Bitzlato یک پلت فرم رمزنگاری P2P است که در هنگ کنگ ثبت شده است. این صرافی در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شده است.

در Bitzlato ، مردم از کشورهای مختلف می توانند تبلیغاتی را در جایی که نرخ ارز و روش پرداخت برای خرید یا فروش هر یک از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده توسط این سیستم عامل را بیان می کنند ، ارسال کنند. شما به این تبلیغات پاسخ می دهید و موافقت می کنید با شخصی که به او پاسخ داده اید معامله کنید. فروشنده رمزنگاری مربوطه را در یک حساب سپرده قرار می دهد و هنگامی که طرفین معامله کردند و فروشنده پرداخت خود را به Bitzlato تأیید کرد ، سپس Bitzlato رمزنگاری را از سپرده به خریدار آزاد می کند.

از بسیاری جهات ، Bitzlato مانند یک فروشگاه آنلاین یا Ebay برای ارزهای رمزپایه است. سرمایه گذاران در صرافی “تبلیغات” مختلفی را ارسال می کنند ، جایی که آنها پیشنهاد قیمت برای ارز رمزنگاری شده خاص را ارائه می دهند. این تبلیغ می تواند هم برای خرید و فروش باشد و هم برای یکی از این اقدامات. اگر شما به عنوان یک خریدار / فروشنده دیگر فکر می کنید پیشنهاد خوب است ، می توانید آن را قبول کنید. ماموریت این پلتفرم این است که به کاربران امکان مبادله مستقیم و بدون واسطه را بدهد.

پشتیبانی موبایل

بیشتر معامله گران رمزنگاری احساس می کنند که دسک تاپ بهترین شرایط را برای تجارت خود فراهم می کند. صفحه نمایش کامپیوتر بزرگتر است و در صفحات بزرگتر ، اطلاعات مهمی که اکثر معامله گران تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس آن قرار می دهند به طور همزمان قابل مشاهده است. نمودار معاملات نیز برای نمایش آسان تر خواهد بود. با این حال ، همه سرمایه گذاران رمزنگاری برای تجارت خود به دسک تاپ نیاز ندارند. برخی ترجیح می دهند تجارت رمزنگاری خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند. اگر شما هم یکی از آن معامله گران هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید که بستر معاملاتی Bitzlato در قالب تلفن همراه نیز در دسترس است.

برنامه های وابسته

Bitzlato همچنین یک برنامه وابسته دارد. از طریق این برنامه ، شما می توانید تا ۴۰ درصد کمیسیون بابت هزینه های معاملاتی Bitzlato که از تجارت قراردادهای ارجاع خود ایجاد می کنید ، بدست آورید. ۴۰٪ نسبت به استانداردهای صنعت سطح مناسبی است.

Bitzlato چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

نمای تجاری Bitzlato

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آن می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید.

Bitzlato ، با این حال ، همانطور که در بالا ذکر شد ، در واقع یک مبادله نیست. بیشتر شبیه یک Ebay برای رمزنگاری ها است. در این مکان ، می توانید از طریق تعدادی از تبلیغات مختلف خرید و فروش که توسط سایر کاربران سیستم عامل ارسال شده است ، اسکن کنید. شما می توانید بر اساس روش پرداخت ، قیمت ، محبوبیت ، کوین و غیره مرتب شوید تا فروشنده / خریدار را پیدا کنید که می خواهید با او معامله کنید.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید که رابط Bitzlato برای شما مناسب است یا خیر.

هزینه های Bitzlato

هزینه های معاملاتی Bitzlato

با توجه به مدل کسب و کار فوق ، تمایز بین طرفین بورس گیرنده و سازنده نیست ، بلکه بیشتر شبیه تبلیغات شخصی و شخصی است که به تبلیغ پاسخ می دهد. از شخصی که به پیشنهاد موجود پاسخ می دهد چیزی دریافت نمی شود (۰٫۰۰٪). شخصی که پیشنهاد را ایجاد کرده است نیاز به پرداخت ۰٫۵۰٪ هزینه معاملات دارد.

اگر مقایسه ۰٫۵۰٪ با هزینه معاملات متوسط ​​برای صرافی های متمرکز ، بسیار زیاد است. با این وجود ، تفاوت های زیادی بین Bitzlato و صرافی های متمرکز وجود دارد که تا حدی هزینه بالاتر را توضیح می دهد. ما به سرمایه گذاران توصیه می کنیم از Bitzlato استفاده کنند تا خودشان در نظر بگیرند که آیا این هزینه به دلخواه آنها است یا نه.

هزینه های برداشت Bitzlato

آخرین هزینه ای که باید در نظر گرفت هزینه برداشت است. Bitzlato برای هر کیف پول استاندارد BTC 0.00015 BTC هزینه می کند.

این هزینه به طور قابل توجهی کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است ، زیرا متوسط ​​صنعت طبق تنها مطالعه تجربی انجام شده در مورد موضوعی که می دانیم ، این مورد ، ۰٫۰۰۰۵۹ BTC در هر برداشت از BTC است.

Bitzlato چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

روش های سپرده گذاری

این سیستم عامل یک مبادله در سطح ابتدایی است ، به این معنی که برای افرادی که مایل به ورود به بازار ارزهای رمزپایه هستند یکی از گزینه های دیگر است و برای شروع هیچ دارایی رمزنگاری ندارند. بیش از ۲۵۰ روش پرداخت مختلف برای واریز در اینجا موجود است.

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه این شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (در SEC).

اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند. مثالهای زیادی وجود دارد که SEC از بورسهای رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta بخاطر راه اندازی صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که تثبیت ثبات Bitcoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

Bitzlato اجازه نمی دهد سرمایه گذاران ایالات متحده در صرافی خود فعالیت کنند. بنابراین اگر اهل ایالات متحده هستید و مایل به تجارت رمزنگاری هستید ، باید به جای دیگری مراجعه کنید. خوشبختانه برای شما ، اگر به فهرست Exchange بروید و از فیلترهای صرافی ما استفاده کنید ، می توانید صرافی هایی را بر اساس پذیرش یا عدم پذیرش سرمایه گذاران ایالات متحده ، پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *