BTSE Exchange یک صرافی ارز های رمزنگاری شده است که در امارات متحده عربی ثبت شده است. از سپتامبر ۲۰۱۸ فعال است.

این بورس اصطلاحاً بورس مشتقات است ، به این معنی که آنها روی معاملات مشتقات تمرکز دارند. مشتق ابزاری است که براساس ارزش دارایی دیگر (به طور معمول سهام ، اوراق قرضه ، کالاها و غیره) قیمت گذاری می شود. در دنیای ارزهای رمزنگاری شده ، مشتقات بر این اساس ارزش خود را از قیمت ارزهای رمزپایه خاص بدست می آورند. می توانید در اینجا به معاملات مشتقات متصل به رمزنگاری های زیر بپردازید: BTC ، ETH ، LTC ، USDT ، TUSD و USDC.

بعنوان برخی از مزایای اصلی این پلتفرم ، BTSE Exchange اشاره می کند که تقریباً هیچ زمان کمتری ندارد ، اینکه دارای یک موتور معاملاتی است که می تواند بیش از ۱ میلیون درخواست سفارش در ثانیه را انجام دهد و ۹۹٫۹٪ از کل بودجه برگزار شده در سکو در سردخانه است. این مزایا همه با کیفیت و چشمگیر هستند.

پشتیبانی موبایل BTSE Exchange

بیشتر معامله گران رمزنگاری احساس می کنند که دسک تاپ بهترین شرایط را برای تجارت خود فراهم می کند. صفحه نمایش رایانه بزرگتر است و در صفحات بزرگتر ، اطلاعات مهم دیگری که بیشتر معامله گران تصمیمات تجاری خود را بر اساس آنها بنا می کنند ، به طور همزمان قابل مشاهده است. نمودار معاملات نیز برای نمایش آسان تر خواهد بود. با این حال ، همه سرمایه گذاران رمزنگاری برای تجارت خود به دسک تاپ نیاز ندارند. برخی ترجیح می دهند تجارت رمزنگاری خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند. اگر شما هم یکی از آن معامله گران هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید بستر معاملاتی BTSE Exchange با موبایل نیز سازگار است.

BTSE Exchange چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

معاملات اهرمی

BTSE Exchange همچنین معاملات اهرمی را به کاربران خود ارائه می دهد. آنها هم دائمی (یعنی معاملات آتی بدون تاریخ انقضا) و هم آتی با تاریخ انقضا را ارائه می دهند. حداکثر سطح اهرم برای دائم و غیر دائمی آنها ۱۰۰ برابر است (یعنی یک صد برابر مبلغ مربوطه).

احتیاط ممکن است برای کسی مفید باشد که قصد تجارت اهرمی را دارد. معاملات اهرمی می تواند منجر به بازدهی کل شود اما برعکس – به ضررهای گسترده نیز منجر شود.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما ۱۰۰ دلار در حساب معاملاتی خود دارید و این مبلغ را شرط می بندید که طولانی مدت BTC (یعنی افزایش ارزش). اگر ارزش BTC در این صورت با ۱۰٪ افزایش یابد ، ۱۰ دلار درآمد کسب می کردید. اگر از ۱۰۰ برابر اهرم استفاده کرده باشید ، موقعیت اولیه ۱۰۰ USD شما به یک موقعیت ۱۰،۰۰۰ USD تبدیل می شود ، بنابراین در عوض ۱۰۰۰ دلار (۹۹۰ دلار بیشتر از معامله خود را استفاده نکرده اید) درآمد کسب خواهید کرد. با این حال ، هرچه از اهرم فشار بیشتری استفاده کنید ، فاصله تا قیمت تصفیه شما کمتر می شود.

این بدان معناست که اگر قیمت BTC در جهت مخالف حرکت کند (برای این مثال پایین می آید) ، پس فقط باید درصد بسیار کمی کاهش یابد تا شما بتوانید کل ۱۰۰ USD را که شروع کرده اید از دست دهید. باز هم می گویم ، هرچه از اهرم فشار بیشتری استفاده کنید ، حرکت معکوس قیمت باید کاهش یابد تا سرمایه خود را از دست دهید. بنابراین ، همانطور که تصور می کنید ، تعادل بین ریسک و پاداش در معاملات اهرمی کاملاً دقیق تنظیم شده است (هیچ گونه سود بدون ریسکی وجود ندارد).

نمای تجاری  BTSE Exchange

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آن می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید. همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید نمای تجاری فوق برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را متناسب با نمای معاملات پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

BTSE Exchange چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

میز فرابورس

بگذارید بگوییم که شما مقدار بسیار زیادی از یک ارز رمزنگاری شده خاص را در اختیار دارید. شما می خواهید آن مبلغ را بفروشید. آیا باید مانند بقیه در یک سیستم معاملاتی منظم این کار را انجام دهید؟ شاید نه. یکی از دلایل بسیاری برای اجرای معاملات بزرگ در خارج از محل عادی بازار این است که معاملات بزرگ ممکن است بر قیمت بازار رمزنگاری مربوطه تأثیر بگذارد. دلیل دیگر ، که به موارد ذکر شده مرتبط است ، این است که ممکن است کتاب سفارش برای انجام تجارت مربوطه ، بسیار نازک باشد. راه حلی برای این مشکلات همان چیزی است که ما آن را OTC-trading (Over The Counter) می نامیم.

BTSE Exchange معاملات فرابورس را ارائه می دهد که ممکن است برای همه نهنگ های خارج از کشور (و شاید همچنین برای تمام “دلفین ها”) مفید باشد.

هزینه های BTSE Exchange

هزینه های معاملاتی BTSE Exchange

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. بسیاری از مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شود. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد. سازندگان کسانی هستند که سفارشاتی را به کتاب سفارش اضافه می کنند و بدین ترتیب در سیستم عامل نقدینگی ایجاد می کنند.

این سیستم عامل از خریداران به ازای هر معامله ۰٫۱۲٪ و برای سازندگان ۰٫۱۰٪ هزینه دریافت می کند. این هزینه های گیرنده و سازنده هر دو کمتر از میانگین صنعت قدیم و جدید صنعت جهانی برای مبادلات متمرکز است. میانگین صنایع در طول تاریخ در حدود ۰٫۲۰-۰٫۲۵٪ بوده است اما اکنون شاهد ظهور میانگین صنایع جدید در حدود ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ هستیم. طبق آخرین مطالعه تجربی در مورد این موضوع ، متوسط ​​هزینه های خریدار معاملات spot در صنعت ۰٫۲۱۷ درصد و متوسط ​​هزینه های سازنده معاملات spot در صنعت ۰٫۱۶۴ درصد بوده است.

BTSE Exchange چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

با توجه به هزینه معاملات قرارداد ، متصدیان ۰٫۰۴٪ پرداخت می کنند. اما حق الزحمه خریداران معاملات حتی قوی ترین امتیاز BTSE Exchange نیست. در این بستر سازندگان برای تجارت پول دریافت می کنند. هزینه های سازنده قرارداد تجارت BTSE Exchange -0.01 است. به طور طبیعی ، این برای سازندگان در معاملات قرارداد در این صرافی بسیار مهم است. ما واقعاً تحت تأثیر آن قرار گرفته ایم. فقط دوازده صرافی دیگر در جهان وجود دارد که هزینه های سازنده منفی دارند.

در مقایسه با متوسط ​​هزینه های صنعت تجارت قراردادها ، هزینه های دریافت شده توسط BTSE Exchange بسیار کمتر از حد متوسط ​​است. میانگین صنعت تجارت قراردادها برای متصدیان ۰٫۰۶۴٪ و برای سازندگان ۰٫۰۱۴٪ است.

BTSE Exchange همچنین به مشتریانی که به حجم معاملات خاصی دست می یابند یا تعداد بیشتری توکن BTSE (Token های بومی بورس) دارند ، تخفیف هزینه معاملات ارائه می دهد.

هزینه های برداشت BTSE Exchange

BTSE Exchange برای هر بار برداشت BTC ، مبلغ ۰٫۰۰۰۵ BTC را برداشت می کند. این هزینه درست زیر متوسط ​​صنعت است. میانگین صنعت جهانی فعلی کمی بالاتر از ۰٫۰۰۰۶ BTC در هر برداشت BTC است ، بنابراین یک پیشنهاد رقابتی توسط BTSE Exchange از این لحاظ است.

روش های سپرده گذاری و سرمایه گذاران ایالات متحده

روش های سپرده گذاری

علاوه بر واریز ارز رمزنگاری شده به سیستم عامل ، BTSE Exchange به شما امکان می دهد ارز فیات را نیز واریز کنید. با این حال ، فقط از طریق انتقال وجه (نه کارت اعتباری یا بدهی). با توجه به اینکه سپرده های ارزی فیات در این بستر معاملاتی امکان پذیر است ، این بستر واجد شرایط به عنوان “مبادله سطح ورود” است ، و آن را به یک مبادله تبدیل می کند که سرمایه گذاران جدید رمزنگاری می توانند سفر خود را به دنیای جالب رمزنگاری آغاز کنند.

BTSE Exchange چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتالBTSE Exchange چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC). اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند.

مثالهای زیادی وجود دارد که SEC از بورسهای رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta بخاطر راه اندازی صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

مشخص نیست که آیا BTSE Exchange به سرمایه گذاران آمریکایی اجازه می دهد یا خیر. ما شرایط و ضوابط آنها را خوانده ایم و منع صریح سرمایه گذاران آمریکایی را پیدا نکرده ایم. ما از هر یک از سرمایه گذاران آمریکایی می خواهیم که نظر خود را درباره مجاز بودن معاملات خود در صرافی BTSE اعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *