BORED APE YACHT CLUB چیست؟

میمون‌های NFT با ظاهری بی‌علاقه BORED APE YACHT CLUB هستند. به همین دلیل است که این NFT های فزاینده اتریوم بسیار پرتقاضا هستند.

BORED APE YACHT CLUB مجموعه ای محبوب از تصاویر پروفایل NFT است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است.
آنها معمولاً هزاران دلار به فروش می‌رسند و تعداد فزاینده‌ای از افراد مشهور NFT را خریداری می‌کنند.
آواتارهای NFT در سال ۲۰۲۱ منفجر شدند و میلیون‌ها دلار برای تصاویر فردی که می‌توانستند جمع‌آوری شوند و در رسانه‌های اجتماعی استفاده شوند را به خود اختصاص دادند و میلیاردها دلار حجم معاملات جمعی را در این فرآیند افزایش دادند.

کریپتوپانک‌ها NFT‌های OG Ethereum هستند که در سال ۲۰۱۷ ایجاد شده‌اند – قبل از اینکه هرکسی خارج از متخصصان دیجیتال ، کلکسیون‌های دیجیتالی کمیاب را بداند یا به آنها اهمیت دهد. اما در میان پروژه‌های اخیر که از کریپتوپانک الهام گرفته شده است، هیچ کدام بزرگتر از این مجموعه نیست.

Bored Ape NFT اکنون بیش از ۷۵۰ میلیون دلار حجم معاملات، از جمله مجموعه های مختلف بعدی، به ازای هر داده از CryptoSlam ایجاد کرده است. و آنها به طور فزاینده ای نماد منتخب توییتر NFT برای ورزشکاران، نوازندگان و غیره هستند.

BORED APE YACHT CLUB چیست؟

BORED APE YACHT CLUB که توسط Yuga Labs توسعه یافته است، مجموعه ای از ۱۰۰۰۰ عکس نمایه است که به صورت NFT در بلاکچین اتریوم ساخته شده است. یک NFT یا توکن غیرقابل تعویض، مانند سند مالکیت یک کالای دیجیتالی عمل می‌کند و به خریداران اجازه می‌دهد ثابت کنند که مالک نسخه یکتا آن تصویر هستند. در این مورد، خریداران تصویری از یک میمون بی‌علاقه با ویژگی‌ها و لوازم جانبی تولید شده به‌طور تصادفی دارند. هیچ دو تصویری دقیقاً شبیه هم نیستند.

BORED APE YACHT CLUB در این جبهه تنها نیست. بسیاری از مجموعه‌های عکس پروفایل NFT (PFP)، از جمله:

  • World of Women
  • و Cool Cats

اخیراً ظهور کرده‌اند.

اما Bored Apes پایگاه مشتاقی از کلکسیونرها را پیدا کرده است، به علاوه امتیازاتی نیز وجود دارد.

چه چیز خاصی در مورد آنها وجود دارد؟

همانطور که از نام آن پیداست، BORED APE YACHT CLUB به عنوان یک انجمن یا سازمان اجتماعی انحصاری به حساب می‌آید، و داشتن یکی از NFT‌های ارزنده، این عضویت را باز می‌کند.

به عنوان مثال، کاربران را به یک سرور انحصاری Discord دسترسی پیدا می‌کند، جایی که صاحبان همکار – از جمله افراد مشهور – در آن قرار می‌گیرند و چت می‌کنند. و میمون‌ها تمایل دارند در رسانه‌های اجتماعی دور هم جمع شوند، جایی که آواتارهای آشنا به‌طور فزاینده‌ای یک برادر دیجیتالی را متحد کرده‌اند.

شاید مهم‌تر از آن، داشتن Bored Ape NFT به شما امکان دسترسی به کلکسیون‌های NFT اضافی را می‌دهد، که می‌توان آن‌ها را با مقادیر بالقوه قابل‌توجهی پول نقد دوباره فروخت.

آزمایشگاه‌های یوگا ابتدا NFT‌های رایگان سگ Bored Ape Kennel Club را به صاحبان Bored Ape ارائه کرد و سپس NFT‌های “سرم جهش یافته” رایگان را منتشر کرد که تصویر باشگاه قایق بادبانی میمون جهش یافته را ایجاد کرد. تقریباً مانند پرداخت یک بار هزینه برای یک طرح اشتراک مداوم برای NFTها و هدیه‌ها است.

BORED APE YACHT CLUB چیست؟

نحوه خرید BORED APES

Bored Ape Yacht Club NFTها از طریق بازارهای ثانویه، به ویژه OpenSea در دسترس هستند. برای خرید:

  • Bored Ape Yacht Club
  • Bored Ape Kennel Club
  • یا Mutant Ape Yacht Club NFT

در OpenSea، به سادگی از صفحه پروژه برای هر کدام دیدن کنید تا کل مجموعه را مشاهده کنید.

برخی ممکن است برای فروش با قیمت ثابت فهرست شوند، در حالی که برخی دیگر می توانند برای حراج فهرست شوند. برای خرید NFT در سایت به یک کیف پول اتریوم مانند MetaMask و همچنین اتریوم کافی برای پوشش هزینه خرید و هزینه تراکنش اتریوم نیاز دارید.

آینده

از نظر تشخیص نام، BORED APE YACHT CLUB مسلماً شناخته‌شده‌ترین مجموعه عکس پروفایل NFT است که با کریپتوپانک‌ها برای اسلات برتر بازی می‌کند.

استفن کری، قهرمان سه دوره NBA، در آگوست ۲۰۲۱ یک اتریوم به ارزش ۱۸۰۰۰۰ دلار خریداری کرد و به فهرستی از صاحبان ورزشکار که شامل جاش هارت و تایریس هالیبرتون، ستاره های NBA و همچنین دز برایانت و فون میلر بازیکنان NFL می شود، پیوست.

موزیسین هایی از جمله امینم، استیو آئوکی و تیمبالند نیز صاحب Apes هستند.

در دسامبر ۲۰۲۱، آدیداس یک میمون بی حوصله را به عنوان بخشی از یک نمایشنامه گسترده تر متاورس خریداری کرد که شامل راه اندازی یک کمیک با بازی این شخصیت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *