راهنمای تجارت Bitmex – هر آنچه لازم است بدانید

Bitmex یک بستر معاملاتی CFD مبتنی بر ارزهای رمزپایه است. جفت معاملات آنها رمزنگاری های مختلفی را شامل می شود که کاربران می توانند از طریق قرارداد تفاوت به خرید و فروش بپردازند. Bitmex سطح بالایی از اهرم نیرو (حداکثر ۱۰۰ برابر) را ارائه می دهد و از یک سیستم علامت گذاری قیمت مناسب برای قیمت گذاری عادلانه قراردادهای همیشگی و آتی خود استفاده می کند.

Bitmex کتاب سفارش خود را دارد. شما می توانید CFD های رمزنگاری را از طریق مبادله آنها خریداری و بفروشید. گذشته از قیمت گذاری صرافی Bitmex ، معاملات نیز بر اساس قیمت گذاری شاخص ارزیابی می شوند (و انحلال می شوند).

Bitmex با در نظر گرفتن قیمت گذاری آنها در Bitstamp و GDAX ، قیمت لحظه ای قراردادهای Bitcoin را محاسبه می کند.

بسیاری از معامله گران رمزنگاری به دلیل گزینه های بالای اهرم معاملات خود به Bitmex مراجعه می کنند. با قراردادهای بیت کوین می توانید تا ۱۰۰ برابر معامله کنید. Ethereum با حداکثر اهرم ۵۰ برابر قابل معامله است. سقوط Litecoin با اهرم ۳۳٫۳۳x.

سایر altcoins های ذکر شده (Tron ، Ripple و غیره) با حداکثر اهرم ۲۰ برابر قابل معامله هستند. بررسی Out Bitmex همه مواردی را که باید در مورد سیستم عامل و نحوه شروع کار بدانید را پوشش می دهد.

معاملات روز رمزنگاری در Bitmex

Bitmex یک پلت فرم تبادل ارز رمزپایه مبتنی بر اهرم است. در هر زمان مشخص ، تقریباً ۱۲۰۰۰ تا ۲۰،۰۰۰ عضو آنلاین هستند و به طور فعال CFD رمزنگاری را انجام می دهند. صرافی آنها در حال حاضر تجارت دارایی های زیر را ارائه می دهد:

  • بیت کوین (۱۰۰ برابر)
  • بیت کوین کش (۲۰ برابر)
  • کاردانو (۲۰ برابر)
  • ایاس (۲۰ برابر)
  • اتریوم (۵۰ برابر)
  • لایت کوین (۳۳٫۳۳ برابر)
  • ترون (۲۰ برابر)
  • موج دار (۲۰ برابر)

این لیست در معرض تغییر است.

روزگاری ، Bitmex بیش از دو برابر تعداد جفت های معاملاتی که اکنون دارند ، محل زندگی بود. برخی از کوین هایی که قبلاً با مقادیر کمی اهرم در Bitmex معامله می شد شامل Monero ، Status و Tezos است.

برای تجارت در Bitmex ، باید Bitcoin را واریز کنید.

هشدار: در اینجا به تفاوت بین کوتاه و کوتاه فکر کنید. با طولانی شدن ، هم از ارزش برنده شدن در تجارت و هم از طریق افزایش بیت کوین سود خواهید برد. با استفاده از یک کوتاه ، می توانید از ارزش برنده شدن در تجارت سود ببرید اما با افت Bitcoin کمی ضرر می کنید. بنابراین ، معامله اهرم بیت کوین در Bitmex بهتر است هنگام اشتیاق در یک گاو نر باشد.

Bitmex چیست؟ هر آنچه باید بدانید.

تجارت چگونه کار می کند

آیا می خواهید روزانه در Bitmex تجارت کنید؟ در این صورت ، برخی از نکات اساسی در مورد سیستم آنها و اینکه سبک های تجاری بهتر چگونه کار می کنند کمک بزرگی خواهد کرد. به همین ترتیب ، در اینجا یک روش اساسی برای نحوه تجارت در Bitmex وجود دارد

سفارش خود را ثبت کنید

برای ورود به موقعیتی باید سفارش دهید. شما می توانید دو گزینه مختلف “خرید / لانگ” یا “فروش / شورت” انتخاب کنید.

شما سه گزینه دارید: Limit ، Market و Stop Market.

شما مبلغی را که می خواهید برای یک سفارش محدود بپردازید انتخاب می کنید. اگر مایل به پرداخت هزینه بالاتر (۰٫۰۷۵٪) هستید ، می توانید یک سفارش بازار انجام دهید و هر قیمتی را پرداخت کنید. تنها مزیت سفارش بازار این است که ورود شما را تضمین می کند. اگر بازار سریع پمپاژ کند ، ممکن است یک سفارش محدود پر نشود و تا زمان سفارش مجدد ، هزینه بیشتری داشته باشد.

نکته حرفه ای: سفارشات محدود دارای ۰٫۰۲۵٪ کارمزد هستند (برای معاملات بیت کوین) در حالی که سفارشات بازار دارای ۰٫۰۷۵٪ کارمزد هستند. تفاوت در اینجا مهم است ، مخصوصاً وقتی که روزانه چندین بار تجارت می کنید.

همیشه سفارشات محدود داشته باشید. همچنین کادر تأیید “فقط پست” را علامت گذاری کنید تا اطمینان حاصل شود که تمام وقت به عنوان سفارش های محدود ارسال می شوند. اگر سفارش را با قیمت قابل معامله فعلی محدود کنید ، هزینه سفارش بازار را پرداخت خواهید کرد.

تجارت بیت کوین در Bitmex

Bitcoin CFD های Bitmex به صورت قراردادهای دائمی یا قراردادهای آتی در دسترس هستند.

قراردادهای دائمی

دارایی پیش فرض “همیشگی” است که با توجه به قیمت های لحظه ای معامله می شود. بسته به میزان ریسکی که می توانید تحمل کنید ، می توانید تا ۱۰۰ برابر معامله کنید. ماندگاری فقط برای معاملات بیت کوین در Bitmex وجود دارد ، در حالی که بقیه جفت های معاملاتی قراردادهای آتی سه ماهه هستند.

قراردادهای آتی

قراردادهای آتی بیت کوین در حال حاضر به صورت قراردادهای ماهانه و سالانه در دسترس است. یک جفت تجاری مبتنی بر حرکت نیز اکنون “UP / DOWN” وجود دارد. شما می توانید سود وارونه و نزولی را برای بیت کوین معامله کنید.

اهرم معاملات در Bitmex

Bitmex یک مبادله رمزنگاری “مورد علاقه صنعت” است. معاملات اهرم آنها توسط BTC پشتیبانی می شود ، واقعیتی است که بسیاری از سخت افزارهای رمزنگاری آن را دوست دارند. این مورد در سایر سیستم عامل های CFD وجود ندارد ، مانند eToro ، جایی که فیات (در درجه اول USD) سپرده می شود و برای پشتیبانی از ارزش های CFD استفاده می شود.

در Bitmex ، شما یک دفترچه سفارش BTC / USD دارید اما تمام سپرده ها ، برداشت ها ، سودها ، ضررها و غیره از Bitcoin حاصل می شود. اگر ۱۰ برابر لانگ گرفته باشید و قیمت ۱۰ برابر افزایش یابد ، ۱ دلار می شود  ۱۰۰ دلار – در حالی که در eToro  به جای آن ۱۰ دلار می شود. بله ، هنگام شورت گرفتن (اگر قیمت خیلی پایین بیاید) خطر قابل توجهی وجود دارد زیرا ROI کمتر از مدت طولانی موفقیت آمیز است.

تلاش برای استفاده از تجارت در Bitmex بسیار پرتنش است. با کمال صداقت ، توصیه می کنیم استراتژی های معاملات مبتنی بر اهرم را بسازید و سپس در اینجا تجارت خود را شروع کنید. هدف شما باید این باشد که بدانید چگونه با اهرم معامله کنید و چه مقدار اهرم بر اساس اقدام قیمت فعلی استفاده کنید.

Bitmex چیست؟ هر آنچه باید بدانید.

مزایای غیرمنتظره معاملات در Bitmex

چند دلیل انتخاب تجارت در Bitmex را به جای مبادله رمزنگاری CFD جایگزین مانند OKCoin ، eToro و غیره توجیه می کند.

شما یک پخش منصفانه تر می کنید

بگذارید بگوییم BTC 7،معادل ۲۵۰ دلار ارزش دارد و شما می توانید با یک ارز بورس رمزنگاری خاص مبتنی بر CFD با قیمت ۷۵۰۰ دلار یا با ۷۰۰۰ دلار شورت بگیرید. حال تصور کنید اگر قیمت ۱۰۰۰ دلار جهش یابد ، این برای امور مالی شما به چه معناست؟ خوب،

در مرحله اول در Bitmex شما از “گسترش” خسته نخواهید شد.

شما می دانید بودجه شما ایمن است

قیمت قرارداد آنها با دفتر سفارش خودشان ساخته می شود. Bitmex همچنین دارای یک صندوق بیمه با بیش از ۹۰۰۰ بیت کوین است. اگر چیزی مانند تماسهای فوری باعث “ضرر” در سیستم شود ، این صندوق آنها را پوشش می دهد.

“صندوق جنگ” آنها فقط نیمی از مقدار بیت کوین در آوریل سال جاری را شامل می شد. این تعداد مرتباً افزایش می یابد زیرا افراد بیشتری در Bitmex تجارت می کنند. در واقع ، این صندوق با پر کردن تصفیه های قبل از قیمت ورشکستگی آنها ساخته می شود.

گرچه همیشه واریانس وجود دارد ، اما امنیت سیستم Bitmex دومین چیزی نیست که جالب است. این صندوق عمدتا از کسانی ساخته می شود که با اهرم فوق العاده بالا تجارت می کنند زیرا بیشترین اختلاف قیمت در تصفیه / ورشکستگی را دارند.

بیتمکس وجوه کاربر را حسابرسی کرده و از آنها محافظت می کنند / اطمینان حاصل می کنند که معاملات خیلی زود انجام نمی شود یا خودکار حذف نمی شود. در درجه اول ، لازم به ذکر است که سیستم Bitmex در حالت ممیزی ۲۴/۷ است

شما می توانید داشبورد خود را شخصی سازی کنید

از سفارشی سازی هایی که می توان در داشبورد خود انجام دهید استفاده کنید. طرح پیش فرض و نقاط داده از پیش انتخاب شده ، داستان کامل را به شما ارائه نمی دهد. معامله گران وقتی می توانند لایه های مختلف اطلاعات را برای رسیدن به یک تصمیم آموزش دیده انتخاب کنند ، بهتر عمل می کنند. این را با برخی تجزیه و تحلیل های فنی مرتبط کرده و با استفاده از TradingView تحقیقات خود را معاشرت کنید.

چه چیز دیگری قبل از معامله در Bitmex بدانید

هنگام نوشتن این بررسی Bitmex ، به نکات تصادفی دیگری رسیدیم که باید قبل از معامله در Bitmex در خاطر داشته باشید.

برداشت ها هر روز یکبار پردازش می شوند. وجوه امن هستند و کلیه درخواست ها به طور دستی توسط کارمندان آنها تأیید می شود.

Bitmex برای حفظ جریان سپرده ها و برداشت ها خوب است. برای وجوه سپرده شده ، فقط یک تأیید طول می کشد تا وجوه به حساب شما واریز شود.

موتور معاملاتی می تواند در مواقعی که حجم معاملات و حجم بالایی از معاملات وجود دارد ، عقب بیفتد. این مسئله پس از رشد چشمگیر کاربران از سال ۲۰۱۷ تا امسال ظاهر شد. مشکل آنقدر جدی که به نظر می رسد جدی نیست. در بدترین حالت ، موتور ممکن است تجارت شما را تحریک نکند اما پیشرفت هایی انجام شده است و این دیگر نگران کننده نیست.

هنگام ورود به موقعیت ، اگر کتاب سفارش Bitmex با قیمت شاخص اختلاف دارد ، مراقب باشید. موقعیت شما ممکن است زودتر منحل شود. طرف تلنگر نیز درست است. اگر لانگ گرفته باشید که قیمت Bitmex زیر قیمت شاخص است به نفع شماست. اما ، شما نمی توانید به راحتی بر اساس گسترش بین این دو معامله کنید ، زیرا در Bitmex اغلب هنگامی که احساسات بازار ضعیف است ، روند کاهش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *