BAG HODLer به چه معناست؟

در فضای رمزنگاری ، کلمه bag به کوین ها و توکن هایی که یکی به عنوان بخشی از نمونه کارها در دست دارد ، اشاره دارد. به طور معمول ، این اصطلاح برای توصیف مقدار قابل توجهی از ارز رمزنگاری شده خاص استفاده می شود. حداقل مشخصی وجود ندارد ، اما وقتی این مقدار نسبتاً زیاد باشد ، می توان گفت که آنها “کیسه های سنگین” یک کوین یا رمز مشخص را در دست دارند.

به سرمایه گذارانی که برای مدت طولانی کیف در دست دارند ، اغلب “BAG HODLer” گفته می شود. اگرچه این اصطلاح ممکن است در موقعیت های مختلفی کاربرد داشته باشد ، اما معمولاً مربوط به سرمایه گذاران است که علی رغم عملکرد ضعیف بازار ، اصرار دارند کیف خود را نگه دارند. به عبارت دیگر ، BAG HODLer هستند که به دارایی های خود پایبند هستند حتی اگر چمدان هایشان کاهش چشمگیری در ارزش (در بازارهای قوی خرس) داشته باشند.

نظریه های مختلفی وجود دارد که سعی در توضیح دلایل تبدیل شدن یک سرمایه گذار به کیف دارند. از یک طرف ، برخی از سرمایه گذاران به سادگی آنچه در بازار می گذرد را دنبال نمی کنند. یا به این دلیل که آنها اعتقاد جدی به ارزشمند بودن کیف هایشان در آینده دارند یا اینکه فقط وقت و علاقه کافی برای پیگیری عملکرد کوین های خود را ندارند.

همچنین پدیده ای به نام اثر وضع موجود وجود دارد که احتمالاً مربوط به طرز فکر BAG HODLer ها است. این گرایش سرمایه گذاران به نگه داشتن سرسختانه کیف های بد عملکرد خود را (به امید بهبودی) توصیف می کند ، در حالی که کیف ها سریع ارزش خود را از دست می دهند. اثر خلوص به این واقعیت مربوط می شود که انسانها به طور کلی ، بیش از آنکه از بردن لذت ببرند ، از باخت بدشان می آید – حتی اگر نتیجه نهایی یکسان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *