BitMax Token (BTMX) یک ارز دیجیتالی است و بر روی پلتفرم اتریوم فعالیت می کند. BitMax یک مبادله دارایی دیجیتال است که از طریق حداقل ۶۲ بازار فعال به فضای دیجیتالی خدمات می دهد. یک بررسی مبادله BitMax همچنین نشان می دهد که آنها دسترسی به جفت ارزهای دیجیتالی مختلف را ارائه می دهند. به نظر می رسد یک سیستم مبادله ارزش مبتنی بر کاربر مبتنی بر بلاکچین که باعث بهبود کارآیی می شود ، در مورد همکاری سازمانی ،در قلب چشم انداز BitMax قرار دارد.

بنیانگذاران

BitMax اپراتور جهانی جدید مبادلات دارایی های دیجیتال است که برای گروه های مختلف مشتریان از خرده فروشی گرفته تا موسسات در دسترس است. تیم BitMax امیدوار است که از طریق ایجاد یک سری قوانین باز و عادلانه در بازار ، بتوانند نقدینگی کل بازار را افزایش دهند ، از بهینه سازی ساختاری بلاکچین پشتیبانی کرده و در انتها تخصیص منابع عادلانه را ترویج کنند. این ارز با استفاده از فناوری بلاکچین ، قصد دارد یک بستر مستقل ایجاد کند و نوع جدیدی از برنامه خودمختاری اقتصادی را ایجاد کند.

BitMax فعالیت خود را در پایان سال ۲۰۱۸ آغاز کرد. شریک موسس و مدیرعامل شرکت جورج کائو است که قبلاً در صندوق سرمایه گذاری استخدام شده بود و مدرک دکتری خود را اخذ کرده است. از دانشگاه شیکاگو ، پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه فناوری چین ، در زمینه علوم کامپیوتر تخصص یافته است.

Bitmax در شبکه های اجتماعی مختلف بسیار فعال است. بیش از ۴۰۰۰ مشترک در کانال Youtube خود وجود دارد که در آنها فیلم هایی در مورد نحوه استفاده از پلتفرم و توکن BTMX وجود دارد. آنها بیش از ۱۷ هزار دنبال کننده در توییتر دارند که می توانید در مورد به روزرسانی ها و لیست اطلاعات توکن های جدید در پلت فرم معاملاتی مطلع شوید.

آنها به طور فعال در Medium وبلاگ نویسی می کنند ، می توانید در وبلاگ خود تجزیه و تحلیل هفتگی نوسانات قیمت و فهرست altcoin به همراه برخی از به روز رسانی های انجام شده در خود پلتفرم را بخوانید.شما می توانید .

BitMax توکن بومی خود را دارد ، BTMX یکی از اجزای اصلی اکوسیستم در BitMax است و طوری طراحی شده است که صرفاً به عنوان رمز اصلی روی پلتفرم مورد استفاده قرار گیرد. این استاندارد ERC-20 است و بر روی بلاکچین اتریوم صادر می شود. BTMX یک توکن کاربردی غیر قابل استرداد است که به عنوان واحد مبادله بین شرکت کنندگان در BitMax معامله می شود.

BITMAX چیست؟ آشنایی با توکن BTMX

چگونه BTMX امن است؟

BitMax در مورد امنیت خود از یک سیستم KYC سه سطح استفاده می کند و کارکنان الگوهای معاملات را با الگوریتم های هوش مصنوعی نظارت می کنند.

BitMax دارای گزینه های Storage-Transport-Security و X-Content-Type-Options برای تقویت امنیت است ، با این حال یک بررسی مبادله نشان می دهد که مشکلات امنیتی خاصی مانند نیاز به گذرواژه کم و عدم وجود برنامه های bug bounty وجود دارد که می تواند به تقویت امنیت سایبری آن کمک کند.

TOKEN OF BITMAX

حجم معاملات ۲۴ ساعته آن ۴٫۱۲۱٫۵۸۸٫۱۷ دلار است.

رتبه ۳۰۱ در Coinmarketcap

دارای گردش ۶۶۰،۶۱۵،۲۷۴٫۰۰ ASD

عرضه فعلی ۷۸۰،۶۱۵،۲۷۴ است

معاملات BITMAX

وب سایت این صرافی ارز دیجیتال به بیش از یک زبان از جمله انگلیسی در دسترس است. بررسی صرافی BitMax همچنین نشان می دهد که فراتر از معاملات نقطه ای ، آنها شروع به ارائه معاملات حاشیه ای کردند. مورد دوم یک ابزار مشتقات مالی است که می تواند برای استفاده از دارایی های قابل معامله برای افزایش سود بالقوه مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به نظر می رسد که آنها معاملات فرابورس و آنچه معامله هزینه معامله نامیده می شود را ارائه می دهند – استخراج کنندگانی که بر اساس مدل بحث برانگیز “استخراج تراکنش” است.

یک بررسی مبادله BitMax همچنین نشان می دهد که آنها توکن ابزار کاربردی خود را دارند ، یعنی BitMax Token (نماد تیکر: BTMX). به نظر می رسد واحد مبادله اولیه در این پلتفرم معاملات دارایی دیجیتال باشد. در مجموع ۱۰ میلیارد توکن عرضه می کند. توکن های BTMX را می توان از طریق استخراج هزینه تراکنش (همانطور که در بالا ذکر شد) یا از طریق معاملات مستقیم در BitMax از طریق دو جفت ارز ، یعنی BTMX/USDT و BTMX/BTC ، به دست آورد.

BitMax همچنین یک محصول مالی ارائه می دهد که مبتنی بر ارزهای دیجیتالی یا دارایی های دیجیتالی به نام BitTreasure است. در اصل ، به نظر می رسد نوعی وام دهی دارایی های دیجیتالی است که بازدهی پایداری را از طریق انواع گزینه های سرمایه گذاری نمادین ، ​​از جمله بیش از یک مدت سرمایه گذاری (۳۰ روز ، ۶۰ روز ، ۱۸۰ روز) ارائه می دهد.

مدیرعامل و بنیانگذار BitMax مبادله را بعنوان “سومین پلتفرم معاملات دارایی های دیجیتال نسل سوم” تصور می کند و در حقیقت طی یک سال گذشته حجم مبادلات با حجم برآورد تعدیل شده ۲۰۸ میلیون دلار در هر ۲۴ ساعت شاهد رشد سریع حجم تجارت بوده است. این صرافی دسترسی به ۱۳۷ جفت تجاری و ۵۷ کوین را ارائه می دهد و گزارش CER نشان می دهد که در شش ماه اول عملیات بیش از ۱۶۰،۰۰۰ بازدید کننده منحصر به فرد در وب سایت BitMax وجود داشت. BitMax همچنین به دلیل هزینه معاملات ۰٫۰۴ per در هر معامله جذاب است که بسیار کمتر از متوسط ​​صنعت است. با این وجود ، بررسی های مبادله نشان می دهد که بین حجم گزارش شده و حجم معاملات تعدیل شده BitMax تفاوت زیادی وجود دارد و مبالغی که در واقع USDC چندین بار واریز شده است.

BitMax همچنین ویژگی دیگری به نام Turtle Card و Bunny Card را ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد در صورت پیش بینی صحیح نوسانات یک ارز خاص در یک بازه زمانی خاص ، درآمد کسب کنند.

معاملات ارزهای دیجیتالی بسیار فراتر از “خرید بیتکوین ، تجارت با ETH” تکامل یافته است. با بالغ شدن بازار ، طیف وسیعی از محصولات مشتقه در پاسخ به افزایش اشتیاق خرده فروشی و موسسات برای مکانیسم های پیچیده تر برای به کارگیری سرمایه و ریسک ریسک معرفی شده است.

صرافی های برتر ارزهای دیجیتالی فرصت های سرمایه گذاری مانند معاملات مارجین کریپتو یا قراردادهای دائمی بیتکوین را ارائه می دهند در حالی که همزمان توکن های مبادله خود را برای تقویت این محصولات جدید راه اندازی می کنند. به همین دلیل سرمایه گذاران باهوشی که به دنبال کشف این روشهای جدید و هیجان انگیز برای سرمایه گذاری در دیجیتال هستند ، توکن های BTMX را جمع آوری می کنند.

BITMAX چیست؟ آشنایی با توکن BTMX

چرا سرمایه گذاران BTMX را دوست دارند؟

BTMX دارای یک منبع کل ثابت با چندین مکانیسم تخلیه داخلی برای حذف توکن ها از گردش است. به عنوان مثال ، BTMX برای معامله گران برای شرکت در مزایده های AscendEX برای لیست های جدید مورد نیاز است. پس از اتمام حراج ، تمام BTMX مورد استفاده برای مناقصه به عنوان مصرف موثر توکن ها به طور دائم در یک قرارداد هوشمند بسته می شود.

تعداد زیادی از معامله گران که مشتاق خرید BTMX در پیش بینی لیست جدید هستند ، تقاضای تهاجمی ایجاد می کند و منجر به عدم تعادل خرید می شود که به همه فروشندگان بیمار پاداش می دهد و قبل از هر لیست حراج محور قیمت BTMX را تحریک می کند.

ده ها هزار از این ارز هر روز توسط معامله گران که BTMX را با محصول سرمایه گذاری BitTreasure قفل می کنند ، چندین کارت با BTMX خریداری می کنند یا در حراج ها مناقصه می کنند ، مصرف می شود. تا به امروز ، بیش از ۲۰ میلیون BTMX با پیشنهاد کاربران در چهار مزایده از گردش خارج شده است. تقریبا ۵۴۰ میلیون BTMX در BitTresure قفل شده است ، بدین معنا که تقریباً ۷۵ درصد از توکن ها از گردش خارج شده و همزمان ۲۰ درصد APY برای دارندگان توکن تولید می شود.

برگزاری BTMX همچنین می تواند ارزش برنامه معاملاتی VIII AscendEX را باز کند و احتمالاً مطلوب ترین ساختارهای هزینه را در بالاترین سطح بر اساس سطح دارایی BTMX به کاربران اعطا کند.

BitMax.io یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتالی چینی است که به شما معامله آلت کوین های مختلف را با هزینه معقول ارائه می دهد. آنها بیش از ۶۰ جفت معاملاتی مختلف آلت کوین را لیست کرده اند و به شما امکان می دهند با استفاده از اهرم معامله کنید و مقدار قابل توجهی پول نه تنها با محبوب ترین کوین ها ، بلکه با برخی از کوین های منحصر به فرد نیز به دست آورید. آنها توکن بومی خود را دارند ، BTMX که می توانید برای تجارت از آنها استفاده کنید.

نتیجه

BitMax یک مکان تجاری تازه راه اندازی شده است که در آن می توانید فراتر از کوین های معروف مانند بیتکوین و اتریوم با چندین کوین دیگر با اهرم حداکثر تا ۱۰ برابر معامله کنید. هزینه های معاملات در مقایسه با سایر پلتفرم های معاملاتی بسیار خوب است و شما همچنین می توانید این هزینه ها را با استفاده از توکن بومی BitMax ، BTMX ، حتی کمتر کنید.

اگرچه BitMax با پول فیات سروکار ندارد ، اما برای برداشتن وجوه از پلتفرم ، باید خود را با اسناد شناسایی تأیید کنید ، حتی اگر فقط رمزنگاری را برداشت کنید. BitMax می تواند یک انتخاب عالی برای کسانی باشد که مایل به استفاده از معاملات مارجین در altcoins با هزینه های ارزان هستند. هنگامی که تیم برخی از مشکلات زبان را حل می کند ، مانند صفحات بارگیری شده به زبان چینی ، BitMax گزینه مناسبی برای تجارت در حاشیه خواهد بود. و به هر حال ، اگر چیزی هنوز ترجمه نشده است ، همیشه می توانید از Google Translate استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *