BLOKTOPIA یک آسمان خراش است که از ۲۱ سطح تشکیل شده است تا ۲۱ میلیون بیت کوین را شناسایی کند. دارندگان توکن به عنوان Bloktopians شناخته می شوند. این به عنوان یک هاب مرکزی عمل خواهد کرد و از تمام سطوح تجربه کریپتو استقبال می کند.

برای اولین بار، کاربران به اطلاعات دیجیتالی و محتوای همه جانبه در یک مکان دسترسی خواهند داشت. Bloktopians می توانند از طریق مالکیت املاک و مستغلات، درآمد تبلیغات، بازی کردن، ساخت شبکه و موارد دیگر درآمد کسب کنند. Bloktopia با استفاده از پیشرفته‌ترین موتور ایجاد سه‌بعدی بلادرنگ جهان، از این فناوری برای ایجاد تجسم‌ها و تجربه کاربری خیره‌کننده استفاده می‌کند.

بلوکتوپیا چیست؟و چگونه کار می کند؟

Bloktopia یک آسمان خراش واقعیت مجازی است که از ۲۱ طبقه به افتخار ۲۱ میلیون بیت کوین ساخته شده است. این متاورس VR است که قصد دارد به مرکز سرگرمی آموزشی برای همه سطوح تجربه دیجیتالی تبدیل شود.
این برج با فناوری پیشرفته از دنیایی در حال زوال برمی‌خیزد و بر اساس اقتصاد مبتنی بر NFT است که به کارآفرینان اجازه می‌دهد زمین‌ها را داشته باشند و آن را به عنوان املاک مجازی توسعه دهند، با تبلیغات و رویدادهایی که فرصت‌های کسب درآمد را برای کاربران ایجاد می‌کند.

ارزهای دیجیتال، فناوری بلاکچین، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، همه با هم ادغام می شوند تا یک مرکز غیرمتمرکز برای کارآفرینان، سرمایه گذاران، بازیکنان و توسعه دهندگان آینده ایجاد کنند.

با پشتیبانی شبکه Polygon و ساخته شده بر روی یک موتور بازی چند پلتفرمی –Unity، توسط بنیانگذاران Sony Playstation VR – بلوکتوپیا به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا در یادگیری پایه یا پیشرفته شرکت کنند، درآمد کسب کنند، با دوستان خود بازی کنند، شبکه بسازند و موارد دیگر.

Bloktopia مانند یک مرکز خرید است، جایی که فروشگاه‌ها در کنار انواع دیگر فعالیت‌ها و کسب‌وکارها وجود دارند، جایی که پروژه‌ها، صرافی‌ها، تأثیرگذاران یا برندهای دیجیتالی محتوا و پیام‌های کلیدی خود را به نمایش می‌گذارند.

Bloktopians دارندگان توکن BLOK و اعضای متاور Bloktopia هستند. برای اولین بار، کاربران به اطلاعات دیجیتالی و محتوای جذاب همه در یک مکان دسترسی خواهند داشت.

Bloktopians قادر به یادگیری، بازی و کسب درآمد از طریق مالکیت املاک و مستغلات، درآمد تبلیغات و موارد دیگر خواهند بود.

Bloktopia با پشتیبانی از موتور ۳D Creation Engine، پیشرفته ترین موتور بازی های ویدیویی بلادرنگ جهان، از این فناوری برای ایجاد تجسم ها و تجربیات کاربر خیره کننده استفاده می کند.

متاورس Bloktopia از بلوک های املاکی ساخته خواهد شد که می توانند توسط دارندگان توکن BLOK خریداری و اداره شوند.

BLOKTOPIA چیست؟آشنایی با توکن BLOK

TOKEN OF BLOKTOPIA

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۳۲۹۴۴۸۱۷ دلار است.

رتبه فعلی ۲۳۲ است

با ارزش بازار زنده ۴۹۴,۱۳۴,۴۴۴ دلار

دارای عرضه در گردش ۸,۳۳۸,۷۰۴,۲۷۶ کوین BLOK

عرضه ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ کوین بلوک.

از کجا میتوان BLOK خرید؟

اگر می‌خواهید بدانید که Bloktopia را از کجا بخرید، بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای معاملهOKEx، Bitget، KuCoin، Gate.io و ZT هستند.

چه کسی از BLOKTOPIA بازدید خواهد کرد؟

طبق یک مطالعه اخیر، ۹۰ درصد از بازدیدکنندگان Bloktopia مردان بین ۱۸ تا ۳۴ سال خواهند بود. آنها علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال و NFT دارند و بین ۲۰ تا ۵۰ هزار دلار درآمد دارند. آنها در مورد رمزارز در اخبار شنیدند و بر بازارهای ایالات متحده، آسیا و بریتانیا تمرکز کردند.

پلتفرم بلاکچین الروند اخیراً شراکت قابل توجهی با بلوکتوپیا امضا کرده است و به یکی از جدیدترین کسب و کارهای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است که وارد دنیای متاورز شده است. با تغییر نام تجاری به عنوان متا، حتی فیسبوک نیز اخیراً متاورس را پذیرفت و ادعا کرد که فناوری جدید به مردم کمک می کند تا بهتر ارتباط برقرار کنند و کسب و کار خود را رشد دهند.
تا چند سال پیش، برای یک کسب‌وکار کافی بود که ادعا کند مبتنی بر بلاکچین است تا نوآورانه و آینده‌گرا در نظر گرفته شود. امروزه این صنعت مملو از پلتفرم هایی است که مقیاس پذیر، سریع، ایمن و سازگار با توسعه دهندگان هستند، بنابراین کسب و کارها باید راه های دیگری برای برنده شدن در رقابت پیدا کنند.

مشارکت های بین رشته ای می تواند تفاوت ایجاد کند و چیزهای نوآورانه ای را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال، زمانی که پروژه‌های بلاکچین در گذشته نزدیک با اینترنت اشیا ملاقات کردند، همیشه مورد استقبال سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و کاربران قرار گرفتند.

پیشنهادهای جدید باید برای جوامع مفید باشد و به آسانی بتوان ایده‌های جدید را برای رقابت و شکوفایی کسب‌وکارها اتخاذ کرد یا آنها را آزمایش کرد.

آخرین هیپ در فضای ارزهای دیجیتال متاورس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *