CIVIC یک فناوری تأیید هویت بلاکچین است که به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا از هویت خود در زمان واقعی استفاده کنند. این به مشاغل و موسسات مالی اجازه می دهد تا هزینه ها را کاهش داده و قابلیت اطمینان چک های پیشین را افزایش دهند.

بنیانگذاران سیویک چه کسانی هستند؟

جاناتان اسمیت و وینی لینگهام در سال ۲۰۱۵ سیویک را تاسیس کردند.

Vinny Lingham یک کارآفرین سریالی است که در سال ۲۰۱۶ در Shark Tank آفریقای جنوبی ظاهر شد و چندین شرکت برجسته را تأسیس کرده است ، از جمله صندوق سرمایه گذاری مستقر در آفریقای جنوبی معروف به Newtown Partners و Gyft-یک پلتفرم کارت دیجیتالی با حمایت گوگل. لینگهام مدیرعامل سیویک است.

جاناتان اسمیت CTO فعلی این پلتفرم است و بیش از ۱۵ سال تجربه در صنعت بانکداری دارد. اسمیت پیش از ایفای نقش در سیویک ، نقش های مختلف مدیریتی در شرکت های برجسته از جمله Deloitte MCS Limited و HSH Nordbank داشت و مدیر جهانی Platforms در Genpact Headstrong Capital Markets بود.

علاوه بر بنیانگذاران ، تیم Civic شامل تعدادی از افراد بسیار موفق ، از جمله COO Chris Hart ، که دو دهه سابقه کار در امور مالی ارشد دارد ، و قبلاً نقش CFO را در Guidebook و Nextag داشته است.

صفحه رسمی Civic LinkedIn در حال حاضر ۳۸ کارمند را فهرست می کند که بسیاری از آنها در منطقه خلیج سان فرانسیسکو مستقر هستند.

درباره کوین CIVIC :

سیویک (CVC) یک ارز دیجیتالی مبتنی بر اتریوم است. این چیزی است که مکانیزم تأیید هویت Civic را تقویت می کند. پس از تأیید اطلاعات خود با استفاده از Civic ، کاربران می توانند با خیال راحت اطلاعات شخصی خود را با ارائه دهندگان خدمات به اشتراک بگذارند و تأیید کنند. این مورد الزامات تأیید مجدد منظم را حذف می کند. ارائه دهندگان خدمات ممکن است در ازای این راحتی ، CVC را به کاربران و تأییدکنندگان بدهند.

برخلاف سایر خدمات مدیریت هویت ، کاربران Civic همه داده های حساس خود را در دستگاه تلفن همراه خود ذخیره می کنند. کاربران می توانند با ارائه امضای بیومتریک از طریق برنامه Civic ، اجازه به اشتراک گذاری داده های شخصی خاص را بدهند.

اکوسیستم Civic توسط یک توکن کاربردی منحصر به فرد معروف به Civic token (CVC) فعال می شود ، که برای حل و فصل معاملات مربوط به هویت بین شرکت کنندگان Civic-مانند بین مشتری و ارائه دهنده خدمات استفاده می شود.

کاربران می توانند برای انجام کارهای مختلف ، مانند ثبت نام در یک سرویس از طریق پلتفرم یا معرفی کاربران جدید ، توکن های CVC دریافت کنند ، در حالی که اعتبارسنجان می توانند CVC برای تأیید اسناد برای ارائه دهندگان خدمات دریافت کنند.

CIVIC چیست؟ آشنایی با توکن CVC

ویژگی های اصلی CIVIC

کوین CVC یک رمز ERC20 است. این بدان معناست که می توانید آن را در هر کیفی که از اتریوم پشتیبانی می کند ذخیره کنید. Civic شبکه ای از برنامه های غیر متمرکز است که بر روی Ethereum ساخته شده است و بر تأیید و درخواست اطلاعات مربوط به هویت فرد تمرکز دارد.

اکوسیستم CVC از سه جزء متمایز تشکیل شده است: کاربران ، درخواست کنندگان و اعتبارسنجان.

کاربر کنترل کاملی بر داده های خود دارد زیرا به صورت محلی در دستگاه تلفن همراه خود ذخیره می شود. آنها می توانند اطلاعات را با کسانی که می خواهند به اشتراک بگذارند.

چگونه از کوین CIVIC استفاده کنیم؟

این کوین بیش از یک کوین است و هدف آن این است که هم به عنوان کیف پول و هم به عنوان کارت شناسایی عمل کند. ممکن است از آن برای ایجاد یک پایگاه داده شخصی ایمن و مفید استفاده کنید. این می تواند تقریباً هر چیزی را که می خواهید ذخیره کند ، از اطلاعات گذرنامه تا تاریخچه پزشکی شما.

جوانب مثبت و منفی کوین

مثبت

Civic هویت هر کاربر را بدون نیاز به نام کاربری و رمز عبور به طور ایمن تأیید می کند.
این برنامه با بررسی اطلاعات موجود در دسترس عموم مانند حساب های رسانه های اجتماعی ، شخص را به طور کامل بررسی می کند. این امر عملاً ایجاد هویت های جعلی و سرقت هویت را ممنوع می کند.
این به دنبال پرداختن به مسائل دنیای واقعی است و پتانسیل توسعه بسیار زیادی دارد.
از آنجا که فناوری آنها ثبت شده است ، ممکن است در آینده در برابر رقبا سودمند باشد.

منفی

این پلتفرم ممکن است به زودی با رقابت سختی روبرو شود. ممکن است برنامه های کاربردی بلاکچین بیشتری در آینده ظاهر شوند زیرا اندازه کسب و کار تأیید هویت بسیار زیاد است. بنابراین ، سیویک باید روابط متعددی برقرار کند و به زودی وارد بازار اصلی شود تا شکوفا شود.

چند کوین CVC وجود دارد؟

پیشنهاد اولیه کوین سیویک کوین (ICO) در ۲۰ ژوئن ۲۰۱۷ به پایان رسید و کل هدف ۳۳ میلیون دلاری را جمع آوری کرد.
سیویک در جولای ۲۰۱۷ یک میلیارد توکن صادر کرد که ۳۳۰ میلیون آن در حین فروش توکن فروخته شد.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۸۹٫۴۲۷٫۹۶۶ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی ۱۶۱ است

با ارزش بازار زنده ۲۹۱،۰۲۷،۴۵۷ دلار آمریکا.

دارای گردش ۶۷۰،۰۰۰،۰۰۰ کوین CVC

در مجموع ۱ میلیارد CVC ضرب شده است که

  • ۳۳ درصد آن در فروش توکن فروخته شده است
  • ۳۳ درصد توسط سیویک حفظ شده است
  • ۳۳ درصد برای مشوق ها و پاداش ها اختصاص داده می شود
  • و ۱ درصد باقیمانده برای پوشش هزینه های فروش توکن استفاده شد

CIVIC چیست؟ آشنایی با توکن CVC

از کجا می توانید Civic (CVC) بخرید؟

اگر می خواهید بدانید Civic را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات در Civic در حال حاضر OKEx و Binance ، Huobi Global ، Mandala Exchange  و FTX هستند.

چه چیزی CVC را منحصر به فرد می کند؟

Civic به گونه ای ساخته شده است که بتواند هویت خود را با ارائه دهندگان خدمات تأیید کند ، در حالی که هنوز کنترل کامل اطلاعات شخصی خود را حفظ می کند.

این به مشاغل این امکان را می دهد تا سریعتر از کاربران با استفاده از سیستم تأیید هوایی خود استفاده کنند ، که در صورت ترکیب با بازبینی انسانی به مشاغل کمک می کند تا تقلب را کاهش داده و با مقررات AML و قوانین OFAC مطابقت داشته باشند.

از دسامبر ۲۰۲۰ ، سیویک دو محصول اصلی دارد: کیف پول Civic و کلید سلامت.

کیف پول Civic یک کیف پول دیجیتالی تلفن همراه است که می توانید از آن برای ذخیره تعداد انگشت شماری از ارزهای دیجیتالی از جمله Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) و USD Coin (USDC) استفاده کنید. این برنامه به عنوان یک راه حل مدیریت هویت دیجیتال عمل می کند و از طرح بیمه ۱ میلیون دلاری بیتکوین ارائه شده توسط Coincover سود می برد.

Health Key جدیدترین محصول Civic است. این برنامه ای است که به کارفرمایان اجازه می دهد وضعیت سلامت کارکنان را به طور ایمن بررسی کنند ، تا از سلامت کافی آنها برای بازگشت به محل کار پس از عفونت با COVID19 اطمینان حاصل کنند – مانند آزمایش مثبت آنتی بادی یا واکسیناسیون. این امر بدون به خطر انداختن حریم خصوصی کارمند به دست می آید.

چگونه شبکه امن است؟

به عنوان یک رمز ERC-20 ، CVC توسط بلاکچین اتریوم پشتیبانی می شود-که به طور گسترده ای از غیر متمرکزترین و امن ترین شبکه های اثبات کار (POW) در استفاده فعلی محسوب می شود.

با گذشت زمان ، اتریوم با عرضه اتریوم ۲٫۰ به تدریج به اثبات سهام (POS) تبدیل می شود. پس از تکمیل ، رمز CVC و معاملات مربوطه توسط شبکه ای از گره های اعتبارسنج ایمن می شوند.

هویت های دیجیتالی ایمن شده از طریق برنامه Civic توسط دستگاه شخصی کاربر محافظت می شود ، که مشتریان از آن برای کنترل دسترسی به داده های خود استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *