Bitni یک صرافی ارز رمزنگاری شده متمرکز است که در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد. دفتر اصلی آن در سنگاپور واقع شده است. با این حال ، تیم آن در سراسر جهان توزیع شده است. این مبادلات بسیار متکی است و در برخی از چارچوب های مفهومی فناوری Blockchain مانند ناشناس ماندن ، افزایش امنیت و تمرکززدایی پیشتاز است.

Bitni نیازی به کاربران ندارد که برای مبادله ارزهای رمزپایه ای حسابی ایجاد (یا ثبت نام) کنند. این همچنین بدان معنی است که – برخلاف بسیاری از مبادله های رمزنگاری شده دیگر – نیازی به کاربران برای انجام هرگونه روش KYC ندارد. به عبارت ساده ، این تبادل بدون نیاز به ثبت نام است.

Bitni بیش از ۲۰۰ ارز رمزپایه را پشتیبانی می کند. این لیست شامل نشانه ها و سکه های عمده مانند بیت کوین ، Ethereum ، Monero ، Ripple ، Tether و غیره است.

صرافی معاملات اهرمی یا سایر خدمات مشابه را که نیاز به راه اندازی حساب دارد ارائه نمی دهد.

رابط تجاری Bitni

صرافی های مختلف رابط های تجاری مختلفی دارند. و هیچ “این بررسی کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. وجه مشترک این رابط ها این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده و تاریخچه سفارش را نشان می دهند.

به طور معمول ، آنها جعبه های مشخصی برای انجام معاملات خرید یا فروش دارند. قبل از اینکه در یک صرافی خاص محدود شوید ، سعی کنید به رابط کاربری معاملات نگاهی بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

ما عقیده داریم که درک و پیمایش رابط کاربری تبادل رمزنگاری Bitni بسیار آسان است ، به خصوص اگر تازه وارد رمزگذاری هستید. اگرچه ، ممکن است همه ویژگی های پیشرفته خرید / فروش را که ممکن است برخی از تجار باتجربه و علاقه مندان به رمزنگاری باسابقه به دنبال آن باشند ، ارائه ندهد. اما قطعاً ساده ، ساده و کارآمد است.

هزینه های Bitni

هزینه های معاملاتی Bitni

هزینه معاملات باید یکی از عوامل تعیین کننده برای هر کاربر احتمالی هنگام انتخاب بورس باشد. همه مبادلات ، اعم از متمرکز یا غیرمتمرکز ، درصد مشخصی از کارمزد را از سازندگان و گیرندگان دریافت می کنند.

Bitni برای کلیه معاملات مبلغی معادل ۱٫۰۰٪ اخذ می کند. هیچ اسپرد پنهانی یا سایر هزینه های اضافی وجود ندارد.

Bitni چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های برداشت Bitni

Bitni با توجه به اینکه هرگز ارزهای رمزپایه ای را در اختیار ندارند ، هزینه ای را برای برداشت از شما دریافت نمی کند ، به عنوان مثال آنها غیر حضانت هستند. آنها یک مبادله فوری هستند و رمزنگاری هایی که در آنها معامله می کنید از یک رمز به نشانه دیگر تبدیل می شوند. با این حال ، همیشه هزینه های شبکه در انتقال رمزنگاری وجود دارد ، به همین دلیل ما هزینه های شبکه را در بخش هزینه برداشت این تبادل ذکر کرده ایم.

سرمایه گذاران ایالات متحده و روش های سپرده گذاری

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد مگر اینکه این شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC).

اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند. نمونه های بسیاری از مواردی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta به دلیل اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

Bitni از نظر کاربران محدودیت های جغرافیایی ندارد. با توجه به اینکه دیگر نیازی به افتتاح حساب نیستید ، واقعاً امکان محدود کردن پلتفرم برای استفاده برخی از کاربران از سیستم عامل وجود ندارد. بر این اساس ، شما قطعاً می توانید از این سیستم عامل استفاده کنید حتی اگر تاجر از آمریکا باشید.

روش های سپرده گذاری

Bitni هم انتقال وجه و هم کارت اعتباری را به عنوان روش پرداخت خرید رمزنگاری می پذیرد. این پلتفرم را به یک مبادله در سطح ابتدایی تبدیل می کند ، بدین معنی که این یک گزینه برای افرادی است که مایل به ورود به بازار ارزهای رمزپایه هستند و برای شروع هیچ دارایی رمز ارز ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *