BITPAY PAYMENT PROCESSOR بزرگترین پردازشگر پرداخت بیت کوین در جهان است. این اجازه می دهد تا کسب و کارها بیت کوین را به عنوان پرداخت بپذیرند و هزینه پردازش کمتری را نسبت به اکثر شرکت های کارت اعتباری از آنها دریافت می کند.

مشتریان بیشتری می خواهند قبض های خود را با استفاده از بیت کوین تسویه کنند. کسب‌وکارها به روی آن باز هستند، اما ریسک نوسانی که مستقیماً بیت‌کوین دریافت می‌کنند را نمی‌خواهند.

BITPAY را وارد کنید: واسطه بین مشتری و تجارت. آیا می تواند پلی بین بیت کوین و سایر نقاط جهان باشد؟

BITPAY چیست؟

BITPAY بزرگترین پردازشگر پرداخت بیت کوین در جهان است. این به عنوان یک راه آسان برای مشاغل برای پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت ایجاد شد.

مشتریان پرداخت های خود را با بیت کوین یا بیت کوین کش انجام می دهند. سپس BITPAY پرداخت را به یکی از هشت ارز اصلی مانند دلار آمریکا تغییر می‌دهد و آن را مستقیماً به تجارت می‌پردازد.

در زمانی که مشتری پرداخت می کند، نرخ ارز را قفل می کند. این بدان معناست که اگر بیت کوین از زمانی که مشتری پرداخت می کند تا زمانی که پول به کسب و کار می رسد، نوسان داشته باشد، بیت پی ضربه می زند.

از بازرگانان یک درصد کارمزد تراکنش دریافت می‌کند که به گفته آنها جذاب‌تر از سه درصد کارمزدی است که برخی از شرکت‌های کارت اعتباری دریافت می‌کنند.

چه کسی آن را ایجاد کرد؟

BITPAY در سال ۲۰۱۱ توسط تونی گالیپی و استفن پیر در ایالات متحده تاسیس شد.

یک تاریخچه مختصر

ماه می ۲۰۱۱ – BITPAY تاسیس شد

می ۲۰۱۴ – ۳۰ میلیون دلار سرمایه سرمایه گذار را جمع آوری کرد

می ۲۰۱۶ – BITPAY VISA را در ایالات متحده راه اندازی کرد

ماه می ۲۰۱۷ – BITPAY VISA را در اروپا راه اندازی کرد

مارس ۲۰۱۸ – امکان پرداخت با بیت کوین کش را فراهم می کند

چه چیز خاصی در مورد آن وجود دارد؟

BITPAY مطمئنا تنها بازی در شهر نیست. شرکت های مشابه شامل:

همگی خدمات مشابهی ارائه می دهند. اما به عنوان یک پذیرنده اولیه، BITPAY یکی از شناخته شده ترین ها می باشد.

همچنین خدمات دیگری مانند کارت BITPAY – یک کارت نقدی VISA از پیش پرداخت شده برای مصرف کنندگان، ارائه می دهد.

پس از پرداخت ۱۰ دلار برای کارت، شخص می تواند با تبدیل بیت کوین از کیف پول بیت کوین خود به دلار آمریکا، آن را بارگیری کند. سپس آنها می توانند از کارت در هر جایی که ویزا را می پذیرند استفاده کنند.

بیت پی همچنین یک کیف پول منبع باز برای ذخیره بیت کوین ارائه می دهد. اگرچه پس از اینکه هکرها موفق به دستکاری کد سرقت کلیدهای خصوصی از کاربران شدند، تحت نظارت شدید قرار گرفت.

BITPAY چگونه کار می کند؟

BITPAY راه های مختلفی را برای استفاده از آن به مشاغل ارائه می دهد:

۱-آنلاین:

برای تراکنش های آنلاین، مشاغل می توانند یک دکمه پرداخت ساده BITPAY را به سایت خود اضافه کنند. همچنین یک افزونه سبد خرید وجود دارد که با نرم افزارهایی مانند Shopify سازگار است.

۲-در فروشگاه:

خرده فروشان می توانند از طریق BITPAY CHECKOUT، که برنامه ای است که یک کد QR تولید می کند، پول جمع آوری کنند. مشتری کد را با برنامه خود اسکن می کند و با استفاده از کیف پول بیت کوین خود مبلغ را پرداخت می کند.

بیت پی با دریافت یک درصد کارمزد تراکنش از بازرگانان درآمد کسب می کند. همچنین از کاربران شخصی هزینه شبکه و هزینه ماینر دریافت می کند. کارمزد ماینر کار ماینرهای بیت کوین را پوشش می دهد که تراکنش ها را به شبکه بلاکچین تایید و اضافه می کنند.

آینده

این شرکت می گوید تمرکز آن بر ارائه گزینه های بیشتر برای مشاغل و مشتریان فردی است. اخیراً گزینه ای را برای پرداخت بازرگانی به دلار جمینی و کوین دایره ای USD، که هر دو با ارزش دلار آمریکا مرتبط هستند، اعلام کرده است.

این پرداخت‌های استیبل کوین بیشتر با نوسانات کریپتو مبارزه می‌کند.

در سال ۲۰۱۷، BITPAY اعلام کرد که در مسیر پردازش ۱ میلیارد دلار در پرداخت قرار دارد. با ادعای خود مبنی بر پردازش سریع‌تر پرداخت‌ها نسبت به حواله‌های بین‌المللی، و همه آن‌ها با هزینه ثابت یک درصد، همچنان توجه پرداخت‌های بین‌المللی را به خود جلب می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *