Bat مخفف کلمه Basic attention است. این رمز تبلیغات دیجیتال مبتنی بر بلاکچین است که در Ethereum اجرا می شود. اساساً، توکن بت هنگام انجام تبلیغات نیاز واسطه ها را کاهش می دهد. باعث می شود با پرداخت هزینه به کاربران برای مشاهده تبلیغات و همچنین ناشران به طور مستقیم درآمد کسب کنند که روند تبلیغات را موثرتر شود.

توکن Bat در مارس ۲۰۱۷ راه اندازی شد. توسط ICO ، آنها ظرف مدت ۳۵ ثانیه مبلغ ۳۵ میلیون دلار جمع کردند. هدف اصلی آنها رفع مشکل با سیستم تبلیغات دیجیتال فعلی است. که در آن کاربران بدون اطلاع آنها ردیابی می شوند.

مطلب مرتبط: آموزش ارز دیجیتال

تیم پشت Bat coin

برندان Eich بنیانگذار است. برندان شخصی است که جاوا اسکریپت را ایجاد کرده و پروژه Mozilla منتهی به فایرفاکس را بنیان گذاشته است.

جدا از این، این تیم مشاورانی به نام Zooko Wilcox، بنیانگذار و مدیر عامل Zcash و Ankur Nandwani، مدیر محصول در Coinbase را شامل می شود.

 Bat coinچگونه کار می کند؟

برای استفاده از BAT، مرورگر وب با نام Brave مورد نیاز است که توسط تیم توسعه دهنده BAT ایجاد شده است. بنابراین، براساس قراردادهای هوشمند است و با استفاده از آن، تبلیغ کنندگان در یک حالت قفل شده با پرداخت یک رمز مشخص، تبلیغات را برای کاربران ارسال می کنند. پس از دیدن آن آگهی، کاربر بخشی از پرداخت رمز دریافتی را دریافت می کند.

علاوه بر این، مرورگر Brave مقداری از رمز را نیز دریافت می کند و پرداخت نهایی باقیمانده رمز به ناشر میزبان آگهی واریز می شود. بت را می توان در مرورگر برای مقالات برتر، کمک های مالی به ارائه دهندگان و انواع دیگر خدمات داده استفاده کرد.

مطلب مرتبط: صرافی های ارز دیجیتال

 Bat coinچگونه کار می کند؟

 

 بیایید مرورگر Brave را با جزئیات بررسی کنیم:

Brave یک مرورگر وب منبع باز است که بیشتر روی حریم خصوصی و سرعت تمرکز دارد. این تبلیغات و ردیاب های غیر ضروری را مسدود کرده و رفتار کاربر را کنترل می کند.

این مرورگر از سیستم دفترچه پس زمینه استفاده می کند که ردیابی سایت ها و محتوایی را که کاربر حداکثر وقت خود را صرف می کند نگه می دارد و از این رو به ناشران پرداخت می شود.

مطلب مرتبط: کیف پول های ارز دیجیتال

موارد اصلی که توسط مرورگر Brave انجام می شود:

  • پیگیری مطالب گشت و گذار شده توسط کاربر.
  • توجه کاربر با توجه به اینکه کاربر چه مقدار به یک تبلیغ خاص اختصاص می دهد اندازه گیری می شود.
  • همراه با ردیابی داده ها، Brave اطمینان حاصل می کند که اطلاعات را با خیال راحت روی دستگاه ذخیره کنید.
  •  این سرویس فقط آن دسته از تبلیغات را در اختیار کاربران قرار می دهد که بیشترین ارتباط را با کاربران دارند یا کاربر به آنها علاقه مند است.

مطلب مرتبط: آموزش رایگان تحلیل تکنیکال

مزایای Bat Coin

  •  واسطه ها را از بین می برد. در حالی که فرآیند تبلیغات را فراهم می کنید که حریم خصوصی را فراهم می کند.
  •  درآمد در بین تمام سطوح از کاربر تا ناشر توزیع می شود.
  •  یک کاربر می تواند به طور خصوصی در وب گشت و گذار کند و فقط تبلیغاتی را دریافت کند که از آنها توجه کسب می کند.

مطلب مرتبط: آموزش فاندامنتال ارز دیجیتال

از کجا Bat coin بخریم؟

این را می توان در جفت ارز با بیت کوین (BTC) از هر صرافی مانند Bittrex ، Binance و Liqui خریداری کرد و یا همچنین می تواند با Ethereum جفت شود.

در غیر این صورت، ابتدا کاربر می تواند Bitcoins خریداری کند و بعداً می تواند BAT را در ازای آن سکه ها از صرافی های ذکر شده دریافت کند.

هنگامی که کاربر شروع به استفاده از مرورگر Brave کرد، می تواند آن BAT ها را دریافت کند و به کاربران اولیه تا ۵ BAT پاداش می دهد.

مطلب مرتبط: قیمت ارز دیجیتال

 Bat coin را کجا باید ذخیره کنیم؟

BAT مبتنی بر Ethereum است. بنابراین به عنوان رمز ERC20 با کیف پول ERC 20 سازگار است. جدا از آن، MyEtherWallet گزینه خوبی برای استفاده است. همچنین، می توان آن را در کیف پول مرورگر Brave نیز ذخیره کرد. در اینجا استفاده از سخت افزار Ledger Nano S یا Trezor ترجیح داده می شود.

مطلب مرتبط: از کجا شروع کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *