Chiliz (CHZ $) یک ارز دیجیتال برتر برای علامت گذاری ورزشی است ، که اولین برنامه جذب طرفدار و پاداش مقیاس پذیر در جهان را در اختیار شما قرار می دهد که در آن طرفداران می توانند Fan Token های مارک دار را خریداری و تجارت کنند و همچنین در نظرسنجی ها و نظرسنجی های باشگاه محور رای دهند.
Chiliz.net اولین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان برای ورزش است که به علاقه مندان و بازرگانان رمزنگاری امکان می دهد Fan Tokens را حدس و گمان و معامله کنند.

آیا CHZ فروش عمومی خواهد داشت؟

Chiliz تمام بودجه را از طریق جایگزینی خصوصی در سال ۲۰۱۸ جمع آوری کرد ، به این معنی که فروش عمومی وجود نداشته و هرگز انجام نخواهد شد.

CHZ چقدر سرمایه جمع کرد؟

Chiliz در سال ۲۰۱۸ بیش از ۶۶ میلیون دلار از طریق جایگاه خصوصی سرمایه جمع کرد.

آیا CHZ در صرافی ها لیست شده است؟ و اگر چنین است ، کدام یک از آنها؟

بله ، می توانید لیست کامل را در اینجا پیدا کنید.
شما همچنین می توانید CHZ $ در Chiliz.net ، ارز رمزنگاری شده در جهان برای ورزش خریداری کنید که به طرفداران ورزش و علاقه مندان به رمزنگاری اجازه می دهد دارایی های دیجیتال رسمی را از برخی از شناخته شده ترین مارک ها در دنیای ورزش را خریداری و بفروشند.

کل عرضه CHZ چقدر است؟

۸،۸۸۸،۸۸۸،۸۸۸ CHZ دلار (۸،۸ میلیارد دلار)

آیا کانال های رسمی تلگرام دارید؟

بله ، کانال های رسمی تلگرام ما به شرح زیر است:

  • انگلیسی – https://t.me/chiliz_io
  • ژاپنی – https://t.me/chilizjapan
  • ترکی – https://t.me/ChilizTurkey
  • کره ای – https://t.me/ChilizKR
  • چینی – https://t.me/chilizchina

چه رابطه ای بین CHZ & Binance وجود دارد؟

CHZ $ در Binance لیست شده است ، و Binance همچنین یک سرمایه گذار استراتژیک در Chiliz است.

CHZ چیست؟ آشنایی بارمزارز و صرافی Chiliz و بستر Socios.com

Socios.com چیست؟

Socios.com اولین پلتفرم نفوذ و پاداش طرفداران در جهان است که به نهادهای ورزشی کمک می کند تا از طریق فناوری بلاکچین تحول دیجیتالی داشته باشند. Socios.com توسط رمز Chiliz (CHZ دلار) ، هر دو توکن سودمند ERC20 در بلاکچین Ethereum و توکن BEP-2 در Binance Chain طراحی شده است. Fan Tokens مختص یک تیم یا یک باشگاه است و یک دارایی محدود و دیجیتالی است که دسترسی به یک دفتر رمزگذاری شده ، تغییرناپذیر رای گیری و مالکیت حقوق عضویت را فراهم می کند.

سکوی رایج طرفداران رای گیری از Fan Tokens استفاده می کند ، که در یک زنجیره جانبی مجاز جداگانه کار می کنند. تعداد Fan Tokens محدود است و قابل خرید است ، به این معنی که مالکیت آنها قابل معامله است و قیمت آنها توسط بازار هدایت می شود. این سرمایه گذاری با الهام از چارچوب های مدیریتی طرفداران یا “socios” برخی از باشگاه های بزرگ فوتبال ساخته شده است. این پلتفرم که ‘Socios 2.0’ نامیده می شود ، به سادگی دیجیتالی سازی این مدل از مدیریت را نشان می دهد.

چرا باشگاه های فوتبال ، تیم های ورزشی و سایر سازمان های بازی با Socios.com شریک هستند؟

Socios.com در حال ایجاد یک جامعه جهانی از طرفداران ورزش است که با علاقه به بازی و علاقه به تیم خود متحد شده اند. با استفاده از فناوری نوآورانه ، ما با هوشیارانه و بیش از حد نحوه تعامل آنها با تیم خود ، ارتباط نزدیکتری بین هواداران و باشگاه ها ایجاد می کنیم. از طریق Socios.com ، طرفداران می توانند به طور مستقیم بر تصمیمات باشگاه تأثیر بگذارند. از انتخاب طرح های کالا ، آگهی های درون بازی ، نام گذاری زمین تمرین یا حتی انتخاب آهنگ جشن هدف ، هواداران از طریق Socios.com رأی می دهند و نتیجه هرچه باشد ، این باشگاه تصمیم به هواداران احترام می گذارد.

Socios.com با کدام سازمان ها همکاری کرده است؟

Socios.com با پاری سن ژرمن ، یوونتوس ، OG ، AS رم ، باشگاه اتلتیکو مادرید ، گالاتاسرای ، باشگاه Atlético Independiente ، FC Barcelona ، Team Heretics ، UFC ، Apollon Limassol ، Trabzonspor ، Young Boys ، Sint-Truidense VV همکاری کرده است. PFL ، Novara Calcio ، NAVI ، Başstanbul Başakşehir ، Team Alliance ، Universidad de Chile و AC Milan که صدها میلیون هوادار در سراسر جهان دارند ، در زمان مناسب باشگاه ها و تیم های بیشتری اعلام می شود.

چگونه یک تیم ، لیگ ، باشگاه و غیره به پلتفرم Socios.com می پیوندند؟

اگر شما یک تیم / باشگاه یا لیگ هستید و علاقه مند به پیوستن به Socios.com هستید ، لطفا با ما در تماس بگیرید partnership@socios.com

آیا CHZ رقیبی دارد؟

با وجود ورود هرچه بیشتر شرکت ها به این فضا ، Chiliz بیش از دو سال سن دارد ، دارای یک محصول ، هزاران کاربر و مشارکت بی نظیر با بزرگترین نامهای دنیای ورزش است.

White Paper رمزارز CHZ شما چقدر به روز است؟

White Paper ما با توجه به نیازهای تجاری اصلاح و به روز می شود. تاریخچه اصلاحات همیشه در آخرین صفحه موجود است.

چگونه می خواهید از مشاوران و سهامداران خود استفاده کنید؟

ما بر تأمین مشاورانی تمرکز کرده ایم که به ما در توسعه تجارت ، طراحی محصولات و خدمات و ساخت شبکه خود کمک خواهند کرد.

سوالات متداول فناوری

چرا استفاده از فناوری بلاکچین را انتخاب کردید؟

برای ما ، بلاکچین عملی ترین و گویاترین روش برای متحد کردن نیازهای حفظ صداقت و شفافیت رأی با تبدیل حق رأی به کالایی “قابل مالکیت” بود. رمز Chiliz (CHZ دلار) ، هم یک توکن سودمند ERC-20 در بلاکچین Ethereum و هم توکن BEP-2 در Binance Chain است. سکوی رایج طرفداران رای گیری از Fan Tokens استفاده می کند ، که در یک زنجیره جانبی مجاز جداگانه کار می کنند.

Fan Tokens عرضه محدودی دارد و قابل خرید است ، به این معنی که مالکیت آنها قابل معامله است و قیمت آنها ناشی از عرضه و تقاضا در بازار است. Fan Tokens مختص یک تیم یا یک باشگاه است و یک دارایی محدود و دیجیتالی است که دسترسی به یک دفتر رمزگذاری شده ، تغییرناپذیر رای گیری و مالکیت حقوق عضویت را فراهم می کند.

آیا رمز CHZ ERC-20 خواهد بود و در شبکه اصلی Ethereum (Main Net) در دسترس خواهد بود؟

بله ، CHZ توکن ERC-20 است که در شبکه اصلی Ethereum موجود است. ERC-20 یک استاندارد توکن است که توابع و رویدادهایی را که یک قرارداد رمز Ethereum باید اجرا کند ، توصیف می کند. بیشتر توکن های اصلی بلاکچین Ethereum از استاندارد توکن ERC-20 هستند.

CHZ چیست؟ آشنایی بارمزارز و صرافی Chiliz و بستر Socios.com

بلاک چین Ethereum غیر مجاز است. آیا می تواند برای تنظیمات مجاز کار کند؟

Ethereum از سازوکار اجماع اثبات اقتدار پشتیبانی می کند. Proof-of-Authority (POA) جایگزینی برای Proof-of-Work است ، که می تواند برای تنظیم مجاز زنجیره استفاده شود. POA به حل گره های خودسرانه مشکلات ریاضی بستگی ندارد ، اما در عوض از مجموعه ای از “مقامات” استفاده می کند – گره هایی که به صراحت مجاز به ایجاد بلاک های جدید و امنیت بلاکچین هستند. زنجیره باید توسط اکثر مقامات امضا شود ، در این صورت بخشی از سوابق دائمی می شود.

چگونه می خواهید “Votes Token” را در زنجیره مجاز توسعه می دهند؟

شباهت های زیادی بین Fan Tokens و هر رمز ارز رمزنگاری شده وجود دارد – هر دو توکن هایی هستند که در یک بلاکچین Ethereum ایجاد می شوند ، در شبکه اصلی Ethereum برای رمز Chiliz و در شبکه اضافی مجاز CHZ برای Fan Tokens. اما شباهت ها به همین جا ختم نمی شوند – عرضه محدود Chiliz وجود خواهد داشت. آنها می توانند مالک شوند آنها می توانند از یک مالک به مالک دیگر منتقل شوند. آنها قابل اشتعال هستند و قیمت آنها توسط بازار هدایت می شود. به همین دلایل ، Fan Tokens در زنجیره مجاز CHZ ضبط می شود.

زنجیرهای مجاز به عنوان زنجیرهایی شناخته می شوند که توسط R3 ، IBM و دیگران استفاده می شوند. آیا دلیلی وجود دارد که آن را به جای زنجیره عمومی به یک زنجیره خصوصی تبدیل کنیم؟

دو دلیل اصلی وجود دارد. اولاً ، یک زنجیره خصوصی توسط سازوکار توافق اثبات اقتدار اداره می شود که از نظر محاسباتی شدت کمتری نسبت به استخراج اثبات کار دارد که امنیت را فراهم می کند اما نیاز به محاسبه فشرده دارد. اجماع POA نیز تأخیر مقابله با معامله کمتر را فراهم می کند. ثانیا ، اگر مجبور شدیم تمام اطلاعاتی را که قصد داریم در شبکه اصلی Ethereum ذخیره کنیم ، مشکل را با هزینه مربوط به GAS حل می کند. در زنجیره جانبی خود ، ما می توانیم عرضه Ether را کنترل کرده و از آن برای پرداخت GAS برای هر معامله با هزینه ناچیز برای شرکت استفاده کنیم.

لطفاً در مورد مزایا و معایب یک زنجیره مجاز به ما اطلاع دهید.

یک زنجیره POA از امنیت بیشتری برخوردار است (مهاجمی با اتصال ناخواسته یا مرجع هک شده نمی تواند شبکه ای را که به طور بالقوه تمام معاملات را برگرداند تحت فشار قرار دهد) ، از نظر محاسبات با شدت کمتری (استخراج اثبات کار که امنیت را به محاسبات زیادی احتیاج دارد) ، عملکرد بیشتری دارد (اثبات اجماع اختیارات تأخیر پذیرش معامله را کاهش می دهد) و قابل پیش بینی تر است (بلوک ها در فواصل زمانی ثابت صادر می شوند).

تیم توسعه شما چقدر باتجربه است؟

تیم ما بیش از ۲۰ سال توسعه وب و سیستم عامل از جمله راه حل های اصلی بازی و پرداخت دارد. ما از فناوری بلاکچین استفاده می کنیم ، مانند هر فناوری دیگری که در گذشته استفاده کرده ایم.

آیا فقط روی موبایل یا وب تمرکز خواهید کرد؟

بستر Socios.com در حال حاضر برای کاربران موبایل در هر دو سیستم عامل Android و iOS در دسترس است و یک نسخه دسک تاپ نیز در حال کار است.

آیا داشتن تیم ها و رویدادهای تحت کنترل هواداران سابقه ای دارد؟ آیا نشان داده شده است که ایده کارایی دارد؟

در ورزش های معمولی ، همانطور که در بالا ذکر شد ، تصور این که تعداد زیادی از طرفداران یا تصمیمات مدیریت سطح بالا را هدایت می کنند ، یا – یک قدم جلوتر می رویم – صاحب قطعات کوچک تیم های مورد علاقه خود هستیم – به اشکال مختلف وجود دارد. در حقیقت Socios.com از چارچوب های “socios” یا مدیریت دموکراتیک باشگاه هایی مانند رئال مادرید ، FC بارسلونا ، FC Bayern مونیخ و حتی Green Bay Packers که تنها حق امتیاز عمومی در NFL هستند الهام گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *