یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی را برای خود پیدا کنید. این بررسی Bitpanda از چهار قسمت تشکیل شده است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

صرافی Bitpanda در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد و در کشور اتریش مستقر است ، اما فقط به اتریشی ها محدود نمی شود بلکه فراتر از آن عمل می کند. به عنوان مثال ، در ایمیلی که در ۲۴ دسامبر ۲۰۲۰ برای کاربران خود ارسال شد ، Bitpanda اعلام کرد که آنها اکنون در AMF نیز ثبت شده اند و بنابراین در فرانسه تنظیم می شوند ، به این معنی که خدمات Bitpanda در Autorité des Marchés finance (AMF) ثبت می شود ، سازمان بازارهای مالی فرانسه.

Bitpanda به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال در AMF ثبت شده است ، ثابت می کند که آنها یک نهاد قانونی هستند که حق فعالیت در فرانسه را دارند و ما به شفافیت و سازگاری هرچه بیشتر اهمیت می دهیم ، بنابراین اعتماد و اطمینان کاربر را افزایش می دهیم.

این تبادل با داشتن برنامه های کاربردی قوی API ، سرورهای سطح بالا و یک سیستم سفارش کاملاً خودکار در زمان واقعی ، خود را به خود می بالد ، که باعث می شود آنها بتوانند خدمات ۲۴/۷ و یک محیط امن را برای اولین قدم های شما در رمزنگاری به شما ارائه دهند.

جهان به بهترین شکل ممکن. دو مزیت اصلی دیگر که آنها در وب سایت آن تأکید می کنند این است که این پلت فرم “آسان و راحت” است و شما روش های مختلف پرداخت را برای استفاده در هنگام واریز پول به صرافی دارید.

Bitpanda چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

متأسفانه برای سرمایه گذاران ایالات متحده قابل استفاده نیست و Bitpanda سرمایه گذاران ایالات متحده را از تجارت در سایت و بورس خود منع می کند. بنابراین اگر یک سرمایه گذار آمریکایی هستید و می خواهید در Bitpanda تجارت کنید ، باید به دنبال یکی دیگر از صرافی های رمزنگاری برتر باشید.

نمای تجاری Bitpanda

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه در دیدگاه های تجاری معمولاً مشترک است این است که همگی کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده و تاریخچه سفارش را نشان می دهد. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید. از آنجا که ما هیچ دارایی به حساب Bitpanda خود واریز نکرده ایم ، نمی توانیم به نمای تجاری دسترسی پیدا کنیم.

هزینه های Bitpanda

هزینه های معاملاتی Bitpanda

هزینه های معاملاتی بورسی را که می خواهید در آن معامله کنید همیشه بررسی کنید.

این صرافی با بیشتر صرافی های رمزنگاری برتر دیگر متفاوت است به این صورت که معامله ای بین ارزهای رمزپایه ارائه نمی دهد. تنها سرویس ارائه شده خرید و فروش BTC است. خریداران ۱٫۴۹٪ و فروشندگان ۱٫۲۹٪ پرداخت می کنند. در مقایسه با مبادلات متمرکز معمول ، این هزینه ها زیاد خواهد بود ، اما با توجه به اینکه BitPanda اندکی موجود دیگر است (بیشتر در کانالهای fiat-to-crypto متمرکز است) ، چنین مقایسه هایی ممکن است غیرمنصفانه تلقی شود.

Bitpanda چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های برداشت Bitpanda

هزینه دیگری که باید قبل از انتخاب صرافی برای معامله در نظر بگیرید ، هزینه برداشت است. هزینه برداشت معمولاً ثابت است (صرف نظر از میزان واحدهای ارز رمزنگاری شده خارج شده) و از ارز رمزنگاری شده به ارز دیجیتال متفاوت است.

هنگام برداشت BTC ، متوسط ​​هزینه برداشت در صنعت جهانی مسلماً در حدود ۰٫۰۰۰۸ BTC است ، اما تغییرات بیشتری را مشاهده می کنیم که شروع به گرفتن ۰٫۰۰۰۵ BTC در هر برداشت می کنند.

۰٫۰۰۰۵ BTC در نتیجه خود را به عنوان میانگین جدید صنعت معرفی می کند.

در اینجا ، در BitPanda ، شما فقط باید هزینه های شبکه را پرداخت کنید ، یعنی کارمزدی که ماینرها برای تأیید معاملات دریافت می کنند. فقط شارژ هزینه های شبکه قابل رقابت است.

روش های سپرده گذاری

Bitpanda هم از طریق انتقال سیم و هم از طریق کارت های اعتباری سپرده می پذیرد. البته بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری این مسئله را بسیار مثبت می دانند.

شما می توانید از SOFORT Überweisung ، VISA ، MasterCard ، Skrill ، Neteller ، Online-Überweisung ، پرداخت های SEPA و غیره استفاده کنید.

با این وجود نمی توانید ارزهای رمزپایه را واریز نکنید ، بنابراین خدمات بیشتر روی افرادی است که اولین قدم های خود را به دنیای ارزهای رمزپایه برمی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *