یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی Bilaxy از چهار قسمت تشکیل شده است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

کشور محل سکونت Bilaxy مشخص نیست. این به خودی خود یک پرچم قرمز نیست ، اما ما به همه بازدید کنندگان توصیه می کنیم که مراقب باشند و نظر خود را در مورد قانونی بودن یا نیودن صرافی Bilaxy اعلام کنند. این تبادل به زبان انگلیسی و چینی در دسترس است ، بنابراین یک فرض منطقی این است که کشور مقیم Bilaxy یا چین یا هنگ کنگ است. در حالی که کشور مبدأ صرافی هرگز تضمین کیفیت آن نیست ، ما توجه داریم که صرافی های معتبر دنیا Binance و KuCoin نیز مقر خود را در هنگ کنگ دارند.

این صرافی در آوریل ۲۰۱۸ شروع به کار کرد.

در این صرافی ، می توانید تعدادی از altcoin های مختلف (بسیاری بسیار ناشناخته) را در برابر ETH معامله کنید. هیچ معامله ارزی فیات وجود ندارد و هیچ معامله ای با BTC انجام نمی شود. این واقعیت که تعداد زیادی آلت کوین ناشناخته ذکر شده در واقع به نظر می رسد نقطه فروش منحصر به فرد این بورس و بخشی از هدف وجود آن باشد.

اگر به دنبال تجارت BTC هستید ، باید از صرافی دیگری استفاده کنید. برای یافتن یکی از Exchange Finder ما استفاده کنید.

نقدینگی

در تاریخ نوشتن این بررسی ، حجم معاملات ۲۴ ساعته ۴٫۳ میلیون دلار بود که از نظر حجم معاملات ۲۴ ساعته در میان ۱۰۰ صرافی برتر جهان قرار گرفت. در ۹ ژوئن ۲۰۱۹ ، حجم معاملات ۲۴ ساعته اندکی کاهش یافت و به ۳٫۰ میلیون دلار رسید ، و Bilaxy را در خارج از ۱۰۰ بالا قرار داد.

اما صبر کنید تا این را بشنوید. در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی ، حجم معاملات ۲۴ ساعته این مبادلات ۲٫۶ میلیارد دلار بود ، و Bilaxy را در محل شماره ۳ قرار داد و در لیست صرافی های جهان با بیشترین حجم معاملات ۲۴ ساعته. Binance و MXC در این تاریخ موفق شدند از Bilaxy پیشی بگیرند. واقعا باورنکردنی است.

برنامه ارجاع

Bilaxy قبلاً یک برنامه ارجاع برای کاربران خود داشت. شرکت در آن آسان بود ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این بود که یک حساب کاربری ایجاد کنید ، لینک خود را دریافت کنید ، دوستان خود را دعوت کنید و سپس جایزه خود را دریافت کنید (دقیقاً مانند سایر برنامه های ارجاع در واقع). به نظر می رسد این برنامه بدون اطلاع قبلی متوقف شده است ، اما برای کاربران جای تأسف دارد.

Bilaxy چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

سرمایه گذاران ایالات متحده

سرمایه گذاران ایالات متحده ممکن است در اینجا تجارت نکنند. دلیل مستثنی کردن سرمایه گذاران ایالات متحده اصولاً دلایل نظارتی است. رژیم حقوقی ایالات متحده تعهداتی را به بسیاری از شرکت های پذیرنده بودجه از سرمایه گذاران آمریکایی تحمیل می کند. از جمله این تعهدات ، از جمله ، تهیه مواد بازاریابی مطابق با استانداردهای SEC و ثبت آنها در SEC (که یک پروسه بسیار سنگین است). هرچند خیلی ناراحت نباشید ، مکانهای زیادی وجود دارد که نوع تجارت این صرافی را ارائه می دهند. از Exchange Finder ما استفاده کنید تا بفهمید کدام گزینه را دارید.

نمای تجاری Bilaxy

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

هزینه های Bilaxy

هزینه های معاملاتی Bilaxy

این مبادله هزینه های مسطحی (به عنوان مثال ، هزینه های مشابه برای گیرندگان و سازندگان) دریافت می کند. آنها هزینه های ثابت خود را در ۰٫۲۰٪ تعیین کرده اند. این کمی کمتر از میانگین تاریخی صنعت جهانی یعنی ۰٫۲۵٪ است. با این حال ، ما شاهد هستیم که مبادله بیشتر و بیشتر به سمت هزینه های معاملاتی پایین تر مانند ۰٫۱۰٪ و ۰٫۱۵٪ حرکت می کند. در هر صورت ، هزینه های معاملات تجاری توسط Bilaxy “خارج از بازار” نیست ، اما قابل قبول است.

هزینه های برداشت Bilaxy

Bilaxy هنگام برداشت ETH هزینه برداشت را به میزان ۰٫۰۱ ETH اخذ می کند. این مطابق با میانگین صنعت است.

روش های سپرده گذاری

Bilaxy هیچ سپرده ارز فیات را قبول نمی کند. این بدان معنی است که سرمایه گذاران جدید ارزهای رمزپایه (یعنی سرمایه گذاران بدون دارایی قبلی ارزهای رمزپایه) نمی توانند در اینجا تجارت کنند. برای خرید اولین ارزهای رمزنگاری شده خود ، به صرافی ای به اصطلاح entry-level نیاز دارید که صرافی ای است که سپرده ارز فیات را قبول می کند. با استفاده از Exchange Finder یکی از آنها را پیدا کنید!

صرافی بررسی شده در بالا دارای تعداد زیادی ارز رمزپایه پشتیبانی شده است. اگر تعداد زیادی ارز رمزپایه پشتیبانی شده عامل مهمی در انتخاب صرافی ارز رمزنگاری شده برای شما باشد ، می توانید مبادلات زیر را نیز بررسی کنید:

Changelly

Bleutrade

YoBit

CEX.io

KuCoin

BTC-Alpha

Trade Satoshi

BitMEX

OKEX

Exrates

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *