یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی BigONE شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های واریز و امنیت.

اطلاعات کلی

BigONE یک صرافی است که در سنگاپور ثبت شده است ، اما از چین کار می کند.

این سیستم عامل دارای یک لیست طولانی از رمزنگاری های پشتیبانی شده است که اگر به دنبال چیزی عجیب تر از بیت کوین یا Ethereum هستید می تواند مفید باشد.

این تبادل برای افرادی از ایالات متحده امکان پذیر نیست. اگر مقیم یا شهروند ایالات متحده هستید و به دنبال بستر تجاری مناسب برای خود هستید ، نگران نباشید. از Exchange Finder ما برای یافتن صرافی پذیرنده سرمایه گذاران مانند شما استفاده کنید.

پشتیبانی موبایل

اگر شما به یک بستر تجاری علاقه مند هستید که از طریق تلفن همراه نیز در دسترس باشد ، Bigone شما را ناامید نمی کند. آنها یک برنامه کاربردی دارند که می توانید بارگیری کنید ، چه برای تلفن های آیفون و چه برای تلفن های آندروید.

میز فرابورس

این پلتفرم همچنین دارای میز کار OTC است که می توانید از سایر کاربران رمزنگاری خریداری کنید. سپس به تبلیغات آنها برای فروش یا خرید رمزنگاری پاسخ می دهید. پرداخت از طریق Alipay یا WeChat Pay امکان پذیر است.

BigONE چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

نمای تجاری BigONE

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

هزینه های BigONE

هزینه های معاملاتی BigONE

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. بسیاری از مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شود. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد. سازندگان کسانی هستند که سفارشاتی را به کتاب سفارش اضافه می کنند و بدین ترتیب در سیستم عامل نقدینگی ایجاد می کنند.

BigONE از آنچه ما هزینه های مسطح می نامیم دریافت می کند ، به این معنی که هم گیرندگان و هم سازندگان – که اعضای جدید Bigone هستند – همان هزینه را پرداخت می کنند: ۰٫۲۰٪. این هزینه های تجاری کاملاً با میانگین صنعت جهانی مبادلات متمرکز مطابقت دارد. مطمئناً ، میانگین صنایع در طول تاریخ حدود ۰٫۲۰-۰٫۲۵٪ بوده است اما اکنون شاهد ظهور میانگین های صنعت جدید در حدود ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ هستیم.

برای تجارت قراردادها ، BigONE بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شود. سازندگان ۰٫۰۶٪ پرداخت می کنند و سازندگان تخفیف در هزینه های تجاری خود دریافت می کنند و فقط باید ۰٫۰۲٪ را پرداخت کنند. این هزینه ها همچنین با میانگین های صنعت همخوانی دارند ، شاید حتی تا حدودی پایین تر از متوسط ​​صنعت.

BigONE چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

BigONE بسته به سطح عضویت شما ، به برخی از اعضای خود تخفیف هزینه معاملات نیز ارائه می دهد. پنج سطح وجود دارد: برنز (شما از این سطح شروع می کنید) ، نقره ای ، پلاتینیوم ، الماس و چلنجر. هرچه سطح بالاتر باشد ، هزینه معاملاتی شما کمتر است. با کسب “امتیازهای امتیاز” به سطح بالاتری می رسید و با داشتن حجم معاملات بالا ، دعوت از دوستان به بورس و غیره امتیازات امتیاز را به دست می آورید.

هزینه های برداشت BigONE

هزینه برداشت BigONE 0.0005 BTC برای هر BTC-برداشت است. این هزینه کمی کمتر از متوسط ​​صنعت است. متوسط ​​هزینه جهانی برداشت BTC در صنعت جهانی آخرین باری که ما در ArekCrypto یک مطالعه تجربی کامل درباره آن انجام دادیم تقریباً بود. ۰٫۰۰۰۸ BTC در هر BTC-برداشت. اما امروز ، شاهد مبادلات روزافزونی هستیم که به ازای هر برداشت از BTC ، ۰٫۰۰۰۵ BTC را شارژ می کنند ، بنابراین می توان ادعا کرد که ۰٫۰۰۰۵ BTC در حال تبدیل شدن به میانگین صنعت جدید است.

روش های سپرده گذاری

در این صرافی ، آنها هیچ سپرده ارز فیات به صرافی واقعی را نمی پذیرند. با این حال ، به عملکرد OTC ، می توانید از سایر افراد که از تبلیغات فروش استفاده می کنند رمزنگاری خریداری کنید. روش های خرید موجود در عملکرد OTC Alipay یا WeChat Pay است.

اگر ترجیح می دهید ارز فیات را واریز کنید و نمی خواهید از عملکرد OTC یا هر یک از روش های موجود سپرده ذکر شده در بالا استفاده کنید ، به صرافی دیگری نیاز دارید. با استفاده از Exchange Finder می توانید یکی از آنها را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *