شبکه Celer در Q3 2018 از خفا پنهان شد. اگرچه تنها کمتر از یک سال بنا شده است ، اما انها دستاوردها و پیشرفت های زیادی داشته اند. بدون شک Celer در منطقه red-hot مقیاس لایه ۲ هدایت بار را بر عهده دارد. ما بازخورد جامعه را می شنویم که برخی اوقات دشوار است ردیابی آنچه اتفاق افتاده و اکنون اتفاق می افتد. بنابراین ، ما تصمیم گرفتیم این پست را ایجاد کنیم که در آن شما همیشه می توانید به آن برگردید و آنچه را که می خواهید پیدا کنید. برای هر چیزی که می خواهید در مورد شبکه Celer بدانید ، آن را به عنوان “یک فروشگاه واحد” در نظر بگیرید.

Global Game Oasis Hackathon یک Hackathon بازی جهانی است ، جایی که صنعت بازی با بلاکچین روبرو می شود! ما از شما دعوت می کنیم برای Game Oasis Hackathon به ما بپیوندید و تجربه کنید که چگونه می توانید تجربه بازی فعلی را بهبود ببخشید!

۱۰،۰۰۰ جایزه و پتانسیل انتخاب شده توسط برنامه پرورش آزمایشگاه Binance است! می توانید در سانفرانسیسکو به ما بپیوندید یا از راه دور شرکت کنید. آن را از دست ندهید!

شبکه Celer چیست؟

شبکه Celer پیشرفته ترین پلتفرم مقیاس لایه ۲ برای ایجاد برنامه های کاربردی بلاکچین سریع ، آسان برای استفاده ، کم هزینه و ایمن در مقیاس اینترنتی است. Celer توسط کارآفرینان باتجربه و دارای مدرک دکترا از MIT ، پرینستون ، UC برکلی و UIUC تاسیس شد و دارای یک تیم کاملاً ستاره ای با سالها مهندسی ، تولید ، رشد کاربر و تجربه بازاریابی از غول های فناوری مانند گوگل ، آمازون ، سیسکو ، اوراکل ، HP و موارد دیگر.

در هسته خود ، Celer یک زیرساخت لایه ۲ در بالای بلاکچین ها است ، همچنین اکوسیستم شامل dApps و مدل های اقتصادی رمزنگاری برای ایجاد انگیزه در استفاده از راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ است.

ما همچنان به دنبال ابتکار نوآوری در فناوری زیرساخت های خارج از زنجیره (یا “لایه ۲”) با بسیاری از زیرساخت های جهان هستیم: ما تحقیق پیشرفته و توسعه مقیاس بندی لایه ۲ را هدایت کردیم. ما اولین و پیشرفته ترین شبکه کانال دولتی تعمیم یافته Testnet را در جهان ارائه کردیم. ما CelerX را منتشر کردیم: اولین برنامه تلفن همراه که می تواند به لایه ۲ dApp دسترسی پیدا کند. ما اولین SDK مقیاس پذیر لایه لایه ۲ تلفن همراه را برای اولین بار منتشر کردیم. ما به وعده خود متعهد شدیم تا همزمان با پشتیبانی از دو بلاکچین بسیار متفاوت از نظر معماری ، Ethereum و DFINITY ، به اولین پلتفرم مقیاس لایه آگونیستی بلاکچین در جهان تبدیل شویم.

Celer Network چیست؟همه چیز درباره ی شبکه و توکن CELR

سیستم عامل های پوسته پوسته شدن لایه ۲ چیست؟

سیستم عامل های پوسته پوسته شدن لایه ۲ “در بالای” بلاکچین های لایه ۱ مانند Ethereum و Bitcoin ساخته شده اند. آنها نیازی به تغییر در پروتکل سطح پایه ندارند – بلکه فقط به عنوان قراردادهای هوشمند در زنجیره اصلی مانند Ethereum وجود دارند که با نرم افزارهای خارج از زنجیره تعامل دارند.

فناوری های اصلی Celer چیست؟

Celer بر روی شبکه کانال حالت عمومی و فناوری زنجیره جانبی تمرکز دارد. این یک معماری منسجم با آن را فراهم می کند قرارداد هوشمند در لایه ۲ را قادر می سازد. برای اطلاع از فناوری زیربنایی ، لطفا white paper ما را بخوانید. ما همچنین در اینجا خلاصه خواننده پسندتری داریم. برای اینکه کمی بیشتر به عمق فرو بروید ، لطفاً این مقاله توضیحی را درباره کانال دولت Celer را بررسی کنید. در بلند مدت ، چشم انداز Celer Network این است که تمام قطعات فن آوری مقیاس لایه ۲ را با هم در یک راه حل منسجم ترکیب کند.

یک قیاس ساده که می توانیم استفاده کنیم این است که اگر Celer را با لایتنینگ مقایسه کنید ، مانند مقایسه Ethereum با بیت کوین است. Ethereum بلاکچین قابلیت قرارداد کلی هوشمند لایه ۱ و Celer انعطاف پذیری قرارداد هوشمند را در لایه ۲ معرفی کرد.

مدل رمزنگاری Celer و رمز ارز CELR

مدل Crypto Economic Celer (** cEconomy ***) * یک سیستم ذخیره سازی است که امنیت ، نقدینگی پایدار و فراوان و اتصال حالت شبکه Celer را فراهم می کند.

ما اولین cEconomy اقتصاد رمزنگاری لایه ۲ را ارائه دادیم که رمز CELR نقشی اساسی دارد. cEconomy یک سیستم مبتنی بر شرط بندی است که امنیت ، نقدینگی پایدار و فراوان و اتصال وضعیت شبکه Celer را فراهم می کند.

از رمز CELR می توان برای پرداخت هزینه خدمات و هزینه تراکنش به ارائه دهندگان خدمات خارج از شبکه و خدمات اضافی ارائه شده استفاده کرد.
می توان CELR را در شبکه Guardian State مشارکت کرد و به یک Guardian State تبدیل شد. حافظان امور خارجه خدماتی مانند نظارت دولتی ، پاسخگویی به اختلافات و اتصال برای محافظت از امنیت و بهبود کارایی شبکه Celer را انجام می دهند. در طی روند خدمات ، نگهبانان امور خارجه هزینه خدمات و پاداش های بلاک های زنجیره ای جانبی را دریافت می کنند.
CELR همچنین به عنوان انگیزه ای برای حفظ یک حجم نقدینگی پایدار و فراوان در روند تعهد نقدینگی است.
CELR همچنین می تواند در حراج پشتیبان نقدینگی مورد استفاده قرار گیرد تا اولویت پیشنهادهای پشتوانه نقدینگی افزایش یابد و بنابراین از نظر آماری میزان پرداخت سود نقدینگی افزایش یابد.

Celer Network چیست؟همه چیز درباره ی شبکه و توکن CELR

Celer چه تفاوتی با سایر راه حل های مقیاس گذاری لایه ۲ دارد؟

برای کمک به همه برای درک بهتر تفاوت بین Celer و سایر راه حل های مقیاس لایه ۲ ، Binance یک گزارش تحقیقاتی مستقل انجام داد و در اینجا چیزی است که یافت شد.

نقاط تمایز Celer

 • پشتیبانی از چند بلاکچین
 • نه تنها پرداخت ها بلکه قراردادهای هوشمند خارج از زنجیره را نیز پشتیبانی کنید
 • الگوریتم مسیریابی حالت بهینه و بهینه با بیش از ۲۰ برابر افزایش عملکرد
 • اولین و تنها مدل اقتصادی رمزنگاری خارج از زنجیره برای فراهم کردن وضعیت دسترسی ، اتصال ، حل اختلاف و نقدینگی فراوان برای سیستم عامل مقیاس خارج از زنجیره ، جایی که رمز ارز CELR نقشی اساسی دارد.

CelerX چیست؟

محصول رو به روی مشتری ، CelerX اولین و تنها پلتفرم کاربرد لایه ۲ در iOS و Android است. با پشتیبانی پیشرفته ترین پلتفرم مقیاس خارج از زنجیره ، کاربران CelerX می توانند پرداخت فوری و هزینه های صفر را از طریق Celer Pay انتقال دهند و بازی های مختلف مبتنی بر مهارت را انجام دهند. از ژوئیه هشتمین راه اندازی شبکه اصلی ، CelerX به ۱٫۴+ میلیون دلار مجموع جوایز اعطا شده ، ۱۱K بازیکن و ۳۰۰K مسابقه از ۸۸ کشور رسیده است.

Celer SDK: ساخت dApps با بهترین تجربیات کاربر

اگر شما یک توسعه دهنده هستید و می خواهید بازی های Ethereum تلفن همراه ، حراج آنلاین ، بازار پیش بینی یا ریز سرویس ها را بسازید ، اما از تأیید معامله کند ، هزینه های بالای معامله بسیار آزرده خاطر هستید و به دلیل laggy UX از دست دادن کاربران dApp را تجربه کرده اید. برای ساخت لایه ۲ dApp های بسیار تعاملی و مقیاس پذیر ، باید Celer SDK را امتحان کنید!

همچنین می توانید به iOS ، Android و Web SDK Celer مراجعه کنید که تقریباً تمام عملکرد خام Celer و GitHub repo را برای کد منبع باز نشان می دهد.

شرکای ما چه کسانی هستند؟

ما با بسیاری از شرکای سطح بالا مشارکت راهبردی ایجاد کرده ایم:

 1. TROY, Celer : TROY مشارکتی استراتژیک با تمرکز بر کاربرد DeFi از فناوری کانال دولتی تشکیل دادند.
 2. Bytom Blockchain, Celer : Bytom Blockchain تفاهم نامه ای را امضا کردند که نشان می دهد هر دو طرف در تقویت اکوسیستم Bytom همکاری خواهند کرد
 3. NEO, Celer : NEO ، یکی از بزرگترین بلاک چین ها ، مشارکت استراتژیک ایجاد کرد. NEO برای گسترش قابل توجه مقیاس پذیری و قابلیت استفاده dApps خود ، فناوری مقیاس گذاری لایه ۲ Celer Network را یکپارچه می کند. در همین حال ، Celer از راهپیمایی پر شور NEO 2.0 و بهره برداری از اکوسیستم متنوع dApps NEO بهره مند خواهد شد.
 4. Mixmarvel : شبکه ی Celer با ایجاد یکی از برترین پروژه های بلاکچین Mixmarvel در ایجاد مشارکتی بازی های گاه به گاه محبوب با زنجیره بلاک مشارکت کرد.
 5. SkyDream Technology : شبکه ی Celer یک همکاری استراتژیک با SkyDream Technology ، یک استودیوی مینی بازی موبایل کاربر فعال روزانه چند میلیون کاربر در سیستم عامل هایی مانند WeChat ، Facebook و غیره ، ایجاد کرد. این مشارکت بسیاری از بازیها و کاربران محبوب SkyDream Technology را به برنامه بازی CelerX eSport می آورد.
 6. MakerDAO, Celer : MakerDAO ، خالق Dai ، اولین Bitcoin پایدار غیرمتمرکز جهان مبتنی بر بلاکچین Ethereum ، همکاری کرد تا توکن های پایدار Dai را به پلت فرم مقیاس لایه ۲ Celer’s بیاورد.
 7. Wyre partner, Celer : Wyre برای برنامه Zero Fee Mobile dApps با نقدینگی
 8.  Binance Labs : شبکه Celer با Binance Labs به عنوان مربی برنامه پرورش آزمایشگاه Binance همکاری می کنند.
 9. Binance’s Trust Wallet و Celer برای ایجاد یکپارچه سازی بی وقفه و تعاملات روان و تجارب کاربر در برنامه های غیرمتمرکز برای توسعه دهندگان و صنعت ، یک همکاری استراتژیک ایجاد کرده اند.
 10. L4 Ventures : در L4 به ساخت Counterfactual ، چارچوبی منبع باز برای کانالهای حالت تعمیم یافته در اتریوم کمک می کند. Celer در حال کار با L4 برای توسعه استاندارد مقیاس خارج از زنجیره برای اکوسیستم Ethereum است.
 11. ۵۰۰Startups : پس از مرتب سازی بر روی ۱۷۰۰+ برنامه ، Celer Network به عنوان یکی از ۲۲ تیم نهایی پیوستن به ۵۰۰Startups ’Batch 24 در سانفرانسیسکو انتخاب شد. Celer با تمرکز بر سرعت بخشیدن به رشد و هدف کمک به توسعه اکوسیستم بلاکچین در سطح جهان به مسیر بلاکچین ۵۰۰S پیوست.
 12. DFINITY : یک سیستم بلاکچین عمومی است که پروتکل های آن یک “کامپیوتر بلاکچین مجازی” قابل اعتماد تولید می کند که در بالای شبکه همتا به همتا کار می کند و نرم افزار بر روی آن نصب می شود و می تواند در حالت ضد دستکاری قراردادهای هوشمند کار کند. Celer پشتیبانی کامل قرارداد هوشمند را به عنوان اولین راه حل مقیاس خارج از زنجیره در پلت فرم DFINITY پیاده سازی کرده است.Celer Network چیست؟همه چیز درباره ی شبکه و توکن CELR
 13. Nervos Network : یک شبکه بلاکچین و پلت فرم DApp است که با معماری لایه ای ساخته شده است. Celer با Nervos همکاری می کند تا ساختار زنجیره ای لایه لایه را با یک حلقه بازخورد نزدیک اصلاح کند و چندین مورد اصلی بهینه سازی لایه ای و ترازبندی رابط را شناسایی کرده است.
 14. QuarkChain : یک سیستم بلاکچین عمومی نسل بعدی است که به عنوان رویکرد مقیاس پذیری افقی از خرد کردن استفاده می کند. Celer در حال آزمایش یک سیستم معاملات خارج از زنجیره ای متقابل در معماری بلاکچین خرد شده Quarkchain است.
 15. QTUM : با لایه انتزاعی حساب منحصر به فرد خود ، QTUM با موفقیت از مدل UTXO Bitcoin با اجرای قرارداد هوشمند Ethereum استفاده می کند. Celer در حال آزمایش ماشین مجازی جدید Qtum x86 و مقایسه آن با EVM و دیگر معماری های VM برای مقیاس گذاری خارج از زنجیره است.
 16. پروتکل اطلس (ATP) : یک پروتکل لایه کاربردی بازاریابی رمزگذاری شده است که هدف آن تعریف الگوی تبلیغات تعاملی جدید بر روی زنجیره است. Celer با پروتکل اطلس همکاری می کند تا موانع فنی تبلیغات تعاملی درون زنجیره ای را با استفاده از تکنیک های مقیاس بندی خارج از زنجیره از بین ببرد.
 17. DxChain : اولین شبکه غیرمتمرکز داده بزرگ و یادگیری ماشین در جهان است که توسط یک زنجیره بلاک محاسبات محور تأمین می شود. Celer راه حلهای مقیاس خارج از زنجیره را در بالای DxChain توسعه داده و ادغام می کند تا مقیاس پذیری آن بیشتر شود.
 18. Chainlink یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که قراردادهای هوشمند را برای دسترسی ایمن به فیدهای داده خارج از شبکه ، API های وب و پرداخت های بانکی سنتی امکان پذیر می کند. Celer روی یک الگوی طراحی کار می کند که ترکیبی از انتقال حالت مشروط خارج از زنجیره و وابستگی اوراکل به زنجیره است. این همکاری توانایی ترکیب اطلاعات دنیای واقعی و مقیاس پذیری لایه ۲ را به شما معرفی می کند.
 19. Hashed Labs : یک برنامه شتاب دهنده هاشده است ، یکی از بنیانگذاران شبکه Celer به عنوان مربی برنامه پرورش بازی بلاکچین به Hashed Labs می پیوندد.
 20. GXChain : زنجیره بلاکی اساسی برای اقتصاد داده جهانی است که برای ایجاد یک اینترنت با ارزش داده قابل اعتماد طراحی شده است. Celer برای استقرار راه حل های خارج از زنجیره و تسریع در صدها معامله dApps در سیستم عامل خود ، یک همکاری استراتژیک با GXChain تشکیل داد.
 21. Matic : راه حل های مقیاس گذاری لایه ۲ زنجیره جانبی است. در ETHNewYork یکپارچه سازی موفقیت آمیز کانال دولت Celer و شبکه آزمایشی Matic اتفاق افتاد.
 22. Conflux : پروتکل بلاکچین نسل بعدی که خوش بینانه بلاک های همزمان را پردازش می کند بدون اینکه هر مورد را به عنوان چنگال کنار بگذارد. Celer با Conflux همکاری می کند تا پذیرش گسترده برنامه های غیرمتمرکز را تقویت کند و توسعه دهندگان را به ابزاری برای مقابله با مقیاس پذیری ، امنیت و توسعه پذیری بلاکچین مجهز کند.
 23. Mobi (Mobility Open Blockchain Initiative) : کنسرسیوم تحرک هوشمند غیرانتفاعی است. شبکه Celer در همکاری با MOBI به طور فعال در کنسرسیوم مشارکت خواهد کرد و راه حل های مقیاس پذیری بلاکچین را پیش می برد.

صرافی های برتر برای معاملات کوین CELR:

BinanceBittrexPoloniexBitfinexHuobi

با تشکر از بازدید و مطالعه این مقاله! من از اقدامات شما بسیار سپاسگزارم اگر دوست داشتید لطفا به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *