CARTESI در حال ساخت یک سیستم عامل برای DApps است. این پروژه قادر است محاسبات پیچیده و فشرده ای را در محیط لینوکس ، خارج از بلاکچین ، بدون به خطر انداختن تمرکززدایی اجرا کند.

هدف Cartesi این است که DApps را بسیار قوی تر ، توسعه آسان تر و قابل حمل کند. و ایجاد مقیاس پذیری و راحتی عمومی برای توسعه دهندگان و کاربران برنامه های غیر متمرکز

بنیانگذاران CARTESI چه کسانی هستند؟

مهمترین دارایی برای Cartesi تیمی از متخصصان بسیار قوی ، محققان و مهندسین است که برای ایجاد و پیاده سازی تازگی در فضای بلاکچین بسیار هیجان زده هستند.

Cartesi متشکل از تیمی است که دارای سابقه های بسیار برجسته ، تجربه واقعی در شرکت های برتر مانند Microsoft Research و دکترا از دانشگاه های برتر مانند ETH زوریخ و پرینستون است.

از سال ۲۰۱۸ زمانی که Erick de Moura ، Augusto Teixeira ، Diego Nehab و Colin Steil این پروژه را تأسیس کردند ، وجود داشت.

تیم Cartesi را به عنوان زیرساخت مقیاس بندی لایه ۲ که با لینوکس کار می کند ، تقویت کرد. همانطور که شرکت تحقیقاتی مساری می گوید ، این می تواند توسعه دهندگان با تجربه تری را به دنیای بلاکچین بیاورد.
نکته مهم این است که Cartesi در حال حاضر سه محصول متناسب با اهداف خود ارائه می دهد. اینها شامل Descartes ، Descartes Rollups و Noether هستند.

دکارت به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا محاسبات سنگین را بر روی یک ماشین مجازی لینوکس ، با مزیت اضافی تأیید بلاکچین ، تکمیل کنند. ویژگی جمع آوری دکارت آن به عنوان یک راه حل قرارداد هوشمند مقیاس پذیر برای اتریوم (CCC: ETH-USD) است.
در نهایت ، Noether یک پروژه زنجیره ای جانبی است که به DApps اجازه می دهد موقتاً فایلها را با هزینه کمتری جابجا و ذخیره کند.
Noether همچنین به رمز رمز CTSI متصل است ، رمز اصلی آن. به گفته کارتسی ، CTSI مهم است زیرا در الگوریتم های اثبات سهام احساس امنیت و شفافیت ایجاد می کند. کاربران می توانند CTSI و پاداش ها را با Noether نیز به اشتراک بگذارند.

رمزنگاری CTSI در حال حاضر در صرافی Kraken در دسترس است. پیش از این ، اعلام شده بود که سرمایه گذاران می توانند از طریق برنامه Revolut به CTSI دسترسی داشته باشند.
علاوه بر این ، Cartesi فریادی از تأثیرگذار معروف ارزهای دیجیتالی بن آرمسترانگ که توسط BitBoy Crypto می گذرد دریافت کرد.

CARTESI چیست؟ آشنایی با کوین CTSI

چه چیزی CARTESI را منحصر به فرد می کند؟

محدودیت های توسعه در سیستم عامل های بلاکچین می تواند توسعه دهندگان و کاربران را ناامید کرده و آنها را کنار بگذارد. Cartesi به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بر اساس نرم افزاری که از قبل با آنها آشنایی دارند ، کار کنند و آنها را در محیط لینوکس اجرا کنند. این پروژه قصد دارد شکاف بین دنیای متمرکز و غیر متمرکز توسعه برنامه ها را پر کند.

چیزی که به Cartesi یک مزیت رقابتی به عنوان یک راه حل لایه دوم و خوش بینانه می دهد این است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد قراردادهای هوشمند و DApps خود را مستقیماً با اجزای اصلی نرم افزار و منابع سیستم عامل لینوکس کدگذاری کنند. این نشان دهنده پیشرفت افزایشی برنامه های غیر متمرکز است. این یک گام ضروری برای بلوغ کل اکوسیستم بلاکچین است. اجازه برنامه نویسی جریان اصلی به این معنی است که توسعه دهندگان DApp دارای قدرت بیان کاملاً جدیدی برای ایجاد قراردادهای هوشمند ساده تا پیچیده هستند. این همچنین به معنای باز کردن درها برای پذیرش گسترده توسعه دهندگان معمولی است که هرگز برای بلاکچین برنامه نویسی نکرده اند ، زیرا آنها برنامه های غیرمتمرکز با تجربه برنامه نویسی مشابه دسکتاپ یا وب ایجاد می کنند.

برخی از نکات برجسته آن عبارتند از:

مقیاس پذیری:

محاسبات فشرده بر روی حجم عظیمی از داده ها خارج از زنجیره با همان تضمین های امنیتی ارائه شده توسط بلاکچین انجام می شود.

برنامه پذیری:

منطق DApp تحت لینوکس اجرا می شود و با انتخاب هزاران جزء نرم افزار منبع باز موجود برای لینوکس کدگذاری می شود.

سهولت پذیرش:

توسعه دهندگان می توانند در محیطی آشنا و بدون محدودیت های مصنوعی و با دسترسی به همه ابزارهای مورد علاقه خود کار کنند.

عدم تمرکز:

اجماع به طور ایمن و بدون نیاز به پروتکل شهرت ، محیط اجرای مورد اعتماد یا سرورهایی که توسط یک طرف کنترل می شوند به طور ایمن روی زنجیره به دست می آید.

قابلیت حمل:

هدف Cartesi این است که DApp ها را در مهمترین بلاکچین های عمومی که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کنند ، قابل حمل کند.

حریم خصوصی:

وضعیت DApp را می توان در بین شرکت کنندگان در برنامه خصوصی نگه داشت.

TOKEN OF CARTESI

  • حجم معاملات ۲۴ ساعته ۳۵٫۰۶۸٫۶۶۳ دلار آمریکا است.
  •  رتبه فعلی CoinMarketCap 162 است ،
  • با ارزش بازار زنده ۲۹۳،۸۲۵،۹۸۰ دلار آمریکا.
  • حجم گردش آن ۳۹۷،۷۳۶،۳۱۵ کوین CTSI
  • عرضه ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ کوین CTSI.

WALLET

Cartesi (CTSI) را می توان در کیف پول اتمی ، کیف پول دارای Android ، iOS و چندین نسخه دسکتاپ در دسترس ذخیره کرد. کیف پول اتمی بیش از ۳۰۰+ ارز دیجیتالی از جمله CTSI و سایر توکن های ERC20 و BEP2 را پشتیبانی می کند.

CARTESI چیست؟ آشنایی با کوین CTSI

نمای کلی و موارد استفاده CTSI

هدف Cartesi افزایش مقیاس پذیری و قدرت اصلی برنامه های غیر متمرکز از طریق شبکه ای از گره ها است. توکن CTSI برای ایجاد انگیزه برای اپراتورهای Cartesi Node طراحی شده است تا صادقانه و کارآمد با سیستم درگیر شوند

شامل موارد استفاده زیر است:

هسته Cartesi:

هسته Cartesi بر مکانیسم داوری متکی است که از CTSI به عنوان وثیقه برای اعمال رفتار صادقانه استفاده می کند.

زنجیره جانبی Cartesi:

کاربران زنجیره جانبی Cartesi هزینه ذخیره موقت داده ها برای Cartesi DApps را با CTSI پرداخت می کنند. تولیدکنندگان بلاک پاداش های بلاک CTSI و هزینه هایی را که کاربران با افزودن داده ها به زنجیره جانبی پرداخت می کنند دریافت می کنند.

سیستم اجماع:

CTSI برای مشارکت در سیستم اجماع Proof-of-Stake از زنجیره جانبی استفاده می شود. استخراج کنندگان با بالاترین سهم احتمال بیشتری برای انتخاب برای تولید بلاک بعدی دارند.

پروتکل در دسترس بودن داده ها:

CTSI همچنین یک پروتکل در دسترس بودن داده ها را برای کمک به انتقال حباب های بزرگ داده که برای عکس های فوری دستگاه استفاده می شود ، تقویت می کند.

کاربران شبکه هزینه CTSI را برای قرار دادن داده ها در زنجیره جانبی پرداخت می کنند.
CTSI همچنین با Descartes Rollups ایفای نقش می کند.
CTSI توسط DApps برای برون سپاری اجرای محاسبات قابل تأیید و اجرا برای نهادهایی که گره های دکارت را اجرا می کنند ، استفاده می شود.

نحوه خرید و خرید کارتزی (CTSI)

کارتسی قراردادهای هوشمند را به مرحله بعدی می برد. این مشکل فوری مقیاس پذیری و هزینه های بالای بلاکچین را با اجرای انواع راه اندازی خوش بینانه حل می کند. مهمتر از همه ، Cartesi با برنامه نویسی قرارداد هوشمند انقلابی ایجاد کرده است و به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا با پشته های نرم افزاری اصلی کدگذاری کنند. Noether زنجیره جانبی Cartesi است که برای داده های زودگذر بهینه شده است و داده های کم هزینه ای را در اختیار DApps قرار می دهد.

شما می توانید Cartesi (CTSI) را در هر صرافی پشتیبانی شده خریداری کنید. می توانید با خرید بیتکوین از هر صرافی بزرگ و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد داد و ستد این کوین را دارد ، به راحتی این کوین را خریداری کنید

پس از اتمام فرآیند KYC. از شما خواسته می شود روش پرداخت را اضافه کنید. در اینجا می توانید یک کارت اعتباری/بدهی ارائه دهید یا از انتقال بانکی استفاده کنید. هنگام استفاده از کارت هزینه های بیشتری از شما دریافت می شود اما خرید فوری نیز انجام می دهید. بسته به کشور محل اقامت ، انتقال بانکی ارزان تر اما کندتر خواهد بود.

 از آنجا که CTSI یک آلت کوین است ، باید کوین های خود را به مبادله ای که CTSI قابل معامله است منتقل کنیم ، در اینجا ما از Gate.io به عنوان مبادله خود استفاده می کنیم. Gate.io یک صرافی محبوب برای تجارت آلت کوین است و تعداد زیادی جفت آلت کوین قابل معامله دارد.

خلاصه

همانطور که از تجزیه و تحلیل ذکر شده در بالا مشخص است ، پیش بینی های Cartesi (CTSI) کاملاً متناقض هستند. هیچ توافق کلی در مورد تغییرات مثبت یا منفی قیمت CTSI در آینده وجود ندارد. در واقع ، رشد احتمالی آینده به عوامل مختلفی بستگی دارد: اعلانات، راه حل های تکنولوژیکی جدید پروژه های Cartesi ، به طور کلی محیط  دیجیتالی ، موقعیت حقوقی و غیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *