Bitcoin Standard Hashrate Token-BTCST این مشکل را با آوردن نقدینگی درجه مبادله به استخراج بیتکوین حل می کند.یک محدودیت مهم برای مشارکت در استخراج بیتکوین تعداد محدود گزینه های خروج است.

هر BTCST با ۰٫۱ ترااهاش در ثانیه (“TH/s”) از قدرت استخراج بیتکوین تضمین می شود. با قرار دادن BTCST ، دارندگان توکن ها توزیع های روزانه بیتکوین را دریافت می کنند که مربوط به قدرت استخراج است.

علاوه بر این ، زیرا قیمت بازار این ارز به عنوان جریان نقدی تخفیف یافته قدرت استخراج زیرین قابل تعیین است ، BTCST در معاملات ثانویه به عنوان توکن اهرمی بیتکوین بدون خطر انحلال عمل می کند. BTCST یک بازار کارآمد برای قدرت استخراج بیتکوین ایجاد خواهد کرد.

Binance Launchpool ، یک پروژه جدید با هدف ارائه تجربه مالی غیر متمرکز (DeFi) به کاربران Binance و جایی که معامله گران می توانند در ازای دریافت سهام -پاداش های جدیدی به دست آورند ، اولین پروژه خود را در سال جاری راه اندازی کرد – که رمز استاندارد Bitcoin Hashrate Token (BTCST) نامیده می شود. )

تیم Binance خاطرنشان کرد: هدف BTCST این است که با ارائه نقدینگی “درجه مبادله” به استخراج بیتکوین به مشکل “گزینه های خروج محدود” بپردازد و در معاملات ثانویه ، این ارز به عنوان یک “توجیه” بیتکوین “عاری از خطر انحلال” عمل می کند.

هدف BTCST پل نقدینگی به بازار استخراج بیتکوین است. این به کاربران این امکان را می دهد تا با هزینه کم در معرض پاداش های استخراج و قدرت هش در هر اندازه قرار گیرند. هدف نهایی این برنامه افزایش نقدینگی و کارایی بازارهای قدرت استخراج است.

همچنین اشاره کردند که BTCST از یک بازار “کارآمد” برای قدرت استخراج بیتکوین (BTC) پشتیبانی می کند به نحوی که تا حدودی شبیه به این است که Grayscale Bitcoin Trust نقدینگی نهادی را برای ارز دیجیتالی اصلی تأمین می کند یا ایجاد می کند.

گزارش شده است که این ارز توسط CertiK ، یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت بلاکچین ، “در ممیزی امنیتی نمره ۹۸ از ۱۰۰ را کسب کرده است”.

BTCST چیست؟آشنایی با پلتفرم BITCOIN STANDARD HASHRATE TOKEN

بنیانگذاران BTCST

BTCST در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۰ در Binance Smart Chain (BSC) راه اندازی شد.

الکس ژائو ، بنیانگذار و CTO در BTCST ، اظهار داشت:

“در مقایسه با استخراج ابری معمولی ، BTCST روح غیر متمرکز بلاکچین را به تصویر می کشد ، با توزیع پاداش های استخراج شده توسط قراردادهای هوشمند که با شفافیت کامل در زنجیره هستند.”

دیزی ژانگ ، بنیانگذار BTCST ، اظهار داشت:

استانداردسازی و توکن سازی هش ریت که توسط این ارز امکان پذیر شده است [می تواند] نقدینگی را برای استخراج بیتکوین به ارمغان بیاورد ، تا حدی که قبلاً مشاهده نشده بود. استخراج کنندگان و معامله گران برای اطمینان از هر دو طرف سود می برند. به طور خاص ، در مقابل بازار قوی گاو ، BTCST شامل پتانسیل های عظیمی است که به اعتقاد من بازار را فرا می گیرد. “

چانگ پنگ ژائو ، مدیرعامل Binance ، خاطرنشان کرد:

BTCST در حال حاضر در زنجیره هوشمند Binance به عنوان یک پلتفرم استخراج Cloud مستقر شده است ، و ما از پروژه از طریق استخر استخراج خود پشتیبانی می کنیم. خوشحالیم که به همکاری با BTCST در توسعه بیشتر آن از طریق Binance Launchpool ادامه می دهیم. “

شایان ذکر است ، این اعلامیه از سوی Binance اندکی پس از آن صورت گرفت که سقف بازار ارزهای دیجیتالی برای اولین بار در تاریخ از مرز ۱ تریلیون دلار عبور کرد.

تیم بایننس خاطرنشان کرد که کاربران نهادی و خرده فروشی که وارد بازار دارایی های دیجیتال می شوند بیتکوین (BTC) را به عنوان رمز ارز انتخابی انتخاب کرده اند که به ارسال قیمت ها به بالاترین سطح کمک می کند. بایننس افزود که هجوم سرمایه “نقطه عطفی احتمالی برای ارزهای دیجیتالی است ، زیرا علاقه اصلی به بیتکوین افزایش می یابد.”

بایننس در ادامه خاطرنشان کرد:

“رقم ۱ تریلیون دلار بدون شک یک پیروزی برای علاقمندان و مدافعان قدیمی ارزهای دیجیتال است که قبل از عقب نشینی ، ارزش کل بازار را در ۸۱۴٫۳ میلیارد دلار در ژانویه ۲۰۱۸ مشاهده کردند. اما با افزایش شتاب در هفته های اخیر ، نقطه عطف بعدی ممکن است نزدیک باشد. سایر ارزهای دیجیتالی نیز افزایش چشمگیر قیمت را ثبت کرده اند. “

چه چیزی بیتکوین استاندارد Hashrate Token را منحصر به فرد می کند؟

BTCST یک رمز وثیقه با قدرت استخراج واقعی بیت کوین است. با در نظر گرفتن BTCST ، دارندگان می توانند سهم روزانه بیتکوین را که مطابق با قدرت استخراج معامله است دریافت کنند. به این ترتیب ، BTCST به کاربران امکان می دهد بیتکوین را از داخل اکوسیستم امور مالی غیر متمرکز (DeFi) استخراج کنند.

توکن های BTCST تنها زمانی می توانند صادر شوند که ماینرهای واجد شرایط استاندارد و توکن هش بیتکوین را انتخاب کنند. به همین دلیل این پروژه هیچ رویداد فروش خصوصی یا عمومی نداشته است. سقف کل عرضه با مجموع همه توکن های BTCST که روی برنامه قرار داده شده است تعیین می شود.

این ارز بر اساس استاندارد BEP-20 است. به منظور محاسبه پاداش کاربر ، تصاویری از موجودی کاربران و موجودی کل مجموعه هر ساعت گرفته می شود. درصد عملکرد سالیانه (APY) و موجودی کل هر استخر در زمان واقعی به روز می شود و توکن ها فقط در یک زمان می توانند در یک استخر ذخیره شوند. کاربران می توانند در هر زمان وجوه خود را پس انداز کرده و در هر یک از دیگر مجموعه های موجود شرکت کنند.

BTCST یک پلتفرم استخراج ابری است که روی زنجیره هوشمند Binance مستقر شده است. این برنامه پرداخت های روزانه را ارائه می دهد که توسط یک برنامه غیر متمرکز (DApp) اجرا می شود.

چند کوین بیتکوین استاندارد Hashrate (BTCST) در گردش است؟

جزئیات BTCST Launchpool:

 • نام توکن: Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST)
 • حجم معاملات ۲۴ ساعته ۸،۱۶۰،۶۰۹ دلار آمریکا است.
 • رتبه فعلی ۱۸۰ است ،
 • با ارزش بازار زنده ۲۵۵،۴۶۸،۱۲۸ دلار آمریکا.
 • دارای حجم گردش ۱۱،۴۱۷،۱۱۱ کوین BTCST
 • عرضه ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ کوین BTCST.

BTCST چیست؟آشنایی با پلتفرم BITCOIN STANDARD HASHRATE TOKEN

چگونه و از کجا BTCST بخریم؟

اگر می خواهید بدانید از کجا Bitcoin Standard Hashrate Token را بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات در Bitcoin Standard Hashrate Token در حال حاضر Binance ، Hotcoin Global ، Gate.io ، Pionex و PancakeSwap (V2) هستند.

چگونه شبکه رمز بیتکوین استاندارد Hashrate امن است؟

استخر Binance به عنوان حسابرس BTCST عمل می کند و مشروعیت و شفافیت را تضمین می کند. BTCST یک پروتکل دارایی است که دارایی های هش بیتکوین را به DeFi می رساند و به عنوان پایه ای برای سایر پروتکل های معاملاتی ، وام دهی و استقراض DeFI عمل می کند.

این ارز در قالب یک سازمان خودمختار غیر متمرکز (DAO) اداره می شود. دارندگان توکن، استخراج کنندگان و جامعه گسترده تر توکن به طور جمعی در مورد مسائل مادی مرتبط با پروژه تصمیم گیری می کنند. کلیه پیشنهادات ، آرا و نتایج در زنجیره ثبت و افشا می شود.

خلاصه

همانطور که از تحلیل های ذکر شده در بالا مشخص است ، پیش بینی های BTCST بسیار متناقض هستند. هیچ توافق کلی در مورد تغییرات مثبت یا منفی قیمت BTCST در آینده وجود ندارد. در واقع ، رشد احتمالی آینده به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • اعلان ها
 • راه حل های جدید تکنولوژیکی پروژه های استاندارد Bitcoin Hashrate Token
 • محیط دیجیتالی
 • موقعیت حقوقی
 • و غیره.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *