CHSB اولین پلتفرم مدیریت ثروت امن مبتنی بر بلاکچین است که با هدف ساده سازی روند سرمایه گذاری در دیجیتال ، ادغام با مبادلات دارایی های دیجیتال اصلی و دارا بودن مالکیت مبتنی بر جامعه انجام شده است. آنها همچنین یک نسخه تلفن همراه به نام “برنامه ثروت” دارند که برای هر دو سیستم عامل iOS و Android در دسترس است.

مهمترین دستاوردهای پروژه،تاکنون،شامل جمع آوری موفقیت آمیز سرمایه ۵۳ میلیون دلاری ، جامعه بزرگ ، همه پرسی بلاکچین ، برنامه پیش بینی بیتکوین و یک توکن بومی با عملکرد بالا است.

SwissBorg ابزار (Wealth App ، $ CHSB token ، و غیره) و زیرساخت (پشتیبانی گسترده تر از جامعه ، وضوح مقررات و غیره) را برای مدیریت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتالی خود با تلاش ناچیز در اختیار کاربران قرار می دهد. هدف CHSB از انجام این کار این است که به کاربران کمک کند در زمینه نسبتاً جدیدی از ارزهای دیجیتالی حرکت کنند که در مواقعی می تواند مفاهیم پیچیده و زیرساختهای پراکنده ای با استانداردسازی کمی داشته باشد.

زمینه CHSB

CHSB در دسامبر ۲۰۱۷ پس از جمع آوری بیش از ۵۲ میلیون دلار راه اندازی شد ، توسط آنتونی لسوایزمر و سیروس فاضل تاسیس شد. این پروژه که در سوئیس مستقر است ،دارای تیمی چند فرهنگی است که شامل اعضای ۲۰۰ کشور جهان است که متشکل از متخصصان مجرب و دارای تجربه در بانک های بزرگ و شرکت های مدیریت سرمایه گذاری است.

کشورهای پشتیبانی شده

CHSB در بیش از ۶۰ کشور جهان در دسترس است (توجه داشته باشید که در حال حاضر در ایالات متحده پشتیبانی نمی شود) و بسیاری دیگر در آینده. اگرچه برای برخی از کشورها ، ممکن است طیف وسیعی از ویژگی های ارائه شده توسط CHSB در دسترس نباشد.

دارایی های پشتیبانی شده

CHSB بیش از ۱۰ ارز دیجیتالی  شامل BTC ، ETH ، CHSB ، USDC ، PAXG ، ENJ ، BNB ، LTC ، XRP و BCH را پشتیبانی می کند. آنها همچنین رای های مستمری دارند که سایر ارزهای دیجیتالی نیز باید در برنامه ثروت خود ذکر شوند.

SwissBorg همچنین از ۱۷ ارز فیات شامل EUR ، USD ، GBP ، CAD ، HKD ، SGD پشتیبانی می کند.

CHSB چیست؟آشنایی با پلتفرم SWISSBORG

توکن شبکه CHSB

توکن چند منظوره پلتفرم SwissBorg ($ CHSB) است که یک توکن مبتنی بر اتریوم و سازگار با ERC-20 است. حجم گردش آن ۷۱۵ میلیون از مجموع ۱ میلیارد است.

بقیه منابع نگهداری شده برای توسعه و ارتقاء پروژه محفوظ است. توکن CHSB در مبادلات اصلی مانند KuCoin ، Uniswap (v2) ، Yobit ، HitBTC ، IDEX و غیره معامله می شود و دارای موارد استفاده متعدد است.

موارد استفاده

توکن CHSB به کل اکوسیستم SwissBorg قدرت می دهد. از این مبلغ برای تخفیف هزینه پلتفرم استفاده می شود و حق رأی را بر روی پلتفرم اعطا می کند.

علاوه بر این ، از آن برای توزیع پاداش از طریق مفهوم “اثبات شایسته سالاری” و همچنین سیاست “محافظت و سوزاندن” تیم استفاده می شود. هدف از این سیاست افزایش کمیابی و افزایش ارزش توکن های موجود از طریق سوزاندن عرضه از درآمد تولید شده است.

اثبات شایسته سالاری

دارندگان توکن CHSB می توانند از طریق سیاست اثبات شایسته سالاری در انتخاب پیشرفت و توسعه شبکه مشارکت کنند. توکن CHSB یک توکن RSB ایجاد می کند ، که یک رفراندوم است تا کاربران به پیشنهادات همه پرسی رای دهند. کاربرانی که CHSB بیشتری دارند از قدرت رای بیشتری برخوردار خواهند بود. همچنین کاربران برای شرکت در این همه پرسی ها علاوه بر اینکه می توانند جهت توسعه SwissBorg را تعیین کنند ، پاداش دریافت خواهند کرد.

محافظت و سوزاندن

خط مشی Protect and Burn به دارندگان بلند مدت CHSB با سفارش بازخرید و سوزاندن تنها در صورت کاهش قیمت CHSB پاداش می دهد. این به این دلیل است که مکانیزم های بازخرید سنتی که به موجب آن بازخریدها از قبل اعلام می شود ، دلالان کوتاه مدت می توانند این توکن را قبل از بازخرید بخرند و مدت کوتاهی پس از بازخرید هنگامی که عرضه توکن کاهش می یابد ، آن را با قیمت بالاتری بفروشند. به گفته SwissBorg ، این مکانیسم سنتی از نشانه ها و به ویژه دارندگان توکن بلند مدت محافظت نمی کند و برخلاف ماموریت آنها برای ترویج نوآوری است که به اعضای وفادار جامعه آنها پاداش می دهد.

SwissBorg نیز هر ماه ۲۰ درصد از سود خود را از هزینه های برنامه ثروت به ذخیره اضافه می کند تا از قیمت توکن CHSB محافظت کند. اگر قیمت این ارز به عنوان منطقه نزولی (با استفاده از میانگین متحرک ۲۰ روزه به عنوان شاخص) وارد شود ، SwissBorg به طور خودکار سفارشات خرید CHSB را انجام می دهد.

SwissBorg DAO

SwissBorg DAO (سازمان مستقل غیر متمرکز) نهاد حمایتی است که به مدیریت اکوسیستم SwissBorg کمک می کند. DAO توسعه ای در حوزه ارزهای دیجیتالی  و DLT است که به مکانیزم دموکراتیک اجازه می دهد تا پروژه ای را به صورت زنجیره ای مدیریت یا مدیریت کند.

SwissBorg DAO به عنوان یک پل متحد کننده بین تیم و اعضای جامعه عمل می کند و به آنها اجازه می دهد در تعیین جهت پروژه نقش فعالی ایفا کنند و به خاطر تلاش های آنها در توکن های CHSB پاداش بگیرند.

CHSB چیست؟آشنایی با پلتفرم SWISSBORG

این تیم نقش های متفاوتی را برای مشارکت اعضای جامعه تعریف کرده است. در اینجا برخی از این نقش ها آورده شده است:

هنرمند دیجیتال

یک هنرمند دیجیتالی (که به طور واضح تری خالق محتوا است) یک عضو جامعه است که توسط تیم وظیفه دارد هنرها ، تصاویر ، متن ها ، ارائه ها و فیلم ها و غیره را در مورد پروژه SwissBorg توسعه دهد.

مترجم

مترجم یکی از اعضای مهم جامعه است که مسئول ترجمه اسناد یا مقالات مهم مربوط به پروژه SwissBorg است. SwissBorg DAO از قدرت مشارکت کنندگان چند فرهنگی استفاده می کند تا یکی از دشوارترین و مهمترین مشاغل را انجام دهد.

مروج

یک تبلیغ کننده مسئول انتشار خبر در مورد پروژه در بسترهای مختلف رسانه های اجتماعی است. آنها با ترویج پروژه نقش مهمی در افزایش پذیرش و استفاده دارند. بنابراین ، به طور مستقیم ارزش توکن را افزایش می دهد.

تعدیل کننده

یک ناظر (که به عنوان مدیر در انجمن ها و گروه های تلگرامی بهتر شناخته می شود) مسئول تنظیم ارتباطات در کانال های پروژه SwissBorg است. وظایف مختلف شامل ترویج یک بحث سالم ، حذف محتوای نامناسب ، تعدیل جریان بحث و اجرای قوانین گروه است.

مبارز

یک مبارز (یک مروج واقعی) مسئول شبکه سازی با افراد مختلف و سازماندهی رویدادها است تا پروژه را بهتر تبلیغ کند. آنها ممکن است برای ارتقاء توسعه و انسجام جامعه SwissBorg جلسات گروهی ، AMA ، شهر و غیره برگزار کنند.

معرفی کننده کسب و کار

یک معرفی کننده کسب و کار (که عموماً به عنوان سفیر شناخته می شود) یک عضو جامعه CHSB است که تلاش می کند جلسات حضوری تیم SwissBorg را با تأثیرگذاران برجسته ، سرمایه گذاران ، شرکای تجاری و غیره ترتیب دهد.

مجازی سایبری

یک مجازی سایبری (معروف به توسعه دهنده) مسئول توسعه ابزارها ، اسکریپت ها ، نرم افزارها و غیره برای کمک به توسعه اکوسیستم SwissBorg است. همچنین ممکن است وظیفه ایجاد آموزش های گام به گام و پشتیبانی اسناد برای پروژه را بر عهده داشته باشند.

برنامه ثروت CHSB

برنامه ثروت اصلی ترین و هوشمندترین مرکز فرماندهی و کنترل SwissBorg است. این به کاربران اجازه می دهد تا مجموعه های دیجیتالی خود را بسازند ، نظارت و مدیریت کنند و اجازه مدیریت آسان و امن ثروت را بدهند.

داشبورد ساده ، اما قدرتمند و بصری است و از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه حدس می زند.

کاربران می توانند حساب های خود را با USD ، EUR ، GBP و CHZ تأمین کنند. برداشتها را می توان به بانک محلی به انتخاب کاربر انجام داد. علاوه بر این ، تعداد محدودی از دارایی های دیجیتالی ، مشابه Coinbase ، از کیفیت پشتیبانی می کنند.

با این حال ، دارایی های جدید به طور مرتب اضافه می شوند ، اگر با معیارهای ورود مناسب باشند. این برنامه در هر دو سیستم عامل IOS و Android موجود است.

موتور هوشمند به کاربران این فرصت را می دهد تا دارایی های دیجیتالی را با بهترین نرخ و کمترین میزان لغزش از صرافی های متعدد خریداری کنند. علاوه بر این ، از هوش مصنوعی استفاده می کند و بینش های ارزشمندی در مورد سرمایه گذاری ها (سابقه ، عملکرد ، سپرده ها ، برداشت ها و غیره) ارائه می دهد که به کاربر در تصمیم گیری آگاهانه کمک می کند.

همه این ویژگی ها به افراد اجازه می دهد تا با سهولت نسبی از تکنیک های پیچیده برای مدیریت نمونه کارها استفاده کنند.

نتیجه

CHSB یکی از موفق ترین جمع آوری کمک های مالی را در سال ۲۰۱۷ انجام داد و محصول قدرتمندی ارائه داد. SwissBorg مشکل اصلی مدیریت ثروت و در دسترس قرار دادن سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی را برای همه حل می کند.

برنامه ثروت یک راه حل یک مرحله ای برای سرمایه گذاری های دیجیتالی  ارائه می دهد که شامل سپرده ، خرید ، معامله ، مدیریت و برداشت امکانات ، همه تحت یک رابط تمیز و حداقل است.

علاوه بر این ، CHSB به طور کامل با تمام چارچوب های قانونی مربوطه مطابقت دارد ، که تضمین می کند که کاربران می توانند سرمایه گذاری کرده و در زمینه دارایی های دیجیتال مشارکت داشته باشند ، در حالی که از قانونی بودن آن اطمینان دارند.

دیدگاه دموکراتیک مبتنی بر جامعه این تیم را تضمین می کند که همه اعضا می توانند در اکوسیستم در حال تحول شرکت کنند. این محصول در حال حاضر در بیش از ۶۰ کشور جهان در دسترس است و کشورهای بیشتری در آینده ، آن را واقعا جهانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *