یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی Bexplus شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

Bexplus یک سیستم تجارت جهانی مشتقات رمزنگاری است که در اواخر سال ۲۰۱۷ تأسیس شده است. این شرکت در سنت وینسنت و گرنادین ها ثبت شده است. دفاتر Bexplus در سنگاپور ، ژاپن ، ایالات متحده و برزیل است و به طور مداوم در سراسر جهان در حال گسترش است.

انگلستان کشوری است که بیشترین مبادلات ارز رمزنگاری شده را در جهان دارد. حداقل این را می دانیم. در لیست مبادله ارزهای رمزنگاری شده ، مبادلات زیر را در بریتانیا (علاوه بر این یکی) لیست می کنیم: Altmarkets ، Exmo ، CEX.io ، CoinEgg ، ExtStock ، Livecoin ، DSX ، LocalTrade ، Bittylicious ، CoinMate ، Indacoin ، MixCoins ، Paybis ، Vaultoro ، XCH4NGE ، Rfinex ، Cryptonex ، N.Exchange ، Bitcoinfive ، Cryptomate ، Trade Satoshi ، Luno ، CoinFalcon ، Bitstamp ، Coinfloor ، Gatehub ، BTC-Alpha ، Xena Exchange و Instant Bitex.

از نظر ما ، سرمایه گذاران آمریکایی ممکن است بتوانند در اینجا تجارت کنند.

پشتیبانی موبایل

اکثر مردم تجارت خود را روی دسک تاپ انجام می دهند. با این وجود ، تعداد قابل توجهی از مردم در خارج از کشور هستند که ترجیح می دهند سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود را از طریق تلفن همراه انجام دهند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید Bexplus به عنوان یک برنامه تلفن همراه نیز در دسترس است. می توانید آن را از طریق AppStore و Google Play بارگیری کنید.

معاملات اهرمی

Bexplus در بستر معاملات خود معاملات اهرمی ۱۰۰ برابر را ارائه می دهد. این بدان معنی است که بدون داشتن دارایی های لازم ، می توانید در معرض افزایش یا کاهش قیمت ارز رمزنگاری شده قرار بگیرید. شما این کار را با استفاده از “اهرم” تجارت خود انجام می دهید ، که به عبارت ساده اساساً به این معنی است که شما برای مبادله بیشتر از بورس وام می گیرید.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما ۱۰،۰۰۰ دلار در حساب معاملاتی خود دارید و ۱۰۰ دلار در BTC طولانی مدت شرط می بندید (یعنی افزایش ارزش). این کار را با اهرم ۱۰۰ برابر انجام می دهید. اگر ارزش BTC در این صورت با ۱۰٪ افزایش یابد ، اگر فقط ۱۰۰ دلار شرط بندی می کردید ، ۱۰ دلار درآمد کسب می کردید. همانطور که ۱۰۰ دلار با اهرم ۱۰۰ برابر شرط می بندید ، در عوض ۱۰۰۰ دلار اضافی (۹۹۰ دلار بیشتر از اگر معامله خود را استفاده نکرده اید) سود کسب کرده اید. از طرف دیگر ، اگر ارزش BTC با ۱۰٪ کاهش یابد ، شما ۱۰۰۰ دلار (۹۹۰ دلار بیشتر از آنچه معامله خود را استفاده نکرده اید) ضرر کرده اید. بنابراین ، همانطور که تصور می کنید ، تعادل بین ریسک و پاداش در معاملات اهرمی کاملاً تنظیم شده است (هیچ گونه سود بدون ریسکی وجود ندارد).

Bexplus چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

شبیه ساز تجارت

Bexplus برای هر کاربر ثبت نام شده ۱۰ BTC رایگان برای انجام معاملات آزمایشی می دهد.

در حال حاضر فقط چند صرافی وجود دارد که معاملات شبیه سازی شده را ارائه می دهند ، بنابراین برای تازه کارها کاملاً دوستانه است ، شما می توانید استراتژی های مختلف را هر طور که دوست دارید امتحان کنید.

در اینجا برخی از ویژگی های برجسته وجود دارد

  • ۱٫ بدون خطر است. بدون هزینه های مالی واقعی ، شما می توانید استراتژی های خود را تحت شرایط بدون خطر آزمایش کنید و سبک تجارت خود را تشکیل دهید.
  • ۲٫ به شما تجربه می دهد. اگر مبتدی رمزنگاری هستید ، بهترین روش این است که با تمرین باز و بسته شدن موقعیت ها ، اعمال محدودیت ها و محدودیت ها ، با بازار آشنا شوید. علاوه بر این ، می توانید نیازهای حاشیه را مشاهده کرده و همچنین سود و زیان را ردیابی کنید. اگر شما یک بازرگان پیشرفته رمزنگاری هستید ، می توانید با معامله جفت های مختلف ، تجزیه و تحلیل و روش های فنی را جمع آوری کرده و نمونه کارهای مختلف را در شبیه ساز امتحان کنید ، که می تواند مهارت های اساسی شما را تقویت کند.
  • ۳٫ فرصت یادداشت برداری و یادگیری را به شما ارائه می دهد. با یادداشت برداری و تجزیه و تحلیل عملکرد معاملات خود ، می توانید اشتباهاتی را که مرتکب شده اید اصلاح کنید و استراتژی های معاملاتی خود را قبل از شروع با پول واقعی تشکیل دهید.
  • ۴- به شما فرصتی می دهد تا احساسات خود را کنترل و آموزش دهید. با معاملات نمایشی بلند مدت ، می توانید خود را در طی مراحل مشاهده کنید ، و بفهمید که چه نوع سرمایه گذاری هستید و خود را تنظیم کنید ، که برای ایجاد یک روحیه و نگرش پایدار نسبت به بازار واقعی مفید است.

برای نتیجه گیری ، تمرین در یک شبیه ساز معاملات در واقع آموزش مدیریت احساسات و تجمع تجربه است.

نمای تجاری Bexplus

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

Bexplus چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Bexplus

هزینه های معاملاتی Bexplus

بسیاری از صرافی ها آنچه را ما حق الزحمه گیرنده می نامیم ، از گیرندگان و آنچه ما هزینه های سازنده می نامیم از سازندگان دریافت می کنند. متعهدین افرادی هستند که با قبول سفارشات قبلاً ثبت شده ، نقدینگی را از کتاب سفارشات حذف می کنند. سازندگان کسانی هستند که آن سفارشات را می دهند. گزینه اصلی برای این کار به سادگی گرفتن هزینه های “مسطح” است. کارمزد تخت به این معنی است که مبادله از کارگر و سازنده هزینه یکسانی دریافت می کند.

این صرافی برای هر معامله هزینه ثابت ۰٫۰۷۵٪ را ارائه می دهد. اکثر مبادلات ارائه دهنده معاملات مشتقات در واقع ۰٫۰۷۵٪ از هزینه های دریافت کننده را دریافت می کنند. Bexplus همچنین ۰٫۰۷۵٪ از هزینه های سازنده را دریافت می کند. با توجه به کارمزد سازنده ، مبادلات زیادی در لیست تبادلات ما وجود دارد که هزینه سازنده تخفیف یا حتی کارمزد سازنده منفی را ارائه می دهند (به این معنی که برای تجارت پول دریافت می کنید).

هزینه های برداشت Bexplus

هنگام برداشت BTC از بستر تجاری Bexplus ، باید ۰٫۰۰۰۵ BTC بپردازید. از نظر ما ، تنها مطالعه تجربی مربوط به هزینه برداشت که انجام شده است ، مطالعه ای بوده است که ما در arekcrypto.com مدتی قبل انجام داده ایم. این مطالعه نشان داد که متوسط ​​هزینه برداشت از BTC در صنعت در حدود ۰٫۰۰۰۶ BTC برای هر BTC برداشت است. هزینه های برداشت Bexplus کمی کمتر از متوسط ​​هزینه برداشت جهانی BTC در صنعت جهانی است.

به طور خلاصه ، هم هزینه های معاملاتی و هم هزینه های برداشت از این سیستم عامل بسیار رقابتی است.

روشهای سپرده گذاری

برای تجارت در اینجا ، ابتدا باید ارز رمزنگاری شده داشته باشید. تنها کلاس دارایی که می توانید به Bexplus سپرده گذاری کنید بیت کوین است. با این حال ، اگر واقعا Bexplus را دوست دارید اما هنوز BTC ندارید ، می توانید به راحتی با صرافی که ارز فیات  داشته باشد (صرافی که می توانید پول نقد خود را به طور منظم واریز کنید) حساب خود را شروع کنید ، در آنجا رمزنگاری کنید سپس آن را از چنین صرافی به این صرافی منتقل کنید. از فیلترهای ما استفاده کنید تا به راحتی ببینید کدام صرافی ها اجازه انتقال وجه یا کارت اعتباری را می دهند.

در اینجا همچنین ممکن است لازم به ذکر باشد که در Bexplus هیچ KYC وجود ندارد ، به این معنی که این پلت فرم هیچ اطلاعات شخصی را از کاربران خود جمع نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *