BORA خود را به عنوان یک پلتفرم سرگرمی غیرمتمرکز توصیف می کند که محتوای دیجیتال را توزیع می کند و مشوق هایی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند. این پروژه یک پلتفرم لایه ۲ با سیستم توکن دوگانه مبتنی بر ERC20 است.

BORA یک پلتفرم DApp است که برای حل مشکلات فعلی صنعت با توزیع بازی ها و محتوای دیجیتال و ترویج تعامل کاربر با استفاده از ساختار بلاکچین دوگانه و مکانیزم توکن اختصاصی طراحی شده است. توکن این پلتفرم با نام کوین BORA نیز شناخته می شود.

کوین BORA چیست و چگونه کار می کند؟

BORA راه حلی ارائه می دهد که توزیع امن و شفاف محتوا را امکان پذیر می کند و ارزش دارایی های دیجیتال را در بلاکچین حفظ و باز می کند. علاوه بر این، پلتفرم BORA با استفاده از معماری ماژولار طراحی شده است تا امکان اجرای مستقل بلاکچین توسط ارائه دهندگان محتوا را فراهم کند.

این تضمین می‌کند که داده‌ها و عملیات هر سرویس به طور مستقل و بدون تأثیرگذاری بر سایر خدمات در پلتفرم کار می‌کنند. در همین حال، کاربران می توانند از طریق یک تجربه کاربری واحد از خدمات محتوای مختلف ارائه شده توسط اکوسیستم BORA استفاده کنند.

هویت کاربر، حساب‌ها و دارایی‌ها به طور کامل در اکوسیستم یکپارچه و با یکدیگر سازگار هستند، و پلتفرم BORA عملکرد و مقیاس‌پذیری را دارد تا به طور یکپارچه فعالیت‌های این خدمات محتوا را مدیریت کند.

ویژگی ها

۱-عملکرد بالا:

۲۲۰۰ TPS در هر زنجیره جانبی
عملکرد BORA به عنوان یک ساختار خطی / افزایشی با افزودن زنجیره جانبی افزایش می یابد.

۲-مقیاس پذیری، استقلال:

زنجیره های جانبی مدولار را به راحتی در یک برنامه پیاده سازی کنید
ساختار مدولار تداخل بین خدمات محتوا را به حداقل می رساند

۳-دسترسی:

ابزارهای توسعه BORA و محیط آزمایش اختصاصی را ارائه دهید
موانع ورود توسعه بلاکچین را به حداقل برسانید

۴-انعطاف پذیری، تجارت پسند:

ساختار پلتفرم انعطاف پذیر برای اتصال به شبکه های اصلی مختلف
ابزارهای یک مرحله ای برای کسب و کار، عملیات و مدیریت ارائه دهید

۵-حداقل هزینه:

کارمزد تراکنش کمتر از خدمات شبکه اصلی
کاهش هزینه ها هم برای کاربر و هم برای ارائه دهنده محتوا

BORA چیست؟ آشنایی با این پلتفرم قوی

کوین بورا را از کجا بخریم؟ قیمت توکن BORA چقدر است؟

BORA از یک معماری بلاکچین دوگانه متشکل از یک شبکه اصلی اتریوم و چندین مجموعه از زنجیره های جانبی استفاده می کند. هر مجموعه از زنجیره های جانبی می تواند ۲۲۰۰ TPS (تراکنش در ثانیه) را انجام دهد. طراحی مدولار است و به راحتی قابل گسترش است.

به عنوان مثال، یک زنجیره جانبی پنج گانه می تواند در مجموع ۱۱۰۰۰ TPS (2200 TPS x 5) را پردازش کند. همچنین هیچ محدودیت ساختاری برای گسترش زنجیره جانبی وجود ندارد، بنابراین عملکرد می تواند به طور نامحدود با استفاده از مجموعه های جانبی اضافی مقیاس شود.

اگر می‌خواهید بدانید BORA را از کجا بخرید، بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای معامله Upbit، Bithumb و Coinone  هستند.

با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۹۸,۳۰۵,۹۶۲ دلار است.

رتبه فعلی در رتبه ۱۰۳ قرار دارد

ارزش بازار واقعی آن ۱,۱۰۴,۶۲۲,۰۴۵ دلار است.

عرضه در گردش ۸۶۱۲۵۰۰۰۰ کوین بورا

عرضه در دسترس نیست.

از کجا می توان کیف پول BORA را تهیه کرد؟

BORA نرم افزار کیف پول خود را تولید می کند که برای دانلود در وب سایت خود موجود است، که به شما امکان می دهد BORA را در رایانه خود ذخیره کنید. برای حداکثر امنیت، می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را روی یک کیف پول سخت‌افزاری اختصاصی مانند کیف پول TREZOR یا Ledger Nano X ذخیره کنید. اگر مایل به خرید کیف پول سخت‌افزاری نیستید، می‌توانید از کیف پول موبایلی مانند کیف پول Atomic، Jaxx استفاده کنید. یا کوینومی برای ذخیره چندین ارز دیجیتال با برخی مزایای امنیتی اضافه شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *