ارزهای رمزنگاری شده خود را نگه دارید و همزمان آنها را به کار بیندازید. cake اولین پلت فرم کاملاً شفاف است که جریان نقدی مداومی را برای شما ایجاد می کند. cake بستری است که به شما امکان می دهد با ایجاد جریان وجوه نقد و استفاده از پتانسیل های مالی غیرمتمرکز ، کنترل امور مالی خود را در دست بگیرید.

Cake  ، پلتفرمی که به کاربران امکان می دهد از طریق بورس سهام و گزینه های وام ، جریان نقدی ایجاد کنند ، یک پلت فرم با یک رابط کاربری تمیز ایجاد کرده است که به هر کسی از مبتدی تا سرمایه گذار گرسنه اجازه می دهد تا سود خود را برای ارز رمزنگاری شده خود با چند کلیک ساده روی یک دکمه.

تاریخچه پیدایش cake

کیک در اوایل سال ۲۰۱۹ توسط دکتر جولیان هوسپ و U-Zyn Chua به عنوان راهی برای آوردن مزایای درآمد منفعل به جریان اصلی از طریق یک رابط کاربری ساده تاسیس شد. دکتر هوسپ مدیرعامل و بنیانگذار و یک کارآفرین زنجیره ای ، متخصص بین المللی بلاکچین ، پزشک و یک ورزشکار حرفه ای سابق است.

U-Zyn Chua مدیر CTO و بنیانگذار است و به عنوان یکی از مشارکت کنندگان اولیه بیت کوین ، Ethereum و Dash و مشاور فعلی بلاک چین در وزارت دفاع سنگاپور خدمت کرده است. این شرکت در سراسر اروپا و آسیا توزیع شده است و دارای گزینه های محلی سازی ماندارین و آلمان است.

Lapis Service این شرکت تولید بازده بالا از دارایی هایی را که در حال حاضر اثبات سهام مانند Bitcoin و Ethereum نیستند ، برای کاربران آسان می کند. این شرکت در حال حاضر از طریق دسته های هفتگی که به مدت چهار هفته قفل می شوند ، ۸-۹٪ به کاربران خود علاقه مند می شود.

این رمزارز چگوه کار می کند؟

جالب اینجاست که cake  “DeFi” را به معنای عدم نظارت بر رعایت قوانین نمی داند. این شرکت با ارائه شفافیت کامل هم در استخر و هم در سرویس Lapis از بهترین جنبه های فناوری بلاکچین بهره می برد.

برای برقراری تعادل بین امنیت و شفافیت ، معاملات درون هر دسته از سرویس های Lapis هش می شوند و بعداً در انتهای دسته به صورت علنی آشکار می شوند. این به شرکت کنندگان دسته ای و حتی مردم اجازه می دهد تا جزئیات خاص هر معامله را بررسی کنند – از جمله قیمت اعتصاب ، حق بیمه و قیمت تسویه.

هش منتشر شده اطمینان می دهد که اطلاعات تجاری هنگام انتشار تغییر نمی کند.
کیک قصد دارد با راه اندازی وام USD در Q3 2020 و همچنین سایر ادغام های فیات ، سبد محصولات خود را تقویت کند. پشتیبانی فیات کیک نشانه تغییر استراتژی شرکت در جهت ارائه ترکیبی از راه حل های CeFi و DeFi همه در یک سیستم عامل است.

cake چیست؟ آشنایی با پلتفرم cake

پیشنهادات رمزارز cake

یکی از پیشنهادات منحصر به فرد این شرکت ، اولین ارائه دهنده سهام DeFiChain (DFI) است – یک بلاکچین کاملا غیرمتمرکز که به طور خاص برای معاملات با سرعت بالا DeFi طراحی شده است. کاربران ۲۵ درصد APR در Cake’s DFI Pool کسب می کنند و جوایز بلوکی هر ۲۶ ثانیه پرداخت می شود.

این واقعیت که کیک راهی برای کسب سود به کاربران ارائه می دهد نه تنها از طریق مشارکت با DASH ، PIVX ، Zcoin ، DeFiChain (DFI) بلکه از طریق گزینه های Bitcoin و Ethereum نیز یکی دیگر از موارد استفاده بی نظیر از جلسه CeFi با DeFi است. به همین دلیل این شرکت اخیراً از رشد هفت درصدی هفته به هفته برای کاربران جدید و سپرده ها گذشته است.

کیک راحتی و انعطاف پذیری توکن های جمع آوری بدون محدودیت پایین را به کاربران ارائه می دهد. این شرکت همچنین گزارش های بیانیه هفتگی و فرایندهایی را برای ترکیب در زمان واقعی ارائه می دهد – به کاربران اجازه می دهد تا با یک کلیک از شگفتی های جالب توجه استفاده کنند.

به طور کلی ، نام Cake DeFi ممکن است کسانی را که فکر می کنند DeFi همیشه به محصولی تبدیل می شود که استفاده از آن سخت است ، گمراه کند. کیک بهترین عناصر DeFi و CeFi را برای کاربران ترکیب می کند تا بتوانند از بالاترین نرخ هایی که سهام مالی و متمرکز می توانند ارائه دهند ، امور مالی می تواند از طریق یک نهاد ثبت شده و مجاز سنگاپور به روش ساده ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *