یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی BiONE از چهار قسمت تشکیل شده است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

BiONE یک صرافی است که در سنگاپور ثبت شده است و در ماه مه ۲۰۱۸ راه اندازی شده است. سنگاپور یکی از کشورهای جهان است که دارای بیشترین صرافی های رمزنگاری شده است. اما ، همانطور که می دانید ، وقتی صحبت از تجارت ارزهای رمزپایه می شود ، دنیا زمین بازی شماست و محل مبادله واقعاً چندان مهم نیست.

به عنوان مزیت اصلی آن ، BiONE پنج چیز را تبلیغ می کند. نخست ، آنها با اتخاذ استاندارد امنیت اطلاعات ISO27001 برای کنترل دقیق محرمانه بودن و یکپارچگی سیستم عامل ، امنیت قوی را ارتقا می دهند. این البته جنبه بسیار مهمی از هر بستر تجاری است. دوم ، آنها یک رابط کاربر پسند را در هر دو سیستم عامل دسکتاپ و تلفن همراه خود ارتقا می دهند. رابط پلت فرم تمیز و ساده به نظر می رسد. اما ترجیح طراحی رابط ذهنی است بنابراین ممکن است مجبور باشید خودتان ببینید. سوم ، BiONE تبلیغ می کند که تعداد زیادی رمزنگاری پشتیبانی شده (بیش از ۳۰۰+) دارند.

برای کسی که فقط به بیت کوین علاقه دارد ، این خیلی مهم نیست. اما اگر به دنبال آلت کوین های عجیب و غریب تر هستید ، این می تواند یک مزیت رقابتی برای BiONE در برابر سایر صرافی ها باشد. چهارم ، آنها اظهار داشتند که تیم حرفه ای دارند و به سرعت از کاربران خود پشتیبانی می کنند. طبیعتاً هر دو جنبه مهم هستند. پنجم ، بیون اظهار داشت که آنها با مقررات فعلی مطابقت دارند و مجوز مالی MSB خود را از ایالات متحده دریافت کرده اند.

BiONE چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیحیتال

پشتیبانی موبایل

اکثر مردم تجارت خود را روی دسک تاپ انجام می دهند. با این حال ، تعداد قابل توجهی از مردم در خارج از کشور هستند که ترجیح می دهند سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود را از طریق تلفن همراه انجام دهند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید BiONE به عنوان یک برنامه تلفن همراه نیز در دسترس است. می توانید آن را از طریق AppStore و Google Play مستقیماً در وب سایت آنها بارگیری کنید.

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC). اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند.

نمونه های بسیاری از مواردی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta به دلیل اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

BiONE در واقع سرمایه گذاران ایالات متحده را در سیستم عامل خود قبول می کند! با این حال ، مسئولیت این است که هر گونه درآمد را به سازمان امور مالیاتی گزارش دهید.

نمای تجارت BiONE

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

BiONE چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیحیتال

هزینه های BiONE

هزینه های معاملاتی BiONE

هر معامله ای بین دو طرف اتفاق می افتد: سازنده ، که سفارش او قبل از معامله در دفترچه سفارش وجود دارد. بنابراین سازنده سفارش را “انجام” می دهد. طرف دیگر ، گیرنده است که سفارشی را که مطابق سفارش سازنده باشد (یا “می گیرد”) قرار می دهد. مدل سازنده گیرنده معمولاً با دادن تخفیف کارمزد به سازندگان آن نقدینگی ، نقدینگی بازار را تشویق می کند. با این حال ، برخی از مبادلات به این تمایز اهمیتی نمی دهند و در عوض هزینه های یکسان را از متصدیان و سازندگان دریافت می کنند. این مدل هزینه “هزینه های ثابت” نامیده می شود.

BiONE هزینه های مسطح دریافت می کند: ۰٫۲۰٪ هم برای گیرندگان و هم برای سازندگان. این هزینه کاملاً خوب است ، در واقع حتی کمی کمتر از متوسط ​​هزینه جهانی صنعت جهانی (بر اساس این گزارش ۰٫۲۱۷٪) ، اگرچه کمی بالاتر از متوسط ​​هزینه سازنده که از طریق همین گزارش (۰٫۱۶۴٪) تعیین شده است.

هزینه های برداشت BiONE

هنگام برداشت BTC ، هزینه بازپرداخت به مبلغ ۰٫۰۰۰۵ BTC از شما گرفته می شود. این در واقع کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است ، زیرا متوسط ​​صنعت طبق تنها مطالعه تجربی انجام شده در مورد موضوعی که ما می شناسیم ، این مورد ، ۰٫۰۰۰۶۴ BTC در هر برداشت از BTC است.

BiONE چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیحیتال

روش های سپرده گذاری

این صرافی خرید کارت های اعتباری رمزنگاری را ارائه می دهد. هزینه ها کمی بیشتر است اما خریدها راحت و بدون دردسر است. این رابط خرید هنگام استفاده از کارت های اعتباری برای خرید رمزنگاری است:

کاربران همچنین می توانند رمزنگاری خود را از کیف پول های دیگر به کیف پول BiONE خود واریز کنند. اگر شما یک سرمایه گذار جدید رمزنگاری هستید و می خواهید در این صرافی معامله خود را شروع کنید ، می توانید رمزنگاری را مستقیماً در صرافی خریداری کنید و بلافاصله معامله را شروع کنید.

با استفاده از ابزار Exchange Finder ما می توانید سایر مبادلات به اصطلاح “سطح ورودی” را نیز پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *