CEEK VR (CEEK) یک ارز دیجیتالی است و بر روی پلتفرم اتریوم کار می کند.

CEEK شرکتی است که عمدتاً بر روی ساخت هدست‌های واقعیت مجازی/واقعی تمرکز دارد که اخیراً ۲۲K ETH را در یک ICO 2018 افزایش داده است تا یک مؤلفه توکن‌شده برای موسیقی‌دانان را برای ایجاد دنیای مجازی پیرامون موسیقی خود کشف کند.

با بیش از ۵۰۰۰۰ هدست فروخته شده در Amazon، Target و Best Buy، قصد دارد همه کاربران خود را به “Entertainment Metaverse” متصل کند که در آن کاربران می توانند به طیف گسترده ای از تجربیات و اجرای موسیقی صمیمی دسترسی داشته باشند.

تیم CEEK

مری اسپیو، مدیر عامل CEEK، به عنوان رئیس سابق ارتباطات ماهواره‌ای در سینمای دیجیتال بوئینگ تجربه دارد و قبلاً یک پلتفرم ویدیویی موبایل/آنلاین را تأسیس کرده است که به مشتریانی مانند کوکاکولا، کلیر شانل و مایکروسافت XBOX خدمات ارائه می‌دهد. او همچنین در هیئت های مشاوره Oculus VR for Good (فیس بوک) و لانچ پد آمازون حضور دارد.

CEEK چگونه کار می کند؟

این متاورس به عنوان دروازه ای برای انواع تجربیات جالب VR عمل می کند، با تاکید بر تجربیات، زیرا هدف آنها فراتر از مشاهده صرف است.

هنرمندان می‌توانند اساساً تجربیات انحصاری و کوین هایی را که می‌توانند با طرفداران برای اجزای مختلف یک تجربه VR مبادله کنند، نمادسازی کنند. این می تواند هر چیزی باشد، از یک دنیای واقعیت مجازی انحصاری اختصاص داده شده و طراحی شده برای پخش یک آلبوم یا آهنگ واحد، یا صندلی های ردیف جلو تا اجرای “زنده”.

علاوه بر این، CEEK قصد دارد استودیوهای VR/AR را در سراسر کشور بسازد تا به هنرمندان و شرکای آن کمک کند تا محتوای مارک دار برای مخاطبان خود ایجاد کنند. صنایع بی‌شماری سرگرمی و رسانه راه‌هایی را برای ورود به واقعیت مجازی جستجو کرده‌اند، و این اساساً پل دیگری برای کمک به تحقق آن است.

یکی از اجزای جالب‌تر این پروژه شامل طرح‌هایی برای ساخت استودیوهای VR/AR در سراسر کشور است تا به شرکای CEEK و سرگرمی‌ها کمک کند تا محتوای برند را برای مخاطبان مختلف و کاربران CEEK ایجاد کنند.

CEEK چیست؟ آشنایی با پلتفرم CEEK VR

TOKEN OF CEEK

با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۷۶,۱۷۶,۴۴۲ دلار است.

رتبه فعلی ۱۲۳ است

ارزش بازار واقعی آن ۸۳۵,۱۱۲,۷۰۰ دلار است.

عرضه در گردش ۷۳۹,۶۴۷,۷۶۰ کوین CEEK

عرضه در دسترس نیست.

از کجا میتوان CEEK خرید؟

اگر می‌خواهید بدانید CEEK VR را از کجا بخرید، بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای معامله:

ZT، PancakeSwap (V2)، Uniswap (V3)، BKEX و AOFEX هستند.

چشم انداز

چقدر حاضرید برای صندلی های کنار زمین در طول فینال NBA بپردازید؟

قیمت های درخواستی برای فینال NBA 2018 از ۱۵۸۹۶ دلار تا ۷۶۹۵۶ دلار متغیر است.

پلتفرمی مانند CEEK می‌تواند یک جایگزین مجازی با وفاداری بالا برای حضور فیزیکی با کسری از هزینه و در مقیاس ارائه دهد. همان “صندلی” را می توان به صدها هزار نفر فروخت که همه آنها تجربه نسبتاً مشابهی با کیفیت بالا را تجربه خواهند کرد.

بیایید فرض کنیم تجربه فوق ۲۰ دلار هزینه معقول داشته باشد و ۲۵۰۰۰ نفر تصمیم به خرید آن داشته باشند، CEEK 500000 دلار درآمد به همراه خواهد داشت، در حالی که روش سنتی تنها حدود ۷۷۰۰۰ دلار در سطح بالا به ارمغان می آورد.

باز هم، این در حال حاضر فقط فرضی است، اما ما با آینده ای دور نیستیم که در آن تجربیات VR/AR با وفاداری بالا به استانداردی برای سرگرمی تبدیل شوند. برای اینکه CEEK به این نقطه برسد، باید محصول، تحویل و مشارکت را بهتر اصلاح کند، اما اگر چیزی وجود داشته باشد که علاقه به دنیای تجارت سرگرمی را تحریک کند، آن پول است.

افکار نهایی

CEEK یک کاربرد جالب و قابل اجرا از بلاکچین را به شیوه ای جذاب برای مخاطبان اصلی ارائه می دهد. این یک تغییر تازه‌کننده نسبت به سنتی است که «ما محصول نداریم، اما کاغذ سفید داریم!» رویکرد بسیاری از شرکت ها در این فضا.

CEEK با داشتن پایگاهی فعال از مشتریان و عملکرد کاربردی تر برای بلاکچین و توکن های آن، به طور بالقوه می تواند هزاران کاربر را برای استفاده از بلاکچین بدون اینکه حتی آن را بدانند، راه اندازی کند.

تا آنجا که CEEK به اهداف خود دست می یابد، هنوز راه درازی در پیش دارد. تازه بودن یک ICO موفق ۱۷ میلیون دلاری شروع خوبی است، اما فقط یک شروع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *