COIN98 یک راه حل مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که به کاربران اجازه می دهد تا به مبادله های متقابل زنجیره ای ، تولید سهام و تولید محصول دسترسی پیدا کنند.

موسسان COIN98 چه کسانی هستند؟

بنیانگذاران Coin98 عبارتند از Thanh Le (سرمایه گذار اولیه THORChain ، Band Protocol و Alpha Finance) و Vinh The Ngyuyen (Kytek Software).خیم دانگ CTO است ، که همچنین یکی از بنیانگذاران Kytek Software است.

Coin98 چیست؟

ایده پشت Coin98 در اوایل سال ۲۰۲۰ شکل گرفت. با تأمین مالی غیر متمرکز از نظر توجه و ارزش توسط کاربران ، به اوج جدیدی رسید ، زمان بسیار خوبی برای توسعه یک پروژه جدید بود. از آنجا که نیاز به زیرساخت مالی باز در جهان وجود داشت ، تیم Coin98 آن را به ماموریت خود تبدیل کرد. به عنوان یک راه حل یک مرحله ای برای تامین مالی غیر متمرکز ، مبادله متقابل زنجیره ای ، سهام ، درآمد و کشاورزی ، این تیم اذعان کرد که کارهای زیادی در پیش دارند.

COIN98 چیست؟آشنایی با توکن C98

C98 چه چیزی ارائه می دهد؟

امروز ، Coin98 از تمام ویژگی هایی که قول داده بود پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، کاربران می توانند در ۲۰+ بلاکچین مختلف به راه حل ها دسترسی داشته باشند. این پلتفرم به بیش از ۲۸۴،۰۰۰ کاربر اشاره دارد که بیش از ۲۱۶ میلیون دلار حجم از طریق بیش از ۴۸۸،۰۰۰ تراکنش ایجاد می کنند.

با استفاده از بلاکچین های مختلف ، نقدینگی و راه حل های DeFi آنها نقدینگی عمیقی برای Coin98 ایجاد می کند و اطمینان حاصل می شود که کاربران هنگام تعویض توکن ها به بهترین قیمت دسترسی خواهند داشت.

COIN98 چگونه کار می کند؟

ایجاد یک شبکه غیر متمرکز باز برای اهداف مالی هرگز کار ساده ای نیست. رقابت مداوم در فضای بلاکچین اکوسیستم وسیع تری را نیز شکسته و آشنایی با راه حل ها و مفاهیم مختلف را برای کاربران بسیار پیچیده می کند. اتحاد همه این گزینه ها در زیر یک پرچم هدف بهتری است ، اگرچه به فناوریهای نوآورانه نیاز دارد. به طور پیش فرض ، بلاکچین ها قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر نیستند.

اکوسیستم Coin98 از محصولات متعددی شامل Coin98 Ventures ، Coin98 Labs و Coin98 Network تشکیل شده است.

Coin98 Ventures چیست؟

بازوی Coin98 Ventures برای یافتن و پشتیبانی توسعه دهندگان در ایجاد محصولات برای صنعت بلاکچین و مالی غیر متمرکز طراحی شده است.

هدف آزمایشگاه های Coin98

از طریق Coin98 Labs ، تیم راه حل های DeFI جدیدی ایجاد می کند و دسترسی آسان کاربران به بازارها را برای کاربران آسان می کند. این تیم چندین راه حل ایجاد کرده است که شامل کیف پول بومی ، صرافی ، نمونه کارها و راه حل های بازار است.

ویژگی های بیشتری از جمله پشتیبانی از زنجیره های جدید در تلفن همراه و کیف پول اضافی ، ادغام راه حل های L2 و راه اندازی سهام C98 در Ethereum و BSC در چشم انداز است. ادغام AMM های جدید و پل های متقابل زنجیره ای نیز یک نقطه کانونی قوی خواهد بود.

چه چیزی COIN98 را منحصر به فرد می کند؟

اگرچه سایر پروژه های DeFi نقدشوندگی متقابل زنجیره ای را کشف می کنند ، اما اغلب به تعداد انگشت شماری از بلاکچین های مختلف محدود می شوند. با این حال ، Coin98 با پشتیبانی از بیش از ۲۰ بلاکچین بسیار فراتر از میانگین صنعت رفته است. این امر به لطف Space Gate ، یک پل زنجیره ای متقابل که امکان تعویض و انتقال در چندین شبکه را فراهم می کند ، امکان پذیر شده است.
دسترسی به بسیاری از بلاکچین های مختلف بدون مشارکت استراتژیک غیرممکن است. Coin98 با Polygon ، Terra ، PancakeSwap ، Avalance ، Elrond ، Fantom و Band Protocol در ظرفیت های مختلف همکاری می کند. حفظ گفتگو با اکوسیستم های مختلف بلاکچین امکان ایجاد پلی برای نقدینگی و خدمات متقابل زنجیره ای را فراهم می کند.
با یک برنامه وب در افق و مبادله های بومی چند زنجیره ای که به کیف پول افزونه وارد می شود ، تیم روی دسترسی بیشتر ارزهای دیجیتالی و DeFi تمرکز می کند. همچنین راه اندازی توکن C98 برای انتظار و پشتیبانی از آن در چندین بلاکچین وجود دارد. با ادغام AMM های بیشتر برای نقدینگی و ایجاد پل های زنجیره ای اضافی ، Coin98 می تواند اکوسیستم کلی خود را تقویت کرده و توجه بیشتری را به پروژه های DeFi در سایر بلاکچین ها جلب کند.

COIN98 چیست؟آشنایی با توکن C98

C98 Token چیست؟

بخش جدایی ناپذیر از اکوسیستم Coin98 ، C98 است ، رمز اصلی. این سیستم در سه بلاکچین قرار دارد: Ethereum ، Binance Smart Chain و Solana.

این توکن اهداف مختلفی را ارائه می دهد ، اعم از اجازه دادن به دارندگان سهم از هزینه معاملات گرفته تا پاداش و تخفیف های منحصر به فرد عضویت برای خدمات و محصولات مختلف. علاوه بر این ،C98 به کاربران امکان می دهد با ارائه پیشنهاداتی در مورد اکوسیستم Coin98 ، پروتکل را اداره کنند.

توکن ها به شرح زیر تخصیص داده می شوند:

  • ۲۱ درصد از توکن ها به رشد اکوسیستم
  • ۲۰ درصد به توسعه جامعه
  • ۲۰ درصد به تیم
  • ۱۵ درصد برای فروش استراتژیک
  • ۱۲ درصد برای خزانه داری
  • ۵ درصد برای فروش بذر و موارد دیگر اختصاص می یابد
  • ۵ درصد برای فروش Binance Launchpad و
  • ۲ درصد آخر برای مشاوران

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۳۴٫۷۴۴٫۴۵۷ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی ۲۲۰ است

با ارزش بازار زنده ۶۷۸،۲۰۹،۰۸۴ دلار آمریکا.

حجم گردش آن ۱۸۵،۰۰۰،۰۰۰ کوین C98

عرضه ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ کوین C98.

از کجا می توان کوین (C98) را خریداری کرد؟

اگر می خواهید بدانید Coin98 را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات در حال حاضر Binance ، Huobi Global ، Mandala Exchange ، FTX و KuCoin هستند.

کیف پول

کیف پول Coin98 یک کیف پول غیر متمرکز مالی غیر متمرکز (DeFi) و محصول شاخص آزمایشگاه های Coin98 است. می توان از آن برای ذخیره ، ارسال و دریافت دارایی های دیجیتالی در چندین بلاکچین مختلف استفاده کرد. همچنین ، Coin98 Wallet به عنوان یک دروازه DeFi همه کاره عمل می کند و تجربه کاربری یکپارچه را برای کاربران در همه سطوح تسهیل می کند.

برای استفاده بیشتر از پلتفرم ، ابتدا باید Coin98 Wallet را بارگیری کنید. برای بارگیری از پلتفرم های Apple App Store ، Google Play ، Chrome ، Android و TestFlight استفاده کنید.

صنعت ارزهای دیجیتالی بسیاری از مفاهیم ابتکاری از جمله مبادله توکن ، توزیع را در خود جای داده است. این برنامه از طریق ویژگی های مختلف فرصت های کسب درآمد زیادی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. متأسفانه ، دسترسی به همه این ویژگی ها اغلب کاربران را ملزم می کند تا بین ارزها و اکوسیستم ها جابجا شوند و یک تجربه خلاف بصری ایجاد کنند. Coin98 می خواهد خود را به عنوان یک راه حل DeFi همه جانبه در بر گیرنده این ویژگی ها و موارد دیگر قرار دهد.
با افزایش علاقه جهانی به امور مالی غیر متمرکز ، ارائه راه حل های مناسب بسیار مهم است. علاوه بر این ، اگر DeFi می خواهد جریان اصلی را به دست آورد ، این راه حل ها باید تا حد ممکن در دسترس باشند. Coin98 از بیش از ۲۰ زنجیره بلاکی و دارایی های بومی آنها پشتیبانی می کند و کاوش گزینه های مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد.

 خلاصه

در نقشه راه Coin98 ، برنامه هایی برای توسعه یک صفحه راه اندازی ، یک پلتفرم وام و استقراض ، یک مزارع بزرگ ، یک بازار مشتقات و یک بازار NFT وجود دارد.

صنعت ارزهای دیجیتالی باید به اندازه اعضای پیشرفته جامعه به نیازها و خواسته های کاربران مبتدی و تماشاگران توجه کند. ایجاد تفاوت معنی دار مستلزم راه حل های ساده و آسان برای دسترسی همگان به محصولات و خدمات است.

آنچه Coin98 ساخته و خواهد ساخت ، می تواند یک تغییر دهنده بازی برای صنعت دیجیتالی و DeFi باشد. اتصال بیش از ۲۰ بلاکچین و راه حل های مقیاس بندی L2 زیر یک سقف ، کشف فرصت های مختلف را بسیار آسان تر می کند. علاوه بر این ، این روش را که کاربران می توانند ارزش خود را در بلاکچین تغییر دهند ، ساده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *