BOBA یک راه حل مقیاس پذیر و تقویت L2 Ethereum است که توسط تیم Enya به عنوان مشارکت کنندگان اصلی در بنیاد OMG ساخته شده است. Boba یک راه حل مقیاس‌بندی خوش‌بینانه Ethereum Layer 2 است که هزینه‌های تراکنش را کاهش می‌دهد، توان تراکنش را بهبود می‌بخشد و قابلیت‌های قراردادهای هوشمند را گسترش می‌دهد.

بوبا خروجی‌های سریعی را ارائه می‌کند که توسط استخرهای نقدینگی مبتنی بر جامعه پشتیبانی می‌شوند، دوره خروج Optimistic Rollup را از هفت روز به تنها چند دقیقه کاهش می‌دهد، در حالی که به LP‌ها فرصت‌های کشاورزی بازدهی انگیزشی می‌دهد.

قراردادهای هوشمند توسعه‌پذیر Boba به توسعه‌دهندگان در سراسر اکوسیستم اتریوم این امکان را می‌دهد تا اپلیکیشن‌هایی بسازند که کدهای اجرا شده در زیرساخت‌های مقیاس وب مانند AWS Lambda را فراخوانی می‌کنند و استفاده از الگوریتم‌هایی را ممکن می‌سازد که اجرای روی زنجیره بسیار گران یا غیرممکن هستند.

$BOBA برای اداره Boba DAO استفاده خواهد شد که برای ابتکارات جامعه و جهت دهی آینده شبکه استفاده خواهد شد. هر دارنده $BOBA به ازای هر توکنی که در شبکه سهام دارد یک رای می گیرد. دارندگان توکن واجد شرایط ارائه پیشنهادات، رای دادن و تفویض آرا برای پیشنهادات در DAO مطابق با دستورالعمل های حاکمیتی خواهند بود.

با کمک این شبکه می توانید از مزایایی مانند Lower gas، خدمات سریعتر بهره مند شوید و بهترین چیز این است که بلاکچین اتریوم شبکه بوبا را ایمن می کند.

همچنین، شما قادر خواهید بود پول خود را با سرعت بیشتری دریافت کنید، یعنی نه مانند یک شبکه بلاکچین دیگر که حدود ۲ تا ۳ روز طول می کشد تا پول را به حساب شما منتقل کند.

بنیانگذار BOBA Crypto کیست؟

در سایت رسمی شبکه بوبا هیچ اطلاعاتی در مورد موسس و مدیر عامل شبکه بوبا یافت نشد. با این حال، تیم تحقیقاتی هنوز در حال یافتن اطلاعات مربوط به تیم است

قیمت کوین بوبا

اطلاعات زیادی در مورد قیمت Boba Crypto وجود ندارد. با این حال، همانطور که شبکه اخیرا راه اندازی شده است، در حال حاضر، کوین در حال رشد است و به همین دلیل است که اطلاعات زیادی در مورد قیمت و عملکرد بازار وجود ندارد.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۴,۱۸۳,۵۸۸ دلار است.

رتبه کنونی ۲۸۲۰ است

ارزش بازار زنده در دسترس نیست

عرضه در گردش موجود نیست

عرضه ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ کوین BOBA.

BOBA چیست؟ آشنایی با توکن BOBA

چگونه کوین های بوبا را بدست آوریم؟

اگر می‌خواهید بدانید از کجا Boba بخرید، بهترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای معامله FTX ، Bybit ، Gate.io ، ZT و BigONE هستند.

نکات برجسته شبکه BOBA

شبکه Boba دارای نکات برجسته زیر خواهد بود:

۱-هزینه‌های تراکنش:

اتریوم به دلیل هزینه‌های گران قیمت تراکنش که از حدود ۱۰ تا ۵۰ دلار در هر تراکنش متغیر است، بسیار مشهور است. شبکه بوبا برای حل این مشکل با راه حلی متولد شد که هزینه ها را بسیار کمتر از هزینه های شبکه اصلی اتریوم کاهش می دهد.

۲-زمان برداشت دارایی از لایه ۲ به لایه ۱:

به طور معمول، درخواست برداشت Optimism ممکن است ۱-۲ هفته طول بکشد تا پول از لایه ۲ به لایه ۱ برداشت شود. با شبکه Boba، این زمان بسیار کوتاه شده و در چند دقیقه اندازه گیری می شود. برای انجام این کار، استخرهای نقدینگی شبکه بوبا با ایجاد انگیزه در افرادی که فرصت‌های نقدینگی را فراهم می‌کنند، توسط جامعه تنظیم می‌شود. کشاورزی محصول

۳-مقیاس پذیری قراردادهای هوشمند:

این ویژگی در Boba به توسعه دهندگان در اتریوم کمک می کند تا با استفاده از الگوریتم ها، Dapps بسازند، بدون اینکه هزینه زیادی صرف کنند و از موقعیت هایی که در بلاکچین امکان پذیر نیست اجتناب کنند. Boba به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا کدهای اجرا شده را به الگوریتم هایی در زیرساخت های گسترده وب مانند AWS Lambda وارد کنند.

۴-پل‌ها از NFT پشتیبانی می‌کنند:

شبکه بوبا پلی ایجاد کرده است که به شما کمک می‌کند NFT‌های محصولات خود را بین لایه ۲ و لایه ۱ به راحتی جابجا کنید، برش دهید و به فروش برسانید.

۵-ایمن‌شده توسط اتریوم:

از آنجایی که شبکه Boba یک راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ جمع‌آوری خوش‌بینانه است که به شاخه زنجیره‌های جانبی غیرحضوری اتریوم تعلق دارد، توسط شبکه اتریوم ایمن می‌شود.

رابط ابزارهای داخلی هنگام اتصال کیف پول به شبکه Boba.

کیف پول و تبادل BOBA Token

کیف پول Boba Storage – کیف پول CHK:

BOBA یک توکن ERC-20 است، بنابراین در کیف پول CHK ذخیره می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *