یک راهنمای تبادل ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های خارج از آن را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی Bybit شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات عمومی

Bybit یک صرافی ارز رمزنگاری شده از جزایر ویرجین انگلیس است. در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی ، بایت در وب سایت خود اعلام کرد که بیش از ۱٫۲ میلیون کاربر دارند که بسیار چشمگیر است.

Bybit یک بورس مشتقات رمزنگاری است که در آن می توانید با اهرم ۱۰۰ برابر تعداد معینی دارایی معامله کنید. اما این همه آن چیزی نیست که می توانید تجارت کنید. در این سیستم عامل حتی معاملات قراردادهای آتی سه ماهه نیز امکان پذیر است. این قراردادها براساس چرخه تقویم آن منقضی می شوند و به قیمت لحظه ای نزدیک می شوند. یک مزیت اصلی این است که کاربران دیگر نیازی به پرداخت هزینه های مالی ندارند.

ادعا می شود موتور تطبیق Bybit حداکثر ۱۰۰۰۰۰ TPS (تراکنش در ثانیه) را دارد که برای هر کسی که علاقه مند به تجارت با اهرم است ، بسیار چشمگیر و آینده ای عالی است. ما “گویا” می گوییم زیرا هیچ راهی برای تأیید این اطلاعات وجود ندارد ، زیرا ما به هیچ وجه به آنها اعتماد نداریم. Bybit به طور مداوم ایمنی و قابلیت اطمینان سیستم عامل تجارت را بهبود می بخشد. به عنوان مثال ، در ۲ دسامبر ۲۰۲۰ ، آنها تعدادی از پیشرفتهای پلت فرم را بهبود بخشیدند که باعث شد ۵۰٪ سریعتر قرارگیری سفارشات ، نیاز به ۵۰٪ بار پردازنده و حافظه کمتر برای پلتفرم تجاری و اتصال به EMEA و آمریکای لاتین ۵۰۰٪ سریعتر باشد .

پشتیبانی موبایل Bybit

این پلتفرم نه تنها برای دسک تاپ ، بلکه تلفن های همراه Android و Apple نیز در دسترس است. امروزه بیشتر معامله گران در دنیای رمزنگاری معاملات خود را از طریق دسکتاپ انجام می دهند (حدود ۷۰٪ یا همین حدود). با این حال ، به طور طبیعی افرادی خارج از کشور هستند که می خواهند این کار را از طریق تلفن هوشمند خود نیز انجام دهند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید ، این پلتفرم همچنان می تواند برای شما مناسب باشد ، زیرا یک برنامه تلفن همراه بومی دارد (برخلاف BitMEX).

Bybit چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

معاملات اهرمی

همانطور که در بالا ذکر شد ، Bybit به شما امکان تجارت با اهرم را می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید در معرض افزایش یا افزایش قیمت رمزگذاری مشخصی باشید ، بدون اینکه در واقع دارایی لازم را داشته باشید. این کار را با “اهرم کردن” تجارت خود انجام می دهید. به زبان ساده ، این بدان معنی است که شما از بورس برای شرط بندی بیشتر وام می گیرید. در این سیستم عامل می توانید به اندازه ۱۰۰ برابر اهرم دریافت کنید.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما ۱۰۰ دلار در حساب معاملاتی خود دارید و این مبلغ را شرط می بندید که BTC مدت طولانی (به عنوان مثال افزایش ارزش) داشته باشد. اگر ارزش BTC در این صورت با ۱۰٪ افزایش یابد ، ۱۰ دلار درآمد کسب می کردید. اگر از ۱۰۰ برابر اهرم استفاده کرده باشید ، موقعیت اولیه ۱۰۰ USD شما به یک موقعیت ۱۰،۰۰۰ USD تبدیل می شود ، بنابراین می توانید ۱۰۰۰ دلار اضافی (۹۹۰ دلار بیشتر از معامله خود را استفاده نکرده باشید) درآمد کسب کنید. با این حال ، هرچه از اهرم فشار بیشتری استفاده کنید ، فاصله تا قیمت تصفیه شما کمتر می شود. این بدان معناست که اگر قیمت BTC در جهت مخالف حرکت کند (برای این مثال پایین می آید) ، پس فقط باید درصد بسیار کمی کاهش یابد تا شما بتوانید کل ۱۰۰ USD را که شروع کرده اید از دست دهید. باز هم ، هرچه از اهرم فشار بیشتری استفاده کنید ، حرکت معکوس قیمت باید کاهش یابد تا سرمایه خود را از دست دهید. بنابراین ، همانطور که تصور می کنید ، تعادل بین ریسک و پاداش در معاملات اهرمی کاملاً دقیق تنظیم شده است (هیچ گونه سود بدون ریسکی وجود ندارد).

برنامه ارجاع

مانند اکثر صرافی های دیگر که معاملات اهرمی را انجام می دهند ، Bybit نیز یک برنامه ارجاع دارد. برنامه ارجاع به هر کاربری که مشتری ارجاعی دارد به شما پاداش می دهد که حداقل ۰٫۰۲ BTC سپرده گذاری کرده باشد ۱۰ دلار پاداش می دهد. این سخاوتمندانه ترین برنامه ارجاعی نیست که در مورد آن شنیده ایم. اما سلام ، از هیچ چیز بهتر است!

نمای تجاری Bybit

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که به طور معمول در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت از ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

سرمایه گذاران ایالات متحده

سرمایه گذاران ایالات متحده ممکن است در اینجا تجارت نکنند. محرومیت از سرمایه گذاران ایالات متحده در درجه اول به دلایل نظارتی است. رژیم حقوقی ایالات متحده تعهداتی را به بسیاری از شرکت های پذیرنده بودجه از سرمایه گذاران آمریکایی تحمیل می کند. اگر یک سرمایه گذار آمریکایی هستید ، ناامید نشوید! چرا سعی نمی کنید با استفاده از فیلترهای موجود در لیست ارز رمزنگاری شده ، بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده برای تجارت خود را پیدا کنید؟ بررسی کنید

هزینه های Bybit

هزینه های معاملاتی Bybit

هر معامله ای بین دو طرف اتفاق می افتد: سازنده که سفارش آن قبل از معامله در دفترچه سفارش وجود دارد و گیرنده ، سفارشی را که مطابق سفارش سازنده باشد (یا “می گیرد”) قرار می دهد. ما سازندگان را برای “سازندگان” فرا می خوانیم زیرا سفارشات آنها نقدینگی را در بازار ایجاد می کنند. سازندگان کسانی هستند که این نقدینگی را با تطبیق سفارشات سازندگان با سفارش خود “می گیرند”.

در Bybit ، برای هر سفارش گیرنده ۰٫۰۷۵٪ شارژ می شود. این مقایسه با متوسط ​​هزینه جهانی گیرنده صنعت جهانی برای مبادلات متمرکز منظم دشوار است ، زیرا ابزارهای معامله شده در صرافی های مختلف نیز متفاوت از یکدیگر هستند. در هر صورت ، ۰٫۰۷۵٪ یک هزینه عادلانه است.

Bybit چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

وقتی نوبت به سازندگان می رسد ، هزینه آنها -۰٫۰۲۵٪ است. این اساساً به این معنی است که هر سازنده ای برای تجارت پول می گیرد. برای روشن کردن ، بگوییم که شما سازنده سفارشی هستید که ارز رمزنگاری شده را به قیمت ۱۰۰۰ دلار خریداری می کنید. این بدان معناست که شما به جای پرداخت ۱۰۰۰ دلار ، فقط باید ۹۹۷٫۵۰ دلار بپردازید. این یک ویژگی کاملاً رقابتی است.

هزینه های برداشت Bybit

هنگام برداشت BTC از بستر تجاری Bybit ، باید ۰٫۰۰۰۵ BTC بپردازید. این ۴۰٪ کمتر از متوسط ​​هزینه برداشت صنعت BTC در صنعت جهانی (۰٫۰۰۰۸ BTC) است و بنابراین هزینه برداشت بسیار رقابتی نیز می باشد.

روش های سپرده گذاری

Bybit هیچ سپرده ارز فیات را قبول نمی کند. این بدان معناست که سرمایه گذاران جدید (یعنی سرمایه گذاران بدون هیچگونه دارایی رمزنگاری قبلی) نمی توانند در اینجا تجارت کنند. برای خرید اولین رمزنگاری های خود ، به صرافی ای به اصطلاح entry-level نیاز دارید که صرافی ای است که سپرده ارز فیات را می پذیرد. با استفاده از فیلترهای Exchange ما یکی را پیدا کنید!

هزینه های کم معاملات برای هر سرمایه گذار رمزنگاری بسیار مهم است. همه مبادلات زیر نیز – مانند صرافی فوق – هزینه های معاملاتی بسیار کمی دارند (برخی از آنها حتی هزینه تجارت را نیز نمی گیرند):

BaseFEX

BitMEX

Indodax

Liquid

Coincheck

PrimeXBT

Bilaxy

Binance

CryptalDash

Crex24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *