Coinbase به عنوان پیشروترین تبادل ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده ، به یک رمپ استاندارد برای سرمایه گذاران جدید رمزنگاری تبدیل شده است.

Coinbase محصولات متنوعی از جمله سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده ، یک بستر تجارت پیشرفته ، حساب های نگهداری برای موسسات ، کیف پول برای سرمایه گذاران خرده فروشی و کوین ثابت دلار خود را ارائه می دهد.

Coinbase در سال ۲۰۱۲ تاسیس شد و یک مبادله ارز رمزنگاری شده کاملاً تنظیم شده و مجاز در ۴۰ ایالت و سرزمین ایالات متحده است. Coinbase در ابتدا فقط تجارت بیت کوین را مجاز می دانست اما به سرعت شروع به افزودن ارزهای رمزپایه متناسب با معیارهای غیرمتمرکز آن کرد.

لیست آن گسترش یافته و شامل Ethereum ، Litecoin ، Bitcoin Cash ، XRP و بسیاری دیگر با قول بیشتر در صورت تأمین نیازهای آن است.

جوانب مثبت

Altcoin

 Coinbase بیش از ۲۵ ارز رمزنگاری شده را برای سرمایه گذاری ، تجارت و خرید سهام ارائه می دهد.

رابط کاربری بسیار ساده

Coinbase شاید یکی از ساده ترین رمپ ها برای سرمایه گذاری رمزنگاری باشد. ثبت نام و خرید ارزهای رمزپایه در عرض چند دقیقه آسان است. این برنامه همچنین دارای یک برنامه یادگیری است که به کاربران ارز رمزنگاری شده می پردازد تا درباره نحوه کار ارز رمزنگاری شده بیشتر بدانند.

نقدینگی بالا

Coinbase به طور مداوم در میان مبادلات بسیار نقد قرار دارد. این از سرمایه گذار در برابر لغزش جدی قیمت در بازار بی ثبات پیش بینی شده محافظت می کند.

نکات منفی

هزینه های بالا هنگام استفاده از Coinbase Pro

Coinbase در مقایسه با بزرگترین رقبای خود هزینه های بالایی دارد. بسیاری از تازه واردانی که از پلت فرم استاندارد Coinbase استفاده می کنند مشمول این هزینه ها می شوند مگر اینکه در عوض از Coinbase Pro استفاده کنند. Coinbase Pro رایگان است و می تواند هزینه های کمتری داشته باشد و ویژگی های بیشتری داشته باشد که برای معامله گران رمزنگاری جدید طاقت فرسا باشد.

کاربران کلیدهای کیف پول خودشان را کنترل نمی کنند

این با بسیاری از مبادلات متمرکز سازگار است اما همچنان برای همه آنها یک مزیت است. هنگامی که یک کاربر ارز رمزنگاری شده را در صرافی خریداری می کند ، آن را در کیف پول ذخیره می کند که Coinbase کنترل آن را دارد. این بدان معنی است که کاربر کنترل کاملی مستقل بر دارایی های خود ندارد ، که در اصل ، خلاف اخلاق ارز یا امور مالی غیرمتمرکز است. اگر سرمایه گذار ارز خود را به کیف پول شخصی خود ، ترجیحاً یک کیف پول سخت ، پس بگیرد ، می توان از این امر جلوگیری کرد.

طیف متنوعی از آلت کوین برای معامله گران آلت کوین وجود ندارد

Coinbase برای سرمایه گذاران جدیدتر دارای تنوع زیادی از گزینه های جامد آلتکوین است که می توانند با آن سر و کله بزنند ، اما کسانی که علاقه مند به تجارت جدی آلت کوین هستند در اینجا تعداد زیادی پیدا نخواهند کرد. همانطور که گفته شد ، Coinbase قصد دارد با گذشت زمان به طور مداوم آلت کوین بیشتری اضافه کند.

Coinbase چیست؟هرآنچه باید بدانید

ارزهای رمزپایه موجود در Coinbase

Coinbase تعداد زیادی گزینه برای سرمایه گذاری و تجارت در اختیار دارد و قصد دارد گزینه های بیشتری را به لیست اضافه کند. ارزهای زیر همین الان لیست شده اند:

تجربه تجارت در Coinbase

تجارت در Coinbase یک فرآیند بسیار آسان است و برای یک مبتدی مناسب است. همچنین می توانید از طریق دستگاه های اندرویدی یا iOS خود به این پلتفرم دسترسی پیدا کنید. Coinbase هیچ نرم افزار تجاری قابل بارگیری ارائه نمی دهد و همه مبتنی بر مرورگر است ، از جمله سیستم عامل تجارت پیشرفته تر ، Coinbase Pro.

وقتی وارد سیستم می شوید بلافاصله تعادل نمونه کارها و عملکرد آن در مجموعه ای از بازه های زمانی مانند یک ساعت ، ۲۴ ساعت ، یک هفته و یک سال به شما نشان داده می شود.

یک بنر بالاتر از موجودی نمونه کارها شما دارای یک دکمه “خرید رمزنگاری” است که در آن می توانید ارزش دلاری را وارد کنید و برای هر رمزنگاری که Coinbase در دسترس شماست ، سفارشات بازار را ثبت کنید. این دکمه همچنین گزینه های فروش یا تبدیل رمزنگاری شما یا حتی تنظیم سفارش های تکراری را هر روز ، هر هفته ، اول و پانزدهم یا هر ماه یک بار ارائه می دهد.

در سمت راست بالای صفحه ، گزینه های ارسال و دریافت را پیدا خواهید کرد. این به کاربران این امکان را می دهد تا رمزهای خود را از کیف پول Coinbase خود ارسال کرده و یا رمزگذاری را از جای دیگر در کیف پول Coinbase خود دریافت کنند.

در حالی که اکثر مبادلات رمزنگاری اول این امکان را برای کاربران فراهم می کند که به کیف پول شخصی خود بازگردند ، اما متأسفانه این مورد در مورد برخی از کارگزاران و مبادلات خارج از کشور وجود ندارد. این توانایی برای سرمایه گذاران بسیار مهم است که مایلند از دارایی خود در کیف پول آفلاین خود مطمئن باشند.

Coinbase چیست؟هرآنچه باید بدانید

Coinbase Pro

در حالی که Coinbase برای کسانی که تازه کار خود را شروع می کنند یک سرمایه گذاری رمزگشایی کاملاً ساده در رمپ برای رمزنگاری است ، Coinbase Pro تجربه نمودار و تجارت بسیار بزرگتر و قوی تری را ارائه می دهد.

کاربران منظم Coinbase می توانند رمزنگاری را با استفاده از سفارشات بازار خریداری کنند که در مقایسه با سایر گزینه های مبادله موجود ، هزینه های بالایی را تجربه می کنند. با این حساب ، این صرافی می خواست یک گزینه رایگان برای فارغ التحصیلی کاربران آن در زمانی که کمی آماده تر بودند ، ایجاد کند.

با Coinbase Pro ، کاربران می توانند با پرداخت هزینه کمیسیون کمتری سفارشات خود را در بازار انجام دهند محدود کنند و متوقف کنند. Coinbase Pro همچنین امکان معامله با حاشیه را دارد و به طور قابل توجهی از قابلیت های نمودار جذاب تری برخوردار است.

تاجران با استفاده از Coinbase Pro می توانند کوتاه مدت به عنوان نمودارهای شمعی یا خطی یک دقیقه ای باشند و می توانند از پوشش هایی مانند میانگین متحرک نمایی استفاده کنند. در حال حاضر ، تنها دو پوشش و شاخص موجود (EMA) (12) و (EMA) (26) هستند.

Coinbase Pro همچنین بیش از ۸۰ جفت معاملاتی در دسترس دارد. در مقایسه با سایر ابزارهای جدی تجارت موجود ، با توجه به شاخص ها هنوز استخوان بندی نمی کند.

در حالی که پلت فرم استاندارد کوین بیس ابزاری عالی برای کمک به مردم در درک چگونگی خرید ، ذخیره و جابجایی ارز رمزپایه است ، Coinbase Pro تا حد زیادی بستر بهتری برای کسانی است که مایلند با هزینه های کمتری و بیشتر به تجارت فعال بپردازند یا سرمایه گذاری کنند امکانات.

هزینه های Coinbase

Coinbase دارای یک سیستم فوق العاده پیچیده هزینه است که اگر از Coinbase Pro استفاده نمی کنید نیز بسیار گران است. هزینه تجارت در سیستم عامل استاندارد Coinbase در مقایسه با رقبای آن کاملاً زیاد است. کسانی که تازه وارد رمزنگاری شده اند و به دنبال سهولت استفاده هستند ممکن است این مسئله را نادیده بگیرند.

هزینه های Coinbase در کشورها و مناطق مختلف متفاوت است ، اما برای اهداف این بررسی ، ما هزینه های موجود در ایالات متحده را متمرکز خواهیم کرد.

Bank Account ۱٫۴۹%
Coinbase USD Wallet ۱٫۴۹%
Debit/Credit Card ۳٫۹۹%
ACH Transfer Free
Wire Transfer $۱۰ ($۲۵ outgoing)
Crypto Conversion ۲٫۰۰%

علاوه بر این هزینه ها ، Coinbase همچنین از اسپرد متغیر خریدها و معاملات استفاده می کند و می گوید که آنها معمولاً حدود ۰٫۵۰٪ برای خرید و فروش ارز رمزپایه دریافت می کنند. نوسانات بازار می تواند این را بیشتر یا پایین تر کند.

علاوه بر اسپرد و هزینه واریز وجهی که در بالا در نمودار ذکر شد ، “هزینه Coinbase ” نیز وجود دارد. این هزینه به ارزش خرید ، نوع پرداخت (بدهی / اعتبار) و منطقه ای که از آن خرید می کنید بستگی دارد.

Coinbase مثالهای زیر را برای Feinbase Fees که ممکن است در سیستم عامل آن تجربه شود ارائه می دهد:

اگر کل مبلغ معامله کمتر یا برابر با ۱۰ دلار باشد ، هزینه ۰٫۹۹ دلار است. | ۰،۹۹ یورو | ۰،۹۹ پوند

اگر کل مبلغ معامله بیش از ۱۰ دلار باشد اما کمتر یا برابر با ۲۵ دلار باشد ، هزینه ۱٫۴۹ دلار است. | ۱،۴۹ یورو | ۱،۴۹ پوند

اگر کل مبلغ معامله بیش از ۲۵ دلار باشد اما کمتر یا برابر با ۵۰ دلار باشد ، هزینه ۱٫۹۹ دلار است. | ۱،۹۹ یورو | ۱،۹۹ پوند

اگر کل مبلغ معامله بیش از ۵۰ دلار باشد اما کمتر یا برابر با ۲۰۰ دلار باشد ، هزینه ۲٫۹۹ دلار است | ۲،۹۹ یورو | ۲،۹۹ پوند

هزینه های Coinbase Pro

هزینه Coinbase Pro به طور قابل توجهی ارزان تر و پیچیده تر است. با Coinbase Pro ، دارایی های دیجیتال و نقل و انتقالات ACH واریز و برداشت می شوند. انتقال وجه ۱۰ دلار برای واریز و ۲۵ دلار برای برداشت است.

<$10K ۰٫۵۰% ۰٫۵۰%
$۱۰ – ۵۰K ۰٫۳۵% ۰٫۳۵%
$۵۰ – ۱۰۰K ۰٫۲۵% ۰٫۱۵%
$۱۰۰K – 1M ۰٫۲۰% ۰٫۱۰%
$۱- ۱۰M ۰٫۱۸% ۰٫۰۸%
$۱۰ -۵۰M ۰٫۱۵% ۰٫۰۵%
$۵۰ – ۱۰۰M ۰٫۱۰% ۰٫۰۰%
$۱۰۰ – ۳۰۰M ۰٫۰۷% ۰٫۰۰%
$۳۰۰ – ۵۰۰M ۰٫۰۶% ۰٫۰۰%
$۵۰۰M – 1B ۰٫۰۵% ۰٫۰۰%
$۱B+ ۰٫۰۴% ۰٫۰۰%

Coinbase چیست؟هرآنچه باید بدانید

امنیت Coinbase

Coinbase از اقدامات ایمنی متنوعی برای دارندگان حساب استفاده می کند. درک این نکته مهم است که هر رمزنگاری در هر حساب صرافی فقط به همان اندازه امن است که دارنده حساب از آن استفاده می کند. استفاده از رمزهای عبور قوی و استفاده از ویژگی های امنیتی موجود مانند تأیید صحت دو مرحله ای ضروری است.

Coinbase دارای تأیید دو مرحله ای ، ورود به سیستم اثر انگشت بیومتریک ، بیمه در صورت نقض (Coinbase  این بیمه در صورت نقض حساب شما به دلیل عدم اقدامات امنیتی خود شما اعمال نمی شود) ، و همچنین ۹۸ درصد از بودجه کاربران را ذخیره می کند در سردخانه آنلاین نیست.

ارز دیجیتال پول قانونی محسوب نمی شود و بنابراین توسط SIPC یا FDIC پشتیبانی نمی شود. این صرافی با جمع کردن موجودی Coinbase و نگهداری آنها در حسابهای بازداشت USD ، وجوه بازار پول با ارزش USD یا خزانه داری خالص ایالات متحده ، بیمه را ارائه می دهد.

Coinbase در مقایسه با تعدادی دیگر از صرافی های پیشرو ، امنیت قابل قبولی را ایجاد می کند. این یکی از دلایلی است که این بستر یک پیشنهاد عالی برای کسانی است که می خواهند با خیال راحت سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده را شروع کنند.

همانطور که گفته شد ، پیش فرض ارز رمزنگاری این است که واسطه ها را در صورت امکان حذف کنید و کاملاً بر منابع مالی خود کنترل داشته باشید. در حالی که Coinbase ورود آسان به سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه را فراهم می کند ، مهم است که با امنیت و ذخیره سازی مناسب ارزهای رمزپایه آشنا شوید. سرمایه گذاران رمزنگاری باهوش ممکن است از Coinbase Pro برای هزینه های کاهش یافته خود استفاده کنند و سپس دارایی های خود را به کیف پول سرد امن خود منتقل کنند.

افتتاح حساب Coinbase

ثبت نام در Coinbase روشی بسیار ساده و آسان است. ابتدا نام ، ایمیل و رمز عبوری را که می خواهید استفاده کنید وارد می کنید. سپس به شما می گوید ایمیل خود را تأیید کنید. در مرحله بعدی ، این صرافی از شما می خواهد شماره تلفن خود را وارد کنید تا کدی را که باید وارد کنید ، ارسال کند.

Coinbase بعداً از این شماره برای ارسال کدهای تأیید دو مرحله ای استفاده می کند. پس از این مرحله ، از شما خواسته می شود تا اطلاعات شناسایی خود را وارد کنید.

درست مثل هر حساب بانکی یا حساب سرمایه گذاری ، شما باید هویت خود را از طریق شناسایی دولت اثبات کنید. برای کاربران در ایالات متحده ، این به یک شماره تأمین اجتماعی نیاز دارد. در این مرحله ، حساب Coinbase شما ایجاد شده است و سپس می توانید اطلاعات بانکی ، کارت اعتباری یا کارت بدهی خود را برای فعال کردن سپرده ها و برداشت ها اضافه کنید تا بتوانید تجارت یا سرمایه گذاری را شروع کنید.

نتیجه گیری

Coinbase ابزاری ایده آل برای سرمایه گذاران جدید رمزنگاری است که ممکن است هیچ تجربه سرمایه گذاری دیگری نداشته باشند. در حالی که پلتفرم استاندارد بیش از حد قیمت دارد ، اما ویژگی های آن مانند برنامه یادگیری و امکان تنظیم آسان خریدهای مکرر ، مسیری روشن برای سرمایه گذاری و درک واقعی ارز رمزپایه را برای افراد بی تجربه فراهم می کند.

کسانی که تجربه تجارت بیشتری دارند ، در می یابند که Coinbase Pro گزینه ارزان تر و قوی تری است ، اما از نظر ویژگی ها هنوز فاقد آن است. اگر می خواهید به طور جدی تجارت کنید ، ممکن است دریابید که Coinbase مناسب شما نیست. به طور کلی با در نظر گرفتن مبتدی طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *