CKB یک ارز دیجیتالی است که قدرت The Nervos CKB (پایگاه دانش مشترک) را دارد. Nervos CKB لایه ۱ است ، اثبات پروتکل بلاکچین عمومی شبکه Nervos این اجازه را می دهد تا هر دارایی دیجیتالی با امنیت ، تغییر ناپذیری و ماهیت بدون مجوز بیتکوین ذخیره شود ، در حالی که امکان ایجاد قراردادهای هوشمند ، مقیاس بندی لایه ۲ وجود دارد و ارزش کل شبکه را از طریق “” ذخیره ارزش “” طراحی رمزنگاری اقتصادی و رمز بومی خود ، ضبط می کند.

صفحه قیمت شبکه Nervos بخشی از شاخص قیمت Crypto.com است که شامل تاریخچه قیمت ، تیکت قیمت ، ارزش بازار و نمودارهای زنده برای ارزهای دیجیتالی برتر است.

چه کسی پشت CKB است؟

شبکه Nervos توسط CKLabs ایجاد شده است: یک تیم مجرب از توسعه دهندگان بلاکچین قصد دارند میزان توسعه و پذیرش Nervos در مراحل اولیه را به حداکثر برسانند و با ارائه منبع و جذاب به تبدیل آن به یک اکوسیستم پر جنب و جوش کمک کنند.

CKLabs از تعداد زیادی از شرکای مهم ، از جمله صندوق های سرمایه گذاری عمده مانند Sequoia ، Blockchain Capital و Polychain ، و همچنین مبادلات پیشرو مانند Huobi Global ، بودجه و پشتیبانی دریافت کرده است.

شبکه عصبی چیست؟

Nervos بسیار بیشتر از یک بلاکچین واحد است: این شبکه ای از پروتکل های قابل همکاری است. بلاکچین عمومی (Nervos CKB) تنها یکی از اجزای متعدد شبکه است و نقش محدودی را برای تأمین عدم تمرکز و امنیت ایفا می کند. کل شبکه Nervos با هم به عنوان بستری برای dApps و پروتکل ها عمل می کند.

قابلیت همکاری در اکوسیستم بلاکچین به عنوان مهمترین عامل تکامل آینده آن برجسته شده است ، بیش از هر زمان دیگری ، کارهایی که در اکوسیستم بلاکچین انجام شده است باید مورد استفاده قرار گیرد و به طور کامل در دسترس سازندگان و کاربران این انقلاب فناوری جدید قرار گیرد.

بیتکوین امن ترین و مطمئن ترین بلاکچین “ذخیره ارزش” در جهان امروز است. با این حال ، بیت کوین تنها می تواند توکن بومی خود (BTC) را به طور ایمن ذخیره کند ، با چالش های آینده روبرو است و برای راه حل های مقیاس بندی آینده طراحی نشده است.

اتریوم پرکاربردترین پلتفرم توکن و هوشمند قراردادی است. اما ارزش ایجاد شده در شبکه توسط قیمت توکن ETH ثبت نمی شود و مدل آن “یکبار پرداخت کنید ، برای همیشه ذخیره کنید” به معنی زنجیره ای متورم و پایدار است که دارندگان ETH هزینه آن را پرداخت می کنند.

شبکه عصبی یک اکوسیستم بلاکچین عمومی منبع باز و مجموعه ای از پروتکل ها است که بزرگترین چالش های پیش روی بلاکچین مانند بیت کوین و اتریوم را حل می کند.

CKB چیست؟آشنایی با شبکه عصبی NERVOS

NERVOS CKB (پایگاه دانش مشترک)

بیتکوین یک شبکه پرداخت همتا به همتا و یک فروشگاه غیر متمرکز با ارزش پولی است. پایگاه دانش مشترک (CKB) بهترین بخش های بیتکوین را به ارث می برد و آنها را برای پشتیبانی از ذخیره دارایی های دیجیتالی نامحدود فراتر از پول نقد الکترونیکی و معاملات فراتر از پرداخت ها ، تعمیم می دهد.

Nervos CKB زنجیره بلوک پایه ۱ اثبات کار است که پایه و اساس همه پروتکل های لایه ۲ ، ادغام و راه حل های مقیاس بندی برای شبکه عصبی را ایجاد می کند.

از دیگر ویژگی های آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱-یک دارایی پایدار و ذخیره سازی بلاکچین با ارزش
۲-حداکثر امنیت ، بدون مجوز و مقاوم در برابر سانسور
۳-بزرگترین چالش های پیش روی بلاکچین امروز را حل می کند
۴-لایه ۱ ، به طور خاص برای محلول های مقیاس بندی لایه ۲ ساخته شده است
۵-توکن بومی CKB علایق همه کاربران شبکه را تراز می کند
۶-ساخته شده برای توسعه دهندگان و قابلیت های قرارداد هوشمند بومی

THE NERVOS CKBYTE

CKByte (بایت دانش عمومی) نماد اصلی CKB Nervos است. CKbyte نمایانگر مالکیت بلاکچین Common Knowledge Base است و طوری طراحی شده است که به عنوان ذخیره ارزش و مدیریت منابع مورد استفاده قرار گیرد. معادل مالکیت زمین ، با CKByte می توانید از آن برای ذخیره دارایی ها ، قراردادهای هوشمند و سایر انواع “دانش عمومی” استفاده کنید یا فضای خود را اجاره دهید.

CKbyte با ایجاد ارزش از طریق سایر توکن ها ، دارایی ها ، داده ها و قراردادهای هوشمند مستقر در شبکه مقیاس می گیرد. با رشد شبکه Nervos ، انتظار می رود که تقاضا برای توکن CKByte نیز افزایش یابد. این طرح رمزنگاری اقتصادی نوآورانه است که شرکت کنندگان در شبکه را همسو می کند و ویژگی های “ذخیره دارایی” شبکه را افزایش می دهد.

Nervos DAO پناهگاه تورمی است که از انتشار ثانویه برای مدیریت ذخیره سازی دولتی و ارائه مشوق های پایدار برای استخراج کنندگان استفاده می شود. کاربران فروشگاه ارزش می توانند توکن های خود را در Nervos DAO قفل کرده و سهم متناسب از این تورم را دریافت کنند. به این ترتیب توکن های شما هرگز فراتر از یک سقف ثابت رقیق نمی شوند.

شبکه NERVOS

شبکه Nervos نمایانگر کل اکوسیستم Nervos است و مجموعه ای از پروتکل ها ، لایه ۲ و بلاکچین عمومی است که توسط توکن NKV CKB و CKByte پشتیبانی می شود.

یک اصل طراحی اصلی در Nervos این است که راه حل های لایه ۲ مانند زنجیره های جانبی ، زنجیره های پلاسما و کانال های حالت بهترین راه برای مقیاس بندی سیستم بلاکچین هستند. به جای به خطر انداختن تمرکززدایی و امنیت لایه پایه از طریق سازوکارهای اجماع نشده و جدید به منظور دستیابی به عملکرد بالا و TPS ، ما از راه حل های لایه ۲ استفاده می کنیم که تقریباً قابلیت های معاملات نامحدود و حداقل هزینه تراکنش را برای بلاکچین لایه ۱ ایجاد می کند. امن ، بدون مجوز و غیر متمرکز باشد. این تنها راه حل معضل مقیاس پذیری است.

در کنار چندین استقرار که در حال حاضر توسط تیم Nervos در حال کار است – شرکت ها ، توسعه دهندگان و کاربران تشویق می شوند از CKB برای استقرار راه حل های لایه ۲ ، dapps ، پروتکل ها و بلاکچین استفاده کنند.

اگر می خواهید بدانید Nervos Network را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای تجارت:

CKB چیست؟آشنایی با شبکه عصبی NERVOS

آینده کوین CKB چگونه است؟

مورد اصلی استفاده از توکن CKB این است که بدون هیچ زحمتی می توان هر نوع دارایی دیجیتالی را در شبکه Nervos ذخیره کرد. البته ، بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که این توکن را بخرند زیرا متقاعد شده اند که CKB یک سرمایه گذاری خوب است و با گسترش شبکه Nervos ، ارزش آن به مرور افزایش می یابد.

قیمت ارز دیجیتال Nervos Network در ۵ سال آینده از ۰٫۰۱۳۶۰۷۵ دلار تا قیمت امروز به ۰٫۰۵۸۸۱۶۱ دلار افزایش می یابد. تا سال ۲۰۲۲ به ۰٫۰۲۲۷۵۹۵ دلار خواهد رسید و رشد خود را در ۲۰۲۳-۲۰۲۴ ادامه می دهد.

گردش گردش: ۲۷،۵۱۴،۴۸۱،۸۲۹ CKB
کل عرضه: ۳۳،۳۴۷،۳۰۵،۳۹۸ CKB

برنامه های جهانی

به لطف قدرت برنامه های جهانی ،  CKB قادر است به کاربران این امکان را بدهد که به راحتی و ایمن هر نوع برنامه غیرمتمرکز را مستقیماً از سطح کیف پول دیجیتالی کاربر راه اندازی کنند. به جای حرکت دستی بین تعداد زیادی dApp جداگانه ، می توانید همه آنها را در کیف پول خود جمع آوری کنید.

کد انعطاف پذیر

یکی از دلایلی که بسیاری از کارشناسان معتقدند CKB یک سرمایه گذاری خوب است این واقعیت است که Nervos Network دارای پتانسیل رشد فوق العاده ای است. هر نوع راه حلی با استفاده از فناوری بلاکچین و قراردادهای هوشمند می تواند از طریق ماشین مجازی (VM) به اکوسیستم Nervos وارد شود ، که به توسعه دهندگان بلاکچین راهی فوق العاده آسان برای قرار دادن برنامه های کاربردی خود در Nervos می دهد.

آیا CKB سرمایه گذاری خوبی است؟

وقتی همه عوامل را در نظر می گیریم ، به نظر می رسد که CKB سرمایه گذاری خوبی است. این نه تنها یک پروژه بسیار پیشرفته از نظر تکنولوژیکی است ، بلکه هنوز بسیار کم ارزش است ، که فضای زیادی برای رشد به آن می دهد. به همین دلیل ، پیش بینی قیمت برای آن بسیار صعودی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *