AVAX) Avalanche) – که قبلاً مخفف Ava یا AVA بود – با استفاده از یک پروتکل اجماع پیشگام ساخته شده است ، اولین پلت فرم قراردادهای هوشمند است که معاملات زیر یک ثانیه را تأیید می کند ، از کل جعبه ابزار توسعه Ethereum پشتیبانی می کند و میلیون ها تولید کننده بلاک کامل را قادر می سازد. به هنگام آزمایش ، Avalanche رکورد بیش از ۱۰۰۰ تولیدکننده بلاک از احزاب مستقل در سراسر جهان را مشاهده کرد ، حتی از شبکه های آزمایش شده از برخی از شبکه های مورد انتظار و بیشتر شبکه های اصلی فعال نیز پیشی گرفت.

همچنین دارای یکی از برابری طلبانه ترین برنامه های توزیع رمز در فضا است که کمتر از ۱۴٪ از توکن های اصلی به سرمایه گذاران خصوصی و تقریبا ۷۰٪ به افرادی که در اکوسیستم بنا می کنند صادر شده است.

نکات مهم ساخته شده در فن آوری پیشگامانه  یک پروتکل اجماع دستیابی به موفقیت است که ایمن ، غیرمتمرکز است و عملکرد بالایی را به دست می آورد – همه در حالی که قادر است به هزاران ، اگر نه میلیون ها شرکت کننده ، مقیاس بندی کند. ساخته شده توسط یک تیم پیشگام AVAX و خالق اولین سکه ضرب شده در اثبات کار و پشتیبانی محققان پیشگام دانشگاه کرنل ، AVAX پس از پروتکل های اجماع کلاسیک و ناکاموتو ، سومین موفقیت بزرگ در سیستم های توزیع شده را به جهان می آورد.

کشش قوی و رشد اکوسیستم AVAX  هزاران نفر را به مشارکت در جوامع توسعه ، هزاران گره اعتبارسنج در آزمایشگاه خود ، ده ها شریک در حال ساخت راه حل های کامل تجاری ، جامعه گسترده و جهانی حامیان مردمی و طیف گسترده ای از مشارکت های استراتژیک در سراسر امور مالی غیرمتمرکز و نهادی جذب کرده است.

AVAX ساخته شده است تا برابری و عادلانه باشد و به طور هدفمند طراحی شده است تا اطمینان حاصل کند که کل پروژه از منصفانه و به روی گسترده ترین کاربران باز است. از معماری سبک که به سخت افزار گران قیمت احتیاج ندارد تا اقتصاد توکن آن ، Avalanche توسط جامعه خود ساخته و برای آن ساخته شده است.

واقعیت های کلیدی فناوری Avalanche

یک پلت فرم سریع قرارداد هوشمند است که از قابلیت اطمینان زیر ثانیه و توان در سطح ویزا پشتیبانی می کند. Avalanche از پشتیبانی کامل از ماشین مجازی Ethereum پشتیبانی می کند ، بنابراین ابزار Ethereum خارج از جعبه کار می کند. Truffle Suite ، Remix ، MetaMask ، MEW و سایر ابزارهای مورد علاقه Ethereum شما.

Avalanche از خرد کردن برنامه خاص پشتیبانی می کند و به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه هایی متناسب با نیازهای خاص خود راه اندازی کنند. AVAX نه تنها از قابلیت برنامه ریزی در سطح برنامه بلکه از قابلیت برنامه ریزی از سطح شبکه نیز پشتیبانی می کند. این برنامه نویسان را قادر می سازد تا علاوه بر کنترل اجرای برنامه های غیرمتمرکز خود ، داده های خصوصی را نیز به طور ایمن مدیریت کنند.

Avalanche به طور کامل از توکن های غیر قابل استفاده (NFT) پشتیبانی می کند ، با برنامه ریزی برای ایجاد یک رجیستری ، بنابراین می توانید کل جهان NFT ها را در Avalanche کشف و کاوش کنید.

AVAX چیست؟ آشنایی با پلت فرم Avalanche و هرآنچه باید بدانید

حقایق کلیدی

اقتصاد توکن AVAX رمز اصلی سیستم عامل Avalanche است. AVAX یک رمز بسته است. حجم بازار توکن ۷۲۰M AVAX است و ۵۰٪ از آن (۳۶۰M) در شبکه اصلی است. AVAX به عنوان واحد حساب اصلی در شبکه Avalanche عمل می کند ، تضمین های امنیتی پایه را ارائه می دهد ، هزینه عملیات را پرداخت می کند و مجموعه گسترده ای از خدمات عمومی را ارائه می دهد.

هزینه معاملات AVAX سوزانده می شود ، و کمبود AVAX را افزایش می دهد.

فروش AVAX

فروش توکن از ۱۵ جولای ساعت ۱۰:۰۰ صبح ET (UTC-4) آغاز می شود و تا ۲۹ ژوئیه ساعت ۱۰:۰۰ صبح ET (UTC-4) ادامه خواهد داشت. شرکت کنندگان می توانند از طریق سه گزینه ، فروش عمومی گزینه های A1 ، گزینه های فروش عمومی A2 و گزینه های فروش عمومی ب خرید توکن ها را انجام دهند. از طرف دیگر ، فروش عمومی گزینه A2 دارای مجموعه اختصاصی ۶۰ میلیون توکن است.

بنابراین ، کل حداکثر توکن های فروخته شده در فروش عمومی ۷۲ میلیون توکن یا ۲۰٫۰۰٪ از توزیع شبکه اصلی است. جزئیات هر گزینه به شرح زیر است:

گزینه فروش عمومی A1 – [گردهمایی شماره ۲ – کسب اعتبار ۱ ساله]

این گزینه به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا با استفاده از یک برنامه واگذاری حقوقی ۱ ساله ، با بازکردن سه ماهه ، توکن ها را با قیمت ۰٫۵۰ دلار / رمز خریداری کنند. این تخصیص از همان شرایط فروش خصوصی پیروی می کند. حداکثر اندازه چک ۲۵K دلار آمریکا است.

گزینه فروش عمومی A2 – [دور شماره ۲ – اعتبار ۱٫۵ ساله]

این گزینه به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا با استفاده از یک برنامه ۱٫۵ ساله واگذاری ، با باز کردن سه ماهه ، رمزها را با قیمت ۰٫۵۰ دلار / رمز خریداری کنند. برای چهار ساعت اول فروش حداکثر اندازه چک ۲۵K دلار آمریکا وجود دارد و سپس برای این تخصیص به ۲٫۵ میلیون دلار افزایش می یابد.

گزینه فروش عمومی B – [بدون اعتبار ، کاملاً قفل نشده]

این گزینه به شرکت کنندگان امکان می دهد توکن ها را با قیمت ۰٫۸۵ دلار / رمز و بدون قفل خریداری کنند. به منظور جلوگیری از تمرکز ، ایجاد انگیزه در توزیع و ایجاد انگیزه در توکن ها ، این تخصیص حداکثر اندازه چک ۵K USD را اعمال می کند. همه گزینه ها به طور همزمان ارائه می شوند و شرکت کنندگان می توانند هر ترکیبی از گزینه ها را خریداری کنند.

علائم فروخته نشده از گزینه های فروش عمومی A1 و فروش عمومی گزینه B در تاریخ ۲۸ ژوئیه ساعت ۱۰:۰۰ صبح (UTC-4) به گزینه فروش عمومی A2 اضافه می شود. پس از ۲۴ ساعت ، در تاریخ ۲۹ ژوئیه در ساعت ۱۰ صبح ET (UTC-4) ، هر یک از نشانه های فروخته نشده از فروش عمومی گزینه A2 توسط انجمن و توسعه دهنده اوقاف جذب می شود.

فناوری AVAX

AVAX از فناوری پیشگامانه برخوردار است. این پلتفرم ترکیبی از یک پروتکل اجماع جدید و کاملاً قدرتمند است که امکان تمرکززدایی واقعی را در زمان تأیید فوری با زیرساخت شبکه قابل توسعه و قابل برنامه ریزی فراهم می کند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد شبکه های فرعی جدید را با محیط های جدید دلخواه اجرا کنند.

برنامه باز کردن قفل رمز

همه توکن ها ، به جز گزینه عمومی فروش B ، دارای برخی برنامه های واگذاری هستند. فروش بذر (واگذاری ۱ سال) ، فروش خصوصی (واگذاری ۱ سال) ، گزینه فروش عمومی A1 (واگذاری ۱ سال) ، گزینه فروش عمومی A2 (واگذاری ۱٫۵ سال) ، بنیاد (واگذاری ۱۰ سال) ، برنامه Testnet انگیزه (۱ سال واگذاری) ) ، و تخصیص تیم (۴ سال واگذاری) شروع به باز کردن قفل از راه اندازی شبکه اصلی می کند

از سوی دیگر ، تخصیصات جامعه و توسعه اوقاف (واگذاری ۱ سال) ، شرکای استراتژیک (۴ سال واگذاری) و Airdrop (4 سال واگذاری) تخصیص قفل از راه اندازی شبکه اصلی شروع نمی شود ، اما در عوض از تاریخ اعطا شروع به باز کردن قفل می کند.

باز کردن تخصیص ها از تاریخ راه اندازی Mainnet نمودار زیر نشان دهنده برنامه باز کردن قفل فروش بذر ، فروش خصوصی ، فروش عمومی ، بنیاد ، برنامه تشویقی Testnet و تخصیص تیم است. باز کردن این تخصیص ها از راه اندازی شبکه اصلی شروع می شود. توجه داشته باشید که ، از آنجا که گزینه عمومی فروش A1 و فروش عمومی گزینه B ، از همان توکن ۱۲M رمز علامت قرض می گیرند ، نمی توان قبل از فروش عمومی به طور دقیق تعیین کرد که در نهایت تعداد توکن به هر کدام اختصاص یافته است. بنابراین ، نمودار شماره ۲ زیر سناریوی فرضی را نشان می دهد که در آن تمام توکن های ۱۲ میلیون نفری از طریق گزینه فروش عمومی B به فروش می رسند ، یعنی قفل همه نشانه های ۱۲ میلیون دلاری هنگام راه اندازی باز می شود.

 

AVAX چیست؟ آشنایی با پلت فرم Avalanche و هرآنچه باید بدانید

کشش و پذیرش

بیش از ۵۵۰۰ وظیفه توسط افراد در مرکز AVAX  انجام شده است

صدها برنامه کمک هزینه ارائه شده برای ایجاد زیرساخت های اصلی و موارد استفاده ابتکاری در Avalanche

فعالیت GitHub در رقابت با پروژه های رقابتی با پیشتازهای چند ساله نسبت به AVAX

اکوسیستم و توسعه تجارت AVAX

این یک قطعه از خط تولید اخیر توسعه تجارت ما است: ۵٫۲٫۱٫ امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) خط لوله شرکای علاقه مند و مستقر در DeFi سرشار است. اینها شامل برنامه هایی مانند:

توسعه تجاری ادغام عمومی با Chainlink سخنان برجسته ای را به AVAX  می آورد و برابری را با ابزار Ethereum’s DeFi گسترش می دهد.

ادغام عمومی با BiLira ، اولین ثبات Bitcoin لیر ترکیه ، برای ارتباط با جامعه رمزنگاری در حال رشد سریع در ترکیه کار اعلام نشده شامل چندین شرکت تجاری Fortune 500 ، موسسات بزرگ اروپایی و چینی و رهبران منطقه ای در خدمات مالی و استقرار شرکت ها استفاده از ابزارها و زیرساخت های پیشرو برای پرورش اکوسیستم توسعه قوی در AVAX

کمک هزینه AVAX

پیش از این به دهها پروژه در چهار قاره برای کمک به بهمن از طریق برنامه Avalanche-X کمک مالی اعطا کرده بود. مثالها عبارتند از:

 • قابلیت همکاری Ethereum – پلی است که AVAX را به Ethereum متصل می کند (AVADO)
 • اتصال و بازی گره های سخت افزار Blockchain Academy Chile
 • بستر آموزش و آموزش Blockchain برای LATAM شبکه های Figment
 • دروازه Web3 Jelly Swap
 • مبادله اتمی برای معاملات نظیر به نظیر در میان بلاکچین ها (NoTex)
 • ویرایشگر کلمات ساده و سیستم عامل وبلاگ نویسی غیرمتمرکز (Protocoh)
 • تیم مستقر در نیجریه بر پرداخت ها و حواله ها در آفریقا تمرکز کرد (AVAngers Grants)
 • برنامه های ساخت جامعه برای بهمن (Bug Bounty)
 • کمک هزینه برای آزمایش و چارچوب عملکرد (AVAX Integrations)
 • کمک هزینه ای برای ترکیب توکن های AVAX در سیستم های فروش

 مطالعات موردی

شرکت Fortune 500 SaaS ذکر شده در NYSE اثبات مفهوم با موفقیت تکمیل شد تا جایگزین تلاش های بلاکچین شرکت Fortune 250 SaaS با استقرار بلاکچین به عنوان سرویس شود.

۱۵۰M دلار + سرمایه شرکت مدیریت دارایی میلیاردی اثبات مفهوم برای موارد زیر استفاده می شود:

 • ثبت سهام دارایی های جایگزین
 • توسعه بازوی توکن سازی که می تواند حضانت و مدیریت وجوه اشخاص ثالث را مدیریت کند
 • بانک تجاری منطقه ای علامت گذاری بر روی طلا در یک شبکه بلاکچین مجاز بین موسسات مالی
 • بلاکچین مجاز از طرح حریم خصوصی سازگار با مقررات پشتیبانی می کند

نقل قول ها

” تفکر بزرگ از روز اول AVAX را شکل داده است. آنها در موقعیتی قرار گرفته اند که وعده های مالی غیرمتمرکز را به واقعیتی تبدیل می کنند تا مردم در سراسر جهان کنترل پول خود را در دست بگیرند. الکسیس اوهانیان بنیانگذارRedditInitialized Capital “

” من فکر می کنم بسیار عادلانه است که AVAX و بیت کوین را به عنوان سطوح مشابهی از مشروعیت در نظر بگیریم. AVAX دارای تکنولوژی واقعاً جالبی است. ویتالیک بوترین بنیانگذار @ Ethereum “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *