به حساب ایمیل خود بروید ، در آنجا پیامی را برای تأیید ایمیل مشاهده خواهید کرد. برای تأیید حساب خود ، روی پیوند موجود کلیک کنید. سپس ، شما آماده شروع تجارت هستید.
CoinBene چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

سپرده های CoinBene

برای واریز وجه به حساب CoinBene خود ، با ورود به حساب خود شروع کنید. در سمت چپ صفحه حساب خود ، آدرس ایمیل و تنظیمات خود را مشاهده خواهید کرد. روی تنظیمات کلیک کنید و اطمینان حاصل کنید که تأیید صحت را تنظیم کرده اید ، بدین معنی که ایمیل و تلفن همراه شما تنظیم شده است.
به سمت چپ صفحه بازگردید ؛ در زیر “تنظیمات” عنوان “دارایی ها” را مشاهده خواهید کرد. گزینه دوم در زیر این عنوان “واریز” است. روی پیوند کلیک کنید و سپس نمادی را که می خواهید واریز کنید از فهرست کشویی نزدیک بالای صفحه انتخاب کنید.
سپس آدرس واریزی را مشاهده خواهید کرد ، هم در لیست وجود دارد و هم به عنوان کد QR.
برای واریز مقدار دلخواه کوین با ارسال آنها به آدرس آدرس ، از هر یک از اینها استفاده کنید. واریز باید در “سوابق سپرده” شما در همان صفحه نشان داده شود. فقط مطمئن شوید که فقط کوین رمزنگاری شده را مشخص می کنید زیرا هر Altcoin آدرس خاص خود را دارد.
اگر به طور تصادفی ارز رمزنگاری شده را به آدرسی که برای رمزنگاری دیگری طراحی شده ارسال کنید ، بودجه از دست می رود و CoinBene مسئولیتی در قبال این امر ندارد. گزینه “برداشت” مستقیماً زیر “سپرده” در بخش “دارایی ها” است.

ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده

CoinBene از لیست گسترده ای از جفت ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند. همه آنها شامل USDT ، ETH یا BTC هستند. به دلیل دامنه جفت های مختلف ، پشتیبانی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه و همچنین برخی از آنها را که ممکن است نشنیده باشید ، پیدا خواهید کرد. بر اساس جفت های ذکر شده در صفحه اصلی ، ۳۱ جفت شامل USDT ، تعداد ۵۰ جفت شامل ETH و ۲۴ جفت شامل BTC وجود دارد.
همچنین می توانید درخواست کنید تا کوین خود را در CoinBene بنویسید ، با پیوند به اطلاعات مربوطه در پایین صفحه اصلی. الزامات خاصی برای فهرست کوین ها وجود دارد ، از جمله پروژه ای با برنامه کاربردی (یا برنامه های کاربردی) و فن آوری پیشرفته آن.
داشتن یک جامعه به خوبی محافظت شده که به طور گسترده تبلیغ می شود و فعال است ، به خوبی تنظیم می شود و ریسک سیاسی ندارد و برای افشای جزئیات و پیشرفت پروژه به موقع ، مانند طرح توسعه و کاغذ سفید.
صفحه مورد نیاز دارای پیوندی به فرم Google برای تکمیل برنامه لیست است. همچنین امکان حذف لیست کوین ها و جفت های تجاری وجود دارد. در همان صفحه شرایطی که ممکن است در آن رخ دهد را شرح می دهد ، مانند اینکه تیم پروژه برکنار شده است. این پروژه مقررات و قوانین محلی را نقض می کند. این پروژه مدیریت ریسک انطباق را انجام نمی دهد.
تیم قادر به حل به موقع مسائل امنیتی یا فنی نیست. یا CoinBene (یا دیگران) اطلاعات جعلی ، غیراصولی ، یا نادرست را کشف می کنند. اگر یک کوین یا جفت از لیست حذف شود ، CoinBene این حذف برنامه ریزی شده را حداقل پنج روز تقویمی پیش از موعد ارسال می کند و کاربران ۳۰ روز فرصت برای برداشت دارایی دارند.
CoinBene چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

نحوه تجارت در CoinBene

صفحه تبادل در CoinBene مشابه صفحه سایر سیستم عامل ها است ، به این معنی که شما بیشترین اطلاعات را دقیقاً در مکانی که انتظار دارید پیدا خواهید کرد. در سمت چپ صفحه ، همه جفت ارزهای رمزپایه شده را مشاهده می کنید که یک بار دیگر بر اساس اینکه شامل USDT ، ETH یا BTC هستند تقسیم می شوند. سه ستون وجود دارد که کوین را در جفت ، مقدار و درصد تغییر نشان می دهد.

در سمت راست این ، نمودار بازار برای جفت ارز رمزنگاری شده را انتخاب کرده اید. درست بالای نمودار ، قیمت فعلی ، قیمت مرجع ، تغییر در درصد و حجم ۲۴ ساعته را مشاهده خواهید کرد. نمودار به خودی خود یک نمودار شمعی است که می تواند روی هر نقطه حرکت کند تا مقادیر خاص باز ، زیاد ، کم و نزدیک را همراه با تاریخ و زمان مشخص مشاهده کند.
می توانید فواصل زمانی را به پنج ، ۱۵ یا ۳۰ دقیقه تغییر دهید. یک یا چهار ساعت یا یک روز ، هفته یا ماه. همچنین گزینه هایی برای افزودن یا حذف MACD ، RSI و KD وجود دارد.
همچنین می توانید ده ها شاخص را به نمودار اضافه کنید تا در استراتژی تجارت خود به شما کمک کنند.
دکمه تنظیمات روی نمودار شمعدان به شما امکان می دهد سبک را به میله ها ، شمع های توخالی ، هایکین آشی ، نمودارها یا نمودارهای منطقه تغییر دهید. همچنین می توانید رنگ ها ، حاشیه ها ، فتیله ها ، مکان مقیاس را تنظیم کنید ، حداقل تیک ، مقیاس ها ، پس زمینه ها و مناطق زمانی را نادیده بگیرید.
در زیر نمودار و در مرکز صفحه ، فرم خرید یا فروش ارز رمزپایه مورد نظر را مشاهده می کنید ، مانند BTC در مورد BTC / USDT. خرید به رنگ سبز ظاهر می شود ، در حالی که فروش با قرمز است. در هر صورت ، می توانید قیمت و مقدار را وارد کنید یا یک ربع ، نصف یا کل رمزنگاری خود را برای خرید یا فروش انتخاب کنید (USDT برای خرید و BTC برای فروش در این مورد).
تراز موجود بلافاصله زیر این نمایش داده می شود. وقتی قیمت را به USDT و کمیت را با BTC وارد می کنید (در این مثال) ، مقدار به USDT به طور خودکار نمایش داده می شود.
در سمت راست فرم های خرید و فروش ، اما همچنان مستقیماً در زیر نمودار ، سفارشات فعلی را برای خرید و فروش مشاهده خواهید کرد. هر یک از آنها با عنوان Ask1 ، Ask2 و غیره یا Bid1 ، Bid2 و غیره برچسب گذاری شده اند و قیمت و مقدار درخواست را در ستون های جداگانه ذکر کرده اند.
مستقیماً در زیر آن ، می توانید آخرین معاملات انجام شده را با جفت ارز رمزپایه شده مشاهده کنید و در سمت چپ آن ، می توانید سفارشات خود را مشاهده کنید.
توجه داشته باشید که هزینه معاملاتی معادل ۰٫۱ درصد در ارز پیشنهادی برای هر معامله وجود دارد.

احراز هویت

CoinBene امکان امنیت بیشتر را از طریق Google Authenticator فراهم می کند. با بارگیری برنامه برای Google Authenticator در تلفن هوشمند خود ، از طریق فروشگاه Google Play یا Apple App Store شروع کنید. همچنین می توانید پیوندهای بارگیری این برنامه را در صفحه “FAQ راهنما” در CoinBene بیابید.
وقتی برنامه روی تلفن شما قرار گرفت ، روی نماد “+” که در گوشه بالا سمت راست قرار دارد کلیک کنید ، سپس “وارد کردن این کلید” یا “بارکد اسکن” را انتخاب کنید. سپس می توانید کلید دستی را در تصویر موجود در صفحه “FAQ راهنمای” CoinBene به صورت دستی وارد کرده یا کد QR را اسکن کنید.
Google Authenticator یک کد تأیید ایجاد می کند که طول آن شش رقم است. کدی که به شما داده می شود را وارد کنید. به یاد داشته باشید که کدهای تأیید پیام کوتاه در ۱۰ دقیقه منقضی می شوند ، در حالی که کدهای تأیید ایمیل در ۳۰ دقیقه منقضی می شوند.
کدهای Google Authenticator فقط در ۳۰ ثانیه منقضی می شوند. اگر با مشکلی روبرو شدید ، زمان را در رایانه و تلفن هوشمند خود همگام سازی کنید. پس از تنظیم Google Authenticator ، تمام اقدامات امنیتی آینده و تلاش برای ورود به کد شش رقمی جدید Google Authenticator نیاز دارد که هر ۳۰ ثانیه تغییر می کند.
اگر برای Google Authenticator ثبت نام کنید ، CoinBene به شما پیشنهاد می دهد در زمان اتصال Google Authenticator کد یا کلید QR را ذخیره کنید. اگر تلفن هوشمند فعلی خود را گم کنید یا به روزرسانی شوید ، امکان اتصال برنامه امنیتی بر روی تلفن جدید را فراهم خواهید کرد.
اگر این کد QR یا کلید پشتیبان را ندارید ، می توانید برای CoinBene ایمیل ارسال کرده و وضعیت را توصیف کنید. سپس بخش IT پیوند Google Authenticator به حساب شما را می بندد. در زمان نوشتن مقاله ، CoinBene به طور خاص اعلام می کند که در صورت بروز این مورد به ایمیل zhangjian@xatom.io ایمیل کند.

CoinBene Coni Token

Coni یا CoinBene Token رمز ارز بومی این صرافی است. Coni مزایای متعددی برای دارندگان رمز دارد ، از جمله ۴۰ درصد سود خالص پلت فرم هر ماه به دارندگان Coni تعلق می گیرد و در نهایت به صورت هفتگی. دارندگان Coni تا ۷۰ درصد هزینه معاملات تخفیف دریافت می کنند. همچنین ودیعه تضمین و رأی دادن به لیست وجود خواهد داشت.
حجم کلی ۱ میلیارد دلار وجود دارد که هرگز افزایش نخواهد یافت و Coni یک کوین ERC20 است. از کل Coni ، مقدار ۴۰ درصد توسط تیم ، ۳۰ درصد برای افت هوا برای شرکت کنندگان ، ۱۰ درصد برای بازاریابی و ۱۰ درصد نهایی برای صندوق حمایت از سرمایه گذاران اختصاص داده شده است.
بخش “تیمی” Coni برای توسعه ویژگی ها ، نگهداری فنی و به روزرسانی CoinBene و پشتیبانی تحقیقاتی است. این کوین ها به یک باره آزاد نمی شوند. در عوض ، ۱۰ درصد یک سال بعد آزاد می شود.

برنامه های CoinBene

در حال حاضر برنامه های CoinBene برای هر دو سیستم عامل Android و Apple وجود دارد. به جای یافتن برنامه در فروشگاه های مربوطه ، می توانید آن را از طریق وب سایت CoinBene از صفحه “Download APP” در نوار ناوبری اصلی بارگیری کنید. با این کار به صفحه ای با پیوندهای هر دو ، پیوندی برای Android و کد QR برای اسکن اپل منتقل خواهید شد.
CoinBene چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های CoinBene

CoinBene در معاملات انجام شده بر روی سیستم عامل خود ، ۰٫۱٪ ثابت می گیرد ، هزینه ها با ارز تجاری محاسبه می شوند. به عنوان مثال اگر بیت کوین را با USDT خریداری یا می فروشید ، سپس آنها این هزینه را از هر دو طرف تجارت دریافت می کنند.
آنها فقط هزینه معاملات انجام شده را دریافت می کنند ، بنابراین اگر سفارشی را تنظیم کنید که کاملاً منطبق نباشد یا بخشی از آن را لغو کنید ، این هزینه فقط برای قسمت تکمیل شده اعمال می شود.
CoinBene به طور مستقیم هزینه های واقعی هنگام برداشت را لیست نمی کند ، آنها موارد زیر را بیان می کنند:
“CoinBene هزینه معامله بلاکچین را از کاربران دریافت می کند ، هنگامی که درخواست برداشت می کنند و برای تأیید آنها به استخراج کنندگان بلاکچین پرداخت می کند. هزینه Blockchain با همان ارز دریافت می شود که کاربر قصد برداشت آن را دارد. برای توکن های ERC20 یا سایر توکن های مبتنی بر قرارداد هوشمند ، Coinbene همچنان ارز مشابهی را که کاربر پس می گیرد جمع می کند. “

نتیجه

CoinBene صرافی جدیدتری است که رتبه بندی مبادلات را از نظر حجم بالا برده است ، در حال حاضر با بیش از ۳۰۰ میلیون دلار حجم تجارت در ۶ مکان CoinMarketCap قرار دارد. این نکته قابل توجه است و بدون شک به نشانه CONI آنها بستگی دارد – کاربران ۱۰۰ درصد هزینه تجارت خود را در Coni دریافت می کنند. سپس به دارندگان توکن با درصدی از هزینه های معاملاتی بورس پاداش داده می شود.

اینکه آیا این رمز برای حفظ ارزش طولانی مدت ادامه دارد ، باید منتظر ماند اما با این مدل موفق توکن های مبادله ای که با Binance و Kucoin دیده می شود ، احتمال خوبی وجود دارد.
تا جایی که خود مبادله انجام می شود ، استفاده از آن ساده ، تمیز و آسان است و از طراحی و طرح مشابه سایر مبادلات پیروی می کند.
البته ، این یک مبادله متمرکز است ، بنابراین شما باید در هنگام تجارت در آنجا احتیاط کنید – هرگز مانده های بزرگ را نگه ندارید ، معاملات خود را انجام ندهید و به کیف پول های خود برگردید.
من می خواهم شفافیت بیشتری را در بورس ببینم ، هیچ اطلاعات روشنی در مورد شرکت در پشت آن وجود ندارد ، در شرایط و ضوابط آنها نام شرکت به عنوان “CoinBene Limited Vanuatu” ذکر شده است.
در نهایت ، من نمی توانم دلیل عمده ای برای استفاده از CoinBene ببینم ، مگر اینکه بخواهید نشانه های CONI را جمع آوری کنید ، چند کوین کوچکتر را لیست می کند که ممکن است در جاهای دیگر پیدا نکنید اما برای تجارت معاملات محبوب تر ، بهتر است بیشتر به کوین های بزرگتر بچسبید و از صرافی هایی مانند Binance استفاده کنید.

25 پاسخ به “CoinBene چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال”

 1. علی گفت:

  برای ما ایرانیا بدون خطر بلوک شدن قابل استفاده است؟

 2. مسعود گفت:

  میخوام انتقال بدم ازم پین میخواد هر چی میزنم قبول نمیکنه چیکار باید کرد

  • احمدرضا اسماعیلی گفت:

   اگر به برنامه گوگل وصل هست که باید سریع پین رو بزنید یا جیمیل هست که باید کد رو سریع وارد کنید.

 3. مھدی گفت:

  من مقداری ارز از صرافئ coinbene خریداری کردم برای چند وقت آیندہ بخام تبدیل بہ تتر کنم و انتقال بدم نیاز ب اھراز ھویت کہ ندارہ؟چون بایننس نیاز ب اھراز ھویت ندارہ برای انتقال تا حالا از کوین بنہ چیزیو انتقال ندادم کہ بفھمم قابل انتقال ھست یا نیاز بہ اھراز ھویت دارہ

 4. حامد گفت:

  سلام لطفا راهنمایی کنید. من مقداریfegگرفتم تو ابندصرافی حالا مقدارش صفر شده و اصلا تو صرافی چنین ارزی دبگه نیست.. در مشخصات فردی هم شماره ام reset شده باید چبکار کنم ممنون میشم زودتر بگید

 5. iman گفت:

  سلام پول رو راحت انتقال دادیم ولی میخوایم برداشت کنیم یا به کیف پول trust wallet انتقال بدیم خطا میده همه ی مراحل رو درست رفتم کدهارو هم وارد میکنم خطا میده فقط احراز هویت عکس و کاراشو انجام دادم هنوز تایید نشده به احراز هویت رابطی داره لطفا راهنمایی کنید

 6. علیرضا گفت:

  سلام
  من یک مشکل دارم ، میخوام برداشت انجام بدم و یک صفحه برایم باز میشود که در اون سه تا جای پسورد داره ، یکیش مربوطه به اس ام اس که اونو وارد کردم ، یکی مربوطه به گوگل آتنتیکاتور که اونم وارد کرد و یکی دیگه هم نوشته پین که کد ورود به برنامه رو که میزنم میگه اشتباهه ، باید چکار کنم که اوکی بشه ؟

 7. حبیب گفت:

  سلام
  من مقداری value به صرافی کویین بین فرستادم. تراکنش انجام شده ولی ۲ روزه الان به حساب ننشسته به پشتیبانی هم ایمیل زدم ولی جواب نمی دن
  نمی دونم چیکار کنم

 8. امیر گفت:

  سلام اخیرا انتقال از کویین بین با مشکل مواجه شده شما آدرس ها رویت نمیشه

 9. بهروز گفت:

  سلام مدتی هستش که بروز رسانی نمیشه مشکل کجاست

 10. علی گفت:

  سلام کوین بین برای ایرانیها تحریم شد؟

 11. سروش گفت:

  سلام دوست من ..من ۱۶۰۰۰دلار تو این صرافی دارم که الان باز نمیشه چیکار کنم؟برای همه الان باز نمیشه؟کسی رو میشناسین کمکم کنه باز کنه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *