بررسی Bitalong

Bitalong یک صرافی از هنگ کنگ است. هنگ کنگ مدتهاست ، همراه با سنگاپور ، کشور اصلی رمزنگاری در آسیا بوده است ، بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از صرافی ها در اینجا ثبت شده است.

اگر به حجم معاملات این پلتفرم خاص نگاه کنید ، در واقع بسیار چشمگیر است. اگرچه ما اطلاعاتی از coinmarketcap.com نداریم که بتوانیم به آن اعتماد کنیم ، CoinGecko گزارش داد که حجم معاملات ۲۴ ساعته در تاریخ نوشتن این بررسی (۷ نوامبر ۲۰۱۹) ۱۸٫۹ میلیون دلار بود. در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی (۱۶ مارس ۲۰۲۰ ، درست در اواسط بحران با COVID-19) ، حجم معاملات ۲۴ ساعته به ۱٫۹۸ میلیون دلار کاهش یافته بود ، که بسیار چشمگیر است و در واقع باید منبع باشد نگرانی برای هر کسی که علاقه مند به افتتاح حساب در اینجا است.

ما دلیلی نداریم که باور کنیم سرمایه گذاران ایالات متحده نمی توانند در اینجا تجارت کنند. در شرایط و ضوابط صرافی یا موارد مشابه هیچ منعی برای سرمایه گذاران ایالات متحده وجود ندارد. اما ، مثل همیشه ، هر سرمایه گذار آمریکایی که علاقه مند به تجارت در اینجا است ، باید نظر خود را در مورد هر گونه مسئله ناشی از تابعیت یا اقامت خود تشکیل دهد.

Bitalong با پلتفرم تجاری خود چندین مورد مختلف را در وب سایت خود به عنوان مزیت های اصلی ذکر کرده است. بیشتر این موارد بر امنیت و پشتیبانی متمرکز است ، که ما موافقت می کنیم دو جنبه بسیار مهم هر پلتفرم تجاری هستند.

پشتیبانی موبایل

پلت فرم معاملات Bitalong به عنوان یک برنامه تلفن همراه ، هم برای آیفون و هم برای تلفن های آندروید در دسترس است. بنابراین اگر ترجیح می دهید معاملات ارز رمزنگاری شده خود را در حین انجام انجام دهید ، این کار با حساب در این صرافی نیز امکان پذیر است.

نمای تجاری بیتالونگ

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت رمزنگاری انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا ببینید احساس خوبی نسبت به شما دارد.

Bitalong چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Bitalong

هزینه های معاملاتی Bitalong

این سیستم عامل خاص هزینه های متفاوتی را بین گیرندگان و سازندگان دریافت نمی کند. مدل هزینه آنها در عوض چیزی است که “مدل هزینه مسطح” نامیده می شود. برای سرمایه گذارانی که ترجیح می دهند سفارش های موجود را از دفتر سفارش تحویل بگیرند ، این ممکن است یک مدل هزینه تجاری جذاب باشد. هزینه تخت Bitalong 0.20٪ است. این هزینه کمی کمتر از متوسط ​​صنعت است.

مدت زمان متوسط ​​صنعت ۰٫۲۵٪ بوده است ، اما در حال حاضر شاهد افزایش مبادلات بیشتری به سمت حق الزحمه های تجاری بسیار پایین تر هستیم. ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ شروع به تبدیل شدن به میانگین صنعت جدید می کنند. در حال حاضر ، ۰٫۲۰٪ هنوز با متوسط ​​صنعت مطابقت دارد.

هزینه های برداشت Bitalong

هنگام برداشت BTC ، Bitalong هزینه برداشت را به مبلغ ۰٫۰۰۱۲ BTC اخذ می کند. این هزینه بیش از حد خارج از بازار نیست ، اما در واقع حدود ۳۰٪ بالاتر از متوسط ​​صنعت است. میانگین صنعت در حال حاضر ۰٫۰۰۰۸۱۲ BTC در هر برداشت BTC است.

در مجموع ، هزینه های اینجا کاملاً با میانگین صنعت مطابقت دارد.

روش های سپرده گذاری

این مکان تجاری به جز رمزنگاری هیچ روش سپرده گذاری دیگری را نمی پذیرد ، بنابراین سرمایه گذاران جدید رمزنگاری نمی توانند در اینجا تجارت کنند. اگر رمزنگاری ندارید اما می خواهید در این صرافی معامله خود را شروع کنید ، ابتدا باید رمزنگاری ها را از صرافی دیگری خریداری کنید و سپس ، به عنوان مرحله دوم ، آنها را در اینجا واریز کنید. خوشبختانه برای شما ، شما می توانید از Exchange Finder برای یافتن مبادله رمزنگاری پذیرش سپرده های فیات استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *