یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی BTC-Alpha شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

BTC-Alpha صرافی ارز رمزنگاری شده است که دفتر مرکزی آن در انگلستان قرار دارد. انگلستان کشوری است که بدون شک بیشترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان را دارد. حداقل این را می دانیم.

نمای تجاری BTC-Alpha

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

هزینه های BTC-Alpha

هزینه های معاملاتی BTC-Alpha

همانطور که مطمئناً می دانید ، تعدادی از صرافی های رمزنگاری برتر وجود دارد که هزینه های مختلفی بین گیرندگان و سازندگان دریافت نمی کنند. معمولاً می گویید که هزینه های معاملاتی این صرافی ها “مسطح” است. این صرافی هزینه معاملات مسطح ۰٫۲۰٪ را ارائه می دهد. در نتیجه صرافی به این موضوع اهمیت نمی دهد که شما یک گیرنده یا سازنده هستید. برای سرمایه گذارانی که ترجیح می دهند سفارشات موجود را از دفتر سفارش تحویل بگیرند ، این ممکن است یک مدل جذاب هزینه تجارت باشد.

هزینه معاملات معاملات ۰٫۲۰٪ مطابق با متوسط ​​صنعت است که می توان گفت حدود ۰٫۲۵٪ است.

همانند بسیاری از صرافی های دیگر ، BTC-Alpha برای معامله گرانی که معاملات خود را در بورس در یک سطح معاملات انجام داده اند ، هزینه معاملات کمتری را نیز ارائه می دهد. سطوح مربوطه در جدول زیر ذکر شده است:

هزینه های برداشت BTC-Alpha

این پلت فرم معاملاتی هنگام برداشت BTC هزینه برداشت را به مبلغ ۰٫۰۰۱۳۵ BTC دریافت می کند. این بالاتر از حد متوسط ​​صنعت است. متوسط ​​هزینه جهانی برداشت BTC در صنعت جهانی می توان گفت در حدود ۰٫۰۰۰۸ BTC (طبق مطالعه ما ۰٫۰۰۰۸۱۲ BTC). این بدان معنی است که هزینه برداشت BTC-Alpha بیش از ۶۵٪ بیشتر از متوسط ​​صنعت است.

روشهای سپرده گذاری

در BTC-Alpha می توانید از هر یک از سیستم های پرداخت پشتیبانی شده توسط صرافی ، ارز فیات واریز کنید. این سیستم های پرداخت در حال حاضر شامل موارد دیگر ، NixMoney و Epay هستند. واریز ارزهای رمزپایه به همان روشی که در مبادلات ارزهای رمزپایه مرسوم است (به طور مستقیم از کیف پول ارزهای رمزپایه) معمول است.

صرافی بررسی شده در بالا دارای تعداد زیادی ارز رمزپایه پشتیبانی شده است. اگر تعداد زیادی ارز رمزپایه پشتیبانی شده عامل مهمی در انتخاب صرافی ارز رمزنگاری شده برای شما باشد ، می توانید مبادلات زیر را نیز بررسی کنید:

  1. Changelly
  2. Bleutrade
  3. YoBit
  4. Cex.io
  5. KuCoin
  6. Trade Satoshi
  7. BitMEX
  8. OKEX
  9. Exrates

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *