یک راه آسان برای فکر کردن در مورد Axie Infinity تصور یک بازی بلاکچین است که ترکیبی از Pokémon و CryptoKitties است. به طور دقیق تر ، Axs یک بازی و اکوسیستم NFT است که بر روی بلاک چین Ethereum ساخته شده است. ارز رمزپایه بومی آن یک رمز ERC-20 به نام Axie Infinity Shard (AXS) است.

معرفی

با پیروی از ایده ارائه شده توسط CryptoKitties ، Axs یک بازی کلکسیونی مبتنی بر Ethereum است که از سال ۲۰۱۸ در حال رشد است. این بازی از ایده های استارت آپ Sky Mavis مستقر در ویتنام است که کار خود را به عنوان یک پروژه اشتیاق آغاز می کند و ادامه می دهد تا به یک بازی محبوب Ethereum تبدیل شود.
Axie Infinity Shard (AXS) رمز اکوسیستم Axie Infinity است. AXS یک رمز حاکمیت ERC-20 است ، که در نوامبر ۲۰۲۰ راه اندازی شد. رمزهای AXS را می توان از طریق بازی خرید ، معامله یا کسب کرد.
سایر نشانه های مرتبط با Axie Infinity شامل دارایی های بازی (مانند شخصیت های Axie شما) به صورت توکن ERC-721 و Small Love Potion (SLP) ، رمز ERC-20 است.

Axie Infinity (AXS) چیست؟آشنایی با ارز های دیجیتال

Axie Infinity چیست؟

در اکوسیستم Axie Infinity به شخصیت های بازی Axies گفته می شود. آنها توکن های غیرقابل شادی (NFT) هستند که شما مالک آنها و کنترل آنها هستید. می توانید آنها را در کیف پول شخصی خود ذخیره کنید ، آنها را به آدرس های دیگر Ethereum منتقل کنید یا با بازیکنان دیگر با استفاده از یک بازار مبتنی بر بلاکچین تجارت کنید. به غیر از Axies ، بازی دارای زمین و موارد مجازی است که توکن های ERC-721 نیز هستند.
در اکوسیستم ، بازیکنان می توانند از تیم ها و سازندها در حالت Adventure (PvE – Player vs. Environment) برای نبرد با هیولاها در Lunacia – پادشاهی Axie Infinity استفاده کنند. آنها همچنین می توانند حالت Arena (PvP – Player vs. Player) را برای نبرد با دیگر مربیان Axie در زندگی واقعی انتخاب کنند. وقتی برنده می شوید ، دارایی به نام Small Love Potion (SLP) به دست می آورید که برای پرورش Axies استفاده می شود. SLP همچنین یک رمز ERC-20 است و در صرافی هایی مانند Binance قابل معامله است.

با قیمت Axie بالا و قیمت بالای گاز در Ethereum ، مانع ورود بازیکنان جدید برای شروع زیاد است. تولید مثل به گاز احتیاج دارد که می تواند اتر زیادی اضافه کند. زنجیره جانبی Ronin Ethereum که به طور خاص برای Axs ساخته شده است ، مطمئناً این مسئله را کاهش می دهد.

Axie Infinity Shard (AXS) چیست؟

کوین AXS (Axie Infinity Shard) نسبتاً جدیدی در جهان Axie Infinity است – در نوامبر سال ۲۰۲۰ منتشر شد. دارندگان AXS می توانند با استفاده از رأی و بازی از رمز برای ذخیره سازی استفاده کنند و AXS را دریافت کنند. این پاداش ها از طریق خزانه داری جامعه است که با خریدهای درون بازی پر می شود. با این حال ، از ژانویه ۲۰۲۱ ، این خزانه داری جامعه و ویژگی های اصلی هنوز اجرا نشده اند.

کل عرضه AXS 270،۰۰۰،۰۰۰ خواهد بود. برخی از token ها به فروش عمومی اختصاص یافتند ، برخی برای اجرای نمایش به برخی از نمایش ها و برخی دیگر به Sky Mavis و مشاوران این پروژه اختصاص یافتند. عرضه اولیه در اولین فروش عمومی کمی کمتر از ۶۰،۰۰۰،۰۰۰ بود. پیش بینی می شود تعداد توکن های منتشر شده سالانه تا سال ۲۰۲۶ رشد کند.

Axie Infinity (AXS) چیست؟آشنایی با ارز های دیجیتال

AXS از چه مواردی استفاده می کند؟

Axs می خواهد یک بازی بالغ باشد که بازیکنان را مجذوب خود کند ، دارای یک جامعه قوی و یک اکوسیستم پر رونق باشد. برای طرفداران Pokémon یا Final Fantasy ، Axie Infinity یک تجربه بازی سرگرم کننده را برای غوطه ور شدن در اختیار شما قرار می دهد.

از فوریه ۲۰۲۱ ، بیش از ۲۷۰۰۰ بازیکن Axs وجود دارد. اگر این بازی بتواند بازیکنان حتی بزرگتری را بدست آورد ، مطمئناً ارزش بیشتری به اکوسیستم می بخشد. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، زنجیره جانبی Ronin ، همراه با یک نسخه رایگان برای بازی ، در حال اجرا است تا رشد بیشتر را تشویق کند.

با بازی Axie Infinity ، بازیکنان می توانند با استفاده از روش های مختلف هم رمز AXS و هم SLP به دست آورند. سپس می توان این رمزها را با ارزهای رمزپایه دیگر مبادله کرد. در حال حاضر گیمرهایی در آنجا هستند که از بازی Axs درآمد کسب می کنند.

نحوه ذخیره AXS

از آنجا که AXS یک رمز ERC-20 است ، می تواند در هر کیف پول نرم افزاری سازگار با ERC-20 مانند Trust Wallet ، Coinomi ، Exodus و همچنین کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor One یا Ledger Nano X ذخیره شود.

افکار پایانی

آینده رمز AXS به بازی و محبوبیت بازی Axie Infinity متکی است. بازی سرگرم کننده است ، کاملاً آماده است و فضای کافی برای رشد دارد. همچنین طی دو سال گذشته خود را به اثبات رسانده و ویژگی های جدیدی در راه جلب بازیکنان بیشتری برای عضویت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *