بیت کوین کش در ابتدا به عنوان فورک مشتری بیت کوین ایجاد شد. اکنون ، یک شاخه دیگر از Bitcoin Cash باعث ایجاد Bitcoin SV یا Satoshi’s Vision شد. ساتوشی ناکاموتو مرد / زن مرموزی در پشت اولین ارز رمزنگاری شده زنده Bitcoin است.

در وایت پیپری که این Satoshi منتشر کرده بود ، بیت کوین را به شکلی که امروز می شناسیم ایجاد کرد. با این حال ، حتی بیت کوین نیز نتوانست تمام ایده های Satoshi را در رابطه با ارز رمزپایه کامل به دست آورد.

Bitcoin SV یک اجرای کامل گره ای برای (Bitcoin Cash) (BCH) است و چشم انداز Bitcoin را که توسط وایت پیپر Satoshi Nakamoto در سال ۲۰۰۸ ارائه شده است ، حفظ خواهد کرد.

Bitcoin SV یک سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر از بیت کوین است. نام پروژه نشان دهنده “Satoshi Vision” یا SV است. Bitcoin SV بنا به درخواست شرکت استخراج معدنکاری BCH CoinGeek و سایر استخراج کنندگان ایجاد شده است و قصد دارد یک انتخاب واضح برای اجرای معادن BCH را برای ماینرها فراهم کند و به مشاغل این امکان را می دهد تا برنامه ها و وب سایت های قابل اعتماد را بر روی آن بسازند.

اهداف Bitcoin SV

Bitcoin SV به دنبال برتری از Bitcoin Cash و همچنین Bitcoin از جنبه های زیر است:

ثبات

تیم پشت Bitcoin SV می خواهند یک لایه پایه پایدار ایجاد کنند که کدهای op_ اصلی را از وایت پیپر Satoshi پیاده سازی کند ، به طوری که چندین ویژگی از ابزارهای توکن سازی تا قراردادهای هوشمند بلاکچین و حتی قابلیت swap atom را می توان به لایه های بالایی اضافه کرد.

مقیاس پذیری

ما می دانیم که دستیابی به مقیاس پذیری مناسب یکی از موضوعات اصلی بیت کوین بوده است. تیم Bitcoin SV می خواهند روی افزودن قدرت ظرفیت کار کنند تا حجم بالای معاملات به سرعت و به راحتی پردازش شود.

ایمنی و امنیت

این تیم همچنین به ساخت ارز رمزنگاری شده ای کمک می کند که در برابر آسیب پذیری های بی شمار امنیتی و تهدیدات کلاهبرداری ارزهای رمزپایه تقویت شده باشد. وب سایت آن ها به ما می گوید:

“Bitcoin Cash یک ارز جهانی خواهد بود. برای فعال کردن چنین آینده ای ، ما باید آماده باشیم تا سطح امنیتی متناسب با سیستم پول جهانی را تضمین کنیم. برای انجام این کار ، پروژه Bitcoin SV بر تضمین دقیق کیفیت نرم افزار گره استخراج متمرکز شده است. “

Bitcoin SV چیست؟هر آنچه که باید بدانید.

اهداف پیش رو

در این کوتاه مدت نیز ، Bitcoin SV کاملاً چشمگیر به اثبات رسیده است. علی رغم افت جزئی ، اکنون نهمین ارز رمزپایه برتر از نظر سقف بازار است و در حال حاضر شاهد افزایش جزئی در قیمت آن است. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که با تحقق بهتر چشم انداز Satoshi ، آینده ای روشن تر برای Bitcoin این کوینخواهیم دید.

کاربرد های Bitcoin SV

نام (Bitcoin SV) (Satoshi’s Vision) به هدف طرفداران آن اشاره دارد – تسهیل پول جهانی با استفاده از مدل مشخص شده در White Whitepaper. برای انجام این کار ، جامعه BSV ، به رهبری رایت ، با ارتقا Qu Quasar ، اندازه بلاک را به ۲ گیگابایت افزایش داد. در فوریه سال ۲۰۲۰ ، Bitcoin SV دچار یک فورک سخت شد ، با عنوان “Genesis” ، که – از جمله موارد دیگر – محدودیت اندازه بلاک را برطرف می کند و برخی از ویژگی های زبان برنامه نویسی Bitcoin را بازیابی می کند.

علیرغم تمرکز بر پول نقد الکترونیکی “نظیر به نظیر” ، نشانه هایی وجود دارد که Bitcoin SV برای انواع موارد استفاده فراتر از پول استفاده می شود.

یک برنامه مجهز به BSV ، WeatherSV ، از زنجیره بلاکی برای ثبت مقدار زیادی از داده های آب و هوا و آب و هوا استفاده می کند ، در حالی که Memo و Twetch به عنوان یک شبکه اجتماعی مبتنی بر بلاکچین عمل می کنند.

nChain خود در حال کار بر روی امکان مهاجرت داده های مراقبت های بهداشتی به زنجیره بلاک BSV ، با اثبات مفهوم همراه با داده های EHR است که در فوریه سال ۲۰۲۰ در لندن اعلام شد.

Bitcoin vs Bitcoin sv

وقتی صحبت از Bitcoin vs Bitcoin SV می شود ، تفاوت اساسی اندازه بلاک است که در زمان راه اندازی ۱۲۸ برابر بیشتر از ۱ مگابایت BTC است. BSV ادعا می کند که می تواند “با تجربه کاربری بهتر ، هزینه بازرگان ارزان تر و سطح امنیتی امن تر” جایگزین هر سیستم پرداخت در جهان شود “. داده ها حاکی از آن است که معامله در بیت کوین تقریباً ۱۱۰۰۰ برابر گرانتر از بیت کوین SV است – و این می تواند یک عامل تعیین کننده برای افرادی باشد که می خواهند هزینه های خود را کاهش دهند.

اما نبرد سخت فورک ها – بیت کوین کش در مقابل بیت کوین SV – گاهی زشت بوده است. بنیانگذار Bitcoin SV ، کریگ رایت ، کارآفرینی است که پس از ادعای مکرر ادعا کرد که او Satoshi Nakamoto ، مخترع نام مستعار Bitcoin است ، بحث و جدال ایجاد کرده است. وی متهم به کلاهبرداری شده است – و در حالی که BCH از صرافی های رمزنگاری عمده در دسترس است ، سیستم عامل هایی از جمله Binance گام فوق العاده ای را برای حذف کامل BSV برداشته اند. سال گذشته ، این شرکت گفت Bitcoin SV استاندارد بالایی را که انتظار داشت برآورده نکرد – اضافه کرد که جفت های تجاری برای محافظت از کاربران متوقف شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *